Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 114 od 114

Tema: steznici

  1. #101
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Podižem temu!

    Malo sam pročitala priješnje postove pa vidim da vas više preporuča steznik sa gaćicama nego onaj samo oko struka. Mislim ga kupit, pa znači bolje da uzmem taj sa gaćicama?

  2. #102
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Zavisi što ti treba. Ja osobno bih rade bez gacica jer bih bila ravna ko daska. Pogledaj malo u ljekarni pa razmisli.
    Meni je krivo sto ga nisam nosila. Lik u ducanu sa steznicima mi je rekao da pevih 5tj. nakon cr trebam nositi onaj koji se omota (pa tek onda s gacicama) u kojem ne mogu sjediti pa sam odustala (silom prilika sam stalno sjedila il lezala).

  3. #103
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Sadie, pa zart i nisi pisala da ćeš kupit sa gaćicama jer si rodila na CR pa da ti ne smeta rani?
    Treba mi za vratit stomak nakon poroda u zadovoljavajuću formu.

  4. #104
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    To je bio plan. Otisla sam u ducan s ortopedskom opremom i rekla sto trebam. Onda mi je rekao lik da taj s facicama nosim nakon ovog sto se omota. Bilo mi je puno dati 160 kn za 4 tj.noselja, a i jako sam malo stajala i hodala pa sam odustala. Kad skinem preostalih 10 kg, otici se i trbuh. Nije da me samo on muci, ostali su mi i bokovi.

  5. #105
    bebeto avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    na otoku kristalnih zvijezda
    Postovi
    906

    Početno

    Meni je taj sa gacicama nepraktican zbog cestog odlaska na wc plus toga nije mi dovoljno visok. Ja sam ovdje preko foruma kupila bellybandit i jako sam zadovoljna. Meni je ginekolog iza proslog poroda savjetovao sto duze nosenje steznika da bi se organi vratili na mjesto...zato ga nosim i sada od prvog dana, skinem ga samo kad idem spavat. Za vracanje samog stomka u formu treba vjezbat i bit uporan.

  6. #106
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Naravno bebeto, slažem se to za vježbanje, al vježbat se ionako ne može odmah iza poroda za vrijeme babinja. Ja mislim na taj period za nošenje steznika.
    Ja sam btw danas kupila neki sa gaćicama, gledala sam i ove koji idu samo oko struka, ali su dosta skupi, dođe 300 kn, malo puno za nešto što ću koristit samo kratko vrijeme. Kupila sam taj s gaćicama, pa nek se nađe, makar ga ne nosila.

  7. #107
    bebeto avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    na otoku kristalnih zvijezda
    Postovi
    906

    Početno

    Citiraj sara10 prvotno napisa Vidi poruku
    Naravno bebeto, slažem se to za vježbanje, al vježbat se ionako ne može odmah iza poroda za vrijeme babinja. Ja mislim na taj period za nošenje steznika.
    Ja sam btw danas kupila neki sa gaćicama, gledala sam i ove koji idu samo oko struka, ali su dosta skupi, dođe 300 kn, malo puno za nešto što ću koristit samo kratko vrijeme. Kupila sam taj s gaćicama, pa nek se nađe, makar ga ne nosila.
    Naravno da se vježbat ne može odmah, ja sam krenula na pilates tek kad mi je ginekolog dao zeleno svjetlo a svakako iza onih 40 dana babinja....stomak sam dovela u red godinama nakon drugog poroda - taman tad zatrudnim 3 put Steznici su jako skupi, imaš pravo, zato sam ja kupila svoj ovdje na forumu...prakticki nov a za 3 puta manje novaca.

  8. #108
    llella avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,142

    Početno

    da pitam i ovdje, stavila sam već na burzu
    ako tko ima belly bandit vel.S za prodati neka se javi

  9. #109
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    Imam par tih s gacicama i jedan kao bodi... njega nosim otkopcanog a ove s gacicama sam izrezala i nosim samo oko stomaka jer mi smeta dolje da mi stisce ranu... malo pomaka vidim, ali ne ocekujem cuda dok se ne vratim vjezbanju... nadam se da cu smijet bar nakon 2mj

  10. #110
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Vidjet ćeš što će ti gin reći. Ja još nisam bila, ali vježbam nekako po osjećaju i izbjegavam opterećivati trbuh (cr).

  11. #111
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    Kako to da jos nisi isla na pregled?

    Da ne bude OT cujem da u lidlu ima super povoljnih steznika (i kao bodija i gacica i haljina i samo oko stomaka...)

  12. #112

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    522

    Početno

    Ja sam od šogorice dobila na poklon nekoliko steznika, i uvijek sam nosila one sa gaćicama, jedan je čak bio do pola bedra. Ne znam dali zbog njih, ali već nakon 10-ak dana od sva tri poroda, mogla sam normalno obući sve svoje stare hlače. Jedino, kada mi je došla patronažna rekla je da bih zbog steznika mogla ostati bez mlijeka?!

  13. #113
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Citiraj ivana.sky prvotno napisa Vidi poruku
    Kako to da jos nisi isla na pregled?

    Da ne bude OT cujem da u lidlu ima super povoljnih steznika (i kao bodija i gacica i haljina i samo oko stomaka...)
    Kruže neke glasine o tome na ovom forumu. Nisu i stalnoj ponudi, već kad su u katalogu pa moraš vrebati i čekat da ti se posreći.

  14. #114
    llella avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,142

    Početno

    ja sam bila kupila stezne gačice u lidlu, 60kn, veličinu M i bilo mi preveliko, ništa nije stezalo, a prema njihovim uputama na pakiranju M je trebao biti za mene
    pa ako naletite da pazite na veličinu
    Posljednje uređivanje od llella : 15.08.2015. at 11:34

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •