Stranica 1 od 3 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 114

Tema: steznici

  1. #1

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    29

    Početno steznici

    Da li je neko nosio? koliko pomažu i zanima me koju veličinu da uzmem sada?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    294

    Početno

    Ja sam ga nosila nakon poroda. Moj ginekolog mi je rekao da ga nije pametno nositi, da treba pustiti mišiće da se sami vrate na mjesto, no moje je iskustvo zadovoljavajuće. Nisam ga nosila stalno jer sam imala osjećaj da mi nekako zateže ranu, nekako sam si " dozirala ". Sve u svemu trbuh mi se vratio na svoje mjesto, kao da se ništa nije dogodilo, samo mi je koža mrvicu veća. 8)

  3. #3

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb/Tresnjevka
    Postovi
    867

    Početno

    Nism ga nosila i ne vidim smisao. . . priroda ce uciniti svoje. Moj trbuh je isti kao i prije.

  4. #4
    Shiny avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,043

    Početno

    Nosila sam ga s dvadesetak dana zakašnjenja i žao mi je što nisam počela ranije, tj. odmah kad sam došla doma. Prvi dan kad sam ga nosila već sam primjetila da mi se pupak vraća u normalu..hm..možda sam, upravo iz razloga što nisam nosila steznik, dobila i par strija po trbuhu
    Glasam za!

  5. #5
    abonjeko avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    1,121

    Početno

    Citiraj Shiny prvotno napisa
    Nosila sam ga s dvadesetak dana zakašnjenja i žao mi je što nisam počela ranije, tj. odmah kad sam došla doma. Prvi dan kad sam ga nosila već sam primjetila da mi se pupak vraća u normalu..hm..možda sam, upravo iz razloga što nisam nosila steznik, dobila i par strija po trbuhu
    Glasam za!
    Odmah nakon poroda, nakon 2 sata sam stavila steznik i nosila ga cijelo vrijeme jer mi je odgovarao. Nakon poroda kada sam se prvi put ustala osjetila sam veliku prazninu u trbuhu i mislila sam da cu se doslovno prelomiti pa sam zamolila da mi stave odmah steznik i trbuh se vratio u normalu...ali to je individualno!!!

  6. #6
    mommy

    Početno

    ja ga nosim ali sam ga kasno počela nositi nakon 1mj čak. ali sam zadovoljna,.a vidiš meni moja ginekologinja rekla da ga je dobro nositi e sad.. ja ga nosim meni je super i što je najvažnije dobro se osjećam

  7. #7
    Hello_Kitty avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Zagreb, Jarun
    Postovi
    155

    Početno

    recite mi koji tip steznika ste nosile, onaj kao pojas ili onaj kao gacice-cula sam svakakve preporuke?

  8. #8

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    336

    Početno

    Odmah sam nosila steznik nakon poroda

  9. #9

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    336

    Početno

    Citiraj neva prvotno napisa
    Odmah sam nosila steznik nakon poroda
    nosila sam onaj kao pojas ,zato što su ti steznici gumirani,onda još gumirane gaćice nisam mogla podnjeti preko svih onih uložaka previše me stezalo.

  10. #10

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    116

    Početno

    Moj je marke ''Anita'', bio je skup, al je odličan. Nisam ga kupila estetike radi već da mi ''drži'' ranu od carskog. Još malo pa mi više ne će ni trebati

  11. #11

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    16

    Početno

    Nakon prve trudnoće nisam ni kupila steznik. Malo sam sve to neozbiljno shvatila. Probala sam sa steznim gaćicama, ali su mi smetale zbog rane od carskog, pa sam odmah odustala. Struk mi više nikada nije došao na svoje, niti blizu!

    Sada sam trudna 37 tjedana, već sam davno kupila dva steznika i nadam se da ću jednom ponovno imati struk.

  12. #12

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,235

    Početno

    nisam imala steznik, trbuh mi se vrlo brzo vratio bez vjezbe, nakon 6 mjeseci sam imala bolji trbuh nego ikada (vjerovatno od nosenja djeteta)

  13. #13

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    16

    Početno

    Citiraj tridesetri prvotno napisa
    nisam imala steznik, trbuh mi se vrlo brzo vratio bez vjezbe, nakon 6 mjeseci sam imala bolji trbuh nego ikada (vjerovatno od nosenja djeteta)
    Blago tebi! Ja nisam vježbala, bila sam malo lijena, a i nadala sam se da ću od dojenja svaki sat i noću i danju, i nošenja, plesanja i šetanja s bebom koja je bila 4570 g pri porodu, doći u formu sama od sebe.

  14. #14
    paws avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    982

    Početno steznik

    Može mala pomoć oko tih steznika, :? ne znam skoro ništa o tome, vidla sam one ogromenske "gače", jel to to?
    A kakvi su ti kao pojas, znači oni su bolji?
    I steznik bi znači trebalo krenut nositi odmah nakon poroda?

  15. #15

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    116

    Početno

    paws, ovo je npr. moj steznik: http://www.anita.com/it/it/148,2,104...cts-detail.htm

    na adresi: www.anita.com pogledaj pod ''maternity'' - nema čega nema jedina zamjerka je što su skupi, ja sam svoj platila negdje oko 400 kn, ali vrijedi!

  16. #16

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    569

    Početno

    Ja sam isto nosila nakon oba poroda, ali sam pocela dosta kasno( tri jeseca nakon poroda).
    No moram reci da sam bila jako zadovoljna. Ne mogu tvrditi da mi se trbuh povukao od steznika , ali ja sam se dobro osijecala kad sam ga nosila.
    Koristila sam bas pojas, no mislim da bi jos bolji efekat bio da sam napravila i koji trbusnjak , no za to sam bila lijena .

  17. #17

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    zaprešić
    Postovi
    43

    Početno

    da se i ja prikljucim raspravi.ja sam rodila prije nekih 3 tjadna,muz mi je kupio u ljekarni onaj steznik za kicmu platio 71kn,i meni to pomaze.

  18. #18

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    7

    Početno

    Imam još mjesec dana do poroda i povremeno razmišljam o stezniku. Jutros sam na onim reklamama Top shop vidjela nekakav steznik ali ne smo stomaka nego i bokova. Pa me zanima šta mislite o tome?

  19. #19
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    nakon prva dva poroda trbuh je bio isti ko prije(osim strija) a nakon ovog trećeg nikako da se manji iako sam mršavica.Bilo bi pametnije da sam ga nosila

  20. #20
    maururu

    Početno

    Ja sam ga nosila nakon poroda. Moj ginekolog mi je rekao da ga nije pametno nositi, da treba pustiti mišiće da se sami vrate na mjesto.Bolje su kao neke vjezbe lagane za trbuh ali sam ja bila ljena

  21. #21
    paci avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    752

    Početno

    Nakon prvog poroda sam nadobudno stavljala steznik koji me ubijao u pojam, mogla sam ga nositi možda pol sata i dosta. Također me kičma ubijala, pa su mi posudili onaj kozmodisk i s njim mi je bilo super, stvarno me prestalo boljeti. Istina, u prvoj trudnoći sam dobila 15 kg pa je i to uzelo danak... Sišle su same od sebe, izbacila večeru i puno šetala s bebom i to je to. Nakon druge mi nije ni trebao, dobila 8 kg i sve je otišlo, trbuh se vratio kakav je i bio. A što se strija tiče - ako ti je takva koža, dobit ćeš ih, ako nije niti nećeš. Nakon dvije trudnoće nisam dobila niti jednu jedinu striju (ali zato celulit...)
    Dakle, probaj ako ti netko može posuditi, pa ćeš vidjeti. Nećeš se raspasti ako ga ne nosiš, bez brige. Ja sam svoj kupila u nekom specijaliziranom dućanu sa steznicima u Bauerovoj.

  22. #22
    Hera avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Vž županija
    Postovi
    509

    Početno

    Mene zanima da li je tko nosio steznik zbog razdvajanja trbušnih mišića do čega može doći krajem trudnoće - u onoj knjizi od S. Vojvodić sam pročitala da bi to tad bilo obvezno nakon poroda.

    A meni se zadnjih dana razdvojili ti mišići, imam još 4 tjedna do poroda..

  23. #23
    Tiwi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    on the edge
    Postovi
    3,231

    Početno

    Citiraj Hera prvotno napisa
    Mene zanima da li je tko nosio steznik zbog razdvajanja trbušnih mišića do čega može doći krajem trudnoće - u onoj knjizi od S. Vojvodić sam pročitala da bi to tad bilo obvezno nakon poroda.

    A meni se zadnjih dana razdvojili ti mišići, imam još 4 tjedna do poroda..
    Eto, pogodila si moj razlog.
    I ne na svoju ruku, nego nakon pregleda fizioterapeuta još u rodilištu (SD) prije otpusta doma. Naime, bitno je vidjeti koliko su se razmaknuli mišići pa se prema tome odredi kakav steznik a i izmjeriti bokove kako bi se odredila veličina.

    Naravno, moja preporuka je i držati se uputa fizioterapeuta, vježbati i jesti zdravo. Sve će se vratiti na svoje mjesto. Sretno

  24. #24
    Hera avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Vž županija
    Postovi
    509

    Početno

    Drugim riječima, pričekaj da rodiš i onda pošalji M-a u potragu za steznikom - tj. vrhunac shopinga najsexi rublja svih ovih mjeseci.

    Moram se malo zezat, ne zamjerate valjda..

  25. #25
    Tiwi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    on the edge
    Postovi
    3,231

    Početno

    Hera baš tako!
    Nego zamisli mene pod totalnim utjecajem hormona, MM donese steznik ja velim Buuuaaaa šmrc cvil pa to je ogromnoooo necu, kupio si krivo!
    On ode, vrati, zamijeni za manji i ja doma probam i .... ne ide! Ajmo natrag opet po veći. I opet buaaa cvil kako sam debelaaaa Jadan moj mužić, uopće ne znam kako me trpio tih prvih dana.

  26. #26
    elie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    zg
    Postovi
    364

    Početno

    tiwi, kak se na SD dodje do fizioterapeuta? pretpostavljam da to i nije neka uobicajena procedura - tj. da bih ga ja morala prvo potraziti da me pregleda? trebala bih roditi svaki dan, a odluku o stezniku nisam donijela, tak da bih rado popricala s fiz. nakon poroda.

  27. #27

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    95

    Početno

    mi po izlasku iz bolnice stali pred ljekarnom i ja otišla kupiti i odmah tamo probala i veličinu, kupila sam onaj samo oko struka, ne onaj sa gaćicama....zadovoljna sam

  28. #28

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    vg
    Postovi
    194

    Početno

    meni je patronažna u prvoj posjeti rekla da nosim steznik pa je mm kupio u ljekarni za 170 kn steznik u obliku pojasa i uopće ga ne skidam. potrebno je samo izmjeriti opseg struka. čini se da se trbuh smanjuje.

  29. #29
    paws avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    982

    Početno

    Rodila sam prije 20 dana na carski, jel mislite da mi je već vrijeme da počnem nositi steznik, da li će me smetati za ranu od carskog? :?

  30. #30
    sanja30 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    275

    Početno

    Citiraj paws prvotno napisa
    Rodila sam prije 20 dana na carski, jel mislite da mi je već vrijeme da počnem nositi steznik, da li će me smetati za ranu od carskog? :?
    E ovo i mene zanima, dali se kod carskog isto tako preporucuje nositi pojas.
    Nekako imam osjecaj da bi bolje držao ranu.
    Jel bi to onda trebalo vec od pocetka?

  31. #31
    lara01 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,734

    Početno

    Sanja, meni su svi doktori u bolnici preporučili odmah, odnosno isti dan kada se skinu konci (to ti je cca 8. dan nakon poroda).
    Kupila onaj Anitin, nisam izlazila iz njega 4-5 tjedana.
    Odlična stvar i svakome tko prođe carski bi preporučila.

  32. #32
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    ja sam ga nosila i jako mi je smetao (vaginalni porod je bio). gubila zivce s njim. isto imam anitin, ako ga neko hoce, eno stavit cu ga na burzu kad vidim koji je broj, za nekog jeftinjaka.
    aha, trbuh mi je ko pojas za spasavanje, imam kolutova ko u prici. tako da kod mene to nis nije djelovalo

  33. #33
    ivanaos avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    osijek-bilje
    Postovi
    414

    Početno

    meni se ne čini da mi se smanjuje stomak od steznika ali svakako mi pomaže kičmi. Dakle ko namjetava nosati bebu svakako preporučam steznik!

  34. #34
    anavi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb, Trnje
    Postovi
    87

    Početno

    Na SD ženama koje su rodila na carski, dođe fizijatrica prije otpusta i pregleda koliko su razmaknuti trbušni mišići, i prema tome kaže da li treba nositi steznik ili ne.

  35. #35

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    266

    Početno

    pitala sam i ginica i njegovu asistenticu i svog kucnog dr i fizioterapeutkinju i vec u dvije ljekarne i svi mi kazu isto...ne treba vam to gospodjo..najbolje je to pustiti da se vrati prirodnim putem...malo vjezbe,paziti na prehranu..a ja se bila tako zagrijala za steznik...
    :/

  36. #36
    Amelie32 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    839

    Početno

    Mislim da je nakon carskog poželjno nositi steznik i to ne onaj an preklop, nego baš onaj s gaćicama, ima ga u Rozi stepu. ja sam nakon carskog prvo imala onaj na preklop, ostao mi od prvog poroda koji je bio prirodan, pa poslije uopće ga nisam ni koristila. Ali mi taj nije dobro držao ranu, odnosno rana je dosta nisko, a taj steznik nekako stalno bježi s bokova, pogotovo ako se nose hlače. Zato sam išla kupiti ovaj drugi s gaćicama i bio je super, još ima neka ojačanja koja drže lumbalnu kralježnicu uspravnom.

  37. #37
    paws avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    982

    Početno

    Ako mi netko može pojasniti, molim!
    Iz kojih razloga bi se trebao nositi steznik nakon carskog? :?

  38. #38
    dambo avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    476

    Početno


    još uvijek sam ogromna, nabila sam 20kg u trudnoći, 10 je odmah spalo(vaginalan porod), ali steznik je katastrofa

    imam mamma dona pojas - i valjda zato što sam niska kao da sam u srednjovjekovnom oklopu - poklopi me od bokova do cica . nemrem ni sjest ni sagnut se, a ovak debela padam u depru

  39. #39

    Početno ab zapp?

    drage mame imam pitanje. Steznik imam, medjutim imam i ab zapp pa ako neka od vas zna smijem li ga koristiti i ako smijem kad bi bilo najpovoljnije vrijeme za poceti ga koristiti. :?

  40. #40

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,472

    Početno

    Citiraj paws prvotno napisa
    Ako mi netko može pojasniti, molim!
    Iz kojih razloga bi se trebao nositi steznik nakon carskog? :?
    U principu i ne nužno. Meni su se razdvojili trbušni u trudnoci i zato mi je pasao steznik inače bi mi bio beskorisan iako sam rodila na carski.

  41. #41

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,472

    Početno

    Citiraj dambo prvotno napisa

    još uvijek sam ogromna, nabila sam 20kg u trudnoći, 10 je odmah spalo(vaginalan porod), ali steznik je katastrofa
    imam mamma dona pojas - i valjda zato što sam niska kao da sam u srednjovjekovnom oklopu - poklopi me od bokova do cica . nemrem ni sjest ni sagnut se, a ovak debela padam u depru
    I ja ovako, samo sto sam ja nabila 25 . A kakav ti steznik imaš? Meni je upravo patronažna preporučila ovaj preklopni pojas jer kaže da one gacice izazivaju celulit. Iskreno, s obzirom na to koliko sam popucala i kako opcenito izgledam ne bi me bilo briga da još imam i celulit po trbuhu ali mi se čini da bi mi stezne gacice bile bolje upravo iz ovih razloga sto si ti opisala. I ja ga ne nosim preko bokova nego od donjeg dijela trbuha pa nagore.
    Ameli32 :? Kako si ti to montirala preko bokova?
    Mislila sam se za ljeto nabaviti neke dobre stezne gacice ali one od Anite mi ne odgovaraju, mozda neke sportske steznike??? Neke ideje?

  42. #42
    dambo avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    476

    Početno

    steznik je preklopni na čičak: Mamma dona, ima u većim Mercatorima. Izmjeerila sam tibu, neka opaka brojka preko 100cm i sveki kupila. Ja ga nosim i oko bokova jer bi mi inače došao do glave, . A na wc-u ga moram malo pofrknuti prema gore. Ali tad kad sam ga dobila baš je stiglo mlijeko pa je sve ispod cica u 5min bilo mokro, a bradavice bolile za poludit pa sam imala osjećaj da ću ih odrat o taj steznik iako se to baš nije moglo dogodit.

    Meni patronažna nije niš rekla za strije nego da od gaćica mogu dobit gljivice na rani. sad nosim kombinaciju tog s gaćicama, obični, ne nikakav post rodiljni + ovaj pojas kad idem van ili ak mi se da par sati po doma.

    inače, meni taj pojas baš drži hlače jer imam samo trbuh a bokova nigdje pa mi sad i cijelu trudnoću hlače skližu dolje

    a ljeto mi je koma, uopće ne znam što ću

  43. #43
    dambo avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    476

    Početno

    a zaboravila se pofalit da sam u trudničkima sad na najužoj soluciji, prvi gumbići zakopčani i još ciferšlus

  44. #44

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    6

    Početno

    ja sam prije 2 mjeseca naručila preko neta belly bandit sa http://www.defactomama.hr/bb_us/couture.htm (kockasti uzorak)
    nosim ga od kada smo došli kući i super mi je. Veličinu sam odabrala prema ponuđenim tablicama.

  45. #45
    Music78 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    85

    Početno

    Curke,evo i mene malo do vas.Razmišljam o kupnji steznika pa nikako da se odlučim koji bi (gaćice vs. pojas).Najradije bih uzela i jedan i drugi ali cijene su im Nekako mi se ovi koji su kao pojas čine malo nepraktični,u smislu,ja sjednem a on se povuče prema gore pa ga stalno moram namještati.Već vidim kako bi me to užasno nerviralo Kakva su vaša iskustva?Gaćice ili pojas?

  46. #46
    ruza avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    377

    Početno

    nama u bolnici su rekli fizijatri da jedino ako je max.razdvojenje trbušnih mišića da se nosi pojas(za carice ne prirodne porođaje=)...a za sve ostalo steznik gaćice..
    cura iz susjedne sobe koja je rodila curicu carskim 4,5kg i ja smo jedine dobile naredbu kupiti pojas,a sve ostale gaćice...

  47. #47
    Music78 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    85

    Početno

    Ruza,hvala na savjetu.Sve ti mirisalo i cvjetalo

  48. #48

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    novi vinodolski
    Postovi
    166

    Početno

    Evo ja rodila u rijeci na carski prije skoro 4 tjedna, nitko nije spominjao ni gacice ni steznike, niti su nam pregledavali ranu za vrijeme boravka u bolnici :? Prosli puta (prije 4.5 god) barem su se sjetili pogledati nas u tih par dana. No dobro, nije bed, jer su kada sam skidala savove rekli da je sve u redu. Prvi porod vaginalni nisam nosila nista i sve se vratilo u normalu. Drugi porod carski nisam nosila nista i ajmo reci da se sve vtlo na staro i to dosta brzo, i sada ovaj treci porod carski i mislim si da cu nositi nesto jer je trbuh jos ful primjetan 8iakop sam u trudnoci dobila samo 8kg). Inace nisam mrsavica ali donji dio trbuha je totalno kao 'izdeformiran'. Znam da je to od reza ali trbuh nista ne splasnjava, barem mi se tako cini. E sada ne znam sto da kupim, jer ne znam (sorry-te na mojoj blentavosti) sto to znaci i kako znati da li imas max razdvojenje trbusnih misica :? Please Ruza ajde mi malo pojasni jer nemam pojma kako to znati.... Thanx

  49. #49
    ruza avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    377

    Početno

    Ovak je meni fizijatrica i mm fizioterapeut gledao...Legneš na leđa i stisneš trbušne mišiće u lagano podižućem položaju i oni ti izmjere razmak između trbušnih mišića..Nama su rekli da tu igra veliku ulogu težina bebe,broj porođaja ali nadasve carski rez.
    Moj mali je bio 5200g,a i imala sam trbuh ko da nosim trojčeke.Dosta teško sam gubila kg,nakon poroda. i ostalo mi je 10kg za skinut kad sam opet ostala trudna..Sad pazim što jedem,iako mislim da se ne prima toliko opet kg.
    Ali nakon poroda 1god mi je još trbuh iznad pupka bio izbočen i moglo se osjetiti udubljenje,čim sam popila vode napuhnula bi se ko žaba,slabost u tom dijelu,konstantna bol lumbalnog živca jer su mi trbuš.mišići u lošem stanju..Nakon ovog poroda mislim poraditi i na kg i na učvršćivanju maximala,iako me zanima dal se to uopče može vratiti na mjesto

  50. #50
    mina30 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    696

    Početno

    Hej, meni su se razmaknuli misici 4 prsta, za vrijeme trudnoce, udebljala sam se 14kg do kraja, beba se rodila sa 3570g, dakle to nisu razlozi, nego jednostavno genetika, opustilo mi se vezivno tkivo, dobila sam dva bruha, na pupku i na preponi - isto genetika, javlja se u obitelji. Te gace steznik mi se cine grozne ja bi si kupila ovaj belly bandit:
    http://www.defactomama.hr/bb_us/couture.htm
    rekla mi je cura koja ga je nosila da se ne povlace gore kad sjednes i da su jako udobni, i kada se naruce direktno sa stranice da su jeftinioji nego u ljekarni.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •