Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Pomoć,grčevi..!!!

  1. #1

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    najlipši grad na svitu
    Postovi
    129

    Početno Pomoć,grčevi..!!!

    drage moje mame , molim vas za pomoć.Imam bebicu od dva i pol,mjeseca i svaki dan u popodnevnim satima proplače zbog grčeva u stomačiću.Imam sina koji je to davno prošao i isto tako je bilo popračeno sa puno plača i nespavanja.Pedijatrica je kao i s prvim djetetom preporučila da uzima kapi koje to navodno ublažavaju ,ali sinu mi nisu nikada pomogli pa tako ih sadd njoj još nisam davala.Ako znate za nešto drugo šta bi to moglo ublažiti molim vas da mi odgovorite,jer sam več počela plakati s njom!!!Unaprijed hvala!

  2. #2

  3. #3

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    193

    Početno

    grčevi su horor !!! Privini bebača uz sebe, što brže šetaj kroz kuću i pjevaj! Najozbiljnije. Ni nama kapi nisu ništa pomogle.. I masaža!! UUUU, masaža je zakon.ako se dobro sjećam:
    1. povlači punim dlanom od iznad pupka pa do piše deset puta.
    2. masiraj trbušić u smjeru kazaljke na satu, neka ti ruka "ode" malo više udesno dolje prema nozi (krasno sročeno )
    3. skupi mu nogice na trbušić, broji do deset i ispruži ih. Mislim isto 10-ak puta.

    Bitno je da to radiš kod svakog presvlačenja, ili bar jedno-dva prije nego nastupi ura za grčeve.. I drži se, ne možeš vjerovati, ali prođe..

  4. #4

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    najlipši grad na svitu
    Postovi
    129

    Početno

    Hvala ti na savjetu probat ću ,sinoć je proplakala cijeli dan ,i zaspala iza dva ujutro ,ja bi podosila bilo kakvu bol,samo da nju ne boli ,a isto tako probat ću bilo šta samo da joj malo olakšam,čula sam da to traje do 3 mjeseca,a jeli može i dalje ,neznam?? :/

  5. #5
    rayna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    U svom :)
    Postovi
    1,103

    Početno

    Nama je trajalo do 2,5 mj.i isto je bilo strašno,plač od 0-24.probaj s kapima,ja mislim da su nama pomogle,tj.sa dva mjeseca sam mu ih dala,sa 2,5 su prestali.sad dal od kapi ili bi i bez njih prošli,ne zanima me.bitno da ih više nije bilo

  6. #6

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    193

    Početno

    beba, kako ide??? Traje tako negdje, do tri mj... moga još uvijek uhvate ako jedem pečene/pržene krumpire.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    najlipši grad na svitu
    Postovi
    129

    Početno

    Citiraj bublić prvotno napisa
    beba, kako ide??? Traje tako negdje, do tri mj... moga još uvijek uhvate ako jedem pečene/pržene krumpire.
    Hvala na pitanju ,grčeva nema več nekih 5-6 dana,i napokon smo sretni i zadovoljni!!!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •