Stranica 3 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 179

Tema: obožavam svoje platnene uloške!

  1. #101

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    mjesto pod suncem
    Postovi
    2,786

    Početno

    nemoj citat onaj od prije 2 godine gdje ces vidjeti da mi kupaonica izgleda ko partizanska bolnica a da dok jednog isperem, pola sljemenskih potoka potrosim
    Ajme ivarice :shock:... Neću to ni čitat iako podsvijesno vidim svoju kupaonu u tom tonu :/
    Čitala sam ovaj topic; http://www.roda.hr/rodaphpBB2/viewto...=55096&start=0 i zanimljivo zvuče i sasvim pamučni ulošci. Ja ću krenuti s ograničenim brojem platnenih, a onda kasnije, ako mi budu odgovarali, proširit ću asortiman, ali uvela bih i 100 % pamučne...
    BTW, tete šivalice su mi poslale svoje ponude, stvarno su svi ulošci pre prepreslatki...sad se još samo trebam odlučiti što meni nije nimalo lako...

  2. #102
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    Izuzetno mi je drago što mogu objaviti da sljedeću menstruaciju dočekujem s platnenim ulošcima. Šest komada već sašila, četiri dolaze iz bijelog svijeta, plus još oni što ih uspijem sašiti u sljedećih 15 dana. Imam barem za jedan dan, jupiiii! :D

  3. #103
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    Jednostavno moram...pohvaliti se sa svojom kolekcijom platnenih uložaka! :D
    Baš mi je žao da ih samo ja gledam i divim im se jer nitko iz moje okoline ne dijeli baš moje oduševljenje platnenim ulošcima...
    Većinu sam isprobala i mogu reći da funkcioniraju super, i bolje nego što sam očekivala. Mislila sam da će ostati fleke, barem malo, ali nisu

  4. #104

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    361

    Početno

    aishwarya, odlična ti je kolekcija!
    Pitanjce: odakle si naručivala Mother of Eden i koliko te koštalo? Nisu mi jasne te cijene, čini mi se preskupo dati oko 15 dolara za 1 uložak? ili ih pošalju 3 u paketu?

  5. #105
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    Citiraj Fana prvotno napisa
    odakle si naručivala Mother of Eden i koliko te koštalo? Nisu mi jasne te cijene, čini mi se preskupo dati oko 15 dolara za 1 uložak? ili ih pošalju 3 u paketu?
    Bebuška, 85 kn 3 komada

  6. #106

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    361

    Početno

    Cool, to je jeftinije od "stranjskih" stranica. Mani su inače, danas došli HH ulošci. Nisu od pamuka nego od mikroflisa, ali su taaako mekani. Jedva čekam da ih isprobam!

  7. #107
    zvijezda  danica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    na padinama Učke
    Postovi
    50

    Početno

    Bok svima!! Čitam cijelo popdne postove o platnenim hig. ulošcima i da vam iskreno kažem nisam niti znala da postoje.A imam tako loša iskustva s tim današnjim plastičnim ulošcima da je to grozno.Always sam koristila samo par puta i to su najgori ulošci koji postoje,to je grozno.Živi plastičnjak i sve me uvijek poslije M,a i za vrijeme M bude u rani i uvijek neugodni miris,a nemam nikakve bakterije ( nedavno radila sve briseve i papu i sve ok). Uglavnom da skratim priču pročitala sam večinu postova o tome i znaima me par stvari.Prvo želim probati platnene uloške,jer s jednokratnim svaki put proklinjem kada imam M.Zanima me gdje se mogu nabaviti platneni ulošci u Rijeci i normalno kakva im je cijena? Pohvatala sam večinu imena tih trgovina kao npr. New moon (zanima me kolika je carina i kakva imate iskustva za naručivanja kod njih), Gladrags ( zanima me mišljenje o njima i načini plaćanja), Kamaris (zanima me mišljenje o njima i kolike su cijene te plaćanje), Štorklj ( isto tako), HH ( nisam uspijela shvatiti od kuda su i sve vezano uz njih). I ako može savjet kojim tetama šilicama da se javim za naruđbu ili ako one pročitaju ovo mogu mi poslati pp ponude i kako izgledaju uzorci, jer želim naručiti. Hvala vam unaprijed na odgovoru. P.S. pogledala sam kolekciju platnenih uložaka od aishwarya i mogu reći da su stvarno super pa bih i Vas zamolila za savjet gdje ste nabavili uloške i po kakvim cijenama i ako mi možete objasniti kako se razlikuju dnevni od ostalih. Hvala vam P.S.S. Svi savjeti su dobro došli !!!!!

  8. #108

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Bjelovar
    Postovi
    41

    Početno

    Ajd mi javite internet adresu ili broj tete šivalice. Ja sam iz Bjelovara i ovdje nitko nije ni čuo za platnene uloške(svi me gledaju sa čuđenjem). HITNO! :D

  9. #109
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    Citiraj zvijezda danica prvotno napisa
    P.S. pogledala sam kolekciju platnenih uložaka od aishwarya i mogu reći da su stvarno super pa bih i Vas zamolila za savjet gdje ste nabavili uloške i po kakvim cijenama i ako mi možete objasniti kako se razlikuju dnevni od ostalih. Hvala vam P.S.S. Svi savjeti su dobro došli !!!!!
    Ja sam većinu svojih nabavila na http://www.etsy.com/, ta mi je stranica apsolutno otkriće, ekipa iz cijelog svijeta prodaje ručno izrađene stvari. Moji su favoriti Modern Acorn, County Cloth Creations i Scarlett Moon, ali ima još puno zgodnih uložaka
    Ulošci koje sam ja kupovala uglavnom koštaju 6-8 USD

  10. #110
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    http://www.etsy.com
    Uletio mi zarez

  11. #111

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    361

    Početno

    HH su ti Happy Heiny's. To je firma koja proizvodi platnene pelene i menstrualne uloške. Ako upišeše u google, već će ti se izlistati stranice gdje se mogu kupiti. Ali nisu pamučni nego od mikroflisa uz kožu. Još nisam dobila menstruaciju pa nisam isprobala. (A jedva čekam, koliko je to bolesno?
    )

  12. #112
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    Totalno...Ja dobila danas i baš sam happy...

  13. #113

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    361

    Početno

    Citiraj aishwarya prvotno napisa
    Totalno...Ja dobila danas i baš sam happy...
    Ooooo, čestitam!
    Molim te, napiši kako je prošao prvi ciklus u platnenima, jesi li se razočarala, kako je bilo s pranjem, je li bilo propuštanja, koliko je to debelo među nogama... Baš me zanima!

  14. #114

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    361

    Početno

    Uuups, sad sam skužila da si ih već isprobala i da si zadovoljna
    Pitanje o "debljini" među nogama ostaje.

  15. #115

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    Molim ponudu na pp za kompletan asortiman platnenih uložaka za jednu mladuu djevojku

    ciklus ne preobilan, traje oko 5,6 dana

  16. #116
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    Fana, evo me s nekim svježim informacijama
    Niti jedan mi platneni uložak nije procurio sa strane, čak niti onaj kojeg sam imala preko noći :D Inače, kada sam koristila jednokratne uvijek bi mi se zgužvali među nogama i unatoč krilcima na tom mjestu bi mi uvijek procurilo. Ista situacija s noćnim, dođe mi do pola leđa, ali bi sa strane uredno procurio...
    I ne čine mi se debeli, mislim, ne mogu se mjeriti sa jednokratnim 'ultra thin' ulošcima, ali daleko su tanji od vir uložaka.

  17. #117

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    93

    Početno

    Molim tete šivalice da mi na pp jave ponudu platnenih dnevnih uložaka. Pokušavam se odlučiti na menstrualne pa mi se dnevni čine dobar početak....

  18. #118
    Tikva avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    168

    Početno

    Evo nakon dugo cekanja da M dode, NAPOKON (tko bi mislio da cu se veseliti M ) i prezadovoljna sam platnenim! Osjecaj je fenomenalan jer ga zapravo ni ne osjecam
    Tete sivalice, svaka cast!

  19. #119

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    361

    Početno

    Citiraj aishwarya prvotno napisa
    I ne čine mi se debeli, mislim, ne mogu se mjeriti sa jednokratnim 'ultra thin' ulošcima, ali daleko su tanji od vir uložaka.
    Zarazila se i ja s etsy-jem
    aishwarya, molim te, reci jesu li Modern Acorn, County Cloth Creations i Scarlett Moon deblji ili tanji od Yurtcrafta. Ove zadnje sam ja naručila i baš sam zadovoljna.

  20. #120
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    Citiraj Fana prvotno napisa
    Citiraj aishwarya prvotno napisa
    I ne čine mi se debeli, mislim, ne mogu se mjeriti sa jednokratnim 'ultra thin' ulošcima, ali daleko su tanji od vir uložaka.
    Zarazila se i ja s etsy-jem
    aishwarya, molim te, reci jesu li Modern Acorn, County Cloth Creations i Scarlett Moon deblji ili tanji od Yurtcrafta. Ove zadnje sam ja naručila i baš sam zadovoljna.
    Svi su ti tu negdje, ako hoćeš deblje ili tanje možeš naručiti da ti napravi - za Yurtcraft samo pošalješ poruku, CCC stavi 'custom slot', a možda prihvati i ako joj se javiš porukom (slobodna je, baš mi je neki dan završila narudžbu noćnih uložaka), Za SM nemam pojma, a MA ne uzima narudžbe do sredine lipnja...
    Joj, kako sve znam
    Kad mi stignu već naručeni imat ću nešto više od 30 komada i fakat moram prestat! Navukla sam se kao i na platnene pelene!

  21. #121

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    361

    Početno

    Evo još jednog linka za ovisnice:
    http://vajpads.com/index.php

  22. #122
    Hady avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Kvarnerić
    Postovi
    620

    Početno

    Ha, naručila sam ja 4 kom ovih vajpads - trebaju mi svaki čas stići.... :D

    još samo da mi m dođe pa da konačno isprobam kolekciju.....

  23. #123

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    361

    Početno

    Evo, da se i ja pohvalim sa svojom kolekcijom. Sve sam isprobala nakon poroda i jaaaako sam zadovoljna. Čini mi sa da je ovo što imam dovoljno za jedan ciklus, ali ne mogu stati s naručivanjem. Trenutačno čekam da ih stigne još 12. (Čari internet kupovine )

  24. #124
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    Super kolekcija, a kad još stigne pojačanje... :D

  25. #125
    Ena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,242

    Početno

    Samo da javim da ću i ja probati uvesti platnene uloške u svoj život.

    Makar se toplo nadam da moje gospođe M neće biti još dugo, dugo, ali kad dođe želim je dočekati u velikom stilu.
    Do tada polako skupljam svoju kolekciju.

    aishwarya, hvala ti za info o Etsy jer tamo nalazim prekrasnih uložaka.
    Naručila sam ih nekoliko i sada čekam da mi stignu.

    Samo sam kod kupovanja imala neke male sitne problemčiće.
    Taman kada mi prodavač omogući s(kršitelj koda)ing za Hrvatsku netko prije mene kupi. To mi se desilo dva puta. A evo što mi je jedna od njih napisala u poruci:
    "That was so weird. You and another person from Croatia both bought them today. When she bought the other set, I thought it was you. Too funny. ..."

  26. #126
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    Citiraj Ena prvotno napisa
    Samo sam kod kupovanja imala neke male sitne problemčiće.
    Taman kada mi prodavač omogući s(kršitelj koda)ing za Hrvatsku netko prije mene kupi. To mi se desilo dva puta. A evo što mi je jedna od njih napisala u poruci:
    "That was so weird. You and another person from Croatia both bought them today. When she bought the other set, I thought it was you. Too funny. ..."
    Hoćeš reći da sam ti pred nosom maznula uloške?? Sorry, moj ti je savjet da odmah ubaciš što želiš i naručiš pa detalje oko poštarine sređuješ kasnije. Neki ulošci stvarno odu isti čas... Al možda nisam ja - gledam neki dan uloške prodavača kod kojeg ranije nisam kupovala i vidim ovakve informacije za poštarinu;
    prvo Croatia, pa US i Canada.
    I da, prodavač je iz SAD-a, nitko domaći.

  27. #127
    Ena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,242

    Početno

    Ma ne! Ne želim reći da si mi baš ti maznula uloške!
    Tko je, to uopće nije bitno. Ja sam dobila što sam željela.
    Tebe sam željela samo pohvaliti što si nam otkrila ovu stranicu jer od svih koje sam gledala ovdje imaju zaista lijepe uzorke.

    Nije mi palo na pamet prvo rezervirati a onda dogovarati se oko poštarine. To su mi bile prve narudžbe.
    Prvo sam pitala da li isporučuju za Hrvatsku a onda bi mi one odmah omogučile da izaberem poštarinu za Hrvatsku.
    Meni je bilo samo smiješno što baš kad je dodana poštarina za Hrvatsku te uloške su nestale.
    Inače, naručila sam od Yurtcraft, Lisasboutique i Lolasoft.

  28. #128
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    Citiraj Ena prvotno napisa
    Meni je bilo samo smiješno što baš kad je dodana poštarina za Hrvatsku te uloške su nestale.
    Inače, naručila sam od Yurtcraft, Lisasboutique i Lolasoft.
    Aaa, sad kužim zašto je Hrvatska bila na prvom mjestu!!Ne, nisam to bila ja. Koliko nas ima!
    Citiraj Ena prvotno napisa
    Tebe sam željela samo pohvaliti što si nam otkrila ovu stranicu jer od svih koje sam gledala ovdje imaju zaista lijepe uzorke.

  29. #129
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    evo i mene u klub :D

    bacite pogled na moju pocetnicku kolekciju

    http://public.fotki.com/cocoscris/ulosci/

  30. #130

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    361

    Početno

    Citiraj Ena prvotno napisa

    Samo sam kod kupovanja imala neke male sitne problemčiće.
    Taman kada mi prodavač omogući s(kršitelj koda)ing za Hrvatsku netko prije mene kupi. To mi se desilo dva puta. A evo što mi je jedna od njih napisala u poruci:
    "That was so weird. You and another person from Croatia both bought them today. When she bought the other set, I thought it was you. Too funny. ..."
    Bojim se da sam to bila ja. Lisasbutique sam dogovorila da stavi Hrvatsku na listu i vrebala da mi ih netko ne mazne, a Lolasloft gledam već par dana i čudim se kako je omogućen s(kršitelj koda)ing za Hrvatsku.
    Danas sam pokleknula i kupila

  31. #131
    ssss avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    503

    Početno

    Molila bi pp teta šivalica s ponudom

  32. #132

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    86

    Početno

    Citiraj meda prvotno napisa
    evo i mene u klub :D

    bacite pogled na moju pocetnicku kolekciju

    http://public.fotki.com/cocoscris/ulosci/
    Super su, jesi to ti šivala?

  33. #133
    Hady avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Kvarnerić
    Postovi
    620

    Početno

    Citiraj Tilja prvotno napisa
    Citiraj meda prvotno napisa
    evo i mene u klub :D

    bacite pogled na moju pocetnicku kolekciju

    http://public.fotki.com/cocoscris/ulosci/
    Super su, jesi to ti šivala?
    nije to meda šivala - poznajem ovaj rad - takvi su i moji - iste imam

    umrjet ćete od smjeha ali nakon što sam upotpunila kolekciju stigla mi "prija" ali sam cijeli tjedan bila na putu i nisam mogla isprobati kolekciju tako da čekam sljedeći mjesec

  34. #134
    Ena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,242

    Početno

    Citiraj Fana prvotno napisa
    Citiraj Ena prvotno napisa

    Samo sam kod kupovanja imala neke male sitne problemčiće.
    Taman kada mi prodavač omogući s(kršitelj koda)ing za Hrvatsku netko prije mene kupi. To mi se desilo dva puta. A evo što mi je jedna od njih napisala u poruci:
    "That was so weird. You and another person from Croatia both bought them today. When she bought the other set, I thought it was you. Too funny. ..."
    Bojim se da sam to bila ja. Lisasbutique sam dogovorila da stavi Hrvatsku na listu i vrebala da mi ih netko ne mazne, a Lolasloft gledam već par dana i čudim se kako je omogućen s(kršitelj koda)ing za Hrvatsku.
    Danas sam pokleknula i kupila
    Fana,

  35. #135

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    86

    Početno

    Jučer sam naručila platnenih uložaka na tri strane, sve kućna radinost.... pa kad to počne stizati... jedva čekam :D :D

  36. #136

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    361

    Početno

    Citiraj Ena prvotno napisa
    Citiraj Fana prvotno napisa
    Citiraj Ena prvotno napisa

    Samo sam kod kupovanja imala neke male sitne problemčiće.
    Taman kada mi prodavač omogući s(kršitelj koda)ing za Hrvatsku netko prije mene kupi. To mi se desilo dva puta. A evo što mi je jedna od njih napisala u poruci:
    "That was so weird. You and another person from Croatia both bought them today. When she bought the other set, I thought it was you. Too funny. ..."
    Bojim se da sam to bila ja. Lisasbutique sam dogovorila da stavi Hrvatsku na listu i vrebala da mi ih netko ne mazne, a Lolasloft gledam već par dana i čudim se kako je omogućen s(kršitelj koda)ing za Hrvatsku.
    Danas sam pokleknula i kupila
    Fana,
    Drago mi je da se ne ljutiš
    Ova me je epizoda otrijeznila. Moram prestati kupovati uloške. Kaj je preveč je preveč.
    (inače, stigli su ulošci od Punky, također kupljeno na Etsy-ju: kolekcija )

  37. #137
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    Pad kad si kupila Panky's Pads, nisam ih uoće vidjela na Etsyju. :?
    Ma, super ti je kolekcija, ali daleko od toga da je kompletna. Super su mi ulošci i od dobro nam poznate šivalice

  38. #138
    Ria avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Srcem na jugu!
    Postovi
    669

    Početno

    Mene zanimaju isključivo dnevni ulošci pa ako mi nekto može reći koliko su tanki/debeli, jeli se svi iskuhavaju i gdje ih se može nabavit?

  39. #139

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    361

    Početno

    Citiraj aishwarya prvotno napisa
    Pad kad si kupila Panky's Pads, nisam ih uoće vidjela na Etsyju. :?
    Ima, ima... ali samo 6 komada komplet, da ti ona izabere uzorke.

    Kad dođu svi ulošci koje sam naručila, bit će ih nešto više od 50. A kad pomislim koje sam novce dala za to, više ne mogu koristiti argument da su platneni ulošci jeftiniji. Ali dobro, netko kupuje seksi gaćice, ja kupujem uloške.

    Inače, sve se možemo sakriti pred pravom ovisnicom. Ta zbilja obožava svoje uloške.

  40. #140
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    Citiraj Fana prvotno napisa
    Kad dođu svi ulošci koje sam naručila, bit će ih nešto više od 50.
    :shock:
    Povlačim ono što sam rekla! Ajd reci što još stiže, pliiiz!

  41. #141

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    361

    Početno

    Stižu mi ovi i ovi. Treba još šest komada stići od VajPads-a, a i još 6 dnevnih od dobro nam poznate tete šivalice koju ne smijem imenovati.
    aishwarya, slažem se s tobom. Kolekcija nije ni približno kompletna
    Kakvi su County Cloth Creations ulošci? Isplate li se te cijene?

  42. #142
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    Citiraj Fana prvotno napisa
    Kakvi su County Cloth Creations ulošci? Isplate li se te cijene?
    Nisu najljepši koje imam, ali su najpouzdaniji. Zato sam si i uzela još par komada od 10" koje koristim za noć. Naravno, s flanelom i velurom, to bolje upija.

  43. #143

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    361

    Početno

    Konačno kompletirana kolekcija. Više ne kupujem ni jedan jedini uložak.
    Moram priznati da ne znam kako bih preživjela postpartum u plastičnim ulošcima.

    Inače, iz mene još uvijek nešto curka, a prošlo skoro tri mjesca od poroda. To je za drugu temu

    aishwarya, svoju kolekciju na sunce! Sigurno imaš brdo toga novoga

  44. #144
    koryanshea avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    1,654

    Početno

    evo jos jedne preobratushe!
    bitku vodim s gljivicama i svrbezom (kako je moj ginic lijepo rekao: ":shock: flora vam je koooma!" )... naravno ne pomazu ni kontracepcijske pilulice ali od njih bas ne mislim odustat jos neko vrijeme ...a na njima mi ciklus vrlo skroman, ko da krvarim samo 1. dan a dalje sve nesto povuci-potegni daaaanima

    molim ponude na PP od hvaljenih teta sivacica

  45. #145
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    Citiraj Fana prvotno napisa
    aishwarya, svoju kolekciju na sunce! Sigurno imaš brdo toga novoga
    Ma sve je uvijek tu, par postova više je link na album.
    Ali evo još jednom
    I nema nešto novoga, zabranila sam si kupovati uloške do daljnjega
    Sve da mi m. traje dva tjedna imam previše

  46. #146

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    na 4 rijeke
    Postovi
    102

    Početno

    I ja sam u klubu!
    Super ulosci! Imam kanticu od nekih 2 l u koju ih stavim i natocim jako hladnu vodu, kad stavljam drugi, prvi isperem i tako dok ne idu u masinu na kuhanje. Nema nikakvog mirisa, nis se ne vidi u kupaoni jer kantica ima poklopac i neprozirna je (od senfa)

  47. #147

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    361

    Početno

    Citiraj Elvira prvotno napisa
    I ja sam u klubu!
    Super ulosci! Imam kanticu od nekih 2 l u koju ih stavim i natocim jako hladnu vodu, kad stavljam drugi, prvi isperem i tako dok ne idu u masinu na kuhanje. Nema nikakvog mirisa, nis se ne vidi u kupaoni jer kantica ima poklopac i neprozirna je (od senfa)
    Vidiš, vidiš, sviđa mi se ovaj sistem. Ja ih ispirem odmah, ižmikam, pa u kantu s pelenama.

  48. #148
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    da kantica od senfa
    pa koliko vi to ulozaka koristite?
    meni bi trebala kanta za kiseljenje kupusa

    kako imam doma goste, stedim ih pa ovaj put uloske ne namacem, stoje u kanti za prljavu robu
    sve cesce tako radim, dva tri dana su tamo, nista se ne usmrdi, nista vise fleka nego inace

  49. #149
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Ja imam amper iliti sic od 10l, pa namacem u njemu prva dva tri dana. Ostale dane bacam u kantu s prljavom robom.

  50. #150

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    86

    Početno

    Evo i ja napokon dobila "pravu" M pa isprobavam svoju još uvijek skromnu kolekciju platnenih. Jako su mi udobni
    Sad ih upravo perem pa me zanima kakav će biti rezultat što se fleka tiče... koristite li neko sredstvo protiv mrlja, tipa vanish oxi i slično?
    kad ih ispirete da li ih isperete samo površinski ili dok ne ispere sve što se sakupilo u njima? ja sam ih dosta temeljito ispirala jer ih onda ižmičem i stavim u kantu s pelenama, samo treba mi jaaaako puno vremena dok mi krene čista voda iz njih kad ih ižmičem... nekako mi se to ne čini racionalno (ni zbog potrošnje vode a ni zbog vremena)

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •