Stranica 1 od 3 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 150

Tema: Zimsko-proljetna djeca 2004. (48. dio)

  1. #1

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    1,797

    Početno

    Citiraj Sanja prvotno napisa

    E, mi vam sutra krećemo u veliku pustolovinu! U dogovoru s tetama u vrtiću skidamo pelenu za spavanje.

    Držite nam fige, trebaju nam!
    Mi smo skinuli pelenu za spavanje prije 10 dana. Tetama sam rekla da ne koristi pelenu za spavanje već jako dugo ( he,he )...

    Po noći ju probudim i stavim pišat jer ne izdrži do jutra...a preko dana se uglavnom ne popiški u krevet...

    evo, upravo se probudila i morala je piškit...sada opet spava

  2. #2
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Spooky, koliko joj treba da zaspi kad ju probudiš usred noći?

  3. #3

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    1,797

    Početno

    Zaspi skoro odmah...evo, sada je odmah zaspala, a kada ju probudim oko 3 ili 4h, uzmem ju k nama u krevet pa onda isto odmah zaspi

  4. #4
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Uh, vidjet ću kako će to biti s Fionom. Bojim se da se ne razbudi i zaželi igranje. Danas je još pelenaška noć, znači, preksutra javljam kako je bilo.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    1,797

    Početno

    Ma neće se sigurno htjeti igrati...samo ju potiho stavi piškit...ja Piji ne priučam puno, samo kažem da piški i dam joj pusicu i ona dalje spava...

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    681

    Početno

    Cure, samo da se pohvalim - spavao je u vrtiću danas, prvi puta, i nije bilo nikakvih problema :D Uzeo si je žutog medeka od doma i spavali su skupa, teta ih je uzela na krevetić do sebe, pa je sve bilo dobro.
    Pojeo je i tri mandarine u vrtiću, tete su oduševljene jer je jedino dijete koje sve papa (mamina kanta za smeće )...

    Bio je roditeljski danas, išao je muž, nema nekih novih spoznaja ali tete su zadovoljne, Fabić je sve bolje... Nije neki društvenjak, ali vele da to ni ne trebamo očekivati. On se igra sam , ali bit će i to bolje, kažu, kroz neko vrijeme.

    Ja sam krenula na seminare, radni dan mi traje 14 sati i moram izdržati sljedeća dva mjeseca u tom tempu. Poslije će biti bolje, bez stručne diplome ne mogu raditi. F je tužan jer nismo skupa, ali smo zajedno petkom i vikendom, pa nekako guramo.

    tweety, ja stalno hvalim fabija za sitna postignuća, onda smo ponosni oboje. Pusa ozdravilica Franu.
    Više ne parkiram u Martićevoj, dvije kazne u 7 dana i dosta mi je.

  7. #7
    pcelica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    753

    Početno

    Bravo za Fabija. :D

    Fioni držim fige da bude nepopišanka, a Franu da temp. nema više.

    Nika je sinoć malo teže disala, opet bronhitis. Počeli smo sa inhaliranjem, pa se nadam da neće biti strašno.

  8. #8
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    uh, koliko vijesti, dobrih i loših. bravo za vrtićarce i bezpelenaše, drž'te se bolesnici!

    andrej i ja sutra ostajemo doma, jedan dan samo za nas.

  9. #9
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Fabić bravo!!! :D Ma doći će to igranje sa drugim klincima. Lovro se igra uvijek oko drugih klinaca, eventualno nešto sa njima priča, ali je u igri skoncentriran isključivo na sebe.
    Mislim da me je Čoksa isto pitala.

    Mislim da nisam prokomentirala Snjegulicu..baš mi dobro izgledaš!!!

    Tweety, taj ležeran način komuniciranja imamo i mi doma. S tim da MM s Lovrom priča kao i sa mnom. Tako da moje dijete traži šuze umjesto cipela; umjesti bicikla i sl... Kako je Frenki danas?

    Mislim da je Lovro ostao zadnji pelenaš na zpdeićima. Neće i neće maknuti pelenu. :/

    Ajvić uživajte sutra doma!!

    Pusa svim ostalim (nespomenutim zepedeićima i zepedeićkama)

  10. #10
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    nadopuna: "bajk umjesto bicikla"

  11. #11
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Joj, Nika... držim fige da inhalacija pomogne, evo ozdravilice!

    Fabić, bravo! Samo tako naprijed, sve će biti ok.

    Nama je teta rekla da se djeca do druge godine, pa čak i kasnije, ne igraju jedni s drugima, nego jedni kraj drugih i da je to sasvim normalan početak socijalizacije.

    Ajvica, uživajte u vašem danu.

    mamma san, i mi tako pričamo doma. Sad kako je veća ja pokušavam malo više paziti na pravilniji govor čisto zato što osim u obitelji (i na "Pčelici Maji" ) ona nema gdje čuti hrvatski jezik, pa ne bih voljela da joj naš obiteljski govor postane sinonim za pravilno izražavanje. :zabrinuto-nacereni smajlić:

  12. #12
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    O Sanja, pričamo i mi pravilno i trudimo se...ali uvijek izleti i ovaj sleng. A iskreno meni je i slatko i želim da ima tu malu purgersku crtu u sebi.... (sauganje, saugeri, klofanje i sl...).
    Kako tvoji cico-ožiljci?

    Do vraga..nisam poslala male vibrice ozdravilice za NIku...~~~~~~

  13. #13
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Citiraj mamma san prvotno napisa
    A iskreno meni je i slatko i želim da ima tu malu purgersku crtu u sebi.... (sauganje, saugeri, klofanje i sl...).
    Same here.

    Citiraj mamma san prvotno napisa
    Kako tvoji cico-ožiljci?
    Hvala, puno bolje. I nadam se da će to sad biti trajno stanje... uf!

  14. #14

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    1,797

    Početno

    :D za Fabija

    Nika, šaljem puse ozdravilice....

    Piji bi isto trebale te pusice jer joj je nosić koma...danas ujutro digla dobre volje, ali je rekla da ju boli glava. Čak je i izgovorila da neće u vrtić, ali to je kratko trajalo jer sva sretna odjurila među djecu čim su stigli...
    Danas im u vrtić dolazi pedijatrica pa će usput pogledati i Piju.

  15. #15
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Evi Piji puse za nosić!

  16. #16
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Citiraj Sanja prvotno napisa
    Evi Piji puse za nosić!
    Evo, ne evi. :neugodnjak:

  17. #17
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    isa je ocajan

    sutra je trebao biti veliki dan(priredba) i sinoc se razbolio(kasalj, nosic, blaga fibra), ali nist alarmantno.

    tete su zvale i molile da dodje , ako mu bude bolje, samo da paketic dobije(Bajramski ) i ako mogne da izvede barem jednu tacku.
    Tako mi ga je zao

  18. #18
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    ajjj, kakav peh

    ja ga ipak ne bih bolesnog vodila među djecu.

  19. #19
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    i mi smo isto kontali da ga ne vodimo ,ali njegova pedijatrica kaze da mu samo nosic curi, a sve ostalo je nasa paranoja, jer mu ni grlo nije upaljeno, nema temp. skace ko njaveseliji,a kasalj je od nadrazenog nosica.

    Jedino, ja ne znam kako bih se osjecala kad bi neko drugi doveo prehladjeno dijete u blizinu moga djeteta.

    Vidjecemo kakao se stavri budu dalje odvijale, ako ostanu simptomi, ja sam za to da ne ide. :/

  20. #20
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    slušajte ove bisere

    andrej dolazi s tetom iz parka sav uzbuđen, u ruci nosi kovanicu: to je za... za... za svaki sučaj!

    /htio je reći "za sreću" ali mu se pomiješalo/

    a kad nešto jako želi: ja bi najepše vojio da...

    /ne znam hoće li reći da bi jako volio ili da bi najljepše molio, ali jedva odolim da ne puknem od smijeha/

  21. #21
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    ja andreja ne vodim među djecu iz obzira prema drugoj djeci, a i da on takav ne bi pokupio štogod gore od prehlade.

  22. #22
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    Malo da se ubacim sa piškanjem po noći.
    Sanja, mi Svena budimo svaku noć 2 puta. Ne zbog piškanja ali to usput svaki put obavi.
    Ako se odlučite na buđenje iz našeg iskustva mislim da je to najbolje obaviti cca 3 sata nakon što zaspi. Tada je Sven još u čvrstom snu i jako rijetko bi se sam zbog wc-a probudio, a kada ga mi otfuramo na wc odmah sve obavi ali u totalnom polusnu. I kada ga spustim na krevet spava čim dotakne plahtu.
    Ono drugo buđenje nam je pred jutro i tu je već laganiji san. Sam skoči s kreveta i često puta bi nakon toga htio pričati. Sada je već naučio da se poslije opet spava, a i po zimi je još noć u to doba. Ali po ljeti u 5.30 se već polako počinje daniti i znamo imati problema jer njegov argument da je došao dan ne ožemo pobiti.
    Dakle, ako ju staviš oko ponoći, jedan na wc, do jutr je puno veća šansa da joj ne pobjegne (pogotovo ako ne pije u noći), a i san je kasnije lakši pa se možda i sama probudi i traži.
    Eto.
    Svim zepedeićima puse

  23. #23

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    1,797

    Početno

    Brunda, tako i mi sa Piom, ali kod drugog buđenja je već sasvim budna pa ju uzmemo k sebi...nakon toga se prišteka za moje uho i tako zaspi do jutra...

  24. #24
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    w_m, žao mi je Isaa. Ali potpisujem Ajvić (a i tebe). Niti ja ga ne bih vodila među djecu, iz obzira prema drugima, a i zbog razloga što može nešto puno gore pokupiti.

    I mislim da će ga njegov paketić sigurno čekati. Ovako i onako ga je zaslužio.

    I baš mi je super da nam se ona trudnjača Brunda malo ubacila u topic...

  25. #25
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    klepete, klepete, klepete ...i zaboravih napisati da sam odvalila na biserka Andrejčeka!

  26. #26
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    Citiraj mamma san prvotno napisa
    I baš mi je super da nam se ona trudnjača Brunda malo ubacila u topic...

    Trudnjača Brunda od svih dobno-sezonskih topica najviše voli proviriti na vaš jer je najveselije društvo. Samo rijetko što napišem jer toliko puno tipkate da često ne stignem sve pohvatati

  27. #27
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    često ni mi ne stignemo sve pohvatati

  28. #28
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Aha. Zato ja niš ne radim i stalno rifrešam....

  29. #29
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    ...klepete...da se nadoštukam...i obožavam proviriti u proljetne trudnice...fakat su (ste) mi interesantne!

  30. #30
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    Pa mogla bi nam se onda i pridružiti
    Uostalom šta vi sa jednim zpd-ićem čekate? Ako i odmah krenete u akciju razlika među djecom će vam biti preko 3 godine! idealno!!! Koji vam izgovor još preostaje?! Kile? Pih! Koliko vas poznajem taj izgovor vam odmah pada u vodu

  31. #31
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Citiraj Brunda prvotno napisa
    Pa mogla bi nam se onda i pridružiti
    Uostalom šta vi sa jednim zpd-ićem čekate? Ako i odmah krenete u akciju razlika među djecom će vam biti preko 3 godine! idealno!!! Koji vam izgovor još preostaje?! Kile? Pih! Koliko vas poznajem taj izgovor vam odmah pada u vodu
    ja sam ti ko dizel mašina....tek sam se počela zahuktavati...a onda ću na akciju...

    a bojim se onog:"a kad me krene!!!!" da ne bih prestala rađat negdje do pedesete....

  32. #32
    Osoblje foruma tweety avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb,medvescak
    Postovi
    4,453

    Početno

    Brunda potpisujem te :D

  33. #33

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    1,797

    Početno

    I ja potpisujem Brundu...šta se čeka!?

    Mi smo od danas na atibiotiku ....ali i dalje idemo u vrtić...

    Novost je da Pia sama traži raniji spavanac i baš je velika maza otkako ide u vrtić. Ipak, mora nadoknaditi 8h provedenih bez maženja s mamom.
    Mišica moja velika, tako joj je lijepo u vrtiću, ali ipak joj fali mamino uho za maženje.

  34. #34
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Hvala vam svima na dobrim željama za skidanje noćne pelene, Spookica i Brunda, vama velika pusa za savjete! (Brunda, češće nam dođi!)

    Na žalost, ispao je totalni fijasko. U vrtiću je sve bilo dobro, no na putu kući mi se požalila da joj se piški, malo joj je pobjeglo u gaćice, jer nismo tako brzo mogli stići kući, ja sam se trudila izgledati "sve je ok", ali je vjerojatno na mom licu skužila da u sebi okrećem očima (u zadnje vrijeme joj se često "dogodi" - znam da je to vjerojatno pitanje nekog stresa i puna sam strpljenja, ali ona ziher kuži da tog strpljenja baš i nema previše), pa mi je stalno ponavljala "mama, nisi ljuta, mama, je l' da da nisi ljuta", što me dirnulo i rastužilo istovremeno.

    Kad ju je mm išao uspavljivati u startu je sve bilo ok, nema pelene, super, sve pet. Već danima priča kako će "za pavanje imati samo gaće", čak je i legla u piđamici bez gaćica, no ubrzo je osjetila nekakvu tremu, počela pričati o tome kako će piškiti u gaće i tražila mm-a pelenu. On nije htio ništa forsirati i stavio joj je pelenu. Sutra u vrtiću će opet spavati bez pelene, pa ćemo navečer još jednom pokušati i kod kuće.


    white_musk, jako i je žao što je tako ispalo, držim fige da, bez obzira na predstavu, Isa što prije ozdravi.

    Ajvica, Andrejček je super, zagrcnula sam se od smijeha.

    Spooky, uvijek se nasmijem Piji i tvom uhu, to mi je preslatko i jako zgodno.

    A što se tiče akcije i bebača, slažem se s uvaženim kolegicama Brundom i Tweety.

  35. #35

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    1,797

    Početno

    Sanja, zamoli tete da stave Fionu piškit prije odlaska iz vrtića...ja uvijek to tražim ako već nije obavila...

    Obavezno obaviti pišanje prije spavanja i nakon buđenja. Definitivno se smanje nezgode....

  36. #36
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Obavezno piški na odlasku, danas je baš bila na kahlici kad sam došla po nju. Ali ona i dosta pije, vani je hladno i vjetrovito, dosta dugo smo šetale i to je to. :/

    Meni se čini da je tih par kapi koje joj u zadnje vrijeme znaju curnuti najviše znak nečeg što ju muči. Možda ju hvala prehlada, počela je kašljati.

  37. #37

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    1,797

    Početno

    Može biti, da je od prehlade...

    Evo slikice na kojem se Pia mazi
    http://public.fotki.com/piadora/dora/pia269.html

  38. #38
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Divne ste!

    Koja nježna fotka...

  39. #39
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    Spooky, super fotka
    Sanja, a zašto ako joj je sila ne obavite vani u travu?
    Mi da tako ne radimo, slobodno se možemo zaključati doma s obzirom da on piški svakih 15-ak minuta.

  40. #40
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Brunda, bile smo u centru grada, nije bilo ni kvadratnog milimetra trave oko nas. Obično uđemo u prvi kafić ili trgovinu i odemo na zahod, ali danas sam krivo procijenila da ćemo stići (jer je ona rekla da nije hitno) i eto, dogodilo se.

  41. #41
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    Pia

  42. #42
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Spooky, fotka je prekrasna!!!!

    Sanja, poljubi mi malu popišanku!!!! I ne se srdit i okretat očima!!!!

    Brunda, da li mali genijalac kuži "stvar" sa mamom??

    W_M, što je sa Isom? Ide na predstavu ili ne? Kako sa njegovom prehladom?

  43. #43
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    Citiraj mamma san prvotno napisa
    W_M, što je sa Isom? Ide na predstavu ili ne? Kako sa njegovom prehladom?
    jucer je spavao tri ture po 2 sata :shock: u toku dana, nije ni kahnuo.Dooobro se preznojio,popio je dosta caja od sljeza i soka od narandze i nekako mi se poptuno oporavio.
    (Cak mu je i nosic prestao da curi)
    Ipak smo jutros navratili do pedijatra i tamo smo dobili potvrdjeno da su pluca, grlo i nosic mirni, a jucerasnji bris je super. :D

    Medjutim, cim izadje na onu jutarnju hladnocu pocne kasljucat i kaslje do ulaska u auto, a u autu odmah prestane. :/ Mislim da cemo morat salic pocet stavljat na usta.

    Uglavnom, kad smo stigli u vrtic, svi su bili presretni, a pogotovo moj mali mis, nije se ni okrenuo za nama
    :moja se pjipjemat

    eto,i ja se mojam pjipjemat na potok suza

  44. #44

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    1,797

    Početno

    Citiraj white_musk prvotno napisa
    Mislim da cemo morat salic pocet stavljat na usta.
    mislim da mu time nećeš puno pomoći, možda čak i gore sa šalom preko usta...negdje sam pročitala da to nikada nije dobro raditi pa ja ne pokrivam usta ni kada je -20 vani...

  45. #45
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    Citiraj spooky prvotno napisa
    Citiraj white_musk prvotno napisa
    Mislim da cemo morat salic pocet stavljat na usta.
    mislim da mu time nećeš puno pomoći, možda čak i gore sa šalom preko usta...negdje sam pročitala da to nikada nije dobro raditi pa ja ne pokrivam usta ni kada je -20 vani...
    tnx pia

    dobro je znati.

    sad kad malo bolje razmislim, nije to ni loše što on kašjuca kad izađe na hladan zrak,JER(po mom nekom medicinskom načinu razmišljanjaon kašljucanjem "koči"nagli nalet vazduha ,te vazduh mora u "etapama" ulaziti u organizam ,a ne u velikim količinama. :/

    uglavnom,nosim apart i možda čak i popodne vam ovdje pejstam fotkice sa pjijedbe :D

  46. #46
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    lapsus

    tnx spooky

  47. #47
    pcelica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    753

    Početno

    Super za Isu.
    Tek sam sada skužila da i on spada u ZPD.
    Pa di si ti ženo do sada?

    Nama, od jučer, nos curi u potocima.
    Nema temperaturu, pa se nadam da je obična prehlada.

  48. #48
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    Citiraj pcelica prvotno napisa
    Super za Isu.
    Tek sam sada skužila da i on spada u ZPD.
    Pa di si ti ženo do sada?

    Nama, od jučer, nos curi u potocima.
    Nema temperaturu, pa se nadam da je obična prehlada.
    pa i ja se pitam gdje sam bila do sad

    što se tiče nosića, najbolje je definitivno:

    1.nakapati čaj od sljeza

    2.staviti pored glavice(jastuka) narezanu glavicu luka (dok mišić spava)

    3.isključiti opciju da se radi o alergijskom rinitisu(nosić se otvori poslije jedne čaše mlijeka )

    ljubim nosić, da što prije ozdravi

  49. #49
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    Citiraj mamma san prvotno napisa
    Brunda, da li mali genijalac kuži "stvar" sa mamom??
    Ma kuži. Koliko god smo odlučili da mu ništa nećemo govoriti dok dr. ne potvrdi da je sve u redu, on kao da ima prislušni uređaj negdje. Sve je polovio i već razglasio gdje god je stigao da mama ima točkicu u trbuhu koja će narasti u bebicu. Ta točkica je još od zadnji put jer sam mu tako objasnila spontani. Kao, bila je samo točkica za koju se svi nadamo da će narasti u bebicu, ali ne narastu uvijek sve točkice :/
    A sada me pazi kao oko u glavi. Kad sam prokrvarila došla sam u sobu i zapalila cigaretu od užasa
    odmah je skočio i rekao: Mama, nemoj pušiti, možda ti zato ide krv! Sada moraš jako paziti na svoju pipicu
    Ali ima pravo, ponekad su djeca stvarno pametnija od nas.

  50. #50

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    1,797

    Početno

    puse bubancima

    Sanja, da ti samo kažem da je Pia noćas popiškila svoj krevet pa onda i naš 2x.

    Ah, mišek moj slatki, pobjeglo joj je kad je kašljala

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •