Stranica 11 od 43 PrviPrvi ... 91011121321 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 501 do 550 od 2137

Tema: hipospadija

  1. #501

    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    5

    Početno

    Citiraj ivanaivana prvotno napisa Vidi poruku
    janaa ne mogu vam poslati privatnu poruku,koliko ima vasem djecaku?vi ste iz beograda?
    nama je operacija 19.7 i mi smo malo nervozni,al nadamo se da ce sve to biti iza nas....
    nadam se da cete se javiti nakon operacije sa svojim iskustvom i kojim savjetom
    Draga ivanaivana, ako zelis mozes mi pisati na mejl lazaronac@gmail.com. Ja sam iz Beograda, moj decak ima skoro godinu dana. Naravno javicu se i obavestavacu vas na forumu kako je sve proteklo.Ako ti treba neka pomoc, buduci da ces uskoro u Beograd slobodno se javi.
    Hvala Gracija, bubamara i ostali na lepim zeljama, bicemo u kontaktu!

  2. #502
    micamaca30 avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    negdje iza šuma
    Postovi
    352

    Početno

    Svima koji vodite dječicu na operaciju želim da sve dobro prođe i da se riješite hipospadije zauvjek,ali mi je žao što se ne mogu uključiti u vaš razgovor i podjeliti iskustvo jer nisam bila u Bg,

  3. #503
    buba mara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Tamo preko mora
    Postovi
    285

    Početno

    Citiraj micamaca30 prvotno napisa Vidi poruku
    Svima koji vodite dječicu na operaciju želim da sve dobro prođe i da se riješite hipospadije zauvjek,ali mi je žao što se ne mogu uključiti u vaš razgovor i podjeliti iskustvo jer nisam bila u Bg,
    Mica maca30 nema veze što nisi bila u Beogradu samo se ti uključi i ti imaš iskustva i piši.
    I nama su u Rijeci rekli da će uzeti sluznicu iz usta pa nisu i onda im je mokraćni kanal bio tako uzak da mi je sin piškio uz bolove i otvorila se fistula.Nikad mi neće biti jasno zašto nisu uzeli sluznicu i napravili kako treba.
    Ja bi tako da rado da se počnu javljati mame s pozitivnim uspjesima u našim bolnicama.

  4. #504

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    248

    Početno

    Ako se ne varam jedini forumaš sa uspješnom operacijom kod nas je onaj tata Mario1 što se jednom javio i sad ga više nema. U svakom slučaju svima koji idu uskoro na op. kod dr.Đinovića sretno!

  5. #505
    micamaca30 avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    negdje iza šuma
    Postovi
    352

    Početno

    Da i nama je dr,rekao da če uzeti sluznicu..čak kada čitam sve vaše postove i sa nekima sam se čula nama je rekao slično operirati kao i u Bg,,a šta je krenulo po zlu neznam!Moram priztnati da smo mi dobro i prošli nije teško piškio nema fistula (u početku je mokrio svakak i svuda).I samo da se pohvalim imamo gel contrctubex i mažemo pišonju da nam koža bude elastična možda mu neće pišo biti grbav(ja si mislim da mu je koža s donje strane kratka pa da sve to ide u vrpu),a i dobra je cijena 110 kn :-0

  6. #506

    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Postovi
    27

    Početno

    Čitajući forum od početka,na učlanjenje me potakla Micamaca30 sa svojim iskustvom.Drago mi je da su nam dječica koliko-toliko dobro prošla.Mi smo sad u fazi čekanja da prođe potrebno vrijeme za popravke.Pišu ne mažemo,ali nama se rez ni ne vidi baš jako više.Tanka crvena crtica za sada.Micamamca tko vam je preporučio gel i za što je točno.Nma je isto piša grbava.

  7. #507
    micamaca30 avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    negdje iza šuma
    Postovi
    352

    Početno

    gel ti je za ožiljak da dude elastičniji i da sa vremenom nestane!Moram samo reči njemu se samo vidi bjela crta ispod nema neki veliki ožiljak,Meni je rekla tiko da onoi mažu mišića da im je dr,iz Bg,rekao,Ipak nisam išla na svoju ruku pitala sam pedicu pa mi je rekla da ako baš hoču da namažem neče škoditi!Nama neka se Gracija dječica odmore i oporave od ove operacije pa čemo lagano krenuti naprijed uzdignute glave

  8. #508

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    248

    Početno

    Da ne bi bilo zabune Contratubex NEĆE ispraviti savijene piše niti će produžiti kožicu niti će ju stvoriti, on samo čini ožiljak elastičnijim (ožiljci imaju tendenciju skupljanja) i s vremenom on se smanji. Mi imamo 'otvorenu' pišu i vidi nam se novonapravljeni kanalić. Kako je novi kanalić napravljen iz sluznice koja se u ustima natapa slinom tako i mi imamo zadatak mazanjem contratubexom 'vlažiti' novi kanalić da se ne bi stisnuo i osušio. Dakle contratubex nam služi za mazanje tog kanalića i ožiljka oko njega. Također mazanjem piše gdje je šivana nakon obrezivanja i taj dio nam je sada puno ljepši jer je šivani dio manji
    Osobno sam mazala contratubexom svoj rez nakon operacije (u području trbuha) pa danas imam samo tanku skoro ne prepoznatljivu crtu.

  9. #509
    micamaca30 avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    negdje iza šuma
    Postovi
    352

    Početno

    Da tiko neče ispraviti ali koža na području ispod pišonje je elastičnija mazanjem contratubexsom,Ispod je mojem taj ožiljak vukao pišu (vuče još uvjek),Nemože se to popraviti preko noći,sve u svemu ne može mu škoditi

  10. #510

    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Postovi
    27

    Početno

    Tiko koliko dugo ćete imati "otvorenu" pišu?Da li je vam je teško njegovati dijete?Nisam znala da je postupak takav,da se sluznica tako održava.

  11. #511

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    248

    Početno

    Gracija, 'otvorenu' pišu ćemo imati do druge operacije kad će ju doktor 'zatvoriti' i lijepo oblikovati. Nije uopće teško njegovati dijete sa takvom pišom. Najnormalniije mažemo contratubexom taj dio piše (to ti je kao da imaš malo dublju ranicu na prstu pa ju moraš mazati). Evo sad smo se kupali 5 dana na moru i sve je najnormalnije prošlo. Mazali smo pišu prije kupanja i nakon kupanja i tuširanja, nikakvih problema ni u kojem trenutku nije bilo.

  12. #512

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    metković
    Postovi
    101

    Početno

    tiko kad si vec spomenula contratubexs,neki ga koriste za oziljke od vodenih kozica..taman sam to citala jer sam u 31.godini zivota dobila vodene kozice..
    vjerojatno ce sad dobiti i moj djecak i onda zbogom operaciji do daljnjega....bas sam zalosna radi toga...
    poslala sam dokotru đinovicu mail da mi da savjet sta dalje-odmah otkazati ili cekati da mozda kojim slucajem i ne dobije ih..al to bi bas bilo gotovo nemoguce

  13. #513

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    248

    Početno

    Ivanaivana, ja ne bih otkazivala operaciju jer ne znaš hoće li ti i dijete dobiti kozice. Ne mora značiti da će ti i dijete dobiti kozice, osobno znam par slučajeva gdje je cijela grupa u vrtiću imala kozice a npr. moj nećak nije, kao i sestričnina curica u drugom vrtiću. Šta ti je doktor rekao?

  14. #514

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    metković
    Postovi
    101

    Početno

    evo sinoc sam mu poslala mail i dobila odgovor da pricekamo 2tjedna,jer bi ih do tad trebao dobiti...
    al ljubila sam ga ,spava samnom ,pije iz moje case jer nisam znala da su vodene....
    a kraj inkubacije ce biti bas pred operaciju i opet me strah riskirati....
    ako treba da ih dobije i da ipak sve odgodimo onda nek ih dobije brzo da se vise ne mucim u ovoj neizvjesnosti...

  15. #515

    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Postovi
    27

    Početno

    Tiko hvala na odgovoru!Baš nas je zanimalo i kupanje.Micamaca kako si draga?Kako tvoj anđel i njegova piša?Mi smo kao da nismo ni imali operaciju,samo da nam je sve riješeni bili bi na konju.Ivanaivana baš mi je žao zbog kozica.Možda ne dobije koze pa se riješite hipospadije.

  16. #516
    micamaca30 avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    negdje iza šuma
    Postovi
    352

    Početno

    Ej žene moje drage mi smo bili na Krku kupali se uživali,dobro smo ti malo se odmorila malo se smirile strasti i napetosti i ljutnja oko svega!!Da smo sve riješili bile bi najsretnije Gracija jelda,ali i nama če se osmjehnuti sreča!Ivanaivana baš mi je žao ali nemora ti biti da če dobiti kozice moj sin se igrao sa malom od moje kume i nije dobio kozice

  17. #517

    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    5

    Početno

    Drage moje, moj maleni ima bakteriju u urinu, u pitanju je Klebsiela, godinu dana kontrolisemo i sve je bilo ok, i sada pred samu operaciju da mu se to dogodi. Nema je u ogromnim kolicinama,ali se ipak umnozava, nas pedijatar nam ne zeli dati antibiotik iako sam ja insistirala zbog operacije da sve bude sterilno do tada. Danas smo mu ponovili urinokulturu, moram i kliniku zvati da vidim sta da radimo. Nadam se da ce se do 7.07 sve srediti.

  18. #518

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    metković
    Postovi
    101

    Početno

    janaa i ja imam vodene i ocekivam da mali ih dobije..slala sam mail đinovicu..rekao je da pricekamo 10tak dana pa cemo vidjeti sta cemo...al posto me ljubi i spava samnom mislim da su male sanse da ih ne dobije...tako da vec pretpostavljam da nista od operacije 19.7
    ima jos do 7.7 vremena...ne znam zasto nije htio dati antibiotik???

  19. #519
    buba mara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Tamo preko mora
    Postovi
    285

    Početno

    Citiraj janaa prvotno napisa Vidi poruku
    Drage moje, moj maleni ima bakteriju u urinu, u pitanju je Klebsiela, godinu dana kontrolisemo i sve je bilo ok, i sada pred samu operaciju da mu se to dogodi. Nema je u ogromnim kolicinama,ali se ipak umnozava, nas pedijatar nam ne zeli dati antibiotik iako sam ja insistirala zbog operacije da sve bude sterilno do tada. Danas smo mu ponovili urinokulturu, moram i kliniku zvati da vidim sta da radimo. Nadam se da ce se do 7.07 sve srediti.
    Evo ti jedan prirodan lijek za bakterije u mokraći.Lijek je koji stvarno pomaže ako ga uspiješ djetetu dati.Navečer treba pet kriškica poriluka narezati u 1 dec vode ujutro procijediti i popiti.Kriške debele kao prst.Meni je pomogao ovaj lijek samo je problem kod djece što oni neće sve popiti.Probaj dodati neki sok.Sretno!

  20. #520
    tinchy32 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    87

    Početno

    evo mene ko padobranac uletavam...al naletjela sam na ovu temu i nadam se da me primate
    ja sam mama 4-mjesečnog Luke i mi imamo hipospadiju..znam da je možda rano al se svakako navrijeme želim informirati o svemu...
    već me sad strah a i vidim ima me bit i zašto jer nisu uopće dobra iskustva u Zg..nas je pregledao još u rodilištu dr iz Klaićeve i naručio nas tek s god dana na kontrolu,al po svemi što je reko tad čeka nas više opercija
    nemojte se srdit kaj sam tak upala

  21. #521
    buba mara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Tamo preko mora
    Postovi
    285

    Početno

    Citiraj tinchy32 prvotno napisa Vidi poruku
    evo mene ko padobranac uletavam...al naletjela sam na ovu temu i nadam se da me primate
    ja sam mama 4-mjesečnog Luke i mi imamo hipospadiju..znam da je možda rano al se svakako navrijeme želim informirati o svemu...
    već me sad strah a i vidim ima me bit i zašto jer nisu uopće dobra iskustva u Zg..nas je pregledao još u rodilištu dr iz Klaićeve i naručio nas tek s god dana na kontrolu,al po svemi što je reko tad čeka nas više opercija
    nemojte se srdit kaj sam tak upala
    Draga tichy32 ja sam mama dečka koji je riješio hipospadiju.Ne moraš se brinuti jer postoji u Beogradu klinika koji to rade super i što je jako bitno dijete ostaje samo jedan dan u bolnici a poslije se dolazi na kontrole.Od Zagreba ti je Beograd 4 sata vožnje i to sve je autoput.Tiko je zadnja putovala .Onaj dan kad je dijete u bolnici i ti i muž spavate u bolničkom apartmanu.Kod njih dijete nema bolove i super je odnos i što je najbitnije operacije uspjevaju.
    Kod nas nažalost ne uspjevaju.Tu možeš naći puno mama kojima operacija nije uspjela.
    Mi nažalost nismo znali za tu kliniku pa smo prvu operaciju napravili u Rijeci ta operacija nije uspjela.Sin mi je dva mjeseca piškio sa bolovima.Srećom da sam na ovom forumu
    čula za Beograd i dr Đinovića i tamo smo riješili hipospadiju.
    Što god da te zanima samo samo pitaj.
    Sa doktorom se možeš dogovarati Mailom i poslati mu slike piše tvog sinčića i on će ti odgovoriti kad bi bilo najbolje obaviti operaciju.
    Pročitaj ovaj forum odpočetka pa ćeš puno saznati.
    Posljednje uređivanje od buba mara : 02.07.2011. at 18:16

  22. #522
    tinchy32 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    87

    Početno

    buba mara hvala ti puno na odgovoru
    čitala sam otpočetka i zato me i ponukalo to da se javim jer zbilja nema pozitivnih iskustava tu u RH...
    Kaj misliš ili i vi ostale dal je prerano da mu se javim?tek je 4 mj maleni.
    i inače okvirno koliko to košta u BG?baš sam jučer mm pričala o tom i on veli svakako da je bolje ić drugdje al eto da znam šparat novce
    nemate pojma koliko mi je lakše čitat tu vas i vidjet da nisam sama,a šok mi je bil kad sam saznala i nekak sam prolongirala mislit o tom ,čak sam i u početku bojala se reć bilo kome....

  23. #523
    micamaca30 avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    negdje iza šuma
    Postovi
    352

    Početno

    Svi smo se mi bojali reči nekome tj,za nas nitko niti nezna da imamo hipos,moje djete je bilo zakinuto za vrtič jer smo mala sredina svi se poznamo i dajem ruku u vatru da bi kasnije ismijavali i ogovarali djete!Nikada nisam previjala djete pred nekim jer svi gledaju i zure,a on je drugačiji....Sretno

  24. #524
    tinchy32 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    87

    Početno

    i ja sam isprva mislila da neću nikom reć..i tajila par dana,a isto sam u maloj sredini a svi si kao dobri..onda sam odlučila da neću tajit.nije to sramota i ne do Bog većeg zla..rekla sam svima oko sebe skoro,jer znam da će ionak znat kad će doć vrijeme za operaciju..plus toga daleko daleko mi bilo lakše kad sam se otvorila...tak da te razumim micamaca,meni je najteže bilo što znam da ima ljudi koji će reć pa što su pokušavali imat bebu kad im Bog nije namijenio,naime zanijela sam uz nekoliko pokušaja s klomifenom..al briga me,moje je dijete meni najveće blago i da ima neznam kakvu bolest meni bi i dalje bilo najljepše i najbolje dijete

  25. #525
    micamaca30 avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    negdje iza šuma
    Postovi
    352

    Početno

    Tinchy32 manje više svi mi ovdje smo se mučili da dođemo do djeteta ja sam imala 5 stimulacija menopura,gonala.....2 trudnoće i jedno djete u rukama hvala Bogu!!Kod nas je ta hipos,nasljedna i uglavnom su neka loša iskustva ostala i kada bi ja nekome rekla svi bi se žgražali i podsmijavali (uglavnom svi misle da takva djeca nisu ni muško ni žensko)!!Ali uopče nije važno šta drugi kažu i misle ja svoje djete volim najviše i uvjek ču biti uz njega,podupirati ga biti mu oslonac u svemu!!!Kada je moje djete bilo u Bjelovaru u bolnici sa 1 god,oni nikada nisu vidjeli hipospadiju i bilo je svakakvih prića,bilo je čuđenja čak bi se usudila reči i žgražanja.Nikada neču zaboraviti riječi doktorice "kada sam ga skinula mislila sam da je curica".....samo ču reči SINE VOLIM TE I UVJEK ČU TE VOLJETI!!!!!!!!!!sredit čemo mi i hipospadiju mi smo svi pobjednici!!!!!!!

  26. #526

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    248

    Početno

    tinchy32 i micamaca30 baš mi je žao da imate tako loša iskustva zbog hipospadije Mi najnormalnije sa svima pričamo o hipospadiji svoga sina još od njegovog rođenja. U principu nitko ni ne zna što je to pa onda pojednostavljeno kažemo 'nerazvijeni mokraćni kanal'. Nikad mi nije ni palo napamet kriti dijete kod previjanja, inače nama je piša izgledala najnormalnije a to što je piškio na stranu se ionako ni ne vidi u pelenama, i to što je piša bila zakrivljena nije bilo ništa strašno jer je mala
    Zbog hipospadije nisam ni razmišljala dijete ne upisati u jaslice. Ide od jasličke dobi uredno u vrtić i s vremenom smo tetama objasnili o čemu se radi. Svi su sve najnormalnije prihvatili, djeca u vrtiću u grupi isto tako normalno prihvatila da im je prijatelj bio na operaciji piše 3 puta. Mi smo im se javljali redovito iz bolnice u ZGu i BGu sms-ovima koje su onda tete djeci pročitale i objasnile. Moje dijete nikad nije imalo nikakvih kompleksa zbog piše pred drugom djecom. Objasnili smo mu već davno da u vrtiću na WC mora ići sam i za sve potrebno treba zvati tetu. Nema pokazivanja piše drugima i nema ni gledanja drugih piša, rekli smo mu tko mu sve smije dirati pišu, zašto mu je piša drugačija, zašto piški na stranu itd.
    Moram priznati da nikad nitko nije bio zgrožen ili da je nešto ružno rekao na naš spomen hipospadije.
    Sad kad čitam vaše muke zbog primitivnosti okoline želudac mi se okreće. Za ovu 'doktoricu' nemam riječi....strašno!
    Posljednje uređivanje od tiko : 04.07.2011. at 10:59

  27. #527
    micamaca30 avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    negdje iza šuma
    Postovi
    352

    Početno

    Da strašno ali tako je!!!No nema veze ja se ne okrečem za nekim tko mi u životu odmaže.Moje djete isto tako zna da ima drugačiju pišonju i njemu to ne smeta ja mu puno pričam o tome i da nije jedini što je tako Bog htio.Niti u jednom trenu nisam požalila niti djete osudila,nisu dječica kriva a ima ih puno,puno...Da samo neki u mom kraju znaju da sam bila na ivf,kakva bi bila čuđenja kladim se da bi rekli da nije od mog muža...

  28. #528

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    17

    Početno

    Citiraj micamaca30 prvotno napisa Vidi poruku
    Svi smo se mi bojali reči nekome tj,za nas nitko niti nezna da imamo hipos,moje djete je bilo zakinuto za vrtič jer smo mala sredina svi se poznamo i dajem ruku u vatru da bi kasnije ismijavali i ogovarali djete!Nikada nisam previjala djete pred nekim jer svi gledaju i zure,a on je drugačiji....Sretno
    Boze, kako mi ovo zvuci poznato... Ali hvala doktorima iz Beograda (nas je operisao pokojni profesor Perovic, a dr. Djinovic, njegov ucenik i sljedbenik, koji je sve vjestine naslijedio, je bio u timu i radio sve dalje preglede) i Anonimnom sa foruma, cija nas je prica opredijelila da ne rizikujemo i da damo dijete u najbolje ruke, sad imamo lijepu veliku pisu, normalnog izgleda, izgleda kao malo obrezana i ne razlikuje se od vrsnjaka. Operisani smo sa 11 mjeseci. Od tad je proslo dvije godine. Redovno pratim ovaj forum, zelim vam sve najbolje i imajte u vidu da ste u sigurnim rukama. Mi smo iz Crne Gore i ovje praktikuju vezivanje djece za krevet 10 dana i taj nehumani pristup operaciji. Uh samo kad pomislim...
    Malo mi je, necete mi zamjeriti molim vas, cudno da iko sumnja u taj tim. Kad smo isli na kontrole sretali smo ljude kojima je mijenjan pol, pa ako mogu od zena da prave muskarce, onda im je operacija hypospadie lagana stvar, zar ne?
    Puno vas pozdravljam i zelim sve najbolje!!!

  29. #529
    micamaca30 avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    negdje iza šuma
    Postovi
    352

    Početno

    Moram nešto napisati jer ako se ne javim jako mi falite cure moje!!!! Biljana2710 i mi tebe pozdravljamo i želimo sve najbolje!!!!

  30. #530
    buba mara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Tamo preko mora
    Postovi
    285

    Početno

    Ivanaivana ili druge mame možete li napisati gdje ste kupili kremu hormonsku onu za povečanje mišića mislim da se zove Androktim krema.Treba jednoj mami treba početi mazati jer je operacija zakazana za 9 mjesec.

  31. #531
    micamaca30 avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    negdje iza šuma
    Postovi
    352

    Početno

    Stvarno bi pomogla ali nisam čula za tu kremu ali ču pitati u ljekarni da li imaju!Mi nismo koristili ništa

  32. #532
    anjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    3,849

    Početno

    Zove se Andractim gel, u Beogradu je ima za kupiti u apoteci "Igor" i košta malo manje od 400 kn, a u Zagrebu se može naručiti u apoteci na Dolcu ali ne znam cijenu i čeka se nekih 3 tjedna

  33. #533
    anjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    3,849

    Početno

    S gelom se maze mjesec dana prije operacije 2x dnevno, ali ako joj Djinovic nije rekao onda mislim da ne bi trebala mazati

  34. #534

    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Postovi
    27

    Početno

    Bok žene drage!Biljana, reći ću ti zašto neki sumnjaju u Beogradski tim.Meni je npr.rečeno da najbolje ne dirati ništa,jer dijete piški ravno naprijed širokim mlazom,a to što je rupica 2mm ispod prave je samo estatski problem.Grbavost piše nije ne rješiva,ali sa rastom djeteta i taj problem može biti smanjen da se ne primjeti ili će u kasnijoj dobi biti potreban mali rutinski zahvat za ispravljanje.Svaka operacija nosi svoj rizik,a sa sadašnjim stanjem to bi bilo nepotrebno izlaganje.Nakon mog i ostalih sličnih slučajeva,kojih na forumu ima puno,a onih koji nisu na forumu ima još više,počneš,ne sumnjati nego se pitati kako je moguće da netko treba 3-4 operacije,a netko riješi u jednoj.Kako je netko zadovoljan ishodom operacije,a netko kaže da se može napraviti bolje.Ja osobno ne sumnjam u stručnost,naposljetku tražila sam mišljenje dr.Đinovića za naš slučaj,samo sam navela možebitne razloge za sumnju.Kao kad ti se nešto dobro dogodi, pa kažeš da te se uštipne da znaš da nije san.

  35. #535

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    17

    Početno

    Citiraj Gracija prvotno napisa Vidi poruku
    Bok žene drage!Biljana, reći ću ti zašto neki sumnjaju u Beogradski tim.Meni je npr.rečeno da najbolje ne dirati ništa,jer dijete piški ravno naprijed širokim mlazom,a to što je rupica 2mm ispod prave je samo estatski problem.Grbavost piše nije ne rješiva,ali sa rastom djeteta i taj problem može biti smanjen da se ne primjeti ili će u kasnijoj dobi biti potreban mali rutinski zahvat za ispravljanje.Svaka operacija nosi svoj rizik,a sa sadašnjim stanjem to bi bilo nepotrebno izlaganje.Nakon mog i ostalih sličnih slučajeva,kojih na forumu ima puno,a onih koji nisu na forumu ima još više,počneš,ne sumnjati nego se pitati kako je moguće da netko treba 3-4 operacije,a netko riješi u jednoj.Kako je netko zadovoljan ishodom operacije,a netko kaže da se može napraviti bolje.Ja osobno ne sumnjam u stručnost,naposljetku tražila sam mišljenje dr.Đinovića za naš slučaj,samo sam navela možebitne razloge za sumnju.Kao kad ti se nešto dobro dogodi, pa kažeš da te se uštipne da znaš da nije san.
    Ma razumijem ja tebe, nego ako je opeacija neophodna, onda bolje da to uradi neko strucan, zar ne?
    Kod nas je bio oblik distalne hypo, rupica je bila par mm dalje nego sto bi trebalo, ka unutrasnjosti, bila je zakrivljenost neznatna. Iskrena da budem, obzirom da je u pitanju polni organ, ljudi su nekako najvise na to osjetljivi, zato smo odlucili za operaciju. Nismo nikome pricali, iako u dubini duse mislim da to nije u redu, ali lakse mi je ovako ... Zaista grozno, kad dijete, ne daj Boze, ima priblema sa srcem onda se o tome prica bez ustezanja...
    Uglavnom, bice to dobro sve Pozdrav za sve.

  36. #536

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    110

    Početno

    Citiraj biljana2710 prvotno napisa Vidi poruku
    Boze, kako mi ovo zvuci poznato... Ali hvala doktorima iz Beograda (nas je operisao pokojni profesor Perovic, a dr. Djinovic, njegov ucenik i sljedbenik, koji je sve vjestine naslijedio, je bio u timu i radio sve dalje preglede) i Anonimnom sa foruma, cija nas je prica opredijelila da ne rizikujemo i da damo dijete u najbolje ruke, sad imamo lijepu veliku pisu, normalnog izgleda, izgleda kao malo obrezana i ne razlikuje se od vrsnjaka. Operisani smo sa 11 mjeseci. Od tad je proslo dvije godine. Redovno pratim ovaj forum, zelim vam sve najbolje i imajte u vidu da ste u sigurnim rukama. Mi smo iz Crne Gore i ovje praktikuju vezivanje djece za krevet 10 dana i taj nehumani pristup operaciji. Uh samo kad pomislim...
    Malo mi je, necete mi zamjeriti molim vas, cudno da iko sumnja u taj tim. Kad smo isli na kontrole sretali smo ljude kojima je mijenjan pol, pa ako mogu od zena da prave muskarce, onda im je operacija hypospadie lagana stvar, zar ne?
    Puno vas pozdravljam i zelim sve najbolje!!!
    Molim i hvala vama na lijepim riječima i na tome što ste mi povjerovali. Drago mi je da sam pomogao i da nemate problema više oko toga.

    Citiraj buba mara prvotno napisa Vidi poruku
    Ivanaivana ili druge mame možete li napisati gdje ste kupili kremu hormonsku onu za povečanje mišića mislim da se zove Androktim krema.Treba jednoj mami treba početi mazati jer je operacija zakazana za 9 mjesec.
    Obično privatne ljekarne imaju mogućnost naručivanja lijekova. Najpoznatija ovdje u Zagrebu je na dolcu kako je već rečeno. A ako nisu ljudi iz Zageba onda neznam. I zamolio bi vas nešto, nadam se da se nećete naljutit. Molim vas nemojte zvat penis mišićem jer penis nije mišić. Nema mišićnog tkiva u penis. Penis se nemože "bildati" niti ga baš muškarci muškarci mogu micati kao druge mišiće na tijelu. Penis je spolni organ.

    Citiraj Gracija prvotno napisa Vidi poruku
    Bok žene drage!Biljana, reći ću ti zašto neki sumnjaju u Beogradski tim.Meni je npr.rečeno da najbolje ne dirati ništa,jer dijete piški ravno naprijed širokim mlazom,a to što je rupica 2mm ispod prave je samo estatski problem.Grbavost piše nije ne rješiva,ali sa rastom djeteta i taj problem može biti smanjen da se ne primjeti ili će u kasnijoj dobi biti potreban mali rutinski zahvat za ispravljanje.Svaka operacija nosi svoj rizik,a sa sadašnjim stanjem to bi bilo nepotrebno izlaganje.Nakon mog i ostalih sličnih slučajeva,kojih na forumu ima puno,a onih koji nisu na forumu ima još više,počneš,ne sumnjati nego se pitati kako je moguće da netko treba 3-4 operacije,a netko riješi u jednoj.Kako je netko zadovoljan ishodom operacije,a netko kaže da se može napraviti bolje.Ja osobno ne sumnjam u stručnost,naposljetku tražila sam mišljenje dr.Đinovića za naš slučaj,samo sam navela možebitne razloge za sumnju.Kao kad ti se nešto dobro dogodi, pa kažeš da te se uštipne da znaš da nije san.
    Pa ali problem je u tome što te 3-4 operacije, nekad nažalost i puno više neće riješit ništa. Štoviše upropastit će čovjeka. Neće riješit ni grbavost. Mokraćni kanal će se pomaknut doduše, ali što to vrijedi kad svakom novom operacijom javlja nova fistula, a išlo se da bi se zatvorila stara i još se onda samo troši dragocjena koža. Kad kirurg u 4 oka vam priča kako je to dobro, naravno da je teško povjerovat onda, a rekao bi kako je možda na "malom" organu od djeteta koje je operirano teško primijetit da nešto odudara(moji roditelji nisu primijetili, iako su na svu sreću me prestali slati na operacije). Ali kad dijete počne odrastat onda će se tek neke stvari izać na vidjelo. Ako netko tvrdi da je operacija u ovoj zemlji uspjela, ja mislim da je ta osoba prvenstvno uvjerana od strane kirurga u to, ali konačna odluka neka je na djetetu. Apsolutno ne vjerujem u to da ako se u Klaićevoj i na Rebru radi kriminalno da onda itko to zna operirat u ovoj zemlji. Zato mislim da bi se svakako tko god je skeptičan i ovo čita trebalo ić na mišljenje kod dr. Đinovića. Ako naše priče nisu vjerodostojno dovoljno, možda razgovor s njim i pregled u 4 oka je. Pogledajte malo one linkove koje sam dao na prošloj strani ima svakakvih stvari kad su u pitanju ishodi operacija hypospadije i kad pričam kako ljudi bivaju osakačeni ne pričam radi toga da privučem pažnju ili da prestrašim ili da reklamiram nekoga, nego da upozorim jer u pitanju su ozbiljne stvari. Apsolutno nije točna tvrdnja da ima 200 metoda i da sve daju isti rezultat. Da ima jako puno metoda, ali jako malo njih daje dobar rezultat. A sad zašto kirurzi jednostavno upropašćuju djecu, to neznam. Da se to prestane jednom i zauvijek onda treba nešto više od ovog foruma i topica. Pacijenti bi se trebali solidalizirati oko toga i na noge stati, ali to je sad jedan idealizirani svijet.

  37. #537
    micamaca30 avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    negdje iza šuma
    Postovi
    352

    Početno

    Nisam prije znala za tu kremu,a sada ja imam jedno pitanje:- zašto naši doktori ne davaju neku kremu ako več postoji za povečanje "pimpeka" kada je poznato i zna se da djeca sa hipospadijom imaju "maloga"???Barem je tako kod mog djeteta!!!Da li se to daje u nekim određenim situacijama????

  38. #538
    tinchy32 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    87

    Početno

    biljana i svi ostali,jako mi je drago što mogu čitat ovakve pozitivne ishode operacija..nekako mi je odmah lakše i čim prije ću kontaktirat dr.u BG..mogu reć da mi je napola lakše kad znam da ću imat sigurniji i bolji izbor operacije za moje dijete.kaj se tiče ovog gel naručit može ljekarna na dolcu jer se ona bavi naručivanjem uvoznih lijekova koji nemaju licencu u RH I zato se čeka..
    a anonimni ja mislim da cure zovu penis mišić al ne kao mišić i dio anatomije već kao umanjenica od miša.mišek,i to od milja

  39. #539

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    248

    Početno

    Anonimni, kao čovjek sa iskustvom aj mi reci naš sin (operiran kod dr.Đinovića krajem 4mjeseca) u zadnje vrijeme se svaki dan budi sa erekcijom, ništa ga ne boli al mi je to baš malo neobično, misliš da je to ok? Naravno da ću pitati doktora i za taj uočeni detalj al eto dok mi se on ne javi kaj ti misliš o tome? Naravno sin nam to svako jutro sa ushićenjem pokazuje hahaha
    Btw kad mame kažu 'mišić' one spolovilo nazivaju od milja 'mišićem' tako da to definitivno nema veze sa pravim mišićem (drugačiji je i naglasak kod izgovora riječi). Mi spolovilo našeg sina zovemo 'piša'

  40. #540

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    110

    Početno

    Ok ispričavam se onda za mišić, mišić mišek. Ima smisla. I moja je mama je to zvala mišek sad kad se sjetim =)
    Što se tiče erekcija mene je to boljelo dok sam bio u zavojima i to dosta. S obzirom da sam u zavojima, a događaju se erekcije, onda me zavoj "koči" i još je tkivo operirano pa da bilo je bolno. A sad nisam točno siguran, ali mislim da sam imao blažu bol negdje mjesec dana od operacije na recimo "stisak"(ne na dodir) taman ispod glavića, ali nisam 100% siguran ne sjećam se. Mislim da je to bilo neovisno o erekciji. Možda je bio i neki neugodniji osjećaj u erekcijama još, to je možda bilo isto do mjesec dana od operacije(nisam cijelo vrijeme bio u zavojima), ali ovo sam još više ne siguran jer stvarno se sad ne sjećam. 2 i pol mjeseca je prošlo je od operacije vašeg sina i ja sam siguran da ja u to vrijeme nisam imao bolove više, stoga da mislim da je to normalno da ga ne boli.

  41. #541
    micamaca30 avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    negdje iza šuma
    Postovi
    352

    Početno

    Tiko ako smijem pomoći i reći svoje iskustvo: u prvoj operaciji je dr.izvlačio pišeka van jer je bio uvučen nije ga bilo vani skroz samo pola.Bio je u bolnici 10 dana i u tih 10 dana ja nikada nisam vidjela ali ni pažnju posvečivala tome dal mu se "diže" ali kad smo došli kući drugo jutro odma je miško oživio i digo se!Ja sam se doslovce ukenjala kada sam to vidla,a mali se meni smije i kaže "mama digo se"!Hoču ti reči 11 dana iza op.njemu se digo i nije ga bolilo!Zašto neznam najvjerojatnije (tak si mislim)zato što prvi put nije dirao uretru,U drugoj se nije dizao nekih 3 tj,a i kad bi mu se digo bolilo ga je

  42. #542
    jelenkić avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Ludbreg
    Postovi
    355

    Početno

    Pozdrav svima i hvala na svim informacijama i iskustvima! Moj maleni ima 11 mjeseci i hipospadiju glandis, u Varaždinu su rekli javiti se na operaciju nakon navršene godine dana starosti. Čitajući brojna negativna iskustva operacija obavljenih kod nas odlučila sam danas poslati mail prof. Đinoviću i s nestrpljenjem iščekujem njegov odgovor.

  43. #543

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    248

    Početno

    Mog sina piša u erekciji ni u jednom trenutku nije boljela (govorim o iskustvu nakon op. u BG). I dizalo mu se spolovilo i ranije (u ovih 2,5mj od op.) al sad zadnjih tjedan dana se svako jutro probudi sa pišom u punoj veličini hahaha. Neobično mi je da je to sad redovito već toliko dana pa sam zato pitala. Zna mu se 'dići' i preko dana al ovo ujutro smo baš primjetili i sad pratimo .

  44. #544

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    248

    Početno

    Jelenkić mislim da si dobro napravila Pročitaj si forum od početka i vidjet ćeš da si se obratila pravom stručnjaku za hipospadiju. Nakon neuspjeha u ZG i mi smo se uputili u BG na 'popravak' i nakon uspješne prve operacije (prije 2,5mj) čekamo i završnu pa da hipospadija zauvijek ostane iza nas.

  45. #545

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    110

    Početno

    Citiraj tiko prvotno napisa Vidi poruku
    Mog sina piša u erekciji ni u jednom trenutku nije boljela (govorim o iskustvu nakon op. u BG). I dizalo mu se spolovilo i ranije (u ovih 2,5mj od op.) al sad zadnjih tjedan dana se svako jutro probudi sa pišom u punoj veličini hahaha. Neobično mi je da je to sad redovito već toliko dana pa sam zato pitala. Zna mu se 'dići' i preko dana al ovo ujutro smo baš primjetili i sad pratimo .
    Haha krivo sam shvatio pitanje.
    Pa ovo bolje onda da odgovore mame dječaka. Ono malo što znam nije li normalno da djeca dobiju "spontanu" erekciju, dakle ovo preko dana. Znaći nemora postojat nužno nešto "seksualno" da im potakne erekciju, nego jednostavno se dogodi.
    A preko noći se sjećam da sam pročitao da neovisno o dobi da je sasvim normalno da muški imaju erekciju(jer jutarnje su zapravo noćne erekcije). Neka me ispravi sada netko, ako bolje zna.
    Ali uglavnom ovo je više slatka briga , nego nešto za ozbiljno zabrinut se.

  46. #546

    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    29

    Početno

    Citiraj jelenkić prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima i hvala na svim informacijama i iskustvima! Moj maleni ima 11 mjeseci i hipospadiju glandis, u Varaždinu su rekli javiti se na operaciju nakon navršene godine dana starosti. Čitajući brojna negativna iskustva operacija obavljenih kod nas odlučila sam danas poslati mail prof. Đinoviću i s nestrpljenjem iščekujem njegov odgovor.
    Ej pozdrav mame Evo malo sam listala po netu jer je i moj mali operiran u Varaždinu (penilna hipospadija) kod prim. Kolara prošle godine i moram reći da su zaista odlični doktori tamo pa ne znam zašto paničarite. Mislim, znam radi se o djetetu ali treb pustiti doktorima da rade ono što su učili, jer mi svi znamo manje od njih o tome i ako čitate ove tekstove na internetu (ja sam isto tako) samo će vam panika biti. Znam još dve obitelji iz Čakovca i Varaždina kaj je sinčić imao isti problem, njih je operirao isti tim iz Varaždina i super im je uspjelo. Prim. Kolar je bio jako ljubazan, sve nam je objasnio, koristio je Sondgras-tehniku (prema jednom američkom profesoru) i rekao da ima puno metoda i da svatko radi par njih koje zna i da su rezultati uglavnom slični. mi smo se dvoumili između zagreba na Rebru, ali smo ipak ostali kod nas kad smo toliko dobroga čuli. Ja sam isto čula za prof.Perovića, on je bio jako dobar (to sam čula od jednog drugog doktora iz Bosne), ali sam čula da su ljudi i tamo imali grde komplikacije i da su im isto tako popravljali. Kaže prim. kolar da ima oko 300 op hipospadije u hrvatskoj godišnje, komplikacije su 20 posto, a tu sam evo listala i našla vas 10tak nesretnika s lošim iskustvom, žao mi je uistinu zbog djece, mora da je to strašno kad se desi, ali to mi se ne čini tako veliki broj ljudi kad ih se toliko tu operira kod nas. Evo vidim da se baš ne javljaju ljudi sa dobrim iskustvima, osim par vas. Gosp. Anonimni jako mi je žal zbog vas, ali da toliko pričate protiv naših dobrih doktora nije u redu. Svako ia loših iskustava, i mene su poslali doma kao enterokolitis, a imala sam rupturirano slijepo crijevo, pa su me hitno morali operirati kad sam bila u sepsi već. Ali to je težak posao, ja ne bi mogla medicinu nikako. Vi ste imali nesreću pa je teško biti objektivan, ali nemojte ljude slati tamo van, jako je skupo, a dobiješ sve kao i tu. Drago mi je da vam je sad bolje, ali ogorčeni ste i sad će ispasti da se tu nikad neće dobro operirati, a ima puno mladih doktora koji se uče i sigurno će biti odlični. Evo malo sam našla i strane forume i novine pišu o Varaždinu i dr. Kolaru. ja sam mu jako zahvalna jer nas je odlično operirao! Sretno vam svima, nadam se da će bit ok!!

    http://www.regionalni.com/lifestyle/...ciji-40-djeaka

    http://www.phalloplasty.proboards.co...int&thread=183 kaže: Dr Djinovic was the ultimate salesman, told me the procedure was very simple, routine and said I would gain 2.5cms in length. Instead I got no length and bad scarring.

    eto razmislite malo. Znam da treba za djecu dati sve, i ja bi isto, ali treba zadržati razum kad je teško. mi smo nekako uspjeli da mali ne shvati da smo ustrašeni od svega toga (njega je bilo baš briga ) da mu ne napravimo komplekse, jer u toj dobi su dečki baš osjetljivi (kaže naša pedijatrica) i da mogu razviti komplekse zbog kojih neće imati normalan seksualni život kasnije, a i čitala sam na drugim forumima malo pa su i druge mame slično čule. Sretno!!

  47. #547

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    248

    Početno

    Varaždinka1 meni je jako drago da je vama operacija kod nas uspjela. I ja bih voljela da je i nama bilo tako no nažalost nama operacija nije uspjela al naš je doktor svojim radom zadovoljan i ok mu je što nam je rupica ostala i dalje na strani i piša nam je još više zakrivljena. Po njegovom operacija je uspjela (?!?!?!?) a mi možemo doći za 11-12 godina kad sin bude u pubertetu da mu on popravi spolovilo ak će moći. Ja naše nezadovoljstvo nemam šta pravdati nekome tko nije iskusio isto pa ne može ni razlučivati kako bi reagirao da je u istoj situaciji al isto tako nije u redu niti od drugih kojima je op. kod nas uspjela da krive nas koji smo pomoć potražili u drugoj državi, konkretno u BG.
    Nismo mi išli u BG zato što smo htjeli već zato što smo bili primorani nakon neuspješnih operacija kod nas pomoć potražiti kod stručnjaka koji to zaista uspješno operiraju. Malo si pročitaj ovaj forum od početka a i druge forume na ovu temu pa ćeš vidjeti da je puno više nego 10tak nas sa neuspjelim operacijama kod nas. Kažeš da je skupo ići u BG na operaciju a ja ti mogu reći da je mene i ovdje op. koštala jako puno a rezultat je izostao. Bolje je dati 'puno novaca' i riješiti sigurno problem i ne patiti dijete nego čekati 12g da doktor vidi što se da napraviti iako nas vodi kao uspjelu op. Valjda me logika dobro ne služi al ako je op. uspjela zašto trebamo doći za 12 g na popravak, zašto nam je rupica ostala na istom mjestu a piša se još više pod ožiljkom zakrivila?
    Da ne duljim više drago mi je da je vama op. uspjela al ne vidim razloga zašto napadaš i osuđuješ nas sa lošim iskustvima kod domaćih doktora i kudiš nas što kao i ti hvališ doktora koji vam je uspješno operirao dijete?
    Meni je moje dijete najbitnije i zato ću uvijek za njega izabrati doktora kojeg hvale a ne onog na kojeg se žale. Nažalost mi smo prekasno naišli na ovaj forum pa smo povjerovali pričama doktora o svojoj uspješnosti i tako završili 2 puta na operaciji koje nisu uspjele. U BG smo prošli prvu op. i odlično nam je, totalno drugačije od ZG po svemu. Čeka nas još jedna op. i onda je hipospadija zauvijek iza nas. Za 12g nećemo se ni sjećati hipospadije.

  48. #548
    keska avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    66

    Početno

    Mi imamo pozitivno iskustvo s dr. Bastićem u Klaićevoj i jako sam mu zahvalna da je hipospadija za nas prošlost. Na početku ove teme, davne 2007., sam napisala iskustvo prve operacije, a drugu smo obavili u studenom 2008. Sin mi je tada imao 4.5 godine i danas kada pričamo o tome nije mu ostala nikakva trauma. Bilo je i teških trenutaka, ali sve je to hvala Bogu završeno.
    Svima vam želim sretan završetak priče s hipospadijom!

  49. #549

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    110

    Početno

    Citiraj varaždinka1 prvotno napisa Vidi poruku
    Kaže prim. kolar da ima oko 300 op hipospadije u hrvatskoj godišnje, komplikacije su 20 posto, a tu sam evo listala i našla vas 10tak nesretnika s lošim iskustvom, žao mi je uistinu zbog djece, mora da je to strašno kad se desi, ali to mi se ne čini tako veliki broj ljudi kad ih se toliko tu operira kod nas. Evo vidim da se baš ne javljaju ljudi sa dobrim iskustvima, osim par vas .Gosp. Anonimni jako mi je žal zbog vas, ali da toliko pričate protiv naših dobrih doktora nije u redu. Svako ia loših iskustava, i mene su poslali doma kao enterokolitis, a imala sam rupturirano slijepo crijevo, pa su me hitno morali operirati kad sam bila u sepsi već. Ali to je težak posao, ja ne bi mogla medicinu nikako. Vi ste imali nesreću pa je teško biti objektivan, ali nemojte ljude slati tamo van, jako je skupo, a dobiješ sve kao i tu. Drago mi je da vam je sad bolje, ali ogorčeni ste i sad će ispasti da se tu nikad neće dobro operirati, a ima puno mladih doktora koji se uče i sigurno će biti odlični.
    Ne, meni je jako žao. Jer niste u pravu =). Uopće. Loše iskustvo bi nazvao kada bi mi liječnik dao krivu dijagnozu ili kada mi u bolnici nebi dali ništa za jest ili kad sestre nebi radile svoj posao. A kad vas kirurg blago rečeno upropasti i ni u jednom trenutku mu ne padne na pamet da možda ipak kaže: "hej ja ovo neznam odi kod nekog drugog". To bi nazvao malo više od lošeg iskustva. Vi mi pričate kako sam ja imao nesreću i sad prodajate već ovaj poznat moto koji je govorio i onaj otac na prošloj strani i majka doktor na forum.hru kako ima 300 različitih tehnika i sve daju isti rezultat.
    Imao ih jako puno vjerojatno.
    Ali ne, ne daju sve isti rezultat.
    Stvarno ne daju.
    A ako daju i ako su naši doktori tako stručni zašto smo ja i puno drugih mama ovdje trebali ić na zapravo "popravak" u Beograd kod prof. Perovića i dr. Đinovića. Rezultati svakako nisu bili isti. Objasnite mi molim vas ove slike ako sve operacije daju isti rezultat:
    http://www.failedhypospadias.com/fil...11Djinovic.pdf
    Zanima me sada biste li vi nazvali operaciju uspješnom da vašem sinu izgleda penis kao jedan od ovih na 2., 3. ili 4. strani.
    Toliko o istim rezultatima kod svake operacije.

  50. #550

    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    3

    Početno

    Moj sin je imao hypospadiu. Ima 4.5 g.
    Operiran je prije godinu dana i sad je sve odlično. Potražili smo pomoć u Poliklinici Helena i oduševili se sa urologom dr. Bastićem , te nakon pregleda dogovorili operaciju kod njega u Klaićevoj. U bolnici je bio 10 dana, s tim da sam ja bila uz njega skoro cijelo vrijeme. Malo je ružno, ali kad ste uz svoje dijete, znate i ono zna da će sve biti u redu.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •