Stranica 12 od 43 PrviPrvi ... 2101112131422 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 551 do 600 od 2137

Tema: hipospadija

  1. #551

    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    29

    Početno

    Citiraj Anonimni prvotno napisa Vidi poruku
    Ne, meni je jako žao. Jer niste u pravu =). Uopće. Loše iskustvo bi nazvao kada bi mi liječnik dao krivu dijagnozu ili kada mi u bolnici nebi dali ništa za jest ili kad sestre nebi radile svoj posao. A kad vas kirurg blago rečeno upropasti i ni u jednom trenutku mu ne padne na pamet da možda ipak kaže: "hej ja ovo neznam odi kod nekog drugog". To bi nazvao malo više od lošeg iskustva. Vi mi pričate kako sam ja imao nesreću i sad prodajate već ovaj poznat moto koji je govorio i onaj otac na prošloj strani i majka doktor na forum.hru kako ima 300 različitih tehnika i sve daju isti rezultat.
    Imao ih jako puno vjerojatno.
    Ali ne, ne daju sve isti rezultat.
    Stvarno ne daju.
    A ako daju i ako su naši doktori tako stručni zašto smo ja i puno drugih mama ovdje trebali ić na zapravo "popravak" u Beograd kod prof. Perovića i dr. Đinovića. Rezultati svakako nisu bili isti. Objasnite mi molim vas ove slike ako sve operacije daju isti rezultat:
    http://www.failedhypospadias.com/fil...11Djinovic.pdf
    Zanima me sada biste li vi nazvali operaciju uspješnom da vašem sinu izgleda penis kao jedan od ovih na 2., 3. ili 4. strani.
    Toliko o istim rezultatima kod svake operacije.
    Ja samo kažem kaj mi je doktor rekao, jer nisam stručnjak, ali sam mu vjerovala i isplatilo se. Vidite da ima dobrih rezultata i u Hr a vi kažete da tu nitko ne zna operirati. To nije u redu. Kad sve dobro prođe nitko se tu neće javiti, a operira se 200 djece godišnje kod nas i onda sad ispada da u ovih par godina se tu javilo 20-30 ljudi s problemom pa da nitko ne zna radit svoj posao. To ne prihvaćam i niste korektni. Žao mi je što vam se to dogodilo, ali nemate pravo govoriti to kaj pričate nikako. Kod vas su pogrješili isto kao i na onim slikama koje ste pokazali (sumnjam da su to sve pacijenti iz Hr koje je onda taj doktor "spasio"), ali nisu svi tu loši. To ne vjerujem kakve god slike pokažete. Znam da ima komplikacija, imala je jedna familija koju sam upoznala, popustio im je šav pa se rupica malo pomaknula ali su to popravili u drugoj operaciji i sad su odlično. Nas je dr upozori da se to događa i išli smo u operaciju računajuć da ćemo mi biti jedni od tih sa komplikacijama pa smo se samo razveselili kad je sve prošlo ok. Taj profesor iz Amerike koji je smislio operaciju koju su nama napravili isto ima oko 10 posto neuspjeha, a on je navodno najveći autoritet za hipospadiju na svijetu. Bolje bi bilo da se ljudi kod njega idu operirati ako već misle da tu ne valja, vjeojratno je i jeftiniji nego Bg ekipa. Nije fer da ljudima tako govorite da tu nitko ne valja jer ja mislim da su naši doktori odlični i da rade težak posao koji nitko od nas tu ne radi i to ne može znati. Ima i loših sigurno, ali generalizirate bez veze. Znam da ti vrijedi da svatko može napisati kaj hoće ali i to bi trebalo ograničiti...
    Tu majke paničare, a vi ih još više plašite, to nije u redu.

  2. #552

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    248

    Početno

    Leptiric78 i ja sam bila sa svojim djetetom 10 dana u apartmanu u Klaićevoj al mi to nije pomoglo da nam operacija uspije. Moje dijete nema traume od boravka u bolnici jer sam ja bila s njim 24h na dan, moje dijete ima traume od neuspjele operacije i bolova koje je trpio narednih skoro 2mjeseca dok nam nisu pod hitno napravili meatotomiju. Tek su tada prestala bolna mokrenja.
    Za razliku od iskustva u ZG za Beograd mogu reći da niti u jednom trenutku nije rekao da ga boli spolovilo. Bilo je bolno samo prvo mokrenje i to je to! 3tjedna nakon operacije već je bio u vrtiću, dan nakon operacije je hodao sa kateterom. U ZG je ležao vezan 10 dana u bolovima, 2mjeseca nakon operacije išao je na hitnu meatotomiju (nova op. pod punom anestezijom), u vrtić je krenuo tek mjesec dana nakon meatotomije dok se nije sve smirilo.
    Ako mi netko nakon ovih par paralela kaže da je operacija u Beogradu prodavanje magle ili nepotrebno uzimanje novaca onda bi prvo trebao razmisliti što bi on učinio u istom slučaju da se radi o njegovom sinu. Je l bi ga pustio da pati do puberteta (kao što su nama savjetovali jer tad će se moći nešto popraviti a inače je operacija uspjela!) ili će potražiti stručnjaka da to napokon sredi?
    Ponovit ću ponovo: svatko za svoje dijete čini ono što misli da je najbolje. Ja se nemam šta opravdavati bilo kome što mislim da, naš doktor i doktor koji nam je u drugoj bolnici kao stručnjak dao drugo mišljenje o (ne)uspjehu prve operacije, naši doktori nisu previše stručni na ovom području. Najbolji dokaz ovome što kažem je uspjela operacija hipospadije prije 2,5mjeseca na mom sinu od strane doktora Đinovića.
    Da sam slušala našeg doktora iz Klaićeve čekali bi popravak 'uspjele' op. do 16g našeg sina, ili bi se, kako je rekao doktor koji je dao drugo mišljenje, do sad već morala pomiriti da će spolovilo mog sina zauvijek biti zakrivljeno sa rupicom sa strane.

  3. #553

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    248

    Početno

    zaboravih spomenuti da naš doktor u Klaićevoj našu operaciju smatra uspjelom 95% a tih 5% neuspjeha odnosi se po njegovim riječima na činjenicu da je rupica ostala na istom mjestu sastrane. Pojačanu zakrivljenost spolovila zbog ožiljka nije komentirao. Ne znam kako bi se Varaždinka1 ti osjećala da te netko u oči pravi budalom, netko kome si povjerila svoje dijete, kome si u potpunosti povjerovala u priče o uspješnosti???
    Ako vidiš da se ništa operacijom nije promjenilo, još se i pogoršalo, (zakrivljenost veća, rupica gdje je i bila) a dijete sad boli svako mokrenje i tako skoro 2mjeseca a ti meni tvrdiš da je operacija uspjela i kažeš da dođemo kad dijete bude u pubertetu pa ćeš vidjeti što možeš učiniti zar ćeš ti i dalje vjerovati tom doktoru?
    Nedugo nakon prve operacije i tvrdnje da je uspjela išli smo tražiti u drugu bolnicu drugo mišljenje isto stručnjaka za hip., odmah je rekao da op. nije uspjela al i da više nema popravka jer je dijete potpuno obrezano, nema više materijala za popravak, neka se pomirimo da će spolovilo dijeteta zauvijek ostati takvo, zakrivljeno i s rupicom sastrane!
    Već tad sam znala da postoji mogućnost uzimanja tkiva iz usne šupljine, pa kako mi onda jedan stručnjak može reći onako nešto?!?!?

    Ja ne govorim o drugim doktorima, isključivo govorim o doktorima s kojima smo mi imali loša iskustva i koje ne mogu hvaliti i drugima ih preporučiti. Zanimljivo mi je kako svi koji su o Beogradu i dr. Đinoviću samo čuli, pričaju o astronomskim cijenama njihovih operacija. Začudili bi se kolika je 'astronomska' razlika između op. u BG i 10 dana apart. u Klaićevoj.

  4. #554

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    110

    Početno

    Citiraj varaždinka1 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja samo kažem kaj mi je doktor rekao, jer nisam stručnjak, ali sam mu vjerovala i isplatilo se. Vidite da ima dobrih rezultata i u Hr a vi kažete da tu nitko ne zna operirati. To nije u redu. Kad sve dobro prođe nitko se tu neće javiti, a operira se 200 djece godišnje kod nas i onda sad ispada da u ovih par godina se tu javilo 20-30 ljudi s problemom pa da nitko ne zna radit svoj posao. To ne prihvaćam i niste korektni. Žao mi je što vam se to dogodilo, ali nemate pravo govoriti to kaj pričate nikako. Kod vas su pogrješili isto kao i na onim slikama koje ste pokazali (sumnjam da su to sve pacijenti iz Hr koje je onda taj doktor "spasio"), ali nisu svi tu loši. To ne vjerujem kakve god slike pokažete. Znam da ima komplikacija, imala je jedna familija koju sam upoznala, popustio im je šav pa se rupica malo pomaknula ali su to popravili u drugoj operaciji i sad su odlično. Nas je dr upozori da se to događa i išli smo u operaciju računajuć da ćemo mi biti jedni od tih sa komplikacijama pa smo se samo razveselili kad je sve prošlo ok. Taj profesor iz Amerike koji je smislio operaciju koju su nama napravili isto ima oko 10 posto neuspjeha, a on je navodno najveći autoritet za hipospadiju na svijetu. Bolje bi bilo da se ljudi kod njega idu operirati ako već misle da tu ne valja, vjeojratno je i jeftiniji nego Bg ekipa. Nije fer da ljudima tako govorite da tu nitko ne valja jer ja mislim da su naši doktori odlični i da rade težak posao koji nitko od nas tu ne radi i to ne može znati. Ima i loših sigurno, ali generalizirate bez veze. Znam da ti vrijedi da svatko može napisati kaj hoće ali i to bi trebalo ograničiti...
    Tu majke paničare, a vi ih još više plašite, to nije u redu.
    Molim vas mi nemojte stavljat riječi u usta. Nisam nigdje rekao da su ljudi na onim slikama hrvatski pacijenti(iako sam ja bio sličan slučaj kao neki na tim fotografijama i ne vjerujem da sam jedini) i kad sam pričao o nestručnosti naših liječnika onda sam pričao isključivo o hypospadiji.
    Također mislim da bi trebali razlikovati komplikacije i one fotografije. Kada nekome pukne šav to je komplikacija. Kada nekome penis završi kao na onim slikama to je onda neznanje, nestručnost i neprofesionalan rad. To nije ni pogreška ni komplikacija. Još pogotovo nakon što me 3-4 puta operira i ne napravi apsultno ništa nego zapravo unazadi, dakle po broju operacija imao je prilike(klaićeva). A drugi doktor na rebru me odbio operirat. Mislim da ima puno više komplikacija nego što vi ili vaš doktor tvrdi. Ove brojke o 20-30 neuspjeha su bez uvrede čisto manipulacija brojkama. Tikin sin, sin buba mare i moj slučaj(ispričavam se ako sam nekoga zaboravio) koliko mi se čini doktori to nisu navodili kao neuspjeh iako očito jesu.
    Također koliko primjećujem još se nije javio netko tko je bio nezadovoljan s operacijom prof. Perovića i dr. Đinovića, ali se konstanto žele izjednačiti njihovi uspjesi sa uspjesima ovdje.
    Za vašeg doktora ja nisam nikad čuo i onoliko koliko znam on možda i zna operirat.
    Ali kakav vi zaključak želite da ja izvučem na temelju iskustva iz Zagreba ? Da oni to znaju operirat u 80% slučajeva, ali nekada im se dogodi pogreška gdje penis završi potpuno suprotno od onog što se očekuje i kako bi trebalo biti, pa u ostale 3 operacije to svejedno ne uspiju na bolje popravit, ali u ostalih 200 operacija godišnje to ispadne točno kako treba ?
    Svakako ne mislim da se to zna u Zagrebu operirat, s obzirom da se u 2 najveće bolnice, rebro i klaićeva radi to kriminalno loše i barem o te 2 bolnice neću prestat pričat jer se ljude na to treba upozorit.

  5. #555

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    248

    Početno

    Voljela bih kad bi se na forum javilo toliko mama sa uspjelim operacijama kod nas koliko nas se javilo sa neuspjelim. Vjerujem Varaždinka1 da znaš iz prve ruke još mama kojima je kod vašeg doktora uspjela operacija al isto tako vjerujem da ne znaš nikoga iz prve ruke kome u BGu nije uspjela operacija. Mislim da je to što navodiš rekla-kazala sistem i zato te molim da govoriš isključivo o svom iskustvu kao što govorimo i mi ostali.

    Mene se ne tiče što si ti čula da u Beogradu uzimaju astronomske svote (veće čak i od Amerike i doktora kojeg spominješ kao kreativca operacije po kojoj je vama rađena op.?!?!?!?!?!) za operaciju jer se vidi da o tome nemaš pojma. Zaista mi nije jasno kako netko može tvrditi i uvjeravati nas koji smo bili u BG i prošli operacije tamo da su oni ovakvi i onakvi?!??!?
    Pa ja tebi ništa ne mogu reći o tvom doktoru koji vas je uspješno operirao jer ja za njega nisam nikad do sad ni čula, i ako je istina što si sve napisala ja mu skidam kapu al isto tako kako ti sebi dozvoljavaš spuštati se tako nisko i osuđivati nas, roditelje čijoj djeci u Zagrebu (moj slučaj) operacije nisu uspjele pa smo pomoć potražili u Beogradu gdje smo uspješno operirani?
    Kako ti nama možeš govoriti da su naši 'domaći' doktori dobro odradili svoj posao kad nisu! Pa nitko pametan neće voditi dijete na novu operaciju ako za to nema potrebe. Ne znam je l tebe boli što se radi o Beogradu ili općenito o inozemstvu?
    Nitko od nas ne spominje druge doli svog doktora koji je neuspjelo operirao naše dijete. Ja mogu isključivo govoriti o svom doktoru iz Klaićeve i o dr. sa Rebra koji je dao onakvo drugo mišljenje.
    Ako nam treći doktor kaže drugačije i uspješno operira dijete pa logično je da ću njega hvaliti a ovu dvojicu prvo spomenutih kuditi. Ne vidim gdje mi to iznoseći svoja iskustva neuspjelih operacija doma te spominjući uspješnost operacija (vlastitih) u Beogradu plašimo mame koje se javljaju s istim problemima. Uostalom i mi smo u studenom prošle godine bili u istom problemu što i kako dalje pa smo čitajući ovaj forum došli do rješenja(nitko nas nije ni na šta nagovarao ili sl.), isključivo vjerujući mamama i anonimnom koji su svoj problem rješili u BG.
    Nitko na ovom forumu nikoga ni na šta ne nagovara, ovdje se isključivo iznose vlastita iskustva zato me još više iritira tvoje iznošenje neistina koje si negdje čula i to još pričaš nama koji smo sve to prošli na vlastitoj koži.
    Nitko ne bi bio sretniji od nas da su nam operacije doma uspjele al eto nisu i za to se treba čuti!

  6. #556

    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Postovi
    27

    Početno

    Moram priznati da sam i ja naišla na dr.Ivana Kolara u Varaždinu u medicinskim časopisima.Na moj upit za njega nitko se nije javljao do sada Varaždinka.Drago mi je da je vama hipospadija gotov slučaj.Što se tiče ostalih spominjanih doktora, nije svaka operacija sa ishodom kao kod nas koji se ovdje družimo i savjetujemo.To nitko od nas nije ni tvrdio,ali kad su ti isti doktori za naše slučajeve bili zadovoljni ishodom(Tiko i mi),a mi smo bili razočarani,onda smo krenuli dalje.A sam put dalje svatko traži za sebe.Isto tako imam kolegicu kojoj je sina operirao Bahtijarević i riješio sve od 1.put.čak je bio teži slučaj nego mi. Anonimni baš si me nasmijao kako si stao u obranu "muškog spolnog organa" Mame tepaju,a on odmah drži mušku stranu.Mama je mama,ali samo muškarac zna stvarno stanje i bitnost "muškosti".

  7. #557

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    110

    Početno

    Citiraj Gracija prvotno napisa Vidi poruku
    Anonimni baš si me nasmijao kako si stao u obranu "muškog spolnog organa" Mame tepaju,a on odmah drži mušku stranu.Mama je mama,ali samo muškarac zna stvarno stanje i bitnost "muškosti".
    Drago mi je da sam vas nasmijao. Varaždnika kaže kako plašim, pa evo dokaz da znam i nasmijat ljude . Još jednom se ispričavam ako sam nekog uvrijedio, buba maru ili bilo koga drugog, nisam ni htio ni mislio ništa loše. Znam neke ljude osobno koji si misle kako je penis uistinu mišićno tkivo. Nisam htio da ljudi dobe krivu ideju pa sam na kraju ja ispao sa krivom idejom.

  8. #558

    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Postovi
    27

    Početno

    Dragi naš anonimni.Da je ustinu penis mišićno tkivo,svaki muškarac bi u kući imao teretanu!Neki i dvije!
    Skrenuli smo s teme,nemojte zamjeriti.

  9. #559

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    31

    Početno

    samo da se nadovežem o stručnost naših doktora , mi nakon tri opeacije hipospadije gdje je trebalo zašiti jednu rupicu , vratili smo se iz bolnice sa još dvije rupice dodatno ( znači dijete mi sada ima tri ) , o hoćete čuti kako su doktori komentirali svoj uspjeh
    " mali ti piškiš kao špric kanta " , eto samo tolko .

  10. #560

    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    29

    Početno

    Citiraj tiko prvotno napisa Vidi poruku
    Leptiric78 i ja sam bila sa svojim djetetom 10 dana u apartmanu u Klaićevoj al mi to nije pomoglo da nam operacija uspije. Moje dijete nema traume od boravka u bolnici jer sam ja bila s njim 24h na dan, moje dijete ima traume od neuspjele operacije i bolova koje je trpio narednih skoro 2mjeseca dok nam nisu pod hitno napravili meatotomiju. Tek su tada prestala bolna mokrenja.
    Za razliku od iskustva u ZG za Beograd mogu reći da niti u jednom trenutku nije rekao da ga boli spolovilo. Bilo je bolno samo prvo mokrenje i to je to! 3tjedna nakon operacije već je bio u vrtiću, dan nakon operacije je hodao sa kateterom. U ZG je ležao vezan 10 dana u bolovima, 2mjeseca nakon operacije išao je na hitnu meatotomiju (nova op. pod punom anestezijom), u vrtić je krenuo tek mjesec dana nakon meatotomije dok se nije sve smirilo.
    Ako mi netko nakon ovih par paralela kaže da je operacija u Beogradu prodavanje magle ili nepotrebno uzimanje novaca onda bi prvo trebao razmisliti što bi on učinio u istom slučaju da se radi o njegovom sinu. Je l bi ga pustio da pati do puberteta (kao što su nama savjetovali jer tad će se moći nešto popraviti a inače je operacija uspjela!) ili će potražiti stručnjaka da to napokon sredi?
    Ponovit ću ponovo: svatko za svoje dijete čini ono što misli da je najbolje. Ja se nemam šta opravdavati bilo kome što mislim da, naš doktor i doktor koji nam je u drugoj bolnici kao stručnjak dao drugo mišljenje o (ne)uspjehu prve operacije, naši doktori nisu previše stručni na ovom području. Najbolji dokaz ovome što kažem je uspjela operacija hipospadije prije 2,5mjeseca na mom sinu od strane doktora Đinovića.
    Da sam slušala našeg doktora iz Klaićeve čekali bi popravak 'uspjele' op. do 16g našeg sina, ili bi se, kako je rekao doktor koji je dao drugo mišljenje, do sad već morala pomiriti da će spolovilo mog sina zauvijek biti zakrivljeno sa rupicom sa strane.
    To što vama nije uspjela operacija nije dokaz ničega, nego onog što sam vam ja napisala, a to je da nekima ne uspije. Oni su ogorčeni i sad ispada da se to kod nas ne zna raditi. Kod nas se operira 200 dečkića godišnje, znači u 5 godina skoro 1000, a vas je 20-30 koji govorite da kod nas operacije ne valjaju, a ostalih 900 smo idioti koji smo se dali našim mesarima da nam režu djecu. Možeš mislit. Sve operacije imaju komplikacije pa tako i ove, i nitko ne želi biti taj koji će imat komplikaciju. Naši doktori su sigurno jednako dobri, jer ako jedna opća bolnica u varaždinu može operirati hipospadije po američkoj metodi, onda ne razumijem kakva to mora biti klinika u Beogradu da bi tamo išli. Nikog ne osuđujem niti mislim da ste bacili novac, i ja bi isto možda otišla da mom dečku nije uspjela op, ali vjerojatno u Austriju a ne na istok. Samo kažem, svaka ima čast kako su se dobro prodali, kad bi se barem naši doktori znali tako reklamirat bili bi svjetska velesila.

  11. #561

    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    29

    Početno

    Citiraj Anonimni prvotno napisa Vidi poruku
    Molim vas mi nemojte stavljat riječi u usta. Nisam nigdje rekao da su ljudi na onim slikama hrvatski pacijenti(iako sam ja bio sličan slučaj kao neki na tim fotografijama i ne vjerujem da sam jedini) i kad sam pričao o nestručnosti naših liječnika onda sam pričao isključivo o hypospadiji.
    Također mislim da bi trebali razlikovati komplikacije i one fotografije. Kada nekome pukne šav to je komplikacija. Kada nekome penis završi kao na onim slikama to je onda neznanje, nestručnost i neprofesionalan rad. To nije ni pogreška ni komplikacija. Još pogotovo nakon što me 3-4 puta operira i ne napravi apsultno ništa nego zapravo unazadi, dakle po broju operacija imao je prilike(klaićeva). A drugi doktor na rebru me odbio operirat. Mislim da ima puno više komplikacija nego što vi ili vaš doktor tvrdi. Ove brojke o 20-30 neuspjeha su bez uvrede čisto manipulacija brojkama. Tikin sin, sin buba mare i moj slučaj(ispričavam se ako sam nekoga zaboravio) koliko mi se čini doktori to nisu navodili kao neuspjeh iako očito jesu.
    Također koliko primjećujem još se nije javio netko tko je bio nezadovoljan s operacijom prof. Perovića i dr. Đinovića, ali se konstanto žele izjednačiti njihovi uspjesi sa uspjesima ovdje.
    Za vašeg doktora ja nisam nikad čuo i onoliko koliko znam on možda i zna operirat.
    Ali kakav vi zaključak želite da ja izvučem na temelju iskustva iz Zagreba ? Da oni to znaju operirat u 80% slučajeva, ali nekada im se dogodi pogreška gdje penis završi potpuno suprotno od onog što se očekuje i kako bi trebalo biti, pa u ostale 3 operacije to svejedno ne uspiju na bolje popravit, ali u ostalih 200 operacija godišnje to ispadne točno kako treba ?
    Svakako ne mislim da se to zna u Zagrebu operirat, s obzirom da se u 2 najveće bolnice, rebro i klaićeva radi to kriminalno loše i barem o te 2 bolnice neću prestat pričat jer se ljude na to treba upozorit.
    Ma nemojte se vi uvrijedit, ali o tim operacijama znate koliko i ja, dakle malo, i ne možete reći da to rade na rebru loše kad vas tamo nisu operirali nego su vas odbili operirat. normalno da se ne javljaju neuspješni pacijenti kod dr. Perovića kad tamo ide mali broj ljudi na operacije, zanemariv, jer sam čula od našeg doktora da je to možda njih 4-5 godišnje, a srpski roditelji se baš neće na ovom forum dopisivat. Glavno da vi imate misiju da spasite hrvatsku djecu od ralja mesara iz klaićeve a napravite promet privatnoj klinici u Bg. hvala vam na toj misiji...

  12. #562

    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    29

    Početno

    Niti sam rekla da su vas dobro operirali, niti sam vas kritizirala. dajte pročitajte kaj sam napisala pa onda odgovorite jer ovako ispadate čudni. Da, Snodgras je dr iz Amerike koji je izmislio operaciju kojom su operirali mog sina, kaj je tu čudno? Da jako me smeta Beograd, moš si mislit, ne bi tamo dijete odvela ni u ludilu, ali ko voli nek izvoli. A ovo kaj vi govorite je rekla-kazala jer bi sad ja na temelju 5 neuspjelih operacija tu trebala misliti da moram dijete vodit ko zna kamo. Dajte njihove rezultate u postocima i dajte naše pa usporedite i gotovo s tim ko je bolji.

  13. #563

    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    29

    Početno

    Evo o Bahtijareviću su neki loše pisali da ne zna i da se u Klaićevoj kriminalno radi. Toliko o dokazima koji se tu iznose. Ajde Gracija drži se, nadam se da će ti sve bit ok. A mislim da ako doktor kaže da je operacija uspjela valjda ima razloga da to misli, mi pacijenti ipak premalo znamo da bi mogli reći da nešto nije u redu. A ako baš naletiš na nekog ludog koji te unakazi i tvrdi da je sve ok (kao jedna od mama ovjde) onda je to valjda baš peh. samo znam da su to rijetke priče i ne treba generalizirat jer se onda gubi objektivnost a to nam je tu bitno, da kažete iskustvo hladne glave pa da drugi znaju. Makar evo malo se njih javlja sa dobrim iskustvima, kao i tvoja kolegica kojoj nakon uspješne operacije nije došlo da malo pohvali naše dr. ne osuđuje ju, ni meni to nije bila ideja vodilja, ali kad sam vidjela koliko se tu "anonimmno" pljuje po našim doktorima vidim da moram nekaj reći. Mojoj familiji su doktori u puno slučajeva puno pomogli i ja sam im zahvalna i imam puno povjerenje.

  14. #564
    buba mara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Tamo preko mora
    Postovi
    285

    Početno

    Citiraj varaždinka1 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo o Bahtijareviću su neki loše pisali da ne zna i da se u Klaićevoj kriminalno radi. Toliko o dokazima koji se tu iznose. Ajde Gracija drži se, nadam se da će ti sve bit ok. A mislim da ako doktor kaže da je operacija uspjela valjda ima razloga da to misli, mi pacijenti ipak premalo znamo da bi mogli reći da nešto nije u redu. A ako baš naletiš na nekog ludog koji te unakazi i tvrdi da je sve ok (kao jedna od mama ovjde) onda je to valjda baš peh. samo znam da su to rijetke priče i ne treba generalizirat jer se onda gubi objektivnost a to nam je tu bitno, da kažete iskustvo hladne glave pa da drugi znaju. Makar evo malo se njih javlja sa dobrim iskustvima, kao i tvoja kolegica kojoj nakon uspješne operacije nije došlo da malo pohvali naše dr. ne osuđuje ju, ni meni to nije bila ideja vodilja, ali kad sam vidjela koliko se tu "anonimmno" pljuje po našim doktorima vidim da moram nekaj reći. Mojoj familiji su doktori u puno slučajeva puno pomogli i ja sam im zahvalna i imam puno povjerenje.
    Blago tebi Varaždinka1 kad imaš tako dobra iskustva sa doktorima ja baš nemam ali nećemo o tome jer ovo je tema o Hipospadiji.Evo našeg iskustva o operaciji Hipospadije.Prije same operacije pokušavala sam se raspitati o uspješnosti operacija nitko mi se nije javljao i mi smo otišli u Riječku bolnicu i tamo operirali svoje dijete gdje operacija nije uspjela.Doktori su nam već prije operacije rekli da će morati uzeti tkivo iz usta jer nemaju dovoljno kožice sa penisa.To smo očekivali kad tamo nisu uzeli tkivo iz usta i naravno nisu imali dovoljno materijala i mokraćni kanal je bio uzak tako da mi je sin piškio sa bolovima.Rekli su da operaciju mogu ponoviti za 6 mjeseci.Dijete mi je doslovno vrištio i piškio a ja plakala uz njega.Par puta smo na taj isti odjel došli pitati što da radimo a naš kirurg mu je popipao trbuh i rekao je pa mjehur je prazan.I taj pregled je trajao doslovno 2 minute.Pa kako da ja hvalim mog doktora.I što mi je bilo napraviti nego tražiti pomoć negdje drugdje i našla sam je kod dr Đinovića u Beogradu jer su neki dobri ljudi podjelili svoja iskustva ovdje na forumu.Mi smo Hipospadiju riješili tako lako tamo da bi svakom tko ima mogućnosti savjetovala da ide tamo.
    A sada da Vam kažem Varaždinka1 zašto se vi niste javili prije pa da i mi odemo tamo gdje operacije uspjevaju?Vas ne smatram dobrom jer niste se javili da drugima pomognete nego da nas koji svoje dobro iskustvo želimo podijeliti sa drugima ocrnite kako smo išli u Beograd.Ja sam nastavila pisati na forumu da pomognem mama kojima pomoć treba a vi do sada niste podijelili svoje dobro iskustvo sa Varaždinskom bolnicom.Možda bi i mi bili došli kod vašeg doktora a nebi trošili novac u drugoj državi.
    Svejedno hvala zbog drugih mama koje moraju svoju djecu odvesti na operaciju!

  15. #565

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    248

    Početno

    Napokon si rekla ono što te najviše boli u priči oko Beograda a to je što je to Srbija a nije zapad!
    Al isto tako nisi shvatila zašto ja ne mogu reći da je naš ZG doktor dobar, ako ti kao laik (pa imaš oči!)vidiš da operacija nije uspjela ( rupica ostala na istom mjestu sastrane, piša se zakrivila više nego je prvotno bila, dijete ti ne može normalno mokriti već skoro 2mjeseca pije sirup protiv bolova jer ga mokrenje boli, uostalom završili smo na hitnoj meatotomiji) ako ti neuspjeh potvrdi i profesor sa Rebra a tebi tvoj doktor 3 puta tvrdi da je operacija uspjela onda valjda trebaš biti potpuni idiot i povjerovati mu!
    Kako možeš ići tako nisko i govoriti da su naše priče 'rekla-kazala' priče? Ja bih bila najsretnija mama na svijetu da nisam morala tražiti forum i informacije o neuspjesima op.hipospadije.

    Mene se isključivo tiče neuspjeh naše operacije i tvrdnja doktora da je ona uspjela al da kad uđemo u pubertet dođemo na popravak?!?!? Oprosti Varaždinka al valjda ti razmišljaš kao naš doktor, jer smo mi ostali obični idioti, pa mi možeš objasniti što se treba popravljati nakon uspješne operacije?!?!
    Kažeš da ni u ludilu ne bi odvela svoje dijete u Beograd, a ja ti mogu reći da ti svoje dijete onda ni ne voliš dovoljno jer mu ne bi tražila stručnjaka zbog stučnosti već bi se vodila je li on iz neke zemlje koja tebi po nekim kriterijima odgovara ili ne. Nama nije bilo bitno gdje ćemo tražiti stručnjaka već da ga nađemo! Da smo ga našli u Albaniji išli bi tamo - nama je naše dijete i njegovo zdravlje najvažnije u životu.

    Kažeš da mi ovdje generaliziramo a ja opet ponavljam da govorim isključivo o svom iskustvu sa našim doktorom i da ga ja ne mogu hvaliti jer nama nije učinio ono što je rekao učiniti a imali smo najblaži oblik hipospadije koji čak nismo htjeli niti dirati al nas je on svojim hvalospjevima o svojoj uspješnosti navukao.
    Ja iza svake svoje riječi napisane ovdje stojim i nije mi problem predstaviti se punim imenom i prezimenom jer se nemam čega bojati. I kako si jako puno lončića ovdje pobrkala tako govoriš nešto što nitko od nas ovdje nije nikad rekao pa i doktore iz drugih područja medicine ovdje uvlačiš u igru a mi na forumu isključivo spominjemo doktore za hip. koji su operirali našu djecu.

    Iskreno mi je žao što kao ti nisam vidjela sve te silne reklame o kojima govoriš da se BG i dr. Đinović toliko reklamira jer da smo ih prije godinu dana vidjeli sigurno bi svoje dijete poštedjeli traume 2 operacije, bolnog 2mjesečnog mokrenja, 10 dana vezanja i ležanja, rane na guzi i ostalog, kažeš to je peh? e pa taj PEH me tjera da ovdje govorim o svom iskustvu, svom pehu kako ti kažeš i zaboravljaš da su sve to proživjela naša djeca, sve su to malena dječica koja nemaju ni 5 godina a tolike muke su već prošli. Ti se ovdje s nama krviš i ne možeš ni pojmiti što smo mi sve prošli. Imaš srca još nam dodavati sol na ranu. Imaš naravno pravo na svoje mišljenje al nije u redu nas ovdje nazivati lašcima i sl. jer smo svom djetetu željeli najbolje i to smo nakon neuspjeha doma pronašli u Beogradu. Je l bi se toliko krvila da smo govorili o Austriji ili nekoj drugoj zapadnoj zemlji?

  16. #566

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    248

    Početno

    Citiraj varaždinka1 prvotno napisa Vidi poruku
    To što vama nije uspjela operacija nije dokaz ničega, nego onog što sam vam ja napisala, a to je da nekima ne uspije. Oni su ogorčeni i sad ispada da se to kod nas ne zna raditi. Kod nas se operira 200 dečkića godišnje, znači u 5 godina skoro 1000, a vas je 20-30 koji govorite da kod nas operacije ne valjaju, a ostalih 900 smo idioti koji smo se dali našim mesarima da nam režu djecu. Možeš mislit. Sve operacije imaju komplikacije pa tako i ove, i nitko ne želi biti taj koji će imat komplikaciju. Naši doktori su sigurno jednako dobri, jer ako jedna opća bolnica u varaždinu može operirati hipospadije po američkoj metodi, onda ne razumijem kakva to mora biti klinika u Beogradu da bi tamo išli. Nikog ne osuđujem niti mislim da ste bacili novac, i ja bi isto možda otišla da mom dečku nije uspjela op, ali vjerojatno u Austriju a ne na istok. Samo kažem, svaka ima čast kako su se dobro prodali, kad bi se barem naši doktori znali tako reklamirat bili bi svjetska velesila.
    Nije stvar što nama nije uspjela operacija, problem je što naš doktor vidi da nije uspjela al nam uporno tvrdi da je uspjela op. Pa zar ti zaista odobravaš da te netko u oči pravi budalom? Ovdje se radi o maloj djeci i traumama koje mogu imati za cijeli život!
    Uostalom zašto bi se mi tebi opravdavali što smo svojoj djeci pomogli?!?!? Koji si ti lik u našem životu da ti ovdje pokušavamo po Xput objasniti o čemu govorimo na ovom forumu, ti si ionako zajunila po svom i jedino bi Austriju i zapadne zemlje uzela u obzir kad bi ti trebala pomoć za dijete. Žalosno što ti je zemlja ispred stručnosti prioritet.
    Za tvoju informaciju (iz prve ruke jer smo mi bili u BG) u Vel. Britaniji su op. hipospadije dozvoljene samo u par bolnica, kod dr.Đinovića dolaze ljudi iz Austrije, Švicarske, Njemačke, Vel. Britanije i ostalih zemalja. Na redovnim mjesečnim kontrolama (u ZG kontrola nam je bila par dana nakon izlaska iz bolnice, pa nakon 3mj (tu nismo dočekali jer smo završili na hitnoj meatotomiji) i onda nakon 1g!) vidjeli smo ljude iz različitih zemalja, pričali smo sa gro njih, nikad nismo sreli nikog iz HR već samo strance, pa i one zamotane Arape.
    Pa da zaista nije dobar zar misliš da bi mu toliki ljudi dolazili? Privatnici su to, ne zaboravi da nisu dobri ne bi im nitko došao!

  17. #567
    tinchy32 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    87

    Početno

    Citiraj leptiric78 prvotno napisa Vidi poruku
    Moj sin je imao hypospadiu. Ima 4.5 g.
    Operiran je prije godinu dana i sad je sve odlično. Potražili smo pomoć u Poliklinici Helena i oduševili se sa urologom dr. Bastićem , te nakon pregleda dogovorili operaciju kod njega u Klaićevoj. U bolnici je bio 10 dana, s tim da sam ja bila uz njega skoro cijelo vrijeme. Malo je ružno, ali kad ste uz svoje dijete, znate i ono zna da će sve biti u redu.
    leptirić kojeg je stupnja imal hiposp.?i kak to da ste tak dugo čekali?i naravno koliko ste pregleda obavili u poliklinici Helena te koliko vas je koštalo?sorry na milijun pitanja al baš me zanima jer mi još jedna frendica rekla za tu polikliniku

  18. #568
    micamaca30 avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    negdje iza šuma
    Postovi
    352

    Početno

    Citiraj ketty- prvotno napisa Vidi poruku
    samo da se nadovežem o stručnost naših doktora , mi nakon tri opeacije hipospadije gdje je trebalo zašiti jednu rupicu , vratili smo se iz bolnice sa još dvije rupice dodatno ( znači dijete mi sada ima tri ) , o hoćete čuti kako su doktori komentirali svoj uspjeh
    " mali ti piškiš kao špric kanta " , eto samo tolko .
    Ketty nama su se tako rugale sestre ali ne o rupici (mi imamo jednu) nego o hiposp."ma i taj je sa hipospadijom ništ posebno"

  19. #569

    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Postovi
    27

    Početno

    Slažem se sa Buba Marom,trebalo bi se javljati sa pozitivnim rezultatima na forum zbog drugih roditelja!
    Za Varaždinsku bolnicu znam već nako vrijeme,nije Varaždin preko svijeta,možda bih po još jedno mišljenje već došla u Varaždin da sam znala da se isplati.Ako sam spremna ići u Bg nema razloga da ne dođem u Varaždin.A u Bg smo spremni ići zbog pozitivnih iskustava roditelja koji su to podijelili.Moje dijete nema problema tipa bolova i naruženosti piše,ja bih jednostavno htjela čuti da li stvarno treba još operaciju ili uistinu može ostati tako dok on bude veći,pa će biti potrebno napraviti malu korekciju.Korekcija zakrivljenosti,a da se rupica pomaknuta 2mm više ni ne dira jer to više nije problem.
    Možda da postupimo poput roditelja anonimnog,da moje dijete kad odraste samo procjeni da li je potreban popravak.
    On sada funkcionira baš kao i stariji sin koji nema hipospadiju.Usporedbom njihovih piša,mlađi se ne razlikuje od starijeg po ničemu,osim po maloj zakrivljenosti u erekciji.
    Anonimni,molim te kad pročitaš ,reci mi svoje mišljenje o ovome.

  20. #570

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    16

    Početno

    pozdrav svima kao što sam već pisala moje djete ima puno veći problem od hipiospadije tj. ekstrofija mjehura i epispadija nakon dvije neuspjele operacije u zagrebu otišla sam u beograd i dr đinović je uspješno obavio operaciju i jako sam mu zahvalna bez obzira što pojedinci nevjeruju u njihovu stručnost ,kontaktirala sam se ranije sa dvije klinike u njemačkoj koje su mi također preporučile dr .đinovića to je dokaz koliko su poznati (i na istoku i na zapadu)

  21. #571

    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    29

    Početno

    Citiraj tiko prvotno napisa Vidi poruku
    Napokon si rekla ono što te najviše boli u priči oko Beograda a to je što je to Srbija a nije zapad!
    Al isto tako nisi shvatila zašto ja ne mogu reći da je naš ZG doktor dobar, ako ti kao laik (pa imaš oči!)vidiš da operacija nije uspjela ( rupica ostala na istom mjestu sastrane, piša se zakrivila više nego je prvotno bila, dijete ti ne može normalno mokriti već skoro 2mjeseca pije sirup protiv bolova jer ga mokrenje boli, uostalom završili smo na hitnoj meatotomiji) ako ti neuspjeh potvrdi i profesor sa Rebra a tebi tvoj doktor 3 puta tvrdi da je operacija uspjela onda valjda trebaš biti potpuni idiot i povjerovati mu!
    Kako možeš ići tako nisko i govoriti da su naše priče 'rekla-kazala' priče? Ja bih bila najsretnija mama na svijetu da nisam morala tražiti forum i informacije o neuspjesima op.hipospadije.

    Mene se isključivo tiče neuspjeh naše operacije i tvrdnja doktora da je ona uspjela al da kad uđemo u pubertet dođemo na popravak?!?!? Oprosti Varaždinka al valjda ti razmišljaš kao naš doktor, jer smo mi ostali obični idioti, pa mi možeš objasniti što se treba popravljati nakon uspješne operacije?!?!
    Kažeš da ni u ludilu ne bi odvela svoje dijete u Beograd, a ja ti mogu reći da ti svoje dijete onda ni ne voliš dovoljno jer mu ne bi tražila stručnjaka zbog stučnosti već bi se vodila je li on iz neke zemlje koja tebi po nekim kriterijima odgovara ili ne. Nama nije bilo bitno gdje ćemo tražiti stručnjaka već da ga nađemo! Da smo ga našli u Albaniji išli bi tamo - nama je naše dijete i njegovo zdravlje najvažnije u životu.

    Kažeš da mi ovdje generaliziramo a ja opet ponavljam da govorim isključivo o svom iskustvu sa našim doktorom i da ga ja ne mogu hvaliti jer nama nije učinio ono što je rekao učiniti a imali smo najblaži oblik hipospadije koji čak nismo htjeli niti dirati al nas je on svojim hvalospjevima o svojoj uspješnosti navukao.
    Ja iza svake svoje riječi napisane ovdje stojim i nije mi problem predstaviti se punim imenom i prezimenom jer se nemam čega bojati. I kako si jako puno lončića ovdje pobrkala tako govoriš nešto što nitko od nas ovdje nije nikad rekao pa i doktore iz drugih područja medicine ovdje uvlačiš u igru a mi na forumu isključivo spominjemo doktore za hip. koji su operirali našu djecu.

    Iskreno mi je žao što kao ti nisam vidjela sve te silne reklame o kojima govoriš da se BG i dr. Đinović toliko reklamira jer da smo ih prije godinu dana vidjeli sigurno bi svoje dijete poštedjeli traume 2 operacije, bolnog 2mjesečnog mokrenja, 10 dana vezanja i ležanja, rane na guzi i ostalog, kažeš to je peh? e pa taj PEH me tjera da ovdje govorim o svom iskustvu, svom pehu kako ti kažeš i zaboravljaš da su sve to proživjela naša djeca, sve su to malena dječica koja nemaju ni 5 godina a tolike muke su već prošli. Ti se ovdje s nama krviš i ne možeš ni pojmiti što smo mi sve prošli. Imaš srca još nam dodavati sol na ranu. Imaš naravno pravo na svoje mišljenje al nije u redu nas ovdje nazivati lašcima i sl. jer smo svom djetetu željeli najbolje i to smo nakon neuspjeha doma pronašli u Beogradu. Je l bi se toliko krvila da smo govorili o Austriji ili nekoj drugoj zapadnoj zemlji?
    Ma svaka čast i ti si tako pronicljiva da znaš da ja ne volim Srbiju. Da ti voliš svoje dijete pa si ga odvela tamo, a ja svoje ne jer sam ga dala ovdje operirati. Dokazi ti stoje nevjerojatno, trebala bi u CSI-u raditi. A i kad sam ja nekog nazvala lašcima nije istina. Neitko me ne može uvjerit da je nekakva poluklinika u Bg bolja od klinika u Austriji gdje idu pacijenti iz hrvatske s ekstrofijom. Naši doktori naprave 90% posla što možda laik i ne vidi što je napravljeno, nezadovoljan ode van i onda netko napravi još završnu najlakšu operaciju pa je spasitelj a ovi ovdje mesari. Ma daj tu ima 20 neuspjelih operacija i sad kao nitko ne valja u Hr. Žao mi je za tvoje dijete ali to su pojedinačni slučajevi i svojim histeriziranjem s toliko ? i ! nikom ne pomažeš. Ja da sam čitala ovo kaj vi pišete ne bi ni riječ povjerovala. Najljepši pozdrav, mislim da ti neći više odgovarati jer ti uopće ne čitaš kaj ja napišem nego tupiš svoje.

  22. #572

    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    29

    Početno

    Nisam se javila jer operacije uspjevaju svuda ali se ponekad zakompliciraju, tako su meni rekli svi koje znam s tim problemom a i doktor, i nisam luda da bi vodila dijete nekud kamo mi preporuči ko zna ko s nekakvog foruma. Nemaš pojma ko tu piše i savjetuje te. ne bi nikad lječila dijete na preporuku laika sa foruma eto, samo to kažem. A tko su tu dobri ljudi nisam baš sigurna.

  23. #573

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    248

    Početno

    Varaždinka mislim da zaista trebaš malo bolje čitati što piše. Kažeš: 'Da ti voliš svoje dijete pa si ga odvela tamo, a ja svoje ne jer sam ga dala ovdje operirati.' Ne znam koliko puta trebam ponoviti da je moje dijete bilo na 2 operacije hipospadije u Klaićevoj (jer smo naravno vjerovali našem doktoru) prema tome ova gornja tvrdnja ti ne pije vodu! Da sam ja mislila da naš doktor u Klaićevoj nije najbolji nikad mu svoje dijete ne bih dala na operaciju. Uostalom dala sam ga i drugi put vjerujući mu opet, tako da zaista tvoja tvrdnja nema nikakvog smisla.

    Da je doktor Đinović stručnjak za hipospadiju te ne može nitko uvjeriti jer ti ne vjeruješ ljudima na ovom forumu koji bez ikakvih skrivenih interesa iznose svoja iskustva. Dr. Đinoviću trebaju 2 operacije da konkretno nama ispravi pogrešno operiranu hipospadiju u Klaićevoj. Sad nakon prve operacije moje dijete ima ravnu pišu, mokri jednim normalnim mlazom iz sredine, nema bolova kod mokrenja. Ja to zovem uspješnom operacijom!
    Isto smo očekivali i nakon operacije u Klaićevoj al eto imali smo peh kako ti kažeš. Ja nisam osoba koja je sklona histerijama pa tako kad mi kažeš da ovdje nešto histeriziram je krajnje nekulturno s tvoje strane tim više što kao što i sama kažeš mi se uopće ne poznajemo. Tebi za informaciju mi u BG nismo otišli a da se prije nismo upoznali sa nekim ljudima sa ovog foruma koji su isto prošli. Ima nas dosta iz ZG i sa mora pa nam nije bio problem čuti se telefonom i upoznati se.
    Moje prisustvo na ovom forumu nije da ja nekoga savjetujem i određujem mu ili ga nagovaram što da radi sa svojim djetetom, ja ovdje samo iznosim svoje iskustvo, loše i dobro.

    Ne znam zašto ne možeš shvatiti da mi koji imamo loša iskustva sa našim doktorima ne možemo ih hvaliti već da hvalimo onog kod kojeg nam je operacija uspjela. Uostalom pa isto radiš i ti al sa jednom razlikom što ti našeg doktora (kojeg btw uopće ne poznaješ) kod kojeg su nama svima uspjele popravak operacije blatiš samo zato što je u Beogradu. Ja nikad ne bih mogla o nekome koga ne znam govoriti negativno, zato nikad ne spominjem nego samo doktora s kojim imamo nekakvo iskustvo.
    Ustvari mi nije jasna tvoja prisustnost na ovom forumu. Ti umjesto da si se javila ovdje da nam kažeš što više o svom pozitivnom iskustvu sa dr. iz Varaždina tebi kao da je glavno dr. Đinovića i nas kojima je on pomogao što više oblatiti.Žalosno

  24. #574

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    110

    Početno

    Citiraj varaždinka1 prvotno napisa Vidi poruku
    Ma nemojte se vi uvrijedit, ali o tim operacijama znate koliko i ja, dakle malo, i ne možete reći da to rade na rebru loše kad vas tamo nisu operirali nego su vas odbili operirat. normalno da se ne javljaju neuspješni pacijenti kod dr. Perovića kad tamo ide mali broj ljudi na operacije, zanemariv, jer sam čula od našeg doktora da je to možda njih 4-5 godišnje, a srpski roditelji se baš neće na ovom forum dopisivat. Glavno da vi imate misiju da spasite hrvatsku djecu od ralja mesara iz klaićeve a napravite promet privatnoj klinici u Bg. hvala vam na toj misiji...
    Nemojte se uvrijedit, ali na temelju izgleda mojeg međunožja mogu procijenit da se uspoređujući zagrebačke kirurge i beogradske radi o nebu i zemlji. Ako su na rebru znali operirat, zašto me onda nisu ?
    Usput skoro svaki drugi-treći put kad sam bio tamo na pregledu bio neko s hypospadiom i dosta puta neko iz inozemstva. Imao je 250- 300 operacija godišnje prof. Perović kad sam ga pitao o tome(ne sve hypospadia naravno). Toliko o tome.
    Čini mi da vi još uvijek ne shvaćate ozbiljnost problema ili odbijate prihvatit činjenice. Vama su to sve pogreškice i komplikacije koje se dogode, ali u prinicipu kirurzi znaju to operirat. Ako kirurg zna, onda zna i to će pokazat. A neće mi mazat oči i napravit organ od kojeg ja ne mogu ni imat seksualni odnos. A svaki put kad idem zatvarat fistule 2 puta više ih se još pojavi. Kako uopće možete reć, nekima ne uspije, ali nije dokaz ničega. Kada vam naprave penis od kojeg vi uopće nemožete imat seksualni odnos to nije samo neuspjeh i kada se uopće onda ni ne zamaraju oko toga. Kao sasvim normalna stvar. Možda sam ja čudan, ali moj zaključak i percepcija iz toga je da onda ti kirurzi to ne znaju operirat. To što su učinili, a sigurno nisam jedini, jer kao što sami kažete ima 200 operacija godišnje u ovoj zemlji. Uz pretpostavku da vaš kirurg to dobro radi, no svejedno mi zdrav razum kaže da bi statistika u tih 200 operacija bila poražavajuća. Nažalost. I zato ću upozoravat i dalje ljude koliko god to vama smetalo. S obzirom da mi je prof. Perović u potpunosti rekonstruirao područje i omogućio mi spolni život, tvrdim definitvno da njegov tim zna kako se hypospadia radi, za razliku od Zagreba. Nije stvar u klinici u Beogradu, nego je stvar u kirurzima koji su bili učenici pok. prof. Perovića koji je praktički u skoro svim zemljama svijeta bio i operirao i koji je od Beograda napravio centar transseksualnih operacija i uro-genitalne kirurgije. On je ipak bio svjetski priznat stručnjak. Vjerovali vi to ili ne i svidjelo se to vama ili ne.
    Kako uopće možete pisat da naši doktori naprave 90% posla, pa je onda ostala završna najlakša operacija i neko se zbog toga prikaže kao spasitelj. Vi mislite da su ljudi na onim fotografijama trebali 1 rutinsku operaciju proć i bit će sve ok ? Kao što kažem, trebali razlikovat komplikaciju od neznanja i sakaćenja spolnog organa, ali vi uporno tvrdite svoje. I nemojte mi sada na ovo oko sakaćenja reć da ne znam o čemu pričam jer barem po sebi znam, a i kao što sam rekao ne vjerujem da sam jedini.

    Citiraj varaždinka1 prvotno napisa Vidi poruku
    Nisam se javila jer operacije uspjevaju svuda ali se ponekad zakompliciraju, tako su meni rekli svi koje znam s tim problemom a i doktor, i nisam luda da bi vodila dijete nekud kamo mi preporuči ko zna ko s nekakvog foruma. Nemaš pojma ko tu piše i savjetuje te. ne bi nikad lječila dijete na preporuku laika sa foruma eto, samo to kažem. A tko su tu dobri ljudi nisam baš sigurna.
    Ne uspjevaju svuda. Ovo tu smo već riješili, pa se sad opet na to vraćate. I to nisu komplikacije to je gore od toga !!!! Da je komplikacija onda bi isti doktor znao kako to popravit i vidio problem u cjelini, ali pojma nema ! Je li vama to ulazi u glavi ? I to sigurno nisu pojedinačni slučajevi, a da i jesu to je svejedno neprihvatljivo. Ne možete reć kad ljudi trebaju potpunu rekonstrukciju da je to komplikacija. I zato ću nastavit upozoravat ljude. Kod hypospadie treba biti više nego oprezan kojeg se kirurga odabere.

  25. #575

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    110

    Početno

    Citiraj Gracija prvotno napisa Vidi poruku
    Slažem se sa Buba Marom,trebalo bi se javljati sa pozitivnim rezultatima na forum zbog drugih roditelja!
    Za Varaždinsku bolnicu znam već nako vrijeme,nije Varaždin preko svijeta,možda bih po još jedno mišljenje već došla u Varaždin da sam znala da se isplati.Ako sam spremna ići u Bg nema razloga da ne dođem u Varaždin.A u Bg smo spremni ići zbog pozitivnih iskustava roditelja koji su to podijelili.Moje dijete nema problema tipa bolova i naruženosti piše,ja bih jednostavno htjela čuti da li stvarno treba još operaciju ili uistinu može ostati tako dok on bude veći,pa će biti potrebno napraviti malu korekciju.Korekcija zakrivljenosti,a da se rupica pomaknuta 2mm više ni ne dira jer to više nije problem.
    Možda da postupimo poput roditelja anonimnog,da moje dijete kad odraste samo procjeni da li je potreban popravak.
    On sada funkcionira baš kao i stariji sin koji nema hipospadiju.Usporedbom njihovih piša,mlađi se ne razlikuje od starijeg po ničemu,osim po maloj zakrivljenosti u erekciji.
    Anonimni,molim te kad pročitaš ,reci mi svoje mišljenje o ovome.
    Svakako savjetovanje sa kirurgom. Ne znam točno vaš problem ni kako izgleda. Ali kod mog slučaja je to bila greška što se nije riješilo do početka puberteta kada počne razvoj penisa, jer je moj penis bio skrotalno zarobljen. Prof. Perović je rekao da se to zove trapped penis(zarobljen penis), kada u erekciju penis bude povlačen od kože skrotuma(od toga i zakrivljenost barem kod mene) jer su zapravo povezani. Ili ako ga povučete prema naprijed i zajedno s tijelom penisa se povlači i skrotum. I to tako definitivno nebi smjelo biti jer su to odvojeni organi ! Toliko o znanju kirurga u klaićevoj. Zato je razvitak bio uvjetovan time(mislim na veličinu). Kroz cijeli pubertet je to tako bilo. Sigurno bi krajnji rezultat na meni bio bolji da sam bio operiran prije puberteta kod prof. Perovića.

  26. #576
    buba mara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Tamo preko mora
    Postovi
    285

    Početno

    Varaždinka1 napišite nam radi drugih roditelja kako je tekla operacija.Kakav je postupak u Varaždinskoj bolnici i kako se zove doktor koji je operirao vašeg sina.Ovaj forum postoji da jedni drugima pomažemo a ne da osuđujemo jedni druge.

  27. #577
    buba mara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Tamo preko mora
    Postovi
    285

    Početno

    Ja još jednom zahvaljujem Anonimnom što nam je pomogao kad nismo znali gdje ni kako a naš kirurg je rekao da operaciju može ponoviti tek za 6 mjeseci.A moj sin se jadan mučio izbjegavao piškiti i kakati tako da sam mu morala vratiti pelene (koje smo davno bili riješili)jer bi se u snu znao i popiškiti i pokakati.Toliko ga je bolilo kad piški da je izbjegavao piškiti.

  28. #578

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    110

    Početno

    Citiraj buba mara prvotno napisa Vidi poruku
    Ja još jednom zahvaljujem Anonimnom što nam je pomogao kad nismo znali gdje ni kako a naš kirurg je rekao da operaciju može ponoviti tek za 6 mjeseci.A moj sin se jadan mučio izbjegavao piškiti i kakati tako da sam mu morala vratiti pelene (koje smo davno bili riješili)jer bi se u snu znao i popiškiti i pokakati.Toliko ga je bolilo kad piški da je izbjegavao piškiti.
    Molim i hvala vama na lijepim riječima i povjerenju =). Drago mi je za vašeg sina da sada više nema patnje.

    Osvrnuo bi se još jednom na ovu raspravu.
    Čini mi se da korijen leži u tome što vas varaždinka smeta što mi pričamo o tome kako kirurzi ovdje ne znaju to operirat i da nemamo pravo takvo što govorit.
    Je li vama jasno da vi nama branite to na temelju iskustva 1 doktora, kojeg se mi nismo dotakli u ovoj raspravi i koji je izgleda po svemu sudeći i lako moguće možda jedini u zemlji koji zna operirat hypospadiju.
    Buba mara je u rijeku ako se ne varam išla, ketty kod "najvećeg hrvatskog urologa" dr. Krausa, tiko u klaićevu i rebro, ja isto u klaićevu i rebru i ispričavam se ako sam nekome pogriješio ili ih nisam naveo. Čini mi se da ima više ljudi, ali su neaktiviji u zadnje vrijeme.
    Kako vi onda nama možete osporavat pravo da kažemo da kirurzi barem u tim bolnicama ne rade hypospadiju kako spada ?
    Ne trebamo završit medicinski fakultet da bi vidjeli da to što su napravili ne valja.
    Nemate pravo komentirat uspjeh kirurga za koje neznate je li dobro rade. To što su oni kirurzi svaka im čast, ali oni su isto od krvi i mesa i to ne čini od njih bogom dane ljude. Nisu ni prvi ni zadnji koji nešto ne znaju ili ne rade kako spada. Sad ću se opet vratit na one fotografije, ali te fotografije pokazuju zapravo kako se u svijetu operativno liječi hypospadija, nije uopće bajno i ljudi to trebaju znat.
    Prof. Perović mi je sam na pregledu rekao da ova tehnika kojom sam ja operiran nažalost se i dan danas koristi i dan danas se djeca, vas će ova riječ naljutit, upropašćavaju( 2008. godina je to bila).
    I kako možete osporavat rad dr. Đinovića za kojeg se isto niste informirali iako su on i pok. prof. Peroviću većinu nas ovdje spasili ? A čini mi se da više iz ljubomore izjednačavate njegov rad s radom kirurga ovdje i to samo zato što se radi o siromašnijoj zemlji na istoku.
    Rezultat operacije iz Beograda i iz Zagreba, neznam sada za druge, ali barem kod mene to je kao razlika između neba i zemlje i naravno da ću povuć zaključak da kirurzi u ovim nekim bolnica to dobro ne znaju radit.

  29. #579

    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    29

    Početno

    Ma ja ne sumnjam da je prof. Perović bio vrhunski stručnjak ako to svi kažu, a vaša misija pokušaja pribavljanja pacijenata njegovoj klinici je pohvalna. Upozorili su me na takve fore i neki drugi roditelji. Ipak 5 pacijenata koji odu tamo odu odavde na godinu i nije neka zarada... U to što vama kaže vaš zdrav razum ne bi ulazila, ali sigurno se razumijete u statistiku. Ogorčeni ste s tima kaj vam se desilo i sad se tu o tome piše već godinama. Ostali roditelji iz Hr su glupi, njih 200, koji daju svoju djecu tu na operaciju. Da mogu reći da neke neuspješne oepracije nisu dokaz ničega jer to je tako. Pojedinačni slučajevi ne dokazuju ništa pa tako niti ovdje. Nastavite pisati i boriti se za nas neuke i glupe kojima su djecu uspješno operirali ovdje.

  30. #580

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    17

    Početno

    Meni je ovako ostrascene ljude zao, nemojte zamjerati zeni iz Varazdina, mozda ona ima svoje razloge zasto mrzi Srbiju i srpske ljekare i zasto im ne vjeruje. Jednostavno - pokusajte da je razumijete... Da je dr. Djinovic ili pok. prof. Perovic kojim slucajem Englez ili Austrijanac, doktori bi bili sjajni. Opet ponavljam da mi je zao... A svako zna sta mu je najbolje za dijete - da li da rizikuje ili ne. Mi nismo rizikovali, rijesili smo hypospadiu u jednom koraku u Srbiji, zahvaljujuci forumu iz Hrvatske, a mi smo iz Crne Gore. Eto....
    O strucnosti tima pok. prof. Save Perovica govori raspored na sajtu http://www.savaperovic.com/schedule.html . London, Indija, Germany, Armenia... Ili je fully booked. Znam ja dobro kad odemo na kontrolu koliko je ljudi tamo, iz kojih sve krajeva svijeta. Uvijek smo na pregled cekali satima Ali nije mi zao. Mi smo dan poslije operacije prakticno setali po gradu. Mozda vam bude smijesno i cudno - mene je na operaciju u Bg opredijelio taj humani pristup operacije u ranoj dobi kad se dijete niceg ne sjeca i nevezivanja djeteta za krevet 10 dana, ni na kraj pameti mi nije bilo da operacija moze da ne uspije bilo gdje.

  31. #581

    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    29

    Početno

    Citiraj buba mara prvotno napisa Vidi poruku
    Varaždinka1 napišite nam radi drugih roditelja kako je tekla operacija.Kakav je postupak u Varaždinskoj bolnici i kako se zove doktor koji je operirao vašeg sina.Ovaj forum postoji da jedni drugima pomažemo a ne da osuđujemo jedni druge.
    Napisala sam već kako se zove. Ja ovdje osuđujem samo jednu osobu kojoj, što više čitam njegove postove, ne vjerujem ni riječi više. Za vas ostale mi je drago da su vam djeca sad dobro i ne mislim da ste glupi kaj ste išli tam gdje vam je operacija uspjela. U Varaždinu je bilo dobro, primljeni jedan dan, operacija durgi, kateter tjedan dana i doma. Malo ga je boljelo i bio je cendrav najviše prvi dan, dobio čepić i poslije se smirio. Ja zadovoljna, ali mislim da ne bi trebali dolazit ovdje jer je on rekao da se dobro rade i Klaićeva i Rebro, Batinica i njegovi, za sve sam ga pitala kad je sin trebao op. Bio je skroman i nije sebe isticao. Mislim da je kirurgija preteška da bi mi to ovdje komentirali da netko zna a drugi ne zna. meni je Dr. Kolar napravio odličnu op. ali neću sad od njega sveca raditi, samo sam mu zahvalna, jako je ugodan čovjek.

  32. #582
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,383

    Početno

    Molim vas bez uvreda. Postoje subjektivni dojmovi kvalitete operativnog zahvata i smještaja u bolnici, a postoje i objektivni.
    U svakom slučaju najbolje se raspitati kakve su statistike pojedinih klinika i koliki broj operacija oni godišnje naprave, to je objektivan pokazatelj uspjeha, ali ne i garancija da netko neće biti u negativnom postotku.

  33. #583

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    248

    Početno

    Citiraj varaždinka1 prvotno napisa Vidi poruku
    Ma ja ne sumnjam da je prof. Perović bio vrhunski stručnjak ako to svi kažu, a vaša misija pokušaja pribavljanja pacijenata njegovoj klinici je pohvalna. Upozorili su me na takve fore i neki drugi roditelji. Ipak 5 pacijenata koji odu tamo odu odavde na godinu i nije neka zarada... U to što vama kaže vaš zdrav razum ne bi ulazila, ali sigurno se razumijete u statistiku. Ogorčeni ste s tima kaj vam se desilo i sad se tu o tome piše već godinama. Ostali roditelji iz Hr su glupi, njih 200, koji daju svoju djecu tu na operaciju. Da mogu reći da neke neuspješne oepracije nisu dokaz ničega jer to je tako. Pojedinačni slučajevi ne dokazuju ništa pa tako niti ovdje. Nastavite pisati i boriti se za nas neuke i glupe kojima su djecu uspješno operirali ovdje.
    Meni fakat nije jasno kako ovi naši 'pojedinačni slučajevi' ništa ne dokazuju? Pa zar je samo uspjeh dokaz? Što je sa neuspjehom? Kod nas nije bila nikakva komplikacija u pitanju već nestručno obavljena operacija. Pa i drugi stručnjak za hip. na Rebru (hrvatski doktor) nam je to potvrdio!
    Koliko nas 'pojedinačnih slučajeva' treba biti da bi postali nekakav dokaz?

    Pravom doktoru koji se dokazuje uspješnim operacijama po svijetu ne trebamo mi na forumu da bi imao posla i tako zaradio (vidim da se sve vrti oko toga). Vjerojatno si u svom životu bar jednom otišla nekom privatnom doktoru na neki pregled pa znaš kako oni funkcioniraju, ako nisi dobar nema ni pacijenata. Sigurno kad trebaš nečiju uslugu (ne mora nužno biti medicina u pitanju) se prije raspitaš kuda ideš, netko ti nekoga preporuči pa se onda lakše odlučiš otići k njemu. Pa i u našem slučaju je bilo isto. Po preporuci došli u Klaićevu tom doktoru kao najboljem, po drugoj preporuci došli po drugo mišljenje opet najboljem na Rebro. Kad smo vidjeli kuda sve to ide tražili smo dalje i došli do dr. Đinovića koji nam je napokon zaista i pomogao. I zato mu veliko hvala a ti možeš o njemu pričati što ti volja jer time samo pokazuješ kako ovdje na forumu nisi zato da ljudima pomogneš!

  34. #584
    micamaca30 avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    negdje iza šuma
    Postovi
    352

    Početno

    Varaždinka nisam se htjela uključivati u raspravu,ali moram pa dr,u klaičevoj je operirao moga sina rekao da ce vaditi sluznicu iz usta i nadoštukati uretru,a to nije napravio?Imam filing kada smo bili za prvu operaciju potrudio se oko njega i vidjela se razlika.A u ovoj zadnjoj op.moje djete je bilo zadnje i dr,se baš nije dalo više oko njega truditi nije imao volje i zato je uretra tamo gdje je i bila na istom je mjestu!!!Ja nisam vodila djete u Bg,ali sve više o tome razmišljam i ne zanima me što je to srbija nego želim da moje djete može normalno danas sutra imati odnose i da bude sretan!!!!!!!!

  35. #585

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    110

    Početno

    Citiraj varaždinka1 prvotno napisa Vidi poruku
    Ma ja ne sumnjam da je prof. Perović bio vrhunski stručnjak ako to svi kažu, a vaša misija pokušaja pribavljanja pacijenata njegovoj klinici je pohvalna. Upozorili su me na takve fore i neki drugi roditelji. Ipak 5 pacijenata koji odu tamo odu odavde na godinu i nije neka zarada... U to što vama kaže vaš zdrav razum ne bi ulazila, ali sigurno se razumijete u statistiku. Ogorčeni ste s tima kaj vam se desilo i sad se tu o tome piše već godinama. Ostali roditelji iz Hr su glupi, njih 200, koji daju svoju djecu tu na operaciju. Da mogu reći da neke neuspješne oepracije nisu dokaz ničega jer to je tako. Pojedinačni slučajevi ne dokazuju ništa pa tako niti ovdje. Nastavite pisati i boriti se za nas neuke i glupe kojima su djecu uspješno operirali ovdje.
    Da, ali uz to što sam najpoznatiji pribavljač pacijenata za doktore iz Beograda na kojeg roditelji upozoravaju jedni druge također sam i mason i član tajnog klana ljudi-gmazova koji zapravo vladaju ovim planetom.

    Ono što se vaš i moj zdrav razum razlikuje:
    Vi gledate na operacije u Beogradu kao čisti pokušaj zarade i profita i to je zapravo žalosno. Cijena nije niska i to je činjenica, ali to nisu ljudi u Beogradu krivi,a bome nisam ni ja, nego su krivi naši kirurzi koji su te ljude praktički natjerali da tamo odu.
    Da sam znao za dr. Kolara i da znam pouzdano da radi dobro, preporučio bi ljudima da idu tamo.
    Vaši argument da možete reć kako neupješne operacije nisu dokaz ničega jer je to tako govori o vašem načinu razmišljanja i vašim argumentima dovoljno.
    Vi još uvijek uporno odbijate prihvatit činjenicu da kad na primjer buba marin sin mokri 2 mjeseca svaki put uz bolove da to nije samo neuspjeh, nego neznanje.
    Da kad pacijent treba potpunu rekonstrukciju međunožja od prijašnjih operacije da nije neuspjeh nego neznanje.
    Da kad je pacijentu onemogućen spolni odnos zbog tih operacija da to nije samo neuspjeh nego neznanje.
    I s obzirom da na to gledam kao neznanje onda nikako ne vjerujem da su ovo pojedinačni slučajevi. Što im se pokoji put dogodilo da su malo fulali, ali sve ostale dobro operiraju ? Ovoga ima sigurno više. Samo što ljudima ni preko foruma nije najdraže pričati o svom penisu ili o penisu svoje djece.
    Dok se na ovom forumu nije stavio uvjet da treba 5 ili 10 postova(neznam točno) za privatne poruke, dobivao sam privatne poruke od odraslih ljudi sa 0 postova koji se samo preko pp htjeli saznati o detaljima operacije. Ima i u ovom topicu par ljudi ako se dobro sjećam koji su se predstavljali kao odrasli samo htjeli pitat za kontakt sa kirurzima u Beogradu i više se nikad nisu javili. Očito nisu bili voljni svoje iskustvo podijelit. Zato ne mislim da ovoga ima tako malo i da se to samo radi o pojedinačnim slučajevima kako tvrdite i kako ste uvjereni.
    Uostalom da smo mi svi pojedinačni slučajevi onda je ovo nevjerojatna slučajnost da smo baš svi završili i javili se s iskustvom na ovom forumu.

    Citiraj varaždinka1 prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da je kirurgija preteška da bi mi to ovdje komentirali da netko zna a drugi ne zna.
    Ne slažem se. Krivi način razmišljanja. Ima se pravo svakog komentirat. To ne znaći da bi ja znao bolje operirat jer doktor i kad je pijan vjerojatno zna bolje od mene, ali svejedno onda imam pravo komentirat i kritizirat njegov nemar i njegov rad, pogotovo kad vidim da drugi doktor to radi uspješno jer to onda znaći da se bolje definitivno može.
    Posljednje uređivanje od Anonimni : 08.07.2011. at 19:32

  36. #586

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    metković
    Postovi
    101

    Početno

    varazdinka napisali ste "ja ovdje osudjujem samo jednu osobu"....ne znam od kud vam pravo ikog osudjivati?!!!!
    niste ni napisali kako je tekla operacija,koliko je djecaku bilo ..je li bio vezan u bolnici ili je odmah nakon operacije isao doma pa onda skidanje katetera..
    trebali ste se prije ukljiciti pa da odem kod doktora u varazdin,al daleko mi je ko i u do Beograd
    a isla bi u Tursku,Saudijsku arabiju,jer ocito vam smeta Beograd po nacionalnoj osnovi..
    super sto je vama bilo sve o.k,i sto je doktor to super odradio....trebali ste se prije ukljuciti u forum i to podjeliti s nama....
    al ne mozete osudjivati one koji imaju losa iskustva i koji su otisli do Beograda...bi li vam manje smetalo da su islu u Austriju????
    Anonimni koliko ti đinovic placa da ga reklamiras?
    ja cu ga džabe reklamirati kad nas rijesi hipospadije

    malo sale nije na odmet jer vidim da se varazdinka pravo "zapalila" kao ona "doktorica" na forum.hr znate o cem pricam

  37. #587

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    metković
    Postovi
    101

    Početno

    "drivana" se zove "pedijatrica"....

  38. #588

    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    29

    Početno

    Mislim da su se par vas stalno javlja ovdje i pljuje po nekim doktorima od kojih bolje znaju kako operirat. Činjenica je da kad pogledam vaše postve na mnogo njih nudite brojeve ljudima i stavljate prezentacije iz Bg klinike kaj meni izgleda kao propaganda. Fascinirali su vas ili što već i sad ih reklamirate. Mislim da je najbolje rekao moderator i trebali bi malo razmislit prije nego kaj kažete da se negdje radi kriminalno a negdje vrhunski jer ni po čem niste kompetentni da to kažete. Ja nemam pojma koliko dr. Kolar ima komplikacija, nama je napravio dobro, a možda će baš idući kod njega imat problema isto kao i kod drugih doktora. Nemam se namjeru više s vama dopisivat jer očito imate više vremena samo po forumima kao dobra vila savjetovat ljude. nadam se da će se ljudi opametit.

  39. #589

    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    29

    Početno

    ma naravno da mi smeta Bg, možeš mislit. A sama sam uzela pravo da osudim manipulatore. Da sin mi je bio vezan lancima u podrumu nakon op. Plakao je kao i svako drugo dijete pa se smirio kasnije. Ja ipak nikog ne zagovaram i ne znam koji je moj interes tu, da reklamiram doktore u Klaićevoj, Varaždinu i rebru koji rade besplatno operacije. Oni sigurno jedva čekaju tu čast da operiraju baš vaše dijete i trgaju se da im baš vi dođete. Da zapalila sam se kad netko manipulira, ne sviđa mi se to, baš čudno jelda? A tu vašu doktoricu ne poznam pa ne mogu reći kako vas ona liječi. Ako vas je ona operirala i pogriješila pa idite nekom drugom i nemorate braniti tu svoju odluku predamnom. Ne mogu više se s vama prepucavat jer ste vas 5 i vaš vođa nedokazivi. Idem na godišnji, ali morat ću još navratit da vidim kako napreduje reklamna agencija Anonimni d.o.o. i sva ova inteligentna rasprava koju vodimo, meni je već postala smiješna bez obzira na ozbiljnost teme. kad netko iznese konkretne podatke kao što predlaže administrator onda možemo razgovarati jer ovo je sve rekla-kazala.

  40. #590

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    248

    Početno

    Varaždinka mi nismo htjeli čekati kako nam je dr. u Klaićevoj rekao da nam sin navrši 16godina pa da mu se vratimo da pokuša ispraviti zakrivljenu pišu i pomakne rupicu koja je ostala sastrane( i dalje mi nije jasno zašto našu op. drži uspješnom?). Isto tako nismo mogli prihvatiti konstataciju profesora B. sa Rebra da se moramo pomiriti da će spolovilo našeg sina zauvijek ostati zakivljeno i sa rupicom sa strane jer popravak nije više moguć. Tražili smo dalje i tako saznali za dr. Đinovića. Pričali smo sa doktorom Đ. koji nam je rekao da nam može pomoći i objasnio kako to misli napraviti. Ni u jednom trenutku nije rekao neku ružnu ili lošu riječ za doktora iz Klaićeve. Mislim da i to dovoljno o njemu govori.

    Ja ovdje nikoga ne reklamiram jer govorim samo o svom iskustvu i zaista bih voljela da si se javila ranije sa svojom pričom i detaljnije nam opisala svoje pozitivno iskustvo u Varaždinu. Vjerujem da bi nas gro prvo se obratilo tvom doktoru pa tek onda išle dalje. Zato forumi i postoje da ljudi pričaju o vlastitom iskustvu i tako pokušaju pomoći drugima u istoj situaciji.

  41. #591

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    110

    Početno

    Ok trebale bi se strasti stvarno već smirit jer ovo više nema smisla. Prepucava se u skoro 50 postova i vrti u krug praktički.
    Ja ću počet sa priznanjem svojeg „grijeha“. Nisam imao pravo reć da svi kirurzi u ovoj zemlji ne znaju to operirat. Ispričavam se radi toga i povlačim to.
    Ali ono iza čega i dalje stojim je da jako puno doktora to ne zna radit i to neću nazivat komplikacijama koje su normalne, te će na kraju u ostalim operacijama doć do istog rezultata kao bilo kojeg drugog kirurga. To je po meni jedna od najopasnijih tvrdnji jer daje krivu predodžbu o zapravo vrlo ozbiljnom problemu.
    I na temelju iskustva drugih mama i svog također povlačim zaključak da se u jako puno bolnica to ne zna operirat. Moguće da nisu sve, ali je previše i to je neprihvatljivo. Još pogotovo kad doktor neće ni sam reć da to nezna i maže pacijentima oči. U operacijama hypospadije može doć do svačega nažalost. To je nešto što ljudi trebaju znat.
    Tvrdim da treba biti vrlo oprezan oko biranja kirurga za hypospadiju i vjerovali ili ne, radim to iz dobre namjere.
    Ono što vi varaždinka apsolutno nemate pravo je tvrditi:
    - kako neuspjesi ništa ne dokazuju jer su pojedinačni
    - koliko čitam između redaka zapravo tvrdite da mi samo zato što nismo kirurzi nemožemo tvrdit da su rezultati naših operacija neuspjesi, sa čim ja apsolutno ne slažem i to sam već par puta objasnio i sada ću opet malo kasnije
    - također nemate pravo tvrdit uspješnost bilo kojeg drugog kirurga jer vi ni sa bilo kim od njih niste došli ni u kontakt osim sa dr. Kolarom, iskusili ste dr. Kolara i kad god vas je netko pitao za detalje niste bili baš u stanju u lijepom tonu dat normalan odgovor
    S druge strane vi tvrdite kako su neuspjesi pojedinačni, a pojedinačni slučajevi ne dokazuju ništa. Ovo ste sami rekli i to su vaše riječi. Koliko ja vidim, vi ste upravo pojedinačan slučaj na ovom forumu, ali za razliku od vas neću povuć ovaj zaključak koji ste vi. Ako vam je ikakva utjeha ja uistinu vjerujem u uspješnost vaše operacije.

    Citiraj varaždinka1 prvotno napisa Vidi poruku
    Činjenica je da kad pogledam vaše postve na mnogo njih nudite brojeve ljudima i stavljate prezentacije iz Bg klinike kaj meni izgleda kao propaganda.
    Kad god je netko davao kontakt podatke to je davao zato što netko drugi to tražio ili za preporuku i sigurno je to radio u najboljoj namjeri.
    Što se prezentacija tiče to sam davao kao argument o raspravi o uspješnosti operacija i famoznoj tvrdnji „kako sve daju isti rezultat u konačnici“. Ovdje na forumu za oca koji se javio prije nekoliko stranica i za vas i na forum.hru za pedijatricu.
    Jedini odgovor kad sam pitao o mišljenje o tome je bio vaš i glasio je: komplikacije se dogođaju. To što su ljudi upropašteni, eh što sad dogodi se nekad ili sam vas krivo shvatio ?
    Uostalom, nađite nam vi prezentacije o hrvatskim kirurzima i hypospadiji.

    Citiraj varaždinka1 prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da je najbolje rekao moderator i trebali bi malo razmislit prije nego kaj kažete da se negdje radi kriminalno a negdje vrhunski jer ni po čem niste kompetentni da to kažete.
    Ne slažem ni s ovim(gle čuda). I sad ću reć zašto, iako ću se praktički ponavljat, ali da je sve na jednom mjestu.
    Rezultat iz Zagreba:
    - zakrivljen penis
    - nemogućnost mokrenja u stajaćoj poziciji i mokrenje praktički kao fontana na sve strane
    - čvarak od penisa u erekciji jer kao što sam rekao se radilo o skrotalnoj zarobljenost
    - nemogućnost spolnog odnosa radi gore navedenog problema i zakrivljenosti
    Ovo tu su neprihvatljivi rezultati i to se nemože okarakterizirat samo kao neuspjeh. Također sve ovo sam u postu na prvoj stranici već rekao stoga nema ničeg novoga ovdje.

    Rezultat iz Beograda:
    - ispravljen i ravan penis
    - mogućnost mokrenja u stajaćoj pozi i napokon mokrenje kroz samo jednu rupu i to onu pravu
    - oslobađanje penisa i skrotuma i normalno formiranje ta 2 organa
    - i bome mogućnost seksualnog života
    Zato mislim da su neki ljudi kompetenti ovdje iznosit svoje mišljenje o uspješnost ili neuspješnosti operacija. Kao što praktički i vi sami tvrdite za vašeg doktora. Jer ne vidim zašto bi se pričalo o uspješnosti, ako nemožemo pričat o neuspješnosti samo zato jer nismo kirurzi. Trebalo bi vrijedit obostrano. Ako smo svi takvi laici onda nemožemo ni prepoznat uspješnost, kao što nemožemo tvrdit i prepoznat neuspješnost po vama. A mislim da ipak svi imamo jedan jako važan organ u našoj glavi koji nam omogućuje da steknemo mišljenje i predodžbu o situaciji.

  42. #592

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    metković
    Postovi
    101

    Početno

    napisali ste varazdinka da se ne mozete vise prepucavati,vec 2 puta ....priznali ste sami da se prepucavate i zato prestanite ili lijepo i normalno napisite kako je sve teklo u varazdinu,a ne ironicno da je "Bio vezan lancima u podrumu"......jer u Splitu,Zagrebu i Rijeci djeca budu "zavezana" do 10tak dana i ne mogu se maknuti s kreveta,na kojem je mjestu bio kateter?
    mene samo zanima kako je to bilo u varazdinu,ali ako ne mozete to normalno opisati vec sve pod ironijom,onda nemojte nikako....
    dobar provod na godisnjem...
    mi cemo ga ako Bog da provesti u Beogradu sa uspjesno rjesenom hiposapadijom...

  43. #593
    micamaca30 avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    negdje iza šuma
    Postovi
    352

    Početno

    [QUOTE=varaždinka1;1921410]ma naravno da mi smeta Bg, možeš mislit. A sama sam uzela pravo da osudim manipulatore. Da sin mi je bio vezan lancima u podrumu nakon op. Plakao je kao i svako drugo dijete pa se smirio kasnije. Ja ipak nikog ne zagovaram i ne znam koji je moj interes tu, da reklamiram doktore u Klaićevoj, Varaždinu i rebru koji rade besplatno operacije} Ja sada več sumnjam da se u Varaždinu radi tako dobro jer da se radi onda ne bi bilo dvoje djece iz Varaždina na operaciji u Klaićevoj isto kada je bilo i moje djete tako da više ne vjerujem u priču.I neznam koji je vama interes tu ali svaki roditelj če odlučiti što je najbolje za njegovo djete!!! Moram samo jedno reči možda nije tema za to ali nema veze ima i u našoj zemlji dobrih doktora jer da nema danas moj sin nebi bio živ,hvala prof,Šimuniću što sam mama

  44. #594
    buba mara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Tamo preko mora
    Postovi
    285

    Početno

    Citiraj ivanaivana prvotno napisa Vidi poruku
    napisali ste varazdinka da se ne mozete vise prepucavati,vec 2 puta ....priznali ste sami da se prepucavate i zato prestanite ili lijepo i normalno napisite kako je sve teklo u varazdinu,a ne ironicno da je "Bio vezan lancima u podrumu"......jer u Splitu,Zagrebu i Rijeci djeca budu "zavezana" do 10tak dana i ne mogu se maknuti s kreveta,na kojem je mjestu bio kateter?
    mene samo zanima kako je to bilo u varazdinu,ali ako ne mozete to normalno opisati vec sve pod ironijom,onda nemojte nikako....
    dobar provod na godisnjem...
    mi cemo ga ako Bog da provesti u Beogradu sa uspjesno rjesenom hiposapadijom...
    Sretno i javite nam se!

  45. #595

    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    25

    Početno

    pozz svima. evo opet mene. volila bih da mi se javi netko od ovih koji su trebali imati operaciju kod dr. djinovića u proteklim danima... hvala svima

  46. #596

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    metković
    Postovi
    101

    Početno

    lucija mi idemo 19.7 a janaa iz beograda je vodila 7.7 malog na operaciju...javit ce se ona kako je sve bilo

  47. #597

    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Postovi
    27

    Početno

    Sa nestrpljenjem očekujem Janino javljanje.Ivanaivana još malo draga i dat će Bog da se riješiš Hypospadije.Iskreno se nadam i prestanku ovakvih prepucavanja i osuđivanja,jer da mi je do svađe naljutila bih muža. Na ovom mjestu sam našla utjehu u danima kad je bilo vrlo teško,kad sam imala bezbroj pitanja,a nikoga za odgovore. Nemojte ovu oazu pomoći i savjeta pretvarati u bojno polje.Ignorirajte ono što smeta i nastavite s onim gdje se nađete.
    Ne želim nikoga uvrijediti,jer mi je svatko od vas bio dragocjen u izgradnji saznanja da nismo jedinstven slučaj.
    Ljubim vas sve!(što ću imam veliko srce)

  48. #598
    buba mara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Tamo preko mora
    Postovi
    285

    Početno

    Citiraj Gracija prvotno napisa Vidi poruku
    Sa nestrpljenjem očekujem Janino javljanje.Ivanaivana još malo draga i dat će Bog da se riješiš Hypospadije.Iskreno se nadam i prestanku ovakvih prepucavanja i osuđivanja,jer da mi je do svađe naljutila bih muža. Na ovom mjestu sam našla utjehu u danima kad je bilo vrlo teško,kad sam imala bezbroj pitanja,a nikoga za odgovore. Nemojte ovu oazu pomoći i savjeta pretvarati u bojno polje.Ignorirajte ono što smeta i nastavite s onim gdje se nađete.
    Ne želim nikoga uvrijediti,jer mi je svatko od vas bio dragocjen u izgradnji saznanja da nismo jedinstven slučaj.
    Ljubim vas sve!(što ću imam veliko srce)
    Sviđa mi se!

  49. #599
    tinchy32 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    87

    Početno

    Gracija i meni se jako sviđa post..slažem se sa svime što si napisala..i ja sam pronašla ovaj forum kao neku utjehu.kad sam čitala o klinici u Bg učinilo mi se da se moja briga smanjila oko te operacije..ko da smo napola riješili tu hiposp.
    moj sin ima tek nepunih 5 mj,dosad sam bila samo na konzultaciji dr,Batinice,mislilm da su neke od vas bile sa svojim sinovima kod njega?moja pedica misli da je on dobar,al je odmah reko da će vjerojatno trebat više opercija zbog zakrivljenog pimpija..
    ak zbog ničeg drugog ja bi svog mališana dala u BG samo radi mogućnosti da se sve izvede u jednoj operaciji ako je moguće

  50. #600
    tinchy32 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    87

    Početno

    varaždinka lijepo te molim ajd ak nije bed da radi mene a i radi ostalih napišeš detalje opercije,kad ste išli,s koliko god i općenito detalje,jer ja sam jako blizu VŽ i htjela bih otić i po mišljenje tamo

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •