Pokazuje rezultate 1 do 15 od 15

Tema: iskostvo s "hip hugger-om"

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    odjavljena s foruma
    Postovi
    793

    Početno iskostvo s "hip hugger-om"

    mislim da ovo bolje spada ovdje nego pod 0-1
    ne mogu vise naci topic - ali vec sam vam bila rekla da smo narucili hip hugger, odnosno nosiljku za na bok. S obzirom da se petra ne voli bas previse voziti u kolicima, a klokanicu mrzi, otkad je prerasla onu lezecu, ovaj hip hugger cinio nam se jedina solucija - i mogu se pohvaliti da je stvarno odlican. Petra ga obozava jer ima osjecaj da ju nosim na rukama, a strasno se lako stavlja - samo se prebaci preko ramena, bez kopci itd...
    eto, htjela sam samo reci da nam je super i isplatilo se:
    a evo i slike, nije bas najbolja ali da vidite kak to izgleda:

  2. #2

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    3,026

    Početno

    Petra, za koju je kilažu? Gdje ste naručili i koliko ste platili?

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    odjavljena s foruma
    Postovi
    793

    Početno

    ide negdje do 18kg. Petra sad ima skoro godinu dana i skoro 10kg i sad se nosimo u tome. strasno je jednostavno jer nema namjestanja nego se samo prebaci preko ramena i odlicno nam je.
    narucili smo ga preko interneta sa sitea

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    251

    Početno

    I mi je imamo. 80$ je previse i to je cijena za obicni model bez postarine. Ljudi na netu nisu pretjerano njom odusevljeni , a ni ja.Naime , ja sam mala , a i beba mi je sitna pa nam je ta nosiljka velika i cekam dan kad cemo malo narast . MM-u dobro pase(da je veci -bila bi mu mala), ali je ne zeli nosit.osim toga , zulja i penje se prema vratu , a i ne mozes nosit bebu bez pridrzavanja.Sling je za nas neusporedivo bolje rjesenje i jednako se lako postavlja, a dijete mozes nosit na mali milijun nacina.HH je dobar utoliko sto je mali i stane u veci dzep .Osim HH ima jos nosiljki za nosenje na boku .Sve su jeftinije.
    Bit moje price: nije svaka nosiljka za doticnu kombinaciju mama+beba .Trebalo bi sve isprobat .

  5. #5

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    3,026

    Početno

    Da je puno, je! Meni se nekako Premaxx baby bag čini bolji, bar po slici.... U biti ne da mi se čekati da stigne... Zna li netko da li postoji neka od nosiljki na boku da se može kupiti u HR? Naime, mi živimo na 4om katu i 8kg mi je malo previše vući gore kada uz to moram ponijeti još i vrećicu sa potrebštinama za Zvrka!

  6. #6

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    odjavljena s foruma
    Postovi
    793

    Početno

    ne kuzim, meni je stvarno odlicno s hip huggerom. Posebno jer MM Petru odbaci ujutro autom u jaslice a ja je podem uzeti, ali tramvajem - tako da mi je to sve nemoguce s kolicima. Ovaj hip hugger me je spasio.
    Valjda stvarno ovisi, nekima se svidi, nekima ne - naravno da nije za setnje od po 3 sata jer se umoris, ipak je tesko nositi 10-15kg na boku, ali sa hh je zaista neizmjerno lakse nego samo nositi bebu bez icega.
    Mi jos zivimo na petom katu, a petra ni ne voli prevec kolica.... A ovaj hh obozava jer se inace jako voli nositi

  7. #7

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    odjavljena s foruma
    Postovi
    793

    Početno

    e da, obaj kojeg ja imam narucili smo odavde: http://store.yahoo.com/thehiphuggeronline/index.html
    meni je glavno bilo da se ne mucim stavljati ga, nego da je jako jednostavan...

  8. #8

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    3,026

    Početno

    Mi smo naručili Premaxx Baby bag! I sada čekamo... Ni ja ne namjeravam ići 3 sata šetati sa djetetom na boku, ali me strašno nervira kada ne mogu otići u banku s kolicima jer ima bar 30ak stepenica i sl. Ovako ako moram nešto obaviti ne moram trežiti dadilju, nego u nosiljku i u grad! Jedva čekam da nam stigne, jer mi je najdraže bilo šetati kada je bio u klokanici! Ali, naravno, ne pada mi na pamet tegliti ga non-stop!

  9. #9
    Mony avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    2,943

    Početno

    Ja imam Premaxx baby bag i nikako da uspijem staviti maloga u tu torbicu. Leon je tek navrsio mjesec dana.
    Kako god ga stavim imam osjecaj da se muci i zbilja na kraju pocne plakat. Glava mu se previse zabije u prsa i izgleda pogrbljen.
    Vidim da su vasa djeca puno veca, al mozda se netko javi tko ima iskustva s tako malim bebama u tim "torbama".
    Mozda ima neka fora gdje treba doc glava, gdje noge i slicno

  10. #10
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    marama se jako jednostavno sveže na bok, a osim toga ide i u druge položaje ovisno o dobi bebice. kad sam je kupovala činila mi se skupa (kao, parsto kuna za komad krpe?) a onda sam skužila da je stostruko vrijedna svake kune 8) i zamjenjuje babybjorn, klokanicu, hiphugger, premax, hugabub i sve ostale nosilice. pa ako je netko još u fazi razmišljanja, toplo preporučam!

  11. #11

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    3,026

    Početno

    Mene najviše muči to koliko je marama zgodna da se u nju stavlja dijete samo od stana do auta i obrnuto?!?!

  12. #12
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    pa za tak kratku relaciju moram priznati da nije zgodna. :/ ali ako hoćeš odnijeti dijete od auta do stana onda ga možeš i ostaviti u marami dok npr. raspremiš stvari a da ne urliče čim ga spustiš. a negdje na ap-u su bili linkovi na siteove "kako staviti maramu bez zavezivanja/odvezivanja", to pojednostavljuje stvar. osim toga, u nekim položajima možeš i izvaditi malca iz marame i vratiti ga unutra bez odvezivanja.

  13. #13

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    3,026

    Početno

    Mi se napokon šetkamo sa Babybag-om. Hvala Dina !!! Super je jednostavan za korištenje i nemamo problema sa povlačenjem prema vratu, žuljanjem i sl. Naravno da nije baš za šetnju satima, ali ako trebam nekamo skoknuti gdje ne mogu kolicima, a pogotovo za nošenje na 4.-ti kat sa stvarima je idealna!

  14. #14
    Tea avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,027

    Početno

    jel mi moze netko slikat taj hhuger da ja vidim kako on izgleda iznutra! :? na ovim slikama sa njihovih stranica ne vidim nista osim prednje strane, zanima me kakav je unutra gdje i kako stoje nogice!
    Hvala

  15. #15

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    nl
    Postovi
    3,371

    Početno

    Citiraj Mony prvotno napisa
    Ja imam Premaxx baby bag i nikako da uspijem staviti maloga u tu torbicu. Leon je tek navrsio mjesec dana.
    Kako god ga stavim imam osjecaj da se muci i zbilja na kraju pocne plakat. Glava mu se previse zabije u prsa i izgleda pogrbljen.
    Vidim da su vasa djeca puno veca, al mozda se netko javi tko ima iskustva s tako malim bebama u tim "torbama".
    Mozda ima neka fora gdje treba doc glava, gdje noge i slicno
    ja isto malog nisam uspjevala namjestiti u premaxx kad je bio mali

    sad ima 11 mjeseci, 10 i pol kg i znamo se nositi na boku beskonacno. ja vjerovatno ne spadam u standard kategoriju jer sam se citav zivot intenzivno bavila sportom, joggirala sam ko divlja do 5 i pol mjeseci trudnoce (natjecala se sa psom u agility-u)

    kad je kisno koristim maramu jar ga u slingu uvijek pridrzavam jednom rukom, pa kad je u igri jos i kisobran lakse mi je imat maramu

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •