Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345
Pokazuje rezultate 201 do 222 od 222

Tema: ZPB 05 (6. dio)

  1. #201
    Točkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    978

    Početno

    Ajme,bravo za Jakova!
    Mi wc nismo ni pokušavali a tutu vozi po stanu
    Inače,kad hoće kakati, čučne i prostenje "kakaaaaa", to traje ravno 3 sekunde (tatin metabolizam...).
    Cure,mene nešto čudi i brine istovremeno, naime, kad je sama sa mm-om je bubica, dobra, igra se, čim se ja pojavim s posla nastaje kaos, nervozna je, ako joj se nešto ne da baca se na pod, ne želi se presvući, totalno drugo dijete!
    Možda tako pokazuje da joj nedostajem ali i mm je primjetio tu promjenu i ne znamo zašto je tako....
    Jeluška, welcome back!

  2. #202

    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    1,400

    Početno

    Citiraj Točkica prvotno napisa
    Cure,mene nešto čudi i brine istovremeno, naime, kad je sama sa mm-om je bubica, dobra, igra se, čim se ja pojavim s posla nastaje kaos, nervozna je, ako joj se nešto ne da baca se na pod, ne želi se presvući, totalno drugo dijete!
    Slično je i kod nas, s MM-om daleko manje cendra. Navodno je to jedan od načina da pokažu da im falimo.
    Frendica mi veli da njene odrasle kćeri i danas njoj prigovaraju ako npr. puno radi pa je nema doma i puno su kritičnije nego prema tati.

  3. #203
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    bravo za jakova i jelenu...
    ivan više od jučer ujutro nije ni kakio ni povraćao, ali neće baš jesti, pije puno, ipak totalno je slabe volje, odnosno bezvoljan, prvi put u životuje takav,
    ne cendra, puno se odmara, evo i sad leži i gleda crtiće (totalno sam popustila sa crtićima ovih dana)
    malo leži, malo se nosamo, mazimo pa spavanac-totalno ga je sve iscrpilo

    ja sam doma, ne radim i ne mogu zamisliti da nismo zajedno...
    ne znam dal da opet idem pedijatrici, mislim nema čarobni štapić, jede dijetno i čekamo da se oporavi, temperature nema, neda mi ga se maltretirati po čekaonama

    najveći problem mi je to kaj mi je sutra rođendan, iako se ništa ne slavi znam da će mi brdo ljudi kao i svake godine ipak doći, ne znam kak da to izbjegnem, budući da tak i tak nikog nisam zvala glupo mi ih je zvati doma da im kažem da ne dolaze :?
    neki znaju da je ivan buban neki ne...
    ima tko kakav pametan prijedlog?

  4. #204
    Točkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    978

    Početno

    Pusa Ivanu....
    Yasmin, i ti si strijelac!!! I ja, i ja! :D

  5. #205

    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    1,400

    Početno

    Ček', ljudi ti dođu bez najave? Hm, za to stvarno ne znam rješenje, osim da svakog nazoveš pa u ležernom razgovoru uzgred spomeneš da je I. bolestan i da izbjegavate kontakte s ljudima. :/ Nemam ništa pametno za reći, ja sam uvela pravilo da nam se svi moraju najaviti pa makar u zadnji čas prije dolaska.

  6. #206
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    Citiraj mommy_plesačica prvotno napisa
    Ček', ljudi ti dođu bez najave? Hm, za to stvarno ne znam rješenje, osim da svakog nazoveš pa u ležernom razgovoru uzgred spomeneš da je I. bolestan i da izbjegavate kontakte s ljudima. :/ Nemam ništa pametno za reći, ja sam uvela pravilo da nam se svi moraju najaviti pa makar u zadnji čas prije dolaska.
    ma inače ne, ali kad su roćkasi, nas starijih, neko nepisano pravilo je da se nitko ne zove, a tko dođe dođe (na kavu i kolače)

    problem je u tome kaj ih dođe petnaestak i više, a naš stan nije baš za velika primanja

  7. #207
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    Citiraj Točkica prvotno napisa
    Pusa Ivanu....
    Yasmin, i ti si strijelac!!! I ja, i ja! :D
    znači i ti uskoro slaviš? (zapravo ja ne slavim, nekak mi je preveliki broj...nakupilo se s godinama)

  8. #208

    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    1,400

    Početno

    Citiraj yasmin prvotno napisa
    (zapravo ja ne slavim, nekak mi je preveliki broj...nakupilo se s godinama)
    Ma daj, pa koliko godina imaš?

  9. #209
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    sutra je zadnja sa dvojkom na mjestu desetice

  10. #210

    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    1,400

    Početno

    OK, idem odmah upisati sva 3 mirovinska stupa jer izgleda da će od svih ZPB mama starost prvo meni zakucati na vrata

    29 - piletina!

  11. #211
    Točkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    978

    Početno

    Citiraj mommy_plesačica prvotno napisa
    OK, idem odmah upisati sva 3 mirovinska stupa jer izgleda da će od svih ZPB mama starost prvo meni zakucati na vrata

    29 - piletina!
    Neće, Mommy, neće....
    Ja sam prva.......

  12. #212
    josie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,438

    Početno

    sad malo soli na ranu:
    meni nikad nećeeeee

  13. #213

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    Citiraj josie prvotno napisa
    sad malo soli na ranu:
    meni nikad nećeeeee
    Ha, ha!

    Ma žene šta se opterećujete s godinama! Ja se osijećam kao da imam najviše 22 i mislim da će tako i ostati još jedno vrijeme. A imam 5 više. I, da, stvarno mi se to čini puno kada pomislim, ali sam u duši mlada

    Bravo za Jakova!

    Drago mi je da su bolesni ozdravili.

    M_P, nadam se da oporavak neće biti baš tako dug koliko doktori kažu. A kud baš u vrijeme francuske salate..... A možda ti bude pasala onako fina hladna (sad znam šta sutra jedem).

    Jeluška, možda su stvarno u pitanju zubi. Lovri izgleda izbijaju petice, nervozan je za po-lu-dit. I ja skupa s njim. I tako se vrtimo u krug.

  14. #214

    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    1,400

    Početno

    Ma ja se uopće, ali u.o.p.ć.e. ne osjećam staro (1976.). Ali kad vidim da se netko mojih godina žali na starost, onda se zapitam

  15. #215
    AndrejaMa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Sesv. Kraljevec
    Postovi
    2,200

    Početno

    mommy_p, mogla bih te poslati po šibice što se godišta tiče, ali slažem se s tobom - ni ja se ne osjećam staro!


    Kako rješavate ljubomoru?
    Primjetila sam kod M ljubomorne reakcije. Bili za vikend kod bake, bile i nećakinje. I čim bi se uvukle u krilo meni ili mm, M je poludio i gura ih i onda se sam ugnjezdi u krilo na 5 sekundi a onda brzo dalje - akcija.

  16. #216
    josie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,438

    Početno

    hej žemskinje,
    naša je novost da smo našu prekrasnu chicco hranilicu za ozbač spremili na tavan do slijedećeg korisnika, još mi je prazan okaj dio u kuhinji gdje je vjerno služila.
    nisam vas pitala jel idete na mališane? mi smo se ukrpali ZPD-ićima, i baš se veselim našem prvom koncertiću (iako ih uopće ne doživljavamo kad sviraju iz playera, čak štoviše, gasimo ih nakon prvog šubi-dubi)

    ljubomora, pa nema toga kod nas, ali odnedavno je počeo tjerati bake i dede.
    došla neki dan sveki i sa vrata mjauče :"di je moj jakov, bok dušo, došla baka, blalbla", i ulazi i skida jaknu.
    a jakov njij :"ne, ne baka." i uzima jaknu i tura joj u ruke i gura je prema vratima :"bok baka"
    jedva sam ga uvjerila da je pusti u kuću.
    ista stvar kad idemo do mojih, ne želi ući i živcira se kada mu se moji (pogotovo moja mati) približe.

  17. #217
    AndrejaMa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Sesv. Kraljevec
    Postovi
    2,200

    Početno

    hoćeš reći da jakov sjedi za stolom i jede?

    meni se čini da mu je stol još dosta visok. ali baš ću provjeriti. znam da je nedavno sjedio i pokušavao čitai slikovnicu, ali je imao problema jer nije vidio vrh stranice. tek mu brada malo viri iznad stola.

    M nema problema i ostati kod bake na nekoliko sati i igra se sa svima, bilo poznati bilo nepoznati, ali čim nekog zagrlim (nećakinje ali i MM), on reagira.

  18. #218

    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    1,400

    Početno

    Nama sjedalica služi samo kada AA papa s čuvalicom, njoj je tako jednostavnije, a on se ne buni. Inače sjedi nama u krilu dok jede. Morat ćemo naručiti posebnu stolicu za njega jer je naš stol vanserijski (surprise, surprise) pa nema normalnih stolica te visine, a na tzv. barskim neće moći sjediti još par godina.
    Ljubomoru kod njega nisam uopće primijetila. Prije par tjedana smo bili na roćkasu kod curice koja je stalno bila meni u krilu i zapravo je ona bila ljubomorna na AA, ali on je bio skroz cool. Ma bilo mi je to jasno još kad je tati ponudio moju ciku - svoje najveće blago.

    Na Zg mališane ne idemo jer ovaj vikend putujemo u Švicarsku, a sigurno bi mu bio gušt malo se isplesati.

    A Jakov i bake

  19. #219

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,027

    Početno

    Kada su i gdje zg malisani?
    Mi ozdravili, pa smo orni za akciju. Na rodinoj rasprodaji nismo bili jer sam ja strajkajuci ozljedila nogu- igrala nogomet s kolegama. Tesko prihvacam da starim i da ne mogu sto sam prije mogla
    Sto se tice godina, ne javljajte se, zna se-ja sam najstarija. Isusu su moje godine bile fatalne, nadam se da ce mene bolje posluziti.

  20. #220

    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    1,400

    Početno

    Mališani su u nedjelju 3.12. u Lisinskom u 10h i 12h.

    33? Da se preimenujemo u zimsko-proljetna gerijatrija?

  21. #221
    josie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,438

    Početno

    babe
    nego, što sam ono htjela reći... :?

  22. #222

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    336

    Početno

    Ja bi se uključila ako mogu jer imam problem i više neznam što da radim. Dakle moj dječak evo ima godinu ipo dana ,problem je kad treba jesti ,on bez problema jede monte ,dukatino,čokolino i sl. jela ali kad treba jesti konkretna jela tu nastaju problemi čak sam ga jedno vrijeme i nosala i davala mu jesti.To sam radila samo da pojede juhicu ili što bi mu već skuhala za taj dan.Sada više ni to ne djeluje on samo okreće glavicu i neće da jede ali neka mu ponudim monte(i ostale gluposti)jede i gušta. :? Što da radim?

Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •