Stranica 4 od 5 PrviPrvi ... 2345 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 248

Tema: BEBE RIBE III

  1. #151
    MBee avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,913

    Početno

    Ide i šefica sa MM-om!

  2. #152
    sanja74 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb - Trešnjevka
    Postovi
    1,578

    Početno

    Tko sad vodi treninge? Mi smo išli neko vrijeme, teta Željka nam je bila super, al u drugu smjenu mi se uopće nije dalo ići.. a ni Keti.

  3. #153
    MBee avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,913

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa
    i mi bi išli - ima li termin popodne? može li info kome se treba javiti, kako, gdje, što, kada...
    Termini su utorak i četvrtak 18-18.45. Cijena 300kn, javiti se i platiti na blagajni bazena 8-14h. Broj telefona 6659 666 pa provjeri prije jer je u ponedjeljak već bio dosta upisanih, ne znam ima li još mjesta.

  4. #154
    Karin avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    398

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa
    može li info kome se treba javiti, kako, gdje, što, kada...
    Treba otići na blagajnu bazena (Bazen Utrine, Kombolova 2B tel01) 6659 666), tamo se upisati i platiti 300 kn za mjesec dana. Navala je obično prilična pa valja požutiti jer je broj mjesta ograničen.

  5. #155
    Karin avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    398

    Početno

    Jao baš sam blentava. Nisam gledala da ima i 4. stranica, pa duplam informacije.

  6. #156

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    276

    Početno

    Može nešto svježiš info za Mladost?

  7. #157
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    i da li se tamo pliva u onim swim trainer kolutovima?

  8. #158
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Citiraj ana0206 prvotno napisa
    Može nešto svježiš info za Mladost?
    zvala sma ja jucer, mjesta imaju. u 9. mjesecu samo termin od 18 sati. pocinje 4.9.

  9. #159
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Možda niste znali da postoji mogućnost platiti pola mjeseca i ići jednom tjedno.
    Isto tako je moguće dogovoriti zamjenu ponekog termina i doći na "vidre".

  10. #160
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa
    Citiraj ana0206 prvotno napisa
    Može nešto svježiš info za Mladost?
    zvala sma ja jucer, mjesta imaju. u 9. mjesecu samo termin od 18 sati. pocinje 4.9.
    da!
    mi krecemo od utorka :D :D

  11. #161
    Karin avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    398

    Početno

    Citiraj Davor prvotno napisa
    Možda niste znali da postoji mogućnost platiti pola mjeseca i ići jednom tjedno.
    Isto tako je moguće dogovoriti zamjenu ponekog termina i doći na "vidre".
    Da, mi smo znali uplatiti za pola mjeseca kad bi išli na neki put, pa npr. 1. polovicu mjeseca nismo mogli ići. Znači sve kombinacije su moguće. A u 7. mjesecu kad nije bila gužva teta nam je dozvolila da dolazimo i svaki dan ako hoćemo (i na ribe i na vidre).

  12. #162
    Karin avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    398

    Početno

    Citiraj petarpan prvotno napisa
    i da li se tamo pliva u onim swim trainer kolutovima?
    Ne. Ali ima hrpa najraznovrsnijih rekvizita. Ipak po mom su svi malo prepušteni sami sebi, nije baš da se nešto organizirano uči. No Marko obožava vodu, skače i ludira se s tatom, a od rekvizita i onako nikad ništa neće. U stvari ti je to više da plaćaš termin + rekvizite bez puno nekog angažmana od strane voditelja.

  13. #163
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    hvala, karin.
    mi smo prošle godine išli kod ane sršen. tamo se rade vježbice i razne igre u vodi, ali se i pliva u tim swimtrainer kolutima.
    nama je taj kolut bio nepremostiva prepreka, jer luka nije i nije htio bit u njemu...čak su nam ga posudili za doma, da ga malo privikavamo, ali jok...frajer ne voli biti sputan.

  14. #164
    Karin avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    398

    Početno

    Citiraj petarpan prvotno napisa
    .
    nama je taj kolut bio nepremostiva prepreka, jer luka nije i nije htio bit u njemu.
    Upravo takav je i Marko. On brije svoje i drugo ga ne dira. Ako nešto neće nema šanse da ga nagovoriš. Pa ga ni ne nagovaramo. On se u vodi dobro zabavi i bez rekvizita. Njih jedino koristi za bacanje u vodu s ruba bazena. To mu je super.

  15. #165

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    402

    Početno

    I što kada se grupa popuni? Ne formiraju još jednu?

  16. #166
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj Happy prvotno napisa
    I što kada se grupa popuni? Ne formiraju još jednu?
    ne

  17. #167

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    402

    Početno

    To znači da smo mi zakasnili ili se situacija mijenja iz mjeseca u mjesec?

  18. #168

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    1,276

    Početno

    Zvala sam Utrine i možda će biti mjesta 25.09. E sad, kak to, nisam uspjela shvatit iako mi je žena dvaput objašnjavala u čemu je fora, nije ni bitno, eto 25og nazovite i budite prvi u redu. Mi krenuli na Mladost i nećemo se prebacivat.

  19. #169
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    poslije 25. u mjesecu su upisi za idući mjesec
    s tim da prednost imaju "stari"

  20. #170
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    to sam i ja čula...s tim da nemaš kaj zvat, nego se lijepo nacrtaš na blagajni i tko prvi...

  21. #171

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    402

    Početno

    a jel ide netko na Kaptol u Educarenu?

  22. #172
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    a je to je na kaptolu? a di na kaptolu? mislim, di je tam neki bazen i na kaj to zgleda?

  23. #173

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    402

    Početno

    Kaptol centar.
    Nemam pojma, danas sam našla na internetu - www.educarena.com
    Info telefon je radnim danom od 15-20h tak da ništa nisam saznala. Cijena ne piše, samo da su grupe formirane s najviše 8 beba.

  24. #174
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    vi koji idete u utrine, kako izgledaju hodnici?
    naime, mi smo na mladosti i dok se od bazena dodje do kabine prolazi se kroz hladne hodnike koji ni nemaju radijatore. zadnji put je L. poplavila, tresla se i jako jako plakala. a rekli su da griju i da po zimi nece biti toplije. e sad...ako je u 9.mj hladno, kako ce tek biti kasnije...a ona nije zimogrozni tip- jedina se kupala u ledenom moru na buri, ali ovako je plavu nisam nikad vidjel. modra u grcu.
    taman smo nasli lijepo drustvance, ali ako je u utrinama toplije (ipak je to noviji bazen), 25.9. sam u 8 ujutro u redu

  25. #175
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    i da...di i kada vodi ana srsen?

  26. #176
    sanja74 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb - Trešnjevka
    Postovi
    1,578

    Početno

    Citiraj leonisa prvotno napisa
    i da...di i kada vodi ana srsen?
    mislim da subotama u Domu sportova. (tako je bar bilo u proljeće)

  27. #177
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    to je onda trece (tj. cetvrto...)
    ima
    1. bebe ribe/vidre na mladosti (sava)
    2. bebe ribe/vidre na utrinama
    3. educarena
    4. ana srsen na mladosti (dom sportova)

    koja je razlika izmedju ovog na mladosti- savi i domu sportova? moze malo vise o programu ane srsen?

  28. #178
    sanja74 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb - Trešnjevka
    Postovi
    1,578

    Početno

    Citiraj leonisa prvotno napisa
    moze malo vise o programu ane srsen?
    nisam bila. ono što sam čula, i sjećam se..
    mislim da program traje 10 tjedana za redom, po 1h. meni nije odgovaral što je subotom (to nam je dan za izlete).
    netko ovdje je napisao da klinci cijelo vrijeme imaju neka pomagala. to moje dijete mrzi.. hoće biti bez ičega, da je ja pridržavam, a premala je da se sama duže drži. i to je bio razlog kaj smo odustali.

  29. #179

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    608

    Početno

    mi smo isli kod ane srsen i tete sanje bosnar

    nakon jednogodisnjeg iskustva na bebama ribama to nam je bio pravi preporod jer se konkretno nesto radi (bebe ribe na utrinama smo dozivjeli kao brckanje i premda nam je teta Željka jako simpaticna)

    jos nema objavljenih termina za listopad kod ane, ali kad budu stavim ovdje

    program je nama bio izvrstan, dok na bebama ribama moje cudo nije ni pomisljalo koristiti se nekim pomagalima, ovdje je prvi, crveni obruc iz fredove plivacke akademije prihvatila bez problema i jako lijepo proplivala uz njega...

    tehniku nogu smo svladali u prvih 10 termina, sad na jesen u naprednoj skupini cemo raditi zamahe rukama (i preci na sljedeci obruc)

    inace, nama je je bilo upravo izvrsno sto su termini subotom, preko tjedna nam je tramak ludovati gradom, pogotovo po hladnom vremenu, a za subotu si mozemo uzeti vremena koliko nam treba da se dobor osusimo i ugrijemo (a i termini beba riba su nam bili prekasno predvecer, navecer)

    po fredovoj plivackoj akadmiji nema brckanja i namakanja, cijeli sat se rade vjezba za vjezbom, ponekad sa igrackama, ponekad bez (recimo mojoj ne smijes dati patku ili kanticu jer odmah pocinje luda igra, a prestaje suradnja)
    roditelj potpuno akitvno mora sudjelovati i bude prilicno iscrpljujuce (ili je moja kondicija u ozbiljnom kikiju 8) )

  30. #180
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    anledo je taj program samo za male ili imaju i za veće?
    moja cura ima 4.5 god, pliva, ali nepravilno, naučila je s perajama pa stalno radi nogama kao pasić
    htjeli bi to ispraviti
    imaš kakav broj za informacije?
    hvala

  31. #181
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Citiraj anledo prvotno napisa
    nakon jednogodisnjeg iskustva na bebama ribama to nam je bio pravi preporod jer se konkretno nesto radi
    :duh: tu si me totalno izgubila. Ne vidim niti jedan razlog zašto bi dijete nešto moralo raditi. Mislim, OK, kućni poslovi su izuzeti iz definicije dječjeg robovskog rada ukoliko dijete ne ometaju u pohađanju škole i upražnjavanju slobodnih aktivnosti, ali mi se nekako svejedno čini prerano. Moj malac je na ribama proplivao s dvije godine i dva mjeseca života, nakon samo dva mjeseca brčkanja i slobodan sam tvrditi da je brčkanje sasvim ispravna metoda korištenja bazena u toj dobi.

  32. #182
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Davor a jesi ga zabrijao
    vidiš i meni se ne sviđa samo brčkanje, mislim to je definitivno pomoglo da Vanja nema straha od vode, da je proplivala i da pliva, po mom skromnom i nadasve "objektivnom" majčinskom mišljenju, kako avion
    ali mislim da smo brčkanje prerasli i sad bi voljela da to bude nešto više, da nauči ispravnu tehniku plivanja, a sada da li ćese to zvati radom ili zabavom nije važno, samo da ona pravilno pliva, i da joj je to gušt

  33. #183
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Ma OK, ali Vanja je uzrast za vidre, još malo pa će biti dovoljno velika i za pranje/peglanje/usisavanje/cijepanje drva

  34. #184
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj Davor prvotno napisa
    Ma OK, ali Vanja je uzrast za vidre, još malo pa će biti dovoljno velika i za pranje/peglanje/usisavanje/cijepanje drva
    morat će i to što prije, jer joj mama nije baš brza ni za jedno od ovih poslova, Violeta prvo kod nas kad dođe pospremi V igračke da se ne popikne na njih

    idete vi na vidre?
    ti ćeš znati, ima li na Utrinama neki program da nije onda škola koja traje 15 dana, a da nije samo brčkanje?

  35. #185

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    608

    Početno

    Citiraj Davor prvotno napisa
    Citiraj anledo prvotno napisa
    nakon jednogodisnjeg iskustva na bebama ribama to nam je bio pravi preporod jer se konkretno nesto radi
    :duh: tu si me totalno izgubila. Ne vidim niti jedan razlog zašto bi dijete nešto moralo raditi. Mislim, OK, kućni poslovi su izuzeti iz definicije dječjeg robovskog rada ukoliko dijete ne ometaju u pohađanju škole i upražnjavanju slobodnih aktivnosti, ali mi se nekako svejedno čini prerano. Moj malac je na ribama proplivao s dvije godine i dva mjeseca života, nakon samo dva mjeseca brčkanja i slobodan sam tvrditi da je brčkanje sasvim ispravna metoda korištenja bazena u toj dobi.
    a eto, nama je brckanje dosadilo (vise njoj nego meni)
    osim toga osvjestila sam da odrzavanje na vodi i plivanje u psecem stilu mozda i nisu najbolji nacin ucenja plivanja, zapravo to ne smatram plivanjem

    bebe ribe su nam izvrsno posluzile u ranijoj dobi - uostalo da nismo krenuli na bazen pitanje je kad bi Anouk prohodala, tek u vodi se odvazila pustiti i time su nam ispunile svrhu

    nemam pojma, mozda sam ja jedna ambiciozna mama ali zelja mi je da nauci plivati ispravno (ja recimo nikad nisam, pa sam danas tek jedan prosjecni, trapavi plivac) a mislim si ako vec trosimo x sati tjedno na 'plivanje' sto to onda od pocetka ne raditi 'korektno'

    srecom, po fredovoj plivackoj akademiji ih ne naganjaju bicevima, ne uranjaju u petmetarskom bazenu i slicne strahote; tek ih zgodnim individualnim ali i grupnim radom motiviraju da u tih prvih 10ak puta nauce ispavno koristiti noge (žaba-žaba pokretom)

    @ a70v - vidi na www.natator.hr (nadam se da radi)
    termini za listopad, kada ce krenuti nova tura, jos nisu objavljeni, mi smo u dnevnom kontaktu sa trenericom Sanjom jer nam je susjeda

    kada budum, stavim ovdje

  36. #186

    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    18

    Početno

    Moj dečko isto ima 4 i pol godine i ovo ljeto na moru je proplivao :D
    Sad smo ga isto htjeli uključiti negdje da samu tehniku plivanja nauči ispravno.
    Kontaktirala sam natator prije nekih tjedan dana i ne mogu ga nigdje smjestiti. Rekli su mi da za obuku neplivača nije jer je proplivao, a za školu plivanja da je premali po godinama.
    Uglavnom ne znam gdje spadamo :?

  37. #187
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj Ava prvotno napisa
    Uglavnom ne znam gdje spadamo :?
    kao prvo ovdje ne, začatavamo, ovo je 1-3
    Ava ja ču zvati Natator, možda nešto smisle, i vidjet ću na Utrinama s tetom Željkom, pa ako nađem neko rješenje za moju vidricu, javi ti

  38. #188
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    anledo puno hvala!

    a ekipa s utrina ( ) jel i tamo u hodnicima zima?

  39. #189
    sanja74 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb - Trešnjevka
    Postovi
    1,578

    Početno

    Jel teta Željka još "radi" na bebama-ribama? Jel još uvijek ona svaki drugi tjedan?

  40. #190
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Mislim da previše komplicirate s tim tehnikama. Svako plivanje je ... plivanje.

  41. #191
    Smokvica. avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    660

    Početno

    .....jel ide ko ove godine na plivanje? moja je cura napunila 4mj. pa bi mi malo na bazen..

  42. #192

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,059

    Početno

    Mi idemo u Educarenu.
    Išli smo i cijelu prošlu godinu. Nismo došli svega par puta. Jako smo zadovoljni - trenerice, čistoća bazena i okolnih prostorija, ne moramo uopće izaći na hladnoću već od doma u auto i iz auto u bazen. Uglavnom za preporučiti.

  43. #193
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    Citiraj TeFil prvotno napisa
    Mi idemo u Educarenu.
    Išli smo i cijelu prošlu godinu. Nismo došli svega par puta. Jako smo zadovoljni - trenerice, čistoća bazena i okolnih prostorija, ne moramo uopće izaći na hladnoću već od doma u auto i iz auto u bazen. Uglavnom za preporučiti.
    Mi krećemo danas!
    Baš se veselim

  44. #194
    Smokvica. avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    660

    Početno

    Ovo mi skroz dobro izgleda! Koliko se to plača?

  45. #195

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    276

    Početno

    Bas sam sada gledala na stranici i nista mi nije jasno po pitanju cijena i dolaska na bazen!
    Dakle pise da rade od pon-pet, 9.30-12.30 kao igraonica (to je onda valjda klupsko druzenje), pretpostavljam da se na bazen moze i popodnevnim satima no kolika je onda cijena - ukoliko se ne koristi igraonica? Tipa mi bi 1 tjedno samo na bazen, jel to onda 250kn u bilo kojem terminu i dal mogu doci sa dvoje djece?! A ak dolazimo 2 tjedno onda je 600kn???
    :shock:

  46. #196
    adonisa avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    288

    Početno

    I ja razmišljam da krenemo u Educarenu, ali me strah zaraza u bazenu, pa upala uha, začepljenog nosa .... da ne nabrajam dalje ....

  47. #197

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,059

    Početno

    Mi smo cijelu prošlu godinu išli na plivanje. Nismo imali apsolutno nikakvih problema - čak smo i viroze izbjegli. Mislim da bazen neće inicirati više curenja nosa, začepljenih ušiju i ostalog u odnosu na bilo kakvu drugu aktivnost.

    Naravno treba se primjereno obući - kapa, posušiti kosu...

    Moji u plivanju uživaju totalno.

    Inače u Educareni je petkom za male klince/bebe vođeni program i temperatura vode i zraka je dignuta tako da njima odgovara (ja naime svisnem od vrućine, ali ako je mojim ribama dobro, dobro je i meni.)

  48. #198
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    Citiraj ana0206 prvotno napisa
    Bas sam sada gledala na stranici i nista mi nije jasno po pitanju cijena i dolaska na bazen!
    Dakle pise da rade od pon-pet, 9.30-12.30 kao igraonica (to je onda valjda klupsko druzenje), pretpostavljam da se na bazen moze i popodnevnim satima no kolika je onda cijena - ukoliko se ne koristi igraonica? Tipa mi bi 1 tjedno samo na bazen, jel to onda 250kn u bilo kojem terminu i dal mogu doci sa dvoje djece?! A ak dolazimo 2 tjedno onda je 600kn???
    :shock:
    To kaj si ti gledala je cijena ovog prijepodnevnog programa koji uključuje jednom ili dva puta plivanje + to klupsko druženje.
    ovo u večernjem terminu je gužva, ima lista čekanja i to je 350 kn mjesečno.
    ugl.,sve je organizirano nemreš samo ovak doć kao na bilo koji drugi bazen

  49. #199
    iva2405 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    360

    Početno

    Podižem temu, jer mi frendica hoće ići s malim.... Da li tko ide u Utrine jednom tjedno? Danas je ona zvala tamo i gospođa veli da se ne može ići jednom, nego dvaput tjedno i cijena je 300 kuna. Znam da se ovdje pisalo da je to moguće pa ne znam jel to neka nova fora ili..?

  50. #200
    Karin avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    398

    Početno

    Ja znam da se moglo (a valjda još i može) uplatiti pola mjeseca, ali mislim da onda možeš dolaziti pola mjeseca 2x tjedno. Mi smo to koristili jednom kad smo bili na putu, pa da ne plaćamo cijeli mjesec kad nas nije u Zagrebu.

Stranica 4 od 5 PrviPrvi ... 2345 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •