Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 248

Tema: BEBE RIBE III

  1. #1

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    1,276

    Početno

    I mi bi u Bebe Ribe na Utrine
    Zna li tko kad su i gdje prijave? Thnx

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    244

    Početno

    Nema prijava, odmah se upisujete na blagajni, cijena je 300 kn. Upisati se možete odmah, ali nisam sigurna za radno vrijeme. Telefon na Utrinama je 6659-666, pa provjerite.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Špansko-Knežija
    Postovi
    563

    Početno

    mi bili danas na mladosti i upisali se :D ... eto sad smo ribice i jedva čekamo da krenemo... upisati se može od 12-19h

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    1,002

    Početno

    ¸I mi smo bebe ribe!! Na mladosti

  5. #5
    Karin avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    398

    Početno

    I Marko je beba riba. :D I to u Utrinama. On će s tatom u bazen, a mama će ih bodriti s tribina. Tko još ide tamo?

  6. #6

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    112

    Početno

    Dakle, tko sve dolazi u utorak u 18 sati na Mladost?
    Mi dolazimo svi četvoro pa ćemo na licu mjesta odlučiti tko će s Dinom u bazen-ovisno o Tinovom hranjenju,a u četvrtak sam ja s njim u bazenu a MMa nema pa će baka šetati s Tinom. Ako nas netko prepozna molim da nam se javi -mi bi se malo i družili.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Špansko-Knežija
    Postovi
    563

    Početno

    mi dolazimo na mladost... mislim da nas neće biti baš puno da se nećemo prepoznati

    dakle...
    1. Dino
    2. Lara

  8. #8

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    1,002

    Početno

    dakle...
    1. Dino
    2. Lara
    3. Roko

  9. #9

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    112

    Početno

    Mi smo danas popodne bili na vanjskom bazenu na "treningu" da vidimo hoće li Dino uopće ući- u malom za bebe smo bili sami pa mu je brzo dosadilo pa smo bili u srednjem-tamo je bilo zanimljivije jer je bilo djece.
    pitali smo za utorak-bebe ribe počinju,a upisano ih je 10-dakle, trećina su rodini forumaši!

  10. #10
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    [quote="Annie"]dakle...
    1. Dino
    2. Lara
    3. Roko[/quote
    evo prijavljujem da cu i ja s mojim BeBe stici na Mladostd akle
    4. Bartol

  11. #11
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    e imam ja jedno pitanje, kad sam zvala Mladost rekli su mi da se nentreba upisati vec da dodjemo 20 min prije i da platimo. jeste vi svoje predbiljezili ili isto ovako kako su meni rekli?

  12. #12

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    1,002

    Početno

    Mi smo bili jedan dan i platili,dobili iskaznicu

  13. #13
    Karin avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    398

    Početno Jedno pitanjce za iskusne bebe ribe.

    Dakle! Mi smo danas bili 1. put na bebama ribama u Utrinama. Marku je bilo super jer obožava vodu i brčkao se s tatom čitavo vrijeme. No jedina stvar koju su dva voditelja napravila bila je da su u vodu pobacali hrpu igračaka. Mi smo mislili da će se tamo nešto konkretno raditi, da će nam nešto pokazati, odnosno da će voditelji voditi sat, a ne samo bacati igračke u vodu!? Da li je to bilo samo za prvi put ili je svaki sat takav.? Ako je to individualna zabava za kikiče i njihove roditelje onda je to prilično skup "sport". I čemu onda uopće voditelji? :?

  14. #14
    sanja74 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb - Trešnjevka
    Postovi
    1,578

    Početno

    Mi smo trebali u Utrine, ali K. šmrca, pa smo odgodili. Dolazimo vjerojatno u čet, barem vidjeti kako sve skupa izgleda.

  15. #15

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    1,002

    Početno

    mI BILI NA MLADOSTI I BILO JE SUPER. vODITELJ JE POKAZIVAO VJEŽBICE, A MI RADILI. i radili smo i s rekvizitima,al je sve pokazao i dok smo radili dolazio do nas i tak. bilo je baš ok

  16. #16
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    je bilo je OK, a roro je fakat pravi mali frajer.

  17. #17

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    112

    Početno

    I mi smo bili,ali smo malo zakasnili,a ja sam i ostavila naočale u garderobi pa sam bila sretna kaj smo našli bazen :D
    Idemo opet danas ali sad naočale nosim do bazena!

  18. #18

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    1,002

    Početno

    Yvet, i daj se javi!!!

  19. #19

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    112

    Početno

    kak da se javim kad nikog ne prepoznajem? da u garderobi pitam:ima li tu netko s foruma!?prije ćete vi mene skužiti:ja plava sa špangicom,Dino plavi a ja s naočalama i rozim badićem

  20. #20
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    :? A koja?

  21. #21
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Davor, što vi idete na Ribe?
    Mi smo krenuli na Vidre, bili smo u ponedjeljak, baš je bila gužva.

  22. #22
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Ma neeee Samo sam išao zezat jer većina mama na bazenu odgovara opisu.

    Mi ćemo vjerojatno isto na vidre, ali u desetom. Za sada ima dosta svakakvih aktivnosti, uključujući i brćkanje (ć je namjerno), jer ne želim da se malac zasiti prije prosinačkog mraka.

  23. #23
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj Davor prvotno napisa
    Ma neeee Samo sam išao zezat jer većina mama na bazenu odgovara opisu.
    .
    Pa ne bi rekla, a ja definitivno ne spadam u taj opis .
    A mi bi se mogli maknuti sa topica i otvoriti Bebe Vidre na 3-6.

  24. #24

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    1,002

    Početno

    prije nego što odete, što su bebe-vidre?

  25. #25
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Hajde, što čekaš?

  26. #26
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj Annie prvotno napisa
    prije nego što odete, što su bebe-vidre?
    Program za djecu od 3-5 godina.

  27. #27

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    1,002

    Početno

    thx

  28. #28
    Karin avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    398

    Početno

    Jel se da nekom s Mladosti opisati malo što tamo rade bebe ribe? Mi na Utrinama ništa organizirano ne radimo. Svaki bebač s roditeljem brije svoje i to je to. Baš bi me zanimalo kakve vježbice radite?

  29. #29
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    prvi put je bilo onako kako je Annie rekla, dakle bio je jedan trener i pokazao nam par vjezbica, a poslije smo dobili rekvizite i brckali se s klincima. Bartol se izmorio vec nakon 30-tak min i onda smo otisli. sad u cetvtak bio nam je isti trener i izvadio nam je hrpu rekvizita i svakom s obzirom na dob klinca pojasnio sta bi mogli raditi. uglavnom smo sami isprobavali sve sto smo zeljeli, ali naglasavam da je frajer bio fakat voljan svakom posebno pokazati ili objasniti sve sto ga se pita. tako kad je nas ljepotan odlucio da mu je zabavnije puzati na resetkama nego se brckati, onda je dosao do nas i rekao da ga pustimo ako tako zeli i da odemo do tunela od koluta koje je on postavio na resetke i da puza kroz njih, sto se gospodinu i svidjelo :D .
    a da zaboravih napisati vjezbice. prvo uzmes klinca u polozaj supermena koji leti i tako ga provedes po duljini bazena. potom ga stavis na ledja i pustis da mlati nogicama, a ako ne malti ti mu pokazes (mislim brcnes njegove nogice), joj sto objasnjavam , onda uhvatis klinda ispod pazuha i on je u uspravnom polozaju i onako njises ga kroz vodu. onda stavis ruku ispod njegovih ramena i on je na ledjima i tako ga vuces kroz bazen. koji put mu smocis lice vodom. i mislim da je to to. Annie jesam sta zaboravila? oni su ti puno bolji, a mali roko izdrzljiviji od mog vragolana.

  30. #30

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    1,002

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa
    oni su ti puno bolji, a mali roko izdrzljiviji od mog vragolana.


    Spajalica, sjedi 5! Potpisujem svaku riječ!!!

  31. #31

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    250

    Početno

    A koliko je dubok bazen? Ja bih htjela krenuti sa svojim blizancima i uopće si ne mogu zamisliti kako da to izvedem s njih dvojicom. Da li da krenem prvo s jednim pa kad se on uhoda onda s drugim?
    Ima li netko kome se dijete uplašilo bazena, vode ili općenito tog prostora? Moji klinci su prilično osjetljivi i oprezni prema svemu novom.

    Je li moguće doći samo u razgledavanje s njima bar jednom da vidim njihov interes, pa tek onda da ih odlučim upisati ili ne?
    Puno pitanja, jel' da?

  32. #32

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    1,002

    Početno

    Bdina, to ti je na Mladosti onaj mali bazen, dubina je od otprilike do koljena na jednoj strani bazena do otprilike do ramena na drugoj strani. /Ah,kak sam to objasnila /

    Mislim da možeš doći probat, dogovori s tetom na ulazu,ali mislim da neće radit probleme. E,sad,mislim da ćeš malo teže biti istovremeno s dvojcom, jer zapravo je roditelj cijelo vrijeme s djetetom (ništa klinci zapravo ne rade sami), pa možda ne bi bilo loše da povedeš još nekoga da ti pomogne, bar za prvih nekoliko puta.

    Ima jedna cura čija se beba preplašila vde i prostora,ali to je mala beba od 8 mj pa vjerujem da je to zato jer je za nju ipak bilo malo prerano. Mislim da će se tvojima svidjeti jer ima još djece i sumnjam da će se bojati.

    Eto,navrati...

  33. #33

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    681

    Početno Re: Jedno pitanjce za iskusne bebe ribe.

    Citiraj Karin prvotno napisa
    Dakle! Mi smo danas bili 1. put na bebama ribama u Utrinama. Marku je bilo super jer obožava vodu i brčkao se s tatom čitavo vrijeme. No jedina stvar koju su dva voditelja napravila bila je da su u vodu pobacali hrpu igračaka. Mi smo mislili da će se tamo nešto konkretno raditi, da će nam nešto pokazati, odnosno da će voditelji voditi sat, a ne samo bacati igračke u vodu!? Da li je to bilo samo za prvi put ili je svaki sat takav.? Ako je to individualna zabava za kikiče i njihove roditelje onda je to prilično skup "sport". I čemu onda uopće voditelji? :?

  34. #34

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    681

    Početno

    Pobjegao mi post.

    karin, nama je bilo super kad je bila teta Zeljka.
    Ona stvarno pristupi svakom klincu i roditelju, pomazi, zeza se, pa sugerira što da radiš. Pa malo ga namočite, malo zaronite glavicu, ajd malo u dublje, ajd malo na leđa, ajmo sad s leptiričima, ajmo sad probat skočit... I tako to. Zena je stvarno draga, Fabijan je jako voli.

    Mi smo bili zadovoljni i opet ćemo od listopada na bebe ribe.

  35. #35

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    681

    Početno

    Pobjegao mi post.

    karin, nama je bilo super kad je bila teta Zeljka.
    Ona stvarno pristupi svakom klincu i roditelju, pomazi, zeza se, pa sugerira što da radiš. Pa malo ga namočite, malo zaronite glavicu, ajd malo u dublje, ajd malo na leđa, ajmo sad s leptirićima, ajmo sad probat skočit... I tako to. Zena je stvarno draga, Fabijan je jako voli.

    Mi smo bili zadovoljni i opet ćemo od listopada na bebe ribe.

  36. #36

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    nl
    Postovi
    3,371

    Početno

    mi idemo jos pol mjeseca a onda se vracamo u nl

    idemo u utrine na bebe-ribe i jedina mi je zamjerka sto je voda u bazenu stvarno prehladna

    nas se moze prepoznati po tome sto ja moram sa malim po nizozemski jer se tako naviknuo na nasem nl bazenu. ja nosim rep, sebastian je plav i uzasno svjetloput, javite se ko sve ide u grupu ut-cet od 18 sati

    igracke su mi super, teta zeljka prati svako dijete pojedinacno i ne pokusava izvoditi sletske vjezbe sa djecom koja su razlicite starosti i razlicito se ponasaju u vodi i odlicno je sto pokusava pratiti dijete i roditelja kao par i prilagodjava svakom sto im treba reci (kod nas u nl su skloniji sletskom tipu vjezbanja i meni je to bezveze)

  37. #37
    sanja74 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb - Trešnjevka
    Postovi
    1,578

    Početno

    stray_cat, mi smo oni koji smo ti oteli bananu.

  38. #38

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    3,187

    Početno

    stray, pa možete se požaliti na vodu pa je onda drugi put malo više zgriju. nama je uvijek bila oko 29-30 mislim

  39. #39

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    nl
    Postovi
    3,371

    Početno

    ko sve onda stize u utorak?

    sad znamo tko je beba koja ce prije proplivati nego prohodati i propricati, mi cemo ponijeti banane

  40. #40
    ninni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    386

    Početno

    mi se upisali na bebe-vidre :D, pa me zanima par tehničkih detalja...
    tamo postoje fenovi za osušit kosu?
    ako se djete kupa s tatom, mogu li ja ući u svlačionu pomoć oko oblačenja/svlačenja?
    treba li dijete imat neke natikače za do bazena?

  41. #41
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj ninni prvotno napisa
    mi se upisali na bebe-vidre :D, pa me zanima par tehničkih detalja...
    tamo postoje fenovi za osušit kosu?
    ako se djete kupa s tatom, mogu li ja ući u svlačionu pomoć oko oblačenja/svlačenja?
    treba li dijete imat neke natikače za do bazena?
    1, ne, poneseš od doma
    2. da
    3. da, treba, a i bolje za dijete, treba doći do tuša i natrag

    Gdje idete?

  42. #42
    ninni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    386

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa
    Citiraj ninni prvotno napisa
    mi se upisali na bebe-vidre :D, pa me zanima par tehničkih detalja...
    tamo postoje fenovi za osušit kosu?
    ako se djete kupa s tatom, mogu li ja ući u svlačionu pomoć oko oblačenja/svlačenja?
    treba li dijete imat neke natikače za do bazena?
    1, ne, poneseš od doma
    2. da
    3. da, treba, a i bolje za dijete, treba doći do tuša i natrag

    Gdje idete?
    tnx
    idemo u utrine, jupiiii

    e da, spominjale su se neke kremice protiv isušivanja kože od klora. šta s tim?

  43. #43
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj ninni prvotno napisa

    tnx
    idemo u utrine, jupiiii

    e da, spominjale su se neke kremice protiv isušivanja kože od klora. šta s tim?
    i mi, ali smo jako rijetki

    ne znam, ja je nisačim ne mažem

  44. #44
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Mi smo se (po potrebi) fajtali mlijekom poslije sunčanja za bebe - lako se nanosi, nije masno i na očigled uklanja iritaciju. Pokazalo se da su iritacije rijetke ako se dijete odmah nakon bazena otušira, ali bez šampona.

  45. #45
    Tobola

    Početno

    Može li mi netko dati contact broj za bebe ribe na Mladosti. Koliko košta, kojim danom i u koje vrijeme?

  46. #46

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    1,002

    Početno

    Mladost: uto-čet od 17.00-17.45 i 18.00-18.45, 300 kn/mj.

  47. #47
    Tobola

    Početno

    PUUUNo hvala! Što trebamo donijeti sa sobom i gdje se nabavljaju te čudnovate pelene za bazen. Unaprijed zashvaljujem! :D

  48. #48

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    1,002

    Početno

    jednokratne pelene imaš u dm-u, ja imam pola paketa viška onih malih ako nekome trebaju. Mi imamo kamaris kupače.
    poneseš ručnik, kupače, bebu i dobru volju

  49. #49
    Tobola

    Početno

    Hvala još jednom i vidimo se u bazenu

  50. #50

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    1,335

    Početno

    i mi se spremamo na ribice :D !

    nego, ima li netko da mi detaljno objasni "postupak" pripreme i spremanja za doma kada je s djetetom samo jedan roditelj? napominjem, info mi treba za djecu do cca 15mj.

    dakle, kako i kojim redoslijedom spremam i oblačim njega i sebe, pa tuširanje, pa oblačenje nakon bazena i sl. kad se sjetim onih groznih pločica na mladosti, pa po njima i sam hodam k'o po jajima u strahu da se ne strmopizdim, kako ću još s njim na rukama :? ?
    kako mu nabaciti pelenu na onoj uskoj klupici u kabini i sl....

    dakle, mame - kako se snalazite same?

Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •