Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345
Pokazuje rezultate 201 do 248 od 248

Tema: BEBE RIBE III

  1. #201
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    Citiraj Karin prvotno napisa
    Ja znam da se moglo (a valjda još i može) uplatiti pola mjeseca, ali mislim da onda možeš dolaziti pola mjeseca 2x tjedno. Mi smo to koristili jednom kad smo bili na putu, pa da ne plaćamo cijeli mjesec kad nas nije u Zagrebu.
    za pola mjeseca ne znam, ali znam da ako ste zbog bolesti ili nekog drugog razloga zostal 70%, sljedeci mjesec ne placas.

  2. #202
    Franciska75 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    279

    Početno

    Malo dižem temu. ja bi upisala malca na bebe ribe, pa zna li tko kad su upisi i di je najbolje? Ima 1,5 godinu!
    Hvala

  3. #203
    Ava M avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    422

    Početno

    Mi smo se baš ovaj mjesec upisali na Mladost.
    Cijena je 300kn, uto. i čet. od 18-18:45.

    Voditelji su jako dragi, puno rekvizita, nema gužve... mi smo jako zadovoljni!

  4. #204
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Teorecki se upisuju klinci od 2 na dalje, ali redovito ima manje djece.

  5. #205
    Karin avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    398

    Početno

    Citiraj Davor prvotno napisa
    Teorecki se upisuju klinci od 2 na dalje, ali redovito ima manje djece.
    Otkad to?
    Pa Marko ide od godine dana i koliko ja znam i dalje su bebe ribe od 1-3godine. On je već vidra. Mi smo u Utrinama. Baš planiram upisati i Taru.

  6. #206
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Još bolje.

  7. #207

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    816

    Početno

    Citiraj Karin prvotno napisa
    Citiraj Davor prvotno napisa
    Teorecki se upisuju klinci od 2 na dalje, ali redovito ima manje djece.
    Otkad to?
    Pa Marko ide od godine dana i koliko ja znam i dalje su bebe ribe od 1-3godine. On je već vidra. Mi smo u Utrinama. Baš planiram upisati i Taru.
    mi smo isto išli u utrine i f je tada imao 6 mj.

  8. #208

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    47

    Početno

    Znate li mozda gdje bi se mogle nabaviti stvarno dobre naocale za plivanje za bebeke (18 mjeseci)? Da fakat ne propustaju. Trebaju nam za zastitu lece, da ju ne trebam vaditi svaki put kad se dijete brcka npr. na moru. Ima tko kakvih iskustava?

  9. #209
    Franciska75 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    279

    Početno

    Moze mi tko ostaviti nekakve kontakte ili sto god kome se javiti da ga upisem na ribice?!

  10. #210
    Smokvica. avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    660

    Početno

    Jel ide ko u Utrine ove zime? Mi bi se brčkali..

  11. #211
    Smokvica. avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    660

    Početno

    http://www.natator.hr/
    Evo ako nekog zanima..

  12. #212

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Tamo gdje svijetli mali žižak...
    Postovi
    1,123

    Početno

    Ja imam jako negativna iskustva s njima.
    Zvala sam milion puta u vrijeme kad se sprema naručivanje, i kad se naručuje i sve.
    I gadno su me odhebali.
    U devetom mjesecu kad se naručivalo, tjedan nakon što su se naručivali ponovno oni iz prethodnih grupa, zvala sam žensku jako rano, mislim da sam bila prva, znam jer sam ju skoro probudila, samo me je odfrknila da nema više mjesta, a u toku dana sam saznala da su mnogi iz te grupe odustali i da je mjesta bilo.
    Ostaje mi pitanje:
    -da li je bila samo bezobrazna?
    -da li očekuje nešto više od same članarine?

    Oni imaju zakupljen taj mali bazen, te u njega nema pristup sveveliko pučanstvo, zvala sam Mladost da pitam kad mogu doći s bebom na mali bazen nevezano za grupu, pa je žena bila u čudu.

    Ma stvarno ne znam u kom grmu leži zec. :/

  13. #213
    Smokvica. avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    660

    Početno

    A da ih zaobiđemo i odemo na bebe ribe u utrine ?

  14. #214
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Odite za probu vikendom kada puštaju sve u mali bazen pa vidi kako ti se čini. Kroz tjedan nitko osim malih nema pristup. Uloga trenera je ionako marginalna u tim treninzima.

  15. #215
    Smokvica. avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    660

    Početno

    Citiraj Davor prvotno napisa
    Odite za probu vikendom kada puštaju sve u mali bazen pa vidi kako ti se čini. Kroz tjedan nitko osim malih nema pristup.
    Ne kužim sad..vikendom puštaju sve u mali bazen (i odrasle?) a kroz tjedan samo mali ( šta, bez roditelja? )
    De pojasni to malo
    Ja bi i išla najrađe van nekog programa u neki mali bazen dok nije gužva. Da li je to u utrinama ( ili bilo di u zg) moguće sa djetetom od 1ipo god?

  16. #216
    Smokvica. avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    660

    Početno

    Ja malo proguglala..
    Ispada da od zg malih bazena, radi jedino onaj na jarunu i to samo vikendom? Jel :?
    Preostaje nam onda malo skupa Educarena
    http://www.educarena.hr/stranice/1-3...e_za_bebe.html
    ovaj mini klub je 450kn
    a samo nedjeljom, 350kn :shock:

  17. #217
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    smokvica,
    bebe ribe su ti dva puta tjedno. na maldosti je to uto i cet od 18-18.45 (cula sam ali nisam sigurna da trenutno nema grupe od 17-17.45, sto je meni bila draza grupa). u bazenu se brckate ti i tvoj malac. bazen je dubine u najplicem djelu 0,70 m a u naj dubljem 1, xy m ne sjecam se tocno. temperatura bi trebala biti 32-33 stupnja i meni je rijetko kad bilo hladno. uvijek mozes nazvati na tel. 30 92 572 i pitati sto te god volja. kad god sam zvala bili su jako ljubazni. cijena bebe riba ti je 300 kn. ako vodis dvoje klinaca onda drugo djete ima popust, ni to se ne sjecam tocno koliko. imate trenera, ali kao sto rece davor ne ocekuj da cete sad nesto trenirati. pokazat ce vam neke vjezbice, ako ga pitas sve ce ti odgovoriti. uglavnom tih 45 min ti i malac uzivate u toploj vodi. na samom bazenu imate razne rekvizite, plutace, onda one gliste, potom lopte s kojima se mozete igrati. imate i mali tobogan koji klinci naprosto obozavaju. pogotovo ako su veci pa se mogu sami popeti i spustati. zan se dogoditi da se klinci pokliznu pa na to treba paziti. dozivjela dva puta u dvije godine. nemoj se iznenaditi ako ti klinac odluci nakon 5 ili 10 min da ne zeli vise biti u bazenu. postivaj zelje. nama se znalo da jedva ga izvucemo van, a znalo nam se dogoditi da odemo skinemo se smocimo noge i odemo van. cijena parkiralista na savi je bila proljetos 3kn.
    sve je vrlo slicno i u utrinama. ovo sto cu dalje pisati je ono sto sam cula jer nisam bila u utrinama. tamo je navodno cisce nego na savi, ali i voda je malo hladnija nego na savi. bila sam s jednom forumasicom koja je bila i u jednom i u drugoim bazenu sa svojim klincem.

  18. #218
    dunja&vita:-))) avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,891

    Početno

    I mi bi rado bili bebe ribe, ali zbog ove gripe nekako izbjegavam vodit dijete na ikakva okupljanja.
    Zanima me što kažu iskusne mame po tom pitanju? Jel bolje čekat da pošast prođe pa možda krenut na proljeće? :/

  19. #219
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Krenite odmah - klinci su boljeg imuniteta kad idu na bazen.

  20. #220

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    485

    Početno

    Podižem temu jer imam "101" pitanje vezano za bebe ribe...

    Imam dijete staro (bolje rečeno mlado ) 13 mjeseci koje kasni u psiho motoričkom razvoju. Redovito vježbamo na Goljaku, doma, a odnedavno i privatno. Danas sam igrom slučaja nabasala na internetu o ovome i jako me zaintrigiralo. Čitala jesamo i po raznim forumima iskustva drugih i vidim da su svi redom zadovoljni. No, ono što me konkretno zanima, da li je netko išao sa djetetom koje je kao i moje hipotono i kakvi su rezultati? Također me zanima koji bazen bi bio najbolji za takvo dijete (Utrine, Mladost, Dom sportova ili Natator)? Koliko mi se čini, bilo bi dobro da dijete i kakve vježbice usput radi ili je već biti u vodi dovoljna vježba za dijete?

    Unaprijed hvala na odgovorima, savjetima , razmišljanjima.....

  21. #221
    Osoblje foruma srecica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    ispod površine
    Postovi
    2,651

    Početno

    Goranka mi idemo na 'bebe ribe' po Fredovom programu vec skoro 2 godine i jako smo zadovoljni.
    Ovdje imas vise info http://www.natator.hr/, mi nismo imali problema u u psiho-motornom razvoju, ali ovaj klub ima i program plivanja po Halliwickovom konceptu http://www.natator.hr/?page_id=9 i po prici moje kolegice cije dijete vec nekoliko godina pohada ovaj program jako je zadovoljna sa napretkom.

  22. #222
    Nimrod avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    zabreg
    Postovi
    282

    Početno

    Mi idemo na plivanje u Natatoru od proljeća prošle godine, u Baštijanovu i super nam je tamo.

  23. #223
    winnerica avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,034

    Početno

    Citiraj Nimrod prvotno napisa Vidi poruku
    Mi idemo na plivanje u Natatoru od proljeća prošle godine, u Baštijanovu i super nam je tamo.
    Di u Baštijanovu? To mi je blizu, molim te detalje? Baš bi mi bilo super zbog blizine...

  24. #224
    Pandora Aura Monroe avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    991

    Početno

    Moja djeca su vježbači. Dok su bile manje redovito su plakale na vježbama i nisu baš bile suradljive pa smo odlučili pokušati s plivanjem, da im bar na taj način olakšamo i pomognemo. Odradili smo ciklus vježbi u vodi u Natatoru i bilo je odlično. Nauživali se svi četvero. Sad pauziramo, ali imamo namjeru krenuti opet na proljeće - kad bude manje slojeva odjeće za svlačenje/oblačenje.

  25. #225
    Nimrod avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    zabreg
    Postovi
    282

    Početno

    Citiraj winnerica prvotno napisa Vidi poruku
    Di u Baštijanovu? To mi je blizu, molim te detalje? Baš bi mi bilo super zbog blizine...
    Mali dom, tamo na uglu sa Selskom.
    Detalje pronađi ovdje http://www.natator.hr/index.php?cat=5

  26. #226
    Nimrod avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    zabreg
    Postovi
    282

    Početno

    Citiraj Pandora Aura Monroe prvotno napisa Vidi poruku
    Sad pauziramo, ali imamo namjeru krenuti opet na proljeće - kad bude manje slojeva odjeće za svlačenje/oblačenje.
    "Proljetni" ciklus kreće sad u drugom mjesecu, ne znam koliko će bit baš manje odjeće...

  27. #227
    Pandora Aura Monroe avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    991

    Početno

    Citiraj Nimrod prvotno napisa Vidi poruku
    "Proljetni" ciklus kreće sad u drugom mjesecu, ne znam koliko će bit baš manje odjeće...

    Da, vidjela sam na njihovoj web stranici. Vjerojatno će biti još jedan ciklus u travnju - svibnju - lipnju, bar je tako bilo prošle godine. Na to sam mislila.

  28. #228
    Nimrod avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    zabreg
    Postovi
    282

    Početno

    A, to oni zovu "ljetni" ciklus. (a po ljeti nema)
    To me prošle godine ful zbunilo...

  29. #229
    winnerica avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,034

    Početno

    Hvala Nimrod!

  30. #230

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11

    Početno

    jel mi možete reći koliko to košta, kada i koliko traje?? da li je to tečaj, par mjeseci i onda kraj ili koliko smo zainteresirani toliko idemo?
    gdje se prijavljuje, da li su samo djeca u bazenu???

  31. #231
    thratinchica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    57

    Početno

    mi smo bas krenuli u natator i super nam je. pratite njihovu stranicu, obicno mjesec dana ranije najave upise putem maila ili prijava putem telefona. Prijave traju cca dva tjedna al ko se prije prijavi upada. Citala sam da imaju velike guzve, da puno ljudi ne upadne, pa sam na stavila podsjetnik na mob, prvi dan prijave 10 min iza ponoci poslala mail....a vec iduci dan je isao mail s potvrdom da smo upali.....sto ja tumacim da su se popunili u roku 48 sati a prijave su trajale jos puna 2 tjedna. 650 kn/10 odlazaka, jednom tjedno. Djete je u pratnji roditelja u bazenu.

  32. #232
    katjenka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    230

    Početno

    Mene zanima jel tko išao u Aqua educu? Mi smo prije išli u educarenu i bilo nam je super ali je predaleko. Jel aquaeduca nešto slično?

  33. #233
    katjenka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    230

    Početno

    I rade li sa bebačima tamo?

  34. #234
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    I mene zanima Aqua Educa? Ima li netko iskustva s njima?

  35. #235
    Nimrod avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    zabreg
    Postovi
    282

    Početno

    Aqua Educu vodi žena koja je prije radila kod Ane Sršen - program je identičan.

    Ja sam se prebacila iz Natatora u Educu jer su mi više odgovarali cijena (Natator je bio poskupio) i termin (pasao mi je kasniji).

    A ono što mi se naknadno jako svidjelo je uređenje i usluga.
    Super mi je što ne moram nositi fen, što ima tuš koji se da zatvoriti pa se mogu normalno otuširati nakon bazena, što mi je ponuđen pribor za skidanje šminke, jer se nekad ne idem od doma a bome se ne sjetim ponijet vlasitit ujutro, itd.

    Osvojila me i posebna prostorija s dva kauča na kojima se možemo podojiti ili pojesti nešto ili samo boraviti tamo (jer ima igračaka) dok mu se glava ohladi od fena.

    Aqua Educa se pokazala i kao fleksibilnija oko nadoknada. Ali veli mi frendica koja je ostala u Natatoru da su sada i oni fleksibilniji oko toga nego prije.
    Voditeljice u oba kluba su mi super i moje ih dijete sve voli.

  36. #236
    Matovila avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    243

    Početno

    Mi idemo u Natator. Ne placamo po ciklusima, nego mjesecnu clanarinu. Racunali smo da nas tako dodje nesto mrvicu povoljnije. OK nam je tamo, mozda bi bilo bolje da su svlacionice blize bazenu, da se ne mora hodati kroz cijeli hodnik. Voditeljice su isto ok. M dobro reagira na njih.

  37. #237
    Rivendell avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,351

    Početno

    koliko traje u Educi termin, vidim da je u Natatoru 30 min? I nisam skužila gdje su oni, u nekom hotelu?

  38. #238
    Nimrod avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    zabreg
    Postovi
    282

    Početno

    Termin (plivanje i preslvaćenje) traje isto - 60 minuta.

    Primjer:
    Dođeš u 16, presvućeš se, plivate, izađete van, brisanje, mazanje, sušenje, kroz vrata si u 17.

    Kad mi je dijete bilo manje, onda je plivanje u početku bilo 15 minuta, pa onda 20, pa sve duže. To je bilo u Natatoru i ja ne znam da li su taj sistem promijenili.

    U Aquaeduci plivamo skoro 40 minuta, ali mi smo sada već preko 2 godine.

    Aquaeduca je u Savskoj, preko puta Vjesnika, u svom prostoru.
    Natator je u prostoru Malog doma u Baštijanovoj i na nizu bazena po gradu, osim na Utrinama.

  39. #239
    Nimrod avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    zabreg
    Postovi
    282

    Početno

    Citiraj Matovila prvotno napisa Vidi poruku
    Mi idemo u Natator. Ne placamo po ciklusima, nego mjesecnu clanarinu. Racunali smo da nas tako dodje nesto mrvicu povoljnije.
    Ne znam, meni to nije ispalo povoljnije.
    ALi Aquaeduca nema pauze između ciklusa, tako da mi je to ok.

  40. #240
    Rivendell avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,351

    Početno

    Da li ste zadovoljni, obzirom na cijenu? Isplati li se, u smislu da beba napreduje bolje i sl.?

  41. #241
    Nimrod avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    zabreg
    Postovi
    282

    Početno

    Nemam pojma da li bolje napreduje, ali on je oduševljen, a mi prezadovoljni.
    Na moru ga nisam morala nagovarati da uđe u more, nema straha od vode, i u pojasu je uredno plivao do bova tamo gdje mu plaža nije odgovarala za igru u plićaku.

    Kako sam mu na bazenu davala da skače s ruba, naučio je i biti potopljen, pa kad mu se u pijesku omaklo i zaronio je, nije ni paničario ni drećao, samo se ustao i idemo dalje. Toliko mu se svidjelo, da se kasnije tako i igrao.

  42. #242
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,231

    Početno

    nismo bebe ribe nego bebe vidre, ali vidim da ste iskusne/i pa imam pitanje. koliko ih zamotavate nekon plivanja?
    Mo ima malo dužu kosu i trudim se sve to posušiti, ali to traje li ga traje, a sad će doći još hladniji dani. Posušim je poprilično, a onda joj nabijem kapu na glavu. vidila sam neku djecu da su već jučer hodali sa kapom, šalom i skroz zimskom jaknom, a Mo je bila samo u flisu. strah me da se ne ne razboli, ionako je dosad svaka zima (otkad ide u vrtić) bila katastrofa sa zdravljem.

  43. #243
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    moja je od uvijek imala kosu do guzice i svremenom smo uveli kapu za plivanje.
    po ovakvom vremenu isla je ili s kapuljacom ili platnenom kapom do auta.
    susenje je trajalo barem pola sata

  44. #244
    Smokvica. avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    660

    Početno

    A sta joj kapicu za plivanje ne stavis? Ja bi je zabundala ko da je na S.pol ide jer se i ja sad vec smrzavam, a ste ce tak zimi bit! Brrrr

  45. #245
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,231

    Početno

    trenutno je u fazi da uživa močiti kosu, a koliko sam skopčala smoči se i pod kapicom

  46. #246

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    155

    Početno

    Podižem temu. Ima li tko novijih iskustava i preporuka? Imam dijete od 16 mjeseci, hipotono je, još se ne diže na noge i čini se da ni ne interesira ju to. Redovno vježbamo na Goljaku i kod kuće pa sam razmišljala da ju još dodatno potaknem sa plivanjem. Zanima me prije svega Aquaeduca, da li odaberemo standardni program za bebe ili onaj za djecu sa posebnim potrebama? Rade li se tamo s djecom vježbe ili se samo brckamo? Zahvaljujem unaprijed na odgovorima, komentarima i sugestijama

  47. #247
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Bila sam na standardnom programu i ne rade se neke posebne vježbe. Ja bih prije to nazvala brčkanjem.

  48. #248
    Smokvica. avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    660

    Početno

    Ako si slobodna preko tjedna u jutarnjim satima, vidjela sam da ce na sveticama mali bazen bit otvoren i preko tjedna, možete se u tamo brčkat za sitne pare
    Posljednje uređivanje od Smokvica. : 14.08.2017. at 11:44

Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •