Pokazuje rezultate 1 do 2 od 2

Tema: vitaminski sirup kao dodtak ishrani?

  1. #1

    Početno vitaminski sirup kao dodtak ishrani?

    Treba mi Vase misljenje/savet u vezi davanja vitaminskog sirupa kao dodatku u ishrani jer moj sin(Ivan rodj.21.05.2003.) kako su pocele vrucine kao i svi ostali slabije jede.Trudim se da mu u jelovniku u sva tri obroka bude zastupljeno sveze voce i/ili povrce ali on jede u malim kolicinama.U poslednjih par nedelja pojavile su mu se bele tackice po noktima(i ja ih imam i posto ga dojim jos uvek uzimam "prenatal"). Unapred hvala!

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,230

    Početno

    Bojana Prvo ti zelim samo naglasiti da su ovdje odgovori mama kao sto si i ti i nema strucnog medicinskog osoblja.

    Sto se tice vit tj sirupa mislim da stvarno nema potrebe za tim ako djeca jedu dobro i imaju neku uravnotezenu ishranu. U ljetnim mjesecima sva djeca jedu malo slabije radi vrucina ali to je sasvim normalno. Najvaznije je da piju dovoljno tj da su hidrirani. Ja imam najvece nejelice na svijetu ali nikad nisu manjkali u bilo cemu(jedino Annabel jedan period je manjkala zeljezo u zimskim mjesecima ali to je utvrdjeno vadjenjem krvi)

    Previse vitaminskih dodataka moze biti vise stetno nego neki manji nedostatak. O ovakvim stvarima se definitivno moras posavjetovati sa pedijatrom i nikad ne davati nesto na svoju ruku.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •