Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 141 od 141

Tema: Hoppediz marame

  1. #101

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    710

    Početno

    Bez brige za vezanje, to ćeš naučit dok si reko keks, kad beba plače a znaš da je marama spas zavežeš ju na slijepo u 3 sekunde, a meni mozak ne radi na svim drugim poljima, isključile su mi se sve vijuge nevezane za majčinstvo

  2. #102

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    309

    Početno

    :D stigla hoppediz La Paz... e da i dobila sam uz nju podbradak Besplatno, neka akcija za Bozic... Iliti kako oni kazu dribble....
    Al moram priznat bolja mi je EllaRoo

  3. #103
    Felix avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,219

    Početno

    a ja upravo dobila tirkiznu antiguu tkanina je fenomenalna, ali totalno sam zbunjena, jer sam navikla na svoju hug-a-bub koja se drugacije veze i drugaciji je kroj i debljina marame.

    ali boja je mraaak a nemam nista za obuci sto bi pasalo s maramom tako da cu morati u shopping tako sam i po ljeti pokupovala ormar narancaste garderobe ne bi li mi sto bolje pasalo uz sling.

  4. #104

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    309

    Početno

    Ja bi svoju prodala nikako se ne mozemo s njom saziviti.. Da li ima zainteresiranih (400kn)?

  5. #105

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    NZG
    Postovi
    1,110

    Početno

    Ajme što ste sve zapikirale neke plave nijanse Meni je mrak recimo Osaka, Panama, Havana pa ni La Paz nije loša... mvolpe, koliko je dugačka, meni treba kratka jer već imam jednu 470cm i jednu 420cm (Magriz, eto odmah i odgovora na tvoje pitanje da li kupiti maramu )

  6. #106

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    NZG
    Postovi
    1,110

    Početno

    sad sam vidjela da je prodana 8) ništa, moram sama u nabavku

  7. #107
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Ima li neka dobra dusica za posuditi Hoppediz uputstva na engleskom? Nisam dobro pazila pa mi stigla na njemačkom. Ništa ne razumijem.
    Al smo se već vezale križno i super nam je. J ima 6 mjeseci i sad sam se tek ohrabrila, al bit ce i za drugo dijete.
    Btw, stigla Havana, u skladu s nickom

  8. #108
    ~lex~ avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    794

    Početno

    Citiraj Cubana prvotno napisa
    Btw, stigla Havana, u skladu s nickom
    Ima li kaj novog o Castru? Jel' mrtav? Jel' živ?

  9. #109
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Citiraj ~lex~ prvotno napisa
    Ima li kaj novog o Castru? Jel' mrtav? Jel' živ?
    Pa ne znam, rekoh da je sve na njemačkom

  10. #110
    M.a.r.t.a avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,032

    Početno

    Prije par dana sam naručila HOPPEDIZ maramu i tek sam danas aktivirala PayPal. Šta mi je dalje raditi? Da li oni automatski naplate ili moram još nešto napraviti?

  11. #111
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    m.a.r.t.a, nisam sigurna što pitaš. ovo? (s druge stanice topica)

    Citiraj Iva M. prvotno napisa
    Ja sam ga pokušala otvoriti pa sam odustala na kraju.
    Kada otvaraš odmah otvori Premier acc. jer sa Personal acc. ne možeš plaćati karticama.

    Premier acc. dođe cca 2 dolara. Nakon što se registriraš, tj. ostaviš osobne podatke i podatke o kartici preko koje misliš plaćati nekoliko dana čekaš da ti oni pošalju četveroznamenkasti broj za daljnu registraciju.
    Ustavri, taj broj dobiješ na slijedečem računu, ali ako imaš uvid u račun preko interneta onda ga vidiš već za par dana.
    Onda otvoriš svoj račun i tamo upišeš taj broj, oni ti potvrde unos i traže te da im pošalješ na fax neki režijski račun ili izvod svoje kartice (mjesečni račun) radi provjere točne adrese. E, tu sam ja zapela jer nisam imala od kuda poslati fax.

    Dakle, 3 su koraka:
    1. otvoriti račun
    2. unjeti registracijski broj
    3. poslati im fax

    Cure koje su uspjele poslati fax otvorile su i račun. I mislim da od dana kad uneseš reg. broj ima 7 ili 8 dana vremena za poslati fax.

    Ali bez obzira što nisam poslala fax došlo mi je na naplatu onih 2 dolara.

    To ti je otprilike to. Nisam baš stručnjak za objašnajvanje, ali mislim da ćeš skužiti u glavnim crtama kaj treba.
    A osim toga paypal te vodi korak po korak i tu nema problema.

    A kad ga otvoriš plaćanje je jednostavno. Na stranici gdje kupuješ klikneš plaćanje paypal-om i program te vodi dalje. Nisam nikad plaćala, ali pretpostavljam da uneseš svoj pass i potvrdiš.

  12. #112
    M.a.r.t.a avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,032

    Početno

    Sve sam ja to napravila osim šta me nisu tražili da pošaljem fax. račun mi je aktiviran. otvorila sam Premium ac, al mi se čini da imam ograničenje na 100 $.
    Stvar je u tome što sam napravila narudžbu dok nisam imala aktiviran račun i Hoppediz mi je poslao ovo:

    Date of order (time): 02.02.2007 (16:16:53)
    Your order number: 3200432004 (Please state when transferring money!)
    ================================================== ====================================



    You have made the following order at Hoppediz.de:
    ---------------------------------------------------

    Product: Long sling - Havana - orange/nature/coffee/black
    Price: 57,00 Euro
    Quantitiy: 1
    Total price: 57,00 Euro

    Product: carrier and storage bags - Havana -
    orange/nature/coffee/black
    Price: 4,95 Euro
    Quantitiy: 1
    Total price: 4,95 Euro

    ---------------------------------------------------
    Price: 61,95 Euro
    + S(kršitelj koda)ing: 30,00 Euro
    + additional fee for island delivery: 15,00 Euro
    Bank charges: 2,50 Euro
    ---------------------------------------------------
    Total price: 109,45 Euro
    ================================================== =

    YOUR ORDER WILL BE CANCELLED IF WE DO NOT REGISTER YOUR PAYMENT WITHIN 4 WEEKS!!!



    Sad me zanima da li ja moram nešto napraviti ili se automatski tereti moj račun i šalje naudžba?

  13. #113
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Koliko sam ja shvatila, ti sad njima moraš platiti preko PayPala, oni si ne mogu automatski naplatiti ako si kao sredstvo plaćanja odabrala PayPal.

  14. #114
    Irchi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,221

    Početno

    Your order number: 3200432004 (Please state when transferring money!)
    Trebaš se logirati na Paypal i platiti ukupni iznos od 109,45 € s napomenom da moraš navesti ovaj gore order number prilikom plaćanja. Postoji mogućnost da je to više od tvog limita i nećeš moći platiti dok ne uneseš 4-znamenkasti broj koji je vidljiv na računu za karticu kod naplate onih 1,95 $ (ako imaš on-line pristup kartičnom poslovanju možeš ga i tamo vidjeti).

  15. #115
    Irchi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,221

    Početno

    YOUR ORDER WILL BE CANCELLED IF WE DO NOT REGISTER YOUR PAYMENT WITHIN 4 WEEKS
    Narudžba će biti otkazana ako ne primimo uplatu u roku od 4 tjedna.

  16. #116
    M.a.r.t.a avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,032

    Početno

    hvala
    unijela sam 4-znam broj, znači sada nemam limita?

  17. #117
    M.a.r.t.a avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,032

    Početno

    znači, unesem njihov e-mail , iznos i slijedim daljnje upute na paypalu? znam da je to sve danas sigurno, al me isto strah i htjela bi biti totalno sigurna da ispravno postupam.

  18. #118
    M.a.r.t.a avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,032

    Početno

    pomozite, želim maramu

  19. #119

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    590

    Početno

    Ma tu ti nešto ne štima, ja mislim. :/
    Malo su previsoki troskovi slanja koje su ti napisali (kakav island delivery!?).

    Pogledaj si malo što su cure pisale kad su si narucivale Hoppediz marame, ovaj isti topik samo strana 1!

    Kostale su ih, SA dostavom, carinu nisu platile, ukupno 500 kn!

    I tu ti je fora s hoppedizom jer npr. isto fini dydimos u Kiki u ZGu kosta oko 800kn, ja vidjeh

  20. #120
    kailash avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    1,821

    Početno

    a vrlo skoro će biti, ako već i nije, prodaja Hoppediz marama u Hrvatskoj. pošalji pp na Iva M. pa pitaj

  21. #121
    M.a.r.t.a avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,032

    Početno

    didymos mi nema lijepe uzorke, a u havanu sam se zaljubila. poslala sam ivi m pp pa je rekla da će ih biti krajem mjeseca. čini mi se da je bolje da pričekam...a kad bih karla nosila što prije ...

  22. #122
    M.a.r.t.a avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,032

    Početno

    reci mi foška koji se uzorci didymosa mogu kupiti u kiki i dobiju li se upute za vezivanje? 800kn, jel to cijena za 4,7m?

  23. #123

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    590

    Početno

    detalje me pitaš , a ja ih gledah prije nekoliko mjeseci
    Citiraj Sanela-Naja prvotno napisa
    U KIKI imaš Didymos marame - ja kupila - cca 900 kn 5.10 m - i super je.
    skuuuupe su. Kad sam uspoređivala cijene za razl. dužine i vrste materijala za tih par modela što tamo vidjeh s modelima iz dydimosove brošure, bilo je približno ista cijena.
    A boje: sjećam se jedne bordo i neke na pruge, materijal jako fin pod prstima.
    Upute vidjeh papirnate, je li unutra i DVD, ne vem.
    Citiraj M.a.r.t.a prvotno napisa
    poslala sam ivi m pp pa je rekla da će ih biti krajem mjeseca.
    pa eto lijepo pričekaj i iskoristi to vrijeme za študiranje načina vezanja marame, imaš tu upute: Marame i načini vezanja

  24. #124

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    NZG
    Postovi
    1,110

    Početno

    A gdje će se to kod ive m moći kupiti? Ja bih jednu kratku sa vezanje na boku i za leđa.

    Što se tiče dydimosa, jel mislite da bi se u KIKI moglo naručiti , ono ja im kažem što želim pa mi oni naruče? Naime, ja sam tamo vidjela samo velike, a ja bih jednu kratku kao što rekoh jer mi je moj I. već veliki pa bi se nosili na leđa i boku.

  25. #125
    kailash avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    1,821

    Početno

    A gdje će se to kod ive m moći kupiti? Ja bih jednu kratku sa vezanje na boku i za leđa.
    otvara žena web shop. imat će Ellaroo i Hoppediz marame. Ja već kupila krasnu Ellaroo

  26. #126

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    NZG
    Postovi
    1,110

    Početno

    Citiraj kailash prvotno napisa
    A gdje će se to kod ive m moći kupiti? Ja bih jednu kratku sa vezanje na boku i za leđa.
    otvara žena web shop. imat će Ellaroo i Hoppediz marame. Ja već kupila krasnu Ellaroo
    Znači da je to već aktualno?!
    može link?

  27. #127
    kailash avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    1,821

    Početno

    link još nije proradio, a bit će www.babyshop.hr

    a možeš joj poslati pp na ime: Iva M. pa vidjeti s njom što ima

  28. #128
    m.a.r.t.y. avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    150

    Početno

    ako nekog zanima kupovina Hoppediz mararame preko neta, ja sam naručila preko www.kleines-ich.at, poštarina 4,70 EUR.
    Inače su poštarine puuuno više za RH, pa k'o razmišlja o nabavci ove marame, ovo je dobra opcija.
    Sveukupno sam je platila 440 kn i nisu mi je carinili. Jedino što je putovala skoro mjesec dana, ali došla je.
    E da, i plaćanje paypalom (kreditna kartica), za razliku od ostalih on-line shop-ova kod kojih je plaćanje bankovnom doznakom, što je još cca 100 kn gore.

  29. #129
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    na www.babyshop.hr upravo blagdansko snizenje svih proizvoda, pa tako i hoppediz marama! ako se placa predracunom ili pouzecem popust 30%! inace 20%.

    ja upravo ubola jednu :D

    stvarno su prekrasne

  30. #130

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    710

    Početno

    a ja propustila priliku
    sad ima još jedna, al mi se baš boja ne svidja
    jel netko prodaje rabljenu (čisto sumnjam, al eto pitam)
    nemam kartica pa ne mogu naručit izvana

  31. #131
    Dionea avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    150

    Početno

    Bok svima!
    Podižem temu jer i ja imam hopediz maramu pa učim nosati svoje dijete i početnik sam u tome.
    Beba je 4.5 mjeseca stara i ima oko 6,5 kg. Mene zanima kako da ju obučem kad idemo van u šetnju u marami, a vani je oko 10 celzijusa? Da li da svežem maramu pa da obučem svoju jaknu ili da svežem maramu na zakopčanu jaknu? Kako vi to radite? Ne bih htjela da joj bude vruće, ali niti zima.
    Kad bude toplije, kako dojite u marami? Koje vezanje mi preporučate, a da maramu ne moram skidati niti odvezivati? Za sad mi je najdraže duplo križno vezanje.
    Sviđa mi se i križno vezanje kolijevke ( što je i jednostavno križno vezanje? :/), ali ja svoje dijete ne znam utrpati u to. Ono kako su u brošuri pokazali meni je neizvedivo. Nisam ju mogla na jednoj ruci držati niti kad je imala 3 kg, a sad pogotovo to ne mogu. Molim pomoć....

  32. #132

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    684

    Početno

    Obavezno maramu zavezi ispod jakne, bit ce ti nespretno iznad, moze se i poskliznut marama a i previse ce se opustit bude li iznad. A bebu obuci kako joj pase. Sloj odjece manje nego sta bi joj stavila kad bi je u kolicima vozila. Ako joj to bude puno, iduci put pokusaj sa manje odjece.

  33. #133
    Dionea avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    150

    Početno

    Hvala ti puno. Pokušat ću čim bude bar malo sunca vani.
    Imaš možda kakav savjet kako da ju utrpam u kolijevka vezanje? Jučer sam se namučila i niš nisam uspjela. Sva je 'zgužvana' u tome, a o dojenju nema niti govora. Možda je prevelika za to vezanje?
    Na kraju mi se čini da ću morati i sling nabaviti, a to sam htjela izbjeći.

  34. #134
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Jel moguće da se Hoppediz nažalost ne može kupiti nigdje osim na interntu?

    Pokušala sam ju naručiti preko njihove stranice ALI kad sam vidjela da je marama 60tak eur a poštarina 35 eur :shock: , malo sam se zamislila. Na kraju me isto košta kao i Dydimosica u Kiki samo bez peripetija kupovine preko neta, paypala, čekanja...

    Jel ima nekog drugog rješenja, ili ste sve koje ste naručivale i kupovale Hoppedizice preko neta stvarno i platile taaaako skupu poštarinu??


  35. #135
    m.a.r.t.y. avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    150

    Početno

    par postova iznad sam ti napisala preko koje stranice sam je ja naručila i poštarina je osjetno jeftinija od ostalih

  36. #136
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    M.a.r.t.y. hvala ti, no link ni stranica nažalost ne rade, a i ne znam njemački :/ . Jedino ako stranica ima i na engleskom, no sumnjam. Probati ću još, no nikako mi ne ide sa tom stranicom.

  37. #137
    Anvi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    953

  38. #138
    m.a.r.t.y. avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    150

    Početno

    odeš na "zum shop" i na lijevoj strani skroz na dnu stranice imaš engleski jezik.
    ja sam im poslala mail jer u opciji zemlja nisu imali Hrvatsku, pa sam sa ženom dogovorila na koji način će mi je poslati (stavila sam Austriju, a u napomenu Hrvatsku).
    piši im, kod mene je sve bilo super, odmah su mi odgovorili i sve je bilo kao što smo i dogovorile

  39. #139
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Hvala vam cure !
    Probati ću ovih dana, pa ako zapnem, vičem ...

  40. #140
    Anvi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    953

    Početno

    I pazi da ti ne zaračuna Mehrwertsteuer, pa ćeš proći jeftinije

  41. #141
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Dobila sam 2 Hoppedz marame, ali s uputama na njemačkom, pa sam izgubljena. Ima možda netko voljan kopirati ili posuditi upute na engleskom. Plaćam sve troškove slanja, kopiranja...

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •