Pokazuje rezultate 1 do 15 od 15

Tema: Vrtić u Varaždinu

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    569

    Početno Vrtić u Varaždinu

    Trenutačno živimo u NJemačkoj, no pošto se uskoro vracamo u lijepi naš Varaždin :D , molim preporuku za vrtić u Varaždinu.
    Hvala

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    297

    Početno

    "Bajka"

  3. #3

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    3,613

    Početno

    Graberje, gradski.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    569

    Početno

    Kukica, daj mi molim te reci gdje se nalazi Bajka?

  5. #5

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    297

    Početno

    Citiraj mama27 prvotno napisa
    Kukica, daj mi molim te reci gdje se nalazi Bajka?
    široke ledine 16. imaju ooogromno dvorište za igru, voćke, igralište, ljeti bazene. mogu ti poslati fotke ako te zanima, ali tek sutra.

  6. #6

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    1,228

    Početno

    Citiraj kukica prvotno napisa
    Citiraj mama27 prvotno napisa
    Kukica, daj mi molim te reci gdje se nalazi Bajka?
    široke ledine 16. imaju ooogromno dvorište za igru, voćke, igralište, ljeti bazene. mogu ti poslati fotke ako te zanima, ali tek sutra.
    A ja sam za bajku čula svašta loše. Koliko djece na jednu tetu ima u bajki?
    Kolike su im grupe? Ja sam čula da ih je previše u grupi i premalo teta.

    Moji klinci idu u gradski vrtić u Kozarčevoj i mi smo zadovoljni. A što se bazena u vrtiću tiče, to mi je horor. Odmah si zamišljam održavanje, zaraze kojekakve i utapanje. Moji klinci idu samo sa mnom i MM-om na bazen i ja ih stalno držim na oku. U vrtiću nek se radije igraju na travi.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    569

    Početno

    Citiraj kukica prvotno napisa
    Citiraj mama27 prvotno napisa
    Kukica, daj mi molim te reci gdje se nalazi Bajka?
    široke ledine 16. imaju ooogromno dvorište za igru, voćke, igralište, ljeti bazene. mogu ti poslati fotke ako te zanima, ali tek sutra.
    E, super! Dok budeš mogla, pošalješ slikice.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    297

    Početno

    Citiraj brigita2 prvotno napisa
    A ja sam za bajku čula svašta loše. Koliko djece na jednu tetu ima u bajki?
    Kolike su im grupe? Ja sam čula da ih je previše u grupi i premalo teta.

    Moji klinci idu u gradski vrtić u Kozarčevoj i mi smo zadovoljni. A što se bazena u vrtiću tiče, to mi je horor. Odmah si zamišljam održavanje, zaraze kojekakve i utapanje. Moji klinci idu samo sa mnom i MM-om na bazen i ja ih stalno držim na oku. U vrtiću nek se radije igraju na travi.
    to su oni mali bazeni.
    ne znam kolke su im grupe, mogu ispitati.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    60

    Početno

    Tea je u 9. mjesecu krenula u Aleju, gradski (jaslice, sad ima 16 mjeseci). U grupi ih je 16, kaj je puno, ali kolko ih zna biti u drugim grupama još je dobro.
    Za sad smo zadovoljni, tete su dobre, ja sam to malo bolje snimila jer sam u početku dosta ostajala s njom (2 tjedna), kasnije sam dolazila da ju hranim za ručak jer tetama nije dala, i prvi put je spavala nakon više od mjesec dana. Teta nam je čak dala broj svog mob., da ju možemo nazvati a kad je prvi put ostala spavati, teta me nazvala da je zaspala i kasnije kad se probudila iako se to uopće nismo dogovorili.

    Mama27, izbor vrtića može ovisiti o više stvari: iako cijena gradskog i privatnih više nije toliko velika, nekima je to nit vodilja, zatim da li ti je bitno da je vrtić blizu kuće ili posla, meni su neki ljudi rekli da u privatnim vrtićima imaju novije igračke i više, iako u Aleji imaju puno igrački, a i tete se trude same napraviti.....

    Mene bi isto zanimalo koliko djece ima u grupama u privatnim vrtićima, kakvi su odnosi.....

  10. #10

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Iza kapaka
    Postovi
    5,360

    Početno

    Citiraj teave prvotno napisa
    U grupi ih je 16, kaj je puno
    :shock:

    Uf, kad je Domagoj išao u vrtić, u grupi ih je bilo: 34! (2 tete)
    16 bi mi bio san snova...

  11. #11

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    1,228

    Početno

    Citiraj teave prvotno napisa
    Tea je u 9. mjesecu krenula u Aleju, gradski (jaslice, sad ima 16 mjeseci). U grupi ih je 16, kaj je puno, ali kolko ih zna biti u drugim grupama još je dobro.
    Mi smo Danijela preselili iz Aleje u Kozarčevu zato jer mu tete nisu baš ažurno mjenjale pelene. Svaki dan kad bi ga pokupili iz vrtića kakač bi mu bio zasušen za guzu. Iako je bila jedna mlada teta koja bi ga presvukla, sve ostale tete na dežurstvu se nisu uopće trudile. Razgovori s tetama nisu pomagali i doveli su do netrpeljivosti između mene i teta koje su odgovarale u stilu: Njih ima puno pa ja ne stignem ići njega presvlačiti..., Pa i vi ste ga jučer ujutro doveli s punom pelenom..., i sl. Tea nadam se da dijete ne ostavljaš tamo na dežurstvu. Prati situaciju.

  12. #12

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    60

    Početno

    Za sad je sve pod kontrolom. Tea dolazi u vrtić oko 7,30 i dolazimo po nju nakon spavanja oko 14,15-14,30, tak da je za sad svaki dan poslije spavanja bila premotana. Hvala na upozorenju!

    Mislim da za sad tete uredno sve premataju i preslače ako se zaprljaju (baš jučer kad smo ujutro došle teta je već jednog dečka prematala i preslačila jer se popišal/pokakal i polijal sa čajem).

    Mislim da je baš dobro da je otvoren ovaj topić da si možemo pomoći savjetima jer ipak se tu radi o našoj djeci i za njih uvijek želimo najbolje.
    Mi smo zapravo dali molbu za Gradski u Biškupcu jer nam je 5 min pješke ili autom od kuće (imamo privatni posao u sklopu kuće tak da niti na posao ne idemo u grad), ali ove godine u tom vrtiću nemaju jasličare pa su nas smjestili u Aleju.

    .

  13. #13

  14. #14

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    569

    Početno

    Kukice, hvala za slikice. Vrtić stvarno lijepo izgleda.
    Vidjet ćemo za koji vrtić ćemo se odlučiti dok se vratimo doma i naravno još ćemo obići sve te vrtiće pa da vidimo koji će nam se svidjeti.
    Za sad nam odgovara ovaj gradski u trakošćanskoj zbog toga jer nam je blizu pa možemo i pješke.
    Da li zna možda netko kakavi su programi u tim vrtićima(u koliko sati se djeca dovode u vrtiće i do kad ostaju), i kak je s prijavom, da li postoje kakve liste čekanja?

  15. #15

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    1,228

    Početno

    Gradski vrtić Varaždin - tajništvo :203-254.

    Najbolje je da nazoveš tajništvo ili odeš tamo i raspitaš se gdje ima mjesta. Možeš predati molbu za željeni vrtić pa čekati da se oslobodi mjesto, ukoliko nema slobodnih. Uvijek ti neko dijete odustane od vrtića pa te ubace čim nađu mjesto. Što se privatnih tiče, mislim da oni sve primaju.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •