Stranica 2 od 9 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 417

Tema: Histeroskopija

  1. #51
    enya22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,645

    Početno

    Evo jedno pozitivno iskustvo s histeroskopijom: sad kad sam prirodno ostala trudna, 10 dana prije bila sam na dijagnostickoj hysc (u pol. Vili), zbog sumnje na polip. Polipa nije bilo, ali ocito je to dobro utjecalo i pripremilo teren mrvici za lakse ugnjezdenje.

  2. #52

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    10

    Početno

    vesnare puno hvala na iscrpnom odgovoru, ja sam iz Splita pa se nadam sve pretrage obavit u 3-4 dana, i ja imam slike UZV, al moj gin mi kaže da će me obavezno dr koji će me operirat pregledat

  3. #53

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    10

    Početno

    a koliko nakon zahvata treba čekat da krenemo u akciju

    neki kažu odmah nakon prve menstruacije a moj gin kaže 3 mj pauze

  4. #54
    vesnare avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,089

    Početno

    Treba čekati ber jedan ciklus nakon histeroskopije, ali preporuka je dva ciklusa.

    Nažalost, ne znam kada ćemo doći do histeroskopije.

    Aparat neće tako skoro popraviti, a možda nikako, nego će morati kupiti novi.

    Ako netko zna kako sve to ide u Šibeniku :?

  5. #55
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Citiraj vesnare prvotno napisa
    Ako netko zna kako sve to ide u Šibeniku :?
    Nisam sigurna jel' se to u Šibeniku uopće radi, tj. imaju li tamo histeroskop. Možda da pitaš na Potpomognuta u Dalmaciji, tamo će eventualno neko znat.

  6. #56

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    10

    Početno

    nevjerojatno da aparat još ne radi, a ja mislila sve riješit odmah ovaj ciklus

    za poludit

    a privatno neću ić, košta 5000 kn u CITO

  7. #57
    vesnare avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,089

    Početno

    Ma i ja sam poludjela.
    Nadala se bar idući ciklus upasti, ali očito od aparata ništa, a ako ga budu morali kupovati tko zna kada.
    Predložili su mi da idem u Zadar, ali jedva sam dobila uputnice i za ST i ne da mi se sad sve ispočetka.
    Naš ginekolog sa Kninskog rodilišta je rekao MM da u Šibeniku rade histeroskopiju, ali je kirurgija u izgradnji, pa sad ne znam jesu li to stopirali i gdje se to uopće nalazi u ovom trenutku :? Prvenstveno zato sam i išla u Split da to riješim što prije.
    Na CITO isto ne mogu, jer onda ništa od postupka, a sve ovo i radim u cilju da dođem do postupka. Uh
    Zagreb mi je isto predaleko...

    Pokušala bih nešto sa čajevima. Čitala sam na drugim forumima da pomaže čaj od nevena, hajdučke trave i koprive

    Čovjek se hvata za slamku.

    Pored svega sam još zaradila i upalu mjehura, pa pijem antibiotik. Možda je na kraju bolje što nisam išla na histeroskopiju, jer tko zna šta bi se još od tih bakterija izrodilo :?

    Wanda ako čuješ šta pozitivno javi

  8. #58
    MMK avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    498

    Početno

    Citiraj wewa prvotno napisa
    Evo, i ja se spremam na histeroskopiju radi uklanjanja polipa na endomtriju. Operaciju cu raditi ovdje u Sa, u totalnoj anesteziji - ostaje se 3 dana u bolnici.
    Prikupila sam sve nalaze (nisu mi trazili friske briseve, a radila sam ih prije postupka u martu opve godine), ostao mi je jos anesteziolog.
    Moram priznati da mi je drago da se ne radi klistiranje
    Ciao wewa, jesi li bila na histeroskopiji i kako je proteklo, molila bih te odgovore na neka pitanja, posto mi je nedavno na folikulometriji rečeno da, s obzirom na urednu f-ju jajnika, ako ne ostvarim trudnoću za 2-3 mj. radim hister. zbog sinehije-srasline u maternici. Posto sam u Sa interesuje me gdje si i ko ti je radio H, kao i kako ti je izgledalo sve to.
    Pozdrav i

  9. #59
    zrinka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split, Lijepa nasa
    Postovi
    4,633

    Početno

    Citiraj wandaST prvotno napisa
    a koliko nakon zahvata treba čekat da krenemo u akciju

    neki kažu odmah nakon prve menstruacije a moj gin kaže 3 mj pauze
    ja sam isla odmah nakon zahvata tj kad sam se osjecala ok i skoro sam odmah i zatrudnila :D

  10. #60

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    10

    Početno

    zrinka juhu znači mogu kad se budem osjećala ok

    vesnare jel ima šta nova?

  11. #61

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    10

    Početno

    evo zvala sam bolnicu, još im aparat ne radi

    imamo krasno zdravstvo

  12. #62

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    10

    Početno

    iva_luca i dim
    koliko ste platili histeroskopiju u viliju

    ja idem idući petak, neću čekat ove u st, tko zna kad će popravit aparat

  13. #63
    iva_luca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,905

    Početno

    imaš pp

  14. #64
    wewa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    3,188

    Početno

    Citiraj MMK prvotno napisa
    Citiraj wewa prvotno napisa
    Evo, i ja se spremam na histeroskopiju radi uklanjanja polipa na endomtriju. Operaciju cu raditi ovdje u Sa, u totalnoj anesteziji - ostaje se 3 dana u bolnici.
    Prikupila sam sve nalaze (nisu mi trazili friske briseve, a radila sam ih prije postupka u martu opve godine), ostao mi je jos anesteziolog.
    Moram priznati da mi je drago da se ne radi klistiranje
    Ciao wewa, jesi li bila na histeroskopiji i kako je proteklo, molila bih te odgovore na neka pitanja, posto mi je nedavno na folikulometriji rečeno da, s obzirom na urednu f-ju jajnika, ako ne ostvarim trudnoću za 2-3 mj. radim hister. zbog sinehije-srasline u maternici. Posto sam u Sa interesuje me gdje si i ko ti je radio H, kao i kako ti je izgledalo sve to.
    Pozdrav i
    Evo, zarad ostalih sarajki i BIH gradjanki napisacu da sam histeroskopiju radila besplatno, uz ovjerenu zdravstvenu knjizicu na odjeljenju ginekologije Opce bolnice u Sarajevu. Iz bolnice nosim samo pozitivne utiske, cijela je ekipa predivna!
    Kod nas je pristup jos uvijek tradicionalan, operacija se radi u punoj anesteziji pa se ostaje duze, a u pripremi se radi i klistiranje, sto ce reci da imam sva potrebna i nepotrebna iskustva za porod ako Bog da

  15. #65
    MMK avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    498

    Početno

    Hvala wewa, kako se sad osjećas ?
    Ja bih te, ako nije problem, priupitala jos svasta. Ko ti je radio H, koliko je to duže, koliko si ležala i koji su ti nalazi bili potrebni? Sorry ako sam te izbombardovala pitanjima
    Ja inače idem u Opstu kod dr.Aide, pa ponekad privatno kod Divanovića.
    Sad razmisljam ako bude potrebe za H da li da idem i počnem se liječiti na Kosevu kod spec.za neplodnost ili nastavim ići u AN.
    Velika i ~~~~~~~~~~~~~~ za ostvarenje želja.

  16. #66

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    10

    Početno

    evo ja bila na dijagnostičkoj histeroskopiji u poliklinici Vili kod dr. Radončića
    polipa na kraju nije bilo i sad idemo dalje u akciju

    inače u Vili se radi postupak bez anestezije, bezbolno je i sve pohvale dr. i sestri

    eto ako ima pitanja pucajte

  17. #67
    MMK avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    498

    Početno

    Hvala wandaST, ali s obzirom na grad, državu i da bi trebala imati radnu H ja ću zamoliti wewu da mi odgovori na predhodni post ( wewa plizim te ), a tebi svako dobro i da ti se ispune želje ~~~~~~~~~~.

  18. #68
    wewa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    3,188

    Početno

    Sorry sto se nisam prije javila, promakao mi je topic

    sad sam ok, samo me malo umorila totalna anestezija pa mi je falilo snage. srecom, mogla sam ostati dovoljno dugo na bolovanju pa se oporavljam - bolova nema, samo mi je krvarenje poslije operacije trajalo 5-6 dana (od toga 3 dana nesto jace) buduci da je radjena i kiretaza endometrija oko polipa.

    zahvat je radio mladi dr Nedzad Nakas - krasan dr! u bolnici se ostaje 3 dana, dan pripreme, dan operacije i sutradan kuci.
    potrebno je da dr koji ce raditi operaciju utvrdi da postoji opravdan razlog za operaciju, dakle moras dobiti nalaz uzv kod tog dr-a.
    prema indikaciji dobices papir s popisom pretraga koje moras donijeti zbog odobrenja anesteziologa: krvna slika s vremenom krvarenja i koagulacije, urin, misljenje pulmologa s RTG pluca, misljenje interniste s EKG-om i odobrenje anesteziologa. s tim dokumentima ides na komisiju gdje dobijes termin operacije.

    sve ovo ide kao na traci u Opstoj bolnici - svaka im cast.

    ja na tvom mjestu ne bih isla na Kosevo - a prosla sam svasta, i inseminaciju u Sarajevu, i ICSI u Zg i konsultacije u Mariboru. ovdje neces dobiti nikakav rezultat, nazalost.

    samo pitaj ako sam nesto propustila

  19. #69
    MMK avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    498

    Početno

    Hvala wewa, nadam se da sada bliže cilju.
    Ma nekad ne znam vise sta da mislim, gdje i kome da idem (ponekad mi se učini da lutam od dr. do dr.) Nekad pomislim i da tu ima hipohondrije ( pokusavamo 6 mj.). A željela bih samo prosječno dobrog dr. koji će nešto konkretno reći, i sjetiti te se idući put, bar sitnice da imam osjećaj da je u toku i da je posvećen. Jutros sam tužna i zbrčkana, pa otuda ovo ispovjedanje. ( radim za malu plaću,ali jedva čekam trudnoću, poslije koje planiram mjenjati radno mjesto)
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za što skorije ispunjenje tvojih želja.

  20. #70
    wewa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    3,188

    Početno

    Citiraj MMK prvotno napisa
    Hvala wewa, nadam se da sada bliže cilju.
    Ma nekad ne znam vise sta da mislim, gdje i kome da idem (ponekad mi se učini da lutam od dr. do dr.) Nekad pomislim i da tu ima hipohondrije ( pokusavamo 6 mj.). A željela bih samo prosječno dobrog dr. koji će nešto konkretno reći, i sjetiti te se idući put, bar sitnice da imam osjećaj da je u toku i da je posvećen. Jutros sam tužna i zbrčkana, pa otuda ovo ispovjedanje. ( radim za malu plaću,ali jedva čekam trudnoću, poslije koje planiram mjenjati radno mjesto)
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za što skorije ispunjenje tvojih želja.
    Hvala ti za lijepe zelje, draga!

    ja bih ti od srca preporucila dr Nakasa ili dr Masic u Opstoj, ljudi jednostavno zrace pozitivnom energijom. svakako bih na tvom mjestu uradila histeroskopiju, mozda da pomenes i biopsiju endometrija, a onda bih nakon zahvata zaboravila na kalendar - vi ste jednom uspjeli ostvariti trudnocu, prema tome nemoj se zamarati potpomognutom oplodnjom.

    mi smo vec 7. godinu u braku, 5 godina u MPO prici, pa ti slobodno mogu reci da ti ovakva briga ne treba. zato lijepo obavi operaciju i kuci po bebu

  21. #71

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    26

    Početno

    Moze li mi neko pomoci...
    naime imala sam 2 spontana pobacaja i prekid trudnoce u 13 tjednu zbog anomalija ploda... cisticni higrom, hidrops fetusa... kranijum nepravilnog oblika....
    radjene su sve moguce analize i testovi... i cika doktor mi je rekao da ce nakon sto stignu rezultati kariotipa da radi histeroskopiju.....
    a vec sada mi je dao da pijem 2 folana dnevno... kako bih pripremila organizam za narednu trudnocu???

    Koliko je mjesec dana nakon histeroskopije sigurno ostatati trudan???

    i ima li to uticaja na razvitak ploda????

  22. #72
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    kaj je tak velika tajna - koliko košta histeroskopija privatno? :?
    pa ne radi se o parfemu ili dijamantima, već o zdravlju...

    ako već nećete javno, lijepo molim pp...

    i pitanje - da li se ono što se odstrani šalje na analizu?

  23. #73
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    nitko?? ni pp???? :?

  24. #74
    wewa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    3,188

    Početno

    Citiraj sorciere prvotno napisa
    nitko?? ni pp???? :?
    Sorcie, pokusaj naci podatak u pretrazivacu - pricalo se o cijenama histeroskopije u privatnim Zg ordinacijama na drugim topicima na ovom podforumu. No, vecina cura je zahvat radila un drzavnim bolnicama, pa ti ni ne mozemo dati odgovor.

    U drzavnim bolnicama je praksa da se tkivo odstranjeno u toku histeroskoprije (ako do toga dodje) salje na PH analizu, nalaz je meni bio gotov za nekih 2 sedmice od operacije.

    I jos - na ovom se podforumu informacije o privatnim klinikama i ordinacijama tretiraju drugacije nego one o drzavnim - zato postoje odvojeni topici o lijecenju na privatnim klinikama - da se ne bi stekao dojam o propagiranju privatnog sektora. I to je jedan od razloga zato se ne prica sasvim otvoreno o cijenama.

  25. #75
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    hvala wewa

    ovaj podforum rjeđe pratim, a za neke stvari ni ne znaš što su - dok ti ne zatrebaju... :/

    potražit ću...

  26. #76
    wewa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    3,188

    Početno

    Citiraj sorciere prvotno napisa
    hvala wewa

    ovaj podforum rjeđe pratim, a za neke stvari ni ne znaš što su - dok ti ne zatrebaju... :/

    potražit ću...
    mozda da kontaktiras pp-om cure koje su radile histeroskopiju privatno, pa da vidis gdje bi bilo pametno otici?
    znam da je nekoliko njih bilo kod dr. Radoncica u Poliklinici Vili, ali se radilo o manjim zahvatima. zapravo, kljucno je sta je indikacija za histeroskopiju - ako se radi o eksplorativnoj histeroskopiji ili kakvom manjem polipu, moze se privatno u manjoj ordinaciji, ali za vece stvari ja bih radije odabrala bolnicu ili recimo CITO u Splitu.

    u svakom slucaju, sretno!

  27. #77
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Citiraj sorciere prvotno napisa
    kaj je tak velika tajna - koliko košta histeroskopija privatno? :?
    pa ne radi se o parfemu ili dijamantima, već o zdravlju...

    ako već nećete javno, lijepo molim pp...

    i pitanje - da li se ono što se odstrani šalje na analizu?

    Dbila si Pp.

  28. #78
    tikica_69 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    2,809

    Početno

    Jel histeroskopija i HSG isto?

  29. #79
    alec avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    1,123

    Početno

    Citiraj tikica_69 prvotno napisa
    Jel histeroskopija i HSG isto?
    nije. HSG je ispitivanje prohodnosti jajovoda,a histeroskopija je procedura koja ginekologu omogućava da pregleda unutrašnjost maternice.

  30. #80
    tikica_69 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    2,809

    Početno

    TNX alec

  31. #81

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    10

    Početno

    Citiraj sorciere prvotno napisa
    nitko?? ni pp???? :?
    ja sam bila na dijagnostičku histero u polikliniku Vili kod dr. Radončića cijena 1400 kn a da je nađen polip i odstranjen onda još 600 kn plus 250 za patalogiju, bezbolno je i sve gotovo u pola sata

  32. #82
    wewa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    3,188

    Početno

    cure, da vas pitam kako ste prosli s ciklusom nakon operacije?

    mene je ovo izludilo - ciklus rekordno dug, toliko da sam radila i betu 5. dan kasnjenja, a nakon toga uzasno obilno krvarenje s jos gorim bolovima...

    jedva cekam trudnocu, pa da se rijesim ove napasti...

  33. #83
    iva_luca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,905

    Početno

    Citiraj wewa prvotno napisa
    cure, da vas pitam kako ste prosli s ciklusom nakon operacije?

    mene je ovo izludilo - ciklus rekordno dug, toliko da sam radila i betu 5. dan kasnjenja, a nakon toga uzasno obilno krvarenje s jos gorim bolovima...

    jedva cekam trudnocu, pa da se rijesim ove napasti...
    Bez ikakvih promjena! M došla uredno i na vrijeme .... a dva mjeseca kasnije je došla Luca!
    Da znaš da i ja jedva čekam da nam ti postaneš T

  34. #84
    wewa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    3,188

    Početno

    Citiraj iva_luca prvotno napisa
    Citiraj wewa prvotno napisa
    cure, da vas pitam kako ste prosli s ciklusom nakon operacije?

    mene je ovo izludilo - ciklus rekordno dug, toliko da sam radila i betu 5. dan kasnjenja, a nakon toga uzasno obilno krvarenje s jos gorim bolovima...

    jedva cekam trudnocu, pa da se rijesim ove napasti...
    Bez ikakvih promjena! M došla uredno i na vrijeme .... a dva mjeseca kasnije je došla Luca!
    Da znaš da i ja jedva čekam da nam ti postaneš T
    moguce je da je promjena zbog parcijalne kiretaze koja je obavljena tokom operacije... ne znam. ali, bas sam se prepala.

    Ljubim i tebe i tvoju Lucu, mislim da sam nestrpljivija nego ti da joj ugledam medeno lice

  35. #85

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    10

    Početno

    samo da vam javim a i ohrabrim, drugi ciklus nakon histeroskopije ostala sam trudna

  36. #86
    Biene avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    485

    Početno

    Čestitam :D :D

  37. #87
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Malo mi je neobično da krvarim 4. dan nakon mini histeroskopije zbog polipektomije, prošli put nije bilo tako dugo krvarenje, sad je čak i svježa krv, osim one odstajale zbog ranice, nisam našla da je neko imao tako dugo krvarenje? imam osjećaj da će mi se zbog toga poremetiti ciklus, a prošli put nije (a uskoro imam pregled poštiman da bude 0).

  38. #88
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Citiraj mare41 prvotno napisa
    Malo mi je neobično da krvarim 4. dan nakon mini histeroskopije zbog polipektomije, prošli put nije bilo tako dugo krvarenje, sad je čak i svježa krv, osim one odstajale zbog ranice, nisam našla da je neko imao tako dugo krvarenje? imam osjećaj da će mi se zbog toga poremetiti ciklus, a prošli put nije (a uskoro imam pregled poštiman da bude 0).
    Mislim da sam oba puta krvarila minimalno 7 dana (nije bila office histeroskopija) - 1. put je bila isto polipektomija, drugi put dg histeroskopija u sklopu laparaskopije i taj drugi put je bilo još i dulje krvarenje, ono, stalno na rubu da mi treba uložak, pa par dana ne treba, pa opet treba itd.

  39. #89
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Ok, znači može i duže trajati, ja sam valjda prošli put imala sreću, nadam se da mi to neće smetat za pregled (kod dr Reša) preksutra.

  40. #90
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Citiraj mare41 prvotno napisa
    Ok, znači može i duže trajati, ja sam valjda prošli put imala sreću, nadam se da mi to neće smetat za pregled (kod dr Reša) preksutra.
    Što se tiče krvarenja, sigurno neće - na VV-u pregledi u stimulaciji kreću 3 dc, tad masu žena još obilno krvari.

  41. #91
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    I standardni savjet za ta dugotrajna krvarenja koja se vucaraju preko 10 dana - "socijalistički" ulošci (vir 80, veoplast itd.), plus lactogyn oralno ako je konkretna žena sklona kandidijazi da se ne razvije uslijed dugotrajnog "peleniranja" i grijanja tog dijela.

  42. #92

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    66

    Početno

    Ja sam u srijedu isla u privatnu polikliniku u Novi sad gdje me je obradila dr Irena bujas jako pristupačna doktorica koja si je dala truda i objasniti mi puno stvari. Buduci da sam prvi postupak prosla bez rezultata tamo sam otisla na preporuku. Na UZV je vidjela da imam endometralni polip od 10 mm. Narucila sam se odmah kod njih na klinici na histeroskopiju od 5 dana cikllusa trebam pocet piti kontracepcijske tablete (ona je preporucila nitroginon ja nikad cula ili neke koje se vec prodaju kod nas koje su dobre) pa jel moze neka preporuka koje da uzmem jer od moje dr ginekolog nisam nikad dobila nikakakv savjet. Dobila sam i popis pretraga koje da obavim prije histero.

  43. #93
    MMK avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    498

    Početno

    DUŠICA 1 ja mislim da bi se ove tablete mogle zvati MIKROGINON.

  44. #94

    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    daruvar
    Postovi
    4

    Početno

    ja sam bila privatno u poliklinici Vili napraviti histeroskopiju i imala prvu ali neuspješnu inseminaciju,budući da sam ostala švorc,odlučila sam javiti se u petrovu na inseminaciju preko uputnice,da bi mi prof.Šimunić rekao da on sve nalaze mora raditi ponovno jer ne vjeruje nalazima svojih kolega.Svi nalazi koje sam radila nisu bili stariji od mjesec dana.Stoga sam jako ogorčena zbog takvih stvari i uopće se ne čudim ženama što sve više odlaze privatno,pa čak i van Hrvatske tražeći pomoć.Sada čekam da skupim lovu da mogu PRIVATNO na sljedeću inseminaciju,jer ne planiram sve operacije i zahvate raditi ponovno ispočetka da bi mogla inseminaciju napraviti kod Prof.šimunića na uputnicu.Za polikliniku Vili imam samo pohvale , za razliku od Petrove i prof.Šimunića!

  45. #95

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    66

    Početno

    Sutra ujutro ce mi raditi histeroskopiju. Na uzv nakon kontracepcije dr je rekla da vidi manji miom ne polip al da ce svakako napraviti histeroskopiju da vide tocno gdje se nalazi da nije slucajno na ulazu u maternicu, ako nije kaze da onda ne predstavlja smetnju za IVF. Ima li tko slicna iskustva.

  46. #96
    sbonetic avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    901

    Početno

    i ja se spremam na histeroskopiju da mi pogledaju unutrašnjost maternice da li je sve u redu....jer u 2 postupka nije došlo do začeća a dr. kaže da su bili uvjereni da ću ostat trudna s obzirom na godine i sve okolnosti

  47. #97
    Dodirko avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,405

    Početno

    Četiri dana je prošlo od histeroskopije a ja još uvijek lagano krvarim. :?

    Da li se trebam brinuti? Ništa me ne boli...

  48. #98
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Dodirko, ja sam skoro 7 dana nakon histero krvaruckala (sjećaš se da sam te pitala za to), ako je malo samo, kao iscjedak, ne bi se trebala brinuti.

  49. #99
    sbonetic avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    901

    Početno

    Dodirko ja sam imala histeroskopiju 09.12. i još uvijek krvarim, sve ovisi šta su ti radili

  50. #100
    Dodirko avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,405

    Početno

    Znači sve je normalno. Odoh sutra onda na Sljeme!

Stranica 2 od 9 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •