Stranica 7 od 9 PrviPrvi ... 56789 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 301 do 350 od 417

Tema: Histeroskopija

  1. #301
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Hvala!
    Posljednje uređivanje od Optimist : 05.09.2016. at 23:32

  2. #302

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Evo direktnog prijenosa
    Okus je odvratan, kad sam trebala popiti drugu dozu sam se skoro ispovracala, ali uspjela sam nekako. Ciscenje je krenulo cca sat vremena nakon popijene prve doze (oko podneva) i cini se da sam pri kraju. Topli savjet, skuhaj si juhu (cistu bistru pilecu),mene spasilo.

  3. #303

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    85

    Početno

    Izdrži i sretno i sutra na pregledu!!

  4. #304
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Danas mi je frendica rekla da je ona i povracala i da je jedva stajala na nogama od iscrpljenosti kad je to pila.
    Nadam se da ces izgurati lezernije do kraja.
    Otici cu do sestara pa nek mi kazu sto tocno i kada trebam uzeti da ne razbijam glavu time.
    Hvala na info!
    Sretno!!!

  5. #305

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Hvala na lijepim zeljama! Dobro se drzim Bitno je puuuuuno piti.

  6. #306

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    85

    Početno

    Ima li ista novog? Kako je prošlo?

  7. #307
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Nisu mi bili gotovi svi nalazi pa čekam sljedeći ciklus. Hvala što misliš

  8. #308

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    85

    Početno

    šteta, bolje da si rješila...al dobro, brzo će to!!

  9. #309
    sanjka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    909

    Početno

    Cure koje ste radile histeroskopiju i biopsiju endometrija dali ste pile kontracepciju taj mjesec i dal se uopce smije piti kontracepcija kad se ide na histero.?? Planiram na histero nakon 4 neuspjela ivf postupka, zapravo jedna pozitivna beta.

  10. #310
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Drage cure,

    Spremam se na histeroskopiju kod R.
    Ima li netko da je bio nedavno privatno i mozda kod njega??
    Koliko je bolni zahvat? Da li apsolutno rijesi sve priraslice, pregrade i sl u maternici??
    Kada se moze planirati T nakon toga? Isti ciklus ili se mora pricekati iduca M??
    Naime, dokt.smatra da sigurno imam priraslice radi kiretaza koje sam imala.

  11. #311

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    21

    Početno

    mono111, ja sam ti bila prošle godine kod doktora R. na dijagnostičkoj histeroskopiji (Repromed), baš u to vrijeme su tek otvorili polikliniku.
    Osim histeroskopije, napravio mi je scratching endometrija.
    Postupak je bez anestezije i traje nekih 15-20 min. Ja sam na svoju ruku uzela jedan normabel od 5mg za svaki slučaj.
    Radila sam je 7 ili 8 dan ciklusa jer je onda najlakši prolaz kroz kanal, postupak nije bolan, više nelagodan, osjećaš lagani pritisak. Super je što možeš na ekranu pratiti (ako te zanima) izgled maternice iznutra, vidi se čak i kraj jajovoda, doktor ti je super i vjerojatno će ti objašnjavati svaki korak, što je meni pomoglo da se malo opustim.
    Scratcing endometrija (ozljedu ili rez) sam osjetila, ništa strašno i traje jako kratko, svega nekoliko sekundi, pretpostavljam da je to slična bol, kao pri uklanjanju kakve priraslice.
    Ja sam u postupak išla već idući mjesec.

  12. #312

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    192

    Početno

    Meni je bilo koma, ali vjerojatno jer nisam radila kod privatnika, već u općoj bolnici pa možda nemaju baš prikladne instrumente, a ja imam jako uzak grlić maternice, pa dok su ga proširili trajalo je čitavu vječnost (naravno iz moje perspektive). Kad je kamera unutra sve ok i stvarno fora. Mene su samo pregledali jer je sve bilo u najboljem redu. Ja sam prije toga dobila inekciju nečeg protiv bolova.

  13. #313
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Zd77,

    Sto je to scretching endometrija??
    Da li je meni mozda to potrebno??
    I normalno ides doma sama nakon toga?
    Da li pijes kakve antibiotike??
    I jedno pitanje, mozda nevezano za ovo, ali da li od svih instrumenata na kiretazi i npr.ovih za tu histeroskopiju se moze pobrati kakva bakterija??
    Naime, briseve sam radila u 9 mjesecu i svi su bili uredni, i onda sam imala kiretazu u. 1 mj.pa ne znam da li bi trebala prije T ponoviti briseve??

    Marijaxy,
    Joj grozno ! Inace u bolnicama koliko sam.procitala uspavaju skroz upravo radi sirenja tog grlica maternice !


    Da li ste krvarile nakon toga??

  14. #314

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    192

    Početno

    Krvarila sam taj dan, sjećam se da su mi stavili onu bolničku zelenu krpu. Ali mislim samo taj dan. Izmučiš se ali misliš, ok nešto će otkriti ili će mi pomoći da zatrudnim, a onda na kraju opet ništa.

  15. #315

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    21

    Početno

    I ja sam se jedno vrime mislila ocu li ici u Zd bolnicu na histeroskopiju, međutim kad sam čula da rade s tim debelim histeroskopom , da budeš u općoj anesteziji, da je potrebna priprema kao za pravi operacijski zahvat (što znači da opet moram moljakati za uputnice), da se čeka nekoliko miseci, odlučila sam se obaviti privatno.
    Mono mislim da je tebi scratching nepotreban, on se preporučuje onima koji imaju problem s implantacijom, što ti očito nemaš, ali najbolje pitaj dr. R.
    Ja sam ga napravila uz put kad već radim histeroskopiju, nek mi i „zagrebu“ maternicu.
    Piše na otpusnom pismu: „učini se scratching fundusa u duljini od oko 2cm (nije ni malo), nakon zahvata ostaje uredan endoskopski zahvat. Terapija: nihil (ništa).“
    Znači nisam uzimala antibiotike, imala sam taj dan, ne bi nazvala krvarenje, možda nekoliko kapi krvi i to je bilo to, išli odma autom za Zd i sutra dan normalno radila.
    Ni moji brisevi ni papa nisu bili baš novi, međutim tražili su ih na uvid da vide da li je sve OK!
    Kod mene isto kao kod Marijexy, išli na histero, možda saznamo uzrok za RIF-a, nismo saznali ništa, obavila taj Scratching, ka možda će to pomoći, pa opet ništa...
    Evo jučer dogovorila ERA test u Novom Sadu, još jedan u nizu testova, koji najvjerojatnije neće pokazati ništa...

  16. #316
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Zd77,

    Aha,.to zagrebu endometrij da bi se lakse prihvatio embrij?? Kao neka vrsta kiretaze??
    Pitala sam bila dokt.R.za tu Hla tipizaciju o kojoj sam te ispitivala i rekao je da to nije potrebno raditi jer to kao nema nikakve veze, i da taj Decortin koji event.uvode od mislim 4 mg da to ne sluzi nicemu, a ostalo nista ne uvode u Hr.

  17. #317
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Sto je taj Era test??

  18. #318

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    21

    Početno

    mono, o ERA testu imaš na imunološke pretrage 2, pisala je Sunny.TP,
    uglavnom rade oni koji imaju problem s implantacijom

  19. #319
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Tnx

  20. #320

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    162

    Početno

    Ja mislim da ima mnogo uspesnih ivf sa dekortin da nije za dzabe dat nakon et li kako ode ja ga nisam uzimala ali sad cu da ga uzimam

  21. #321

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    6

    Početno

    Devojke molim vas za info. Zakazala sam za srijedu histero kod dr Radoncica. Treba mi skinuti 2 polipa. Molim vas za odgovor koliko je bolno jer nisam bas na ti sa bolom. Da li nesto da popijem ranije? Koliko to traje? Bilo kakav savjet meni kukavici please. Hvala cure.

  22. #322
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Kotoranka,
    Joj mene ti je jako jako bolilo kad mi je rezao priraslice, nisam imala polip.
    Doduse, mozda s obzirom da imas samo dva polipa sigurno krace traje pa se nekako da izdrzati.
    Ja sam popila bila dva brufena od 400 i drugi put i Normabel.od 5 mg. Taj normabel me jako osamutio ali i dalje sam osjecala bol, tako da taj normalbel nis.ne pomaze.

    Mene zanima, cure koje su radile tu ajmo reci dijagnosticku office histero, da li ste mogle ici odmah taj ciklus u postupak?
    Znaci iskljucivo s tim malim.instrumentima??

  23. #323

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    6

    Početno

    A joj e sad sam se tek stravila. Pa oni rekose ne boli nego blagi prisak. Ajme majko. Koliko to cudo traje? Kako si izdrzala bol jel ti bilo zlo?

  24. #324

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    6

    Početno

    I ako ti nije problem mozes li mi opisati postupak da bar za to budem spremna. Meni su rekli da to traje 10 min. Ne ide mi se u totalnu anesteziju zbog neceg sto traje 10 min zato sam i izabrala dr R. Hvala ti puno.

  25. #325
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Kotoranka,

    znaci udjes u tu mini salu, sjednes na taj ginekoloski stol, sestra je isto tamo cijelo vrijeme, onda udju s tom cijevi na kojoj je kamera, postupak sam po sebi nije bolan, mislim kad je gijagnosticki, ali je mene jako bolilo kad je rezao. Pa meni je ta prva histero trajala cca 15 min, ne znam tocno ali tu negdje. Imas monitor i mozes sve gledati ali je meni bilo preodvratno to gledai, jer kako ti reze te priraslice vidis i krv...i cijelo vrijeme ti ide i NaCl vodica, i to ti sve kapa po podu, ali nista ne smeta. I to je u pravilu to.
    Znaci, u pocetku nije bas tako jako bolilo, ali sto vise vremena prolazi to je sve gore meni bilo. Ali isto tako moram napisati da je meni cijela maternica bila sljepljena i on je meni rezao ne znam koliko toga da bi uopce napravio supljinu, tebi nece sigirno biti tako bolno posto imas dva polipa. Drugi put mi je bilo malo lakse, tj.zato jer je krace trajalo, pa tih cca 10 min mozda i manje sam nekako izdrzala. Mislim nije nesto sto ne mozes izdrzati ali meni su prvi put krenule i suze, em zato jer me bolilo, a em zato jer je stanje bilo kaoticno.
    javi kako je proslo

  26. #326

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    6

    Početno

    Joj Mono hvala ti puno. Javim obavezno samo da se to zavrsi i ima da ispisem cijeli roman. Puno hvala jos jednom. Cujemo se.

  27. #327
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Kotoranka,

    ja sam bila danas na dijagnostičkoj histeroskopiji, odnosno samo su htjeli virnuti koje je stanje maternice i uzeti uzorak za biopsiju. Trajalo je 20-ak minuta. I moram reći da je meni bilo dosta bolnije od HSG-a. Bilo je poput jačih menstrualnih grčeva. Nije da se ne može izdržati, ali nije baš ugodno. Ali za sat vremena sam bila kao nova
    Sretno!

  28. #328

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    6

    Početno

    Munkice ti si isto bila kod dr Radoncica? Joj cure hvala vam. Samo da prodje.

  29. #329
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Munkica,

    Kod koga si bila na histero??
    Da li ti mozda znas da li taj ciklus kad idem na postupak mogu ibaviti dijagnosticku histero??

  30. #330
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Sorry, cure, ali ne živim u Hrvatskoj.

    Ne znam može li se u istom ciklusu obaviti i postupak i histero. Pretpostavljam da ne jer je moja dr. htjela da histero obavim prije postupka. Ali najbolje da pitaš svog dr. Ja sam morala obaviti histero između 7 i 14 dana ciklusa, odnosno čim završi M.

    Iskreno, pojma nemam jesu li mi dali neku anesteziju. Nisam osjetila da su mi išta dali, ali su me 5 puta prije pitali imam li kakve alergijske reakcije na lijekove.

  31. #331
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Cure, koliko dugo ste krvarile nakon dijagnostičke histeroskopije?

    Taman sam jučer mislila da je gotovo i danas (3. dan) je opet počela crvena krv.

  32. #332
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Ja sam imala operativnu, ali sam krvarila par dana, mozda 4, 5 dana cca.

  33. #333
    NelaR avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Našice
    Postovi
    142

    Početno

    Evo da i ja podjelim svoje iskustvo o histeroskopiji uz scrathing i skidanje neke nakupine.
    Dakle isla sam u IVF polikliniku, radio mi je dr. Maricic, oni imaju najmoderniju tehniku po tom pitanju.
    Na preporuku se popije Normabel 5, da bi se opustili misici i Brufen 600 protiv bolova (oboje sam dobilana recept od dr opce prakse).
    Prijavi se u bolnicu, oni daju spavacicu, papuce...sam postupak ne traje dugo, uz doktora je stalno jos jedan dr i sestra.
    Na ekranu skroz gledas sta se radi i dr objasnjava sta je sta i kako izgleda, bolovi su minimalni, nije ugodno ali nije niti bolno (mene iskreno vise boli ona braunila sto stavljaju za sve postupke)
    Poslje se lezi mozda sat vremena, krvarenje minimalno, drugi dan nista.
    Doktor jos jednom porazgovara s obadvojima u ordinaciji te se dogovorimo za nalaze i sve dalje, te uz otpusno pismo ides kuci.
    Kosta 3000kn ali nije uopce bolno niti strasno stresno.
    Kolegica koja je radila preko uputnice bila tri dana u bolnici i anestezija i kojesta, tako da je ovo maciji kasalj.

  34. #334
    sanjka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    909

    Početno

    Potpisujem sve sto je Nela napisala.
    I ja sam u ivf poliklinici odradila histero i scratching endometrija i vrijedi svake kune.

    Tocnije betoki histeroskopija se zove.

  35. #335
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Cure,

    One kojima sam.pitanje postavila prije.
    Bila sam dns u Repromedu i moze se taj ciklus napraviti histero u kojem se ide u postupak !
    Tako da idem cim dobijem.M !!!!!!!
    I odmah pocinjem taj ciklus sa lijekovima !

  36. #336

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    482

    Početno

    Mono, super vijesti!!
    Puno, puno, puno srece zelim

  37. #337
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Biska,
    Hvalaaaa !!!!

  38. #338

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    6

    Početno

    Mono evo da se i ja javim. Odradila sam juce histero privatno ali ipak u Novom Sadu u anesteziji. Skinuta 2 polipa. Boljelo me je kad su me probudili kao jak menstrualni bol, tako da ja stvarno ne znam kako bi izdrzala bez anestezije. Osim sto sam malo iscrpljena od anestezije sam zahvat je dobro prosao. Zelim ti sve najbolje i hvala ti na podijeljenom iskustvu.

  39. #339
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Kotoranka,
    Drago mi je da je sve dobro proslo !
    Hvalaa.i tebi sretnooooo !!!

  40. #340
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Curke imam problem. Zakazana mi je histeroskopija za 20.06., a meni M jos nije dosla. Ni ne znam kada ce doci jer nema nikakvih naznaka da bi mogla. Anesteziologu bih trebala u petak. Ima li smisla otici anesteziologu kad cu morati odgoditi operaciju, tj da mi ne bi taj njegov nalaz bio star?

  41. #341
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Najbolje da nazoves bolnicu u koju ides na histero i pitas.
    Makar, pa nista se nece promijeniti i da mjesec dana prodje od anestezologa.
    Sretnoooo

  42. #342

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    62

    Početno

    Drage cure,

    Spremam se na histeroskopiju kod dr. Corica u Petrovu, imate neka iskustva? Kako to izgleda? Postupak, bol, oporavak...

  43. #343
    sljokicaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    172

    Početno

    Pozdrav cure!

    Bila sam u ponedjeljak u bolnici na histeroskopiji, radili su ju pod punom anestezijom, pa su me nakon zadržali još 5 sati da ne bi što bilo i onda sam išla doma.
    Išla sam jer je doktor nešto vidio na ultrazvuku i sumnjao da se radi o polipu na cerviksu. Međutim nalaz iz bolnice kaže da ništa nije pronađeno.

    E sad pitanje koliko dugo ste vi nakon postupka krvarile? Ja sam evo 5 dana iako nisu ništa znaći odstranili, a sada mi još ide pojačano sluz. Znate li da li je to normalno?

  44. #344
    darmar avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    Mostar
    Postovi
    405

    Početno

    pozdrav cure,
    sljokicaa i ja sam imala histeroskopiju 26.09.2017. u Mariboru i rađena je pod općom anestezijom, odstranjen je polip od 5 mm i endometriozno žarište isto 5 mm, nakon iste nisam nimalo krvarila, tek koja kapljica negog smeđeg iscjedka dan dva i to je to. No od jučer, znači 7 dana iza pojavio se bas smećkasti iscjedak većeg obima, e sada da li je to pred menstruaciju koju bi trebala dobiti 10.10. ili je neko čišćenje neznam?
    Prvi put kada sam imala histeroskopiju prije 3 godine je bilo krvarenja i dr. je rekao da je to sve normalno, a eto sada gotovo ništa.

  45. #345

    Datum pristupanja
    Dec 2017
    Postovi
    39

    Početno

    zdravo svima
    ja sam nova na ovum forumu.naime, spremamo se najvjerovatnije na MPO u Petrovoj.
    Nakon napravljenih svih traženih nalaza, utvrđen mi je endometralni polip i doktor predlaže histeroskopiju. Rečeno mi je da se javim 1dc te da će mi onda dati termin. Što očekivati od toga? da li idem odmah doma ili se ostaje u bolnici? radi li se po lokalnom ili općom anestezijom, ili nikakvom?
    Ja sam podosta zbunjena jer od prvog razgovora prije malo više od 2 mjeseca do sad nisam ništa pretjerano saznala od doktora. Ono što se od mene tražilo je da reduciram tjelesnu masu i npravim kks,ogtt, hormone. MM ima teratozoospermiu.
    Svi savjeti su dobrodišli te vam unaprijed zahvaljujem

  46. #346
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Mrena,
    Ne znam odg.na sva tvoja pitanja, ali radi se u opcoj anesteziji, znaci moras obaviti anesteziologa sigurno i vaditi kks i ostalo, to sve u Petrovoj mozes obaviti.
    Mislim da se ne ide isti dan doma, nego tek iduci...mislim da si ukupno najduze 3 dana u bolnici, ali to je valjda najduze.
    Mislim da sve trebas pitati dokt.sve sto te zanima...ne znam kod kojeg si. Ali sigurna sam da ce svaki odgovoriti na sva tvoja pitanja...
    Ja ne idem vise iz ambul.bez da sve pitam

  47. #347

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    124

    Početno

    Ja sam bila u 10. mjesecu u petrovoj na histeroskopiji, doduše dijagnostičkoj, nije trebalo ništa uklanjati. Javi se doktoru za termin i napravi krvnu sliku i to što ti je rekao, a onda ćeš u Petrovoj obaviti anesteziologa kad te zaprime u bolnicu. Ja sam bila primljena u ponedjeljak, navečer sam dobila nešto za čišćenje crijeva, zahtvat je bio u utorak ujutro, a išla sam kući u utorak popodne. To zato što je kod mene bila samo dijagnostička i doktor me pitao želim li ići isti dan kući. Inače se u pravilu ostaje i taj dan pa sljedeći ujutro ideš kući. Histeroskopija se radi nakon što potpuno završi menstruacija, a prije ovulacije. Ide opća anestezija.

  48. #348
    NelaR avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Našice
    Postovi
    142

    Početno

    Citiraj mrena prvotno napisa Vidi poruku
    zdravo svima
    ja sam nova na ovum forumu.naime, spremamo se najvjerovatnije na MPO u Petrovoj.
    Nakon napravljenih svih traženih nalaza, utvrđen mi je endometralni polip i doktor predlaže histeroskopiju. Rečeno mi je da se javim 1dc te da će mi onda dati termin. Što očekivati od toga? da li idem odmah doma ili se ostaje u bolnici? radi li se po lokalnom ili općom anestezijom, ili nikakvom?
    Ja sam podosta zbunjena jer od prvog razgovora prije malo više od 2 mjeseca do sad nisam ništa pretjerano saznala od doktora. Ono što se od mene tražilo je da reduciram tjelesnu masu i npravim kks,ogtt, hormone. MM ima teratozoospermiu.
    Svi savjeti su dobrodišli te vam unaprijed zahvaljujem
    Mrena, ako imas mogucnosti odi u privatnu kliniku. Ja sam isla u IVF polikliniku na histeroskopiju i stvarno sam odusevljena. Svi su me isplasili kako je to jako bolno, medjutim oni imaju najnoviji histeroskop i ne boli nista (neugodno je ali vise me boli braunila nego to). Dosla sam nataste ujutro, popila sat vremena prije Normabel 5 i tamo deset minuta prije Brufen 800 (prepisala mi moja dr opce prakse), dobila spavacicu, papuse i krevet, gledala tv dok sam cekala. Zahvat sam cijelo vrijeme gledala na ekranu i dr Maricic je komentirao sta je sta i kako izgleda, jos je jedan dr unutra i sestra i cijelo vrijeme pricamo i gledamo u ekran u boji, uzeli uzorke, napravili scrathing endometrija... Kad je gotovo odvezli me nazad u sobu i jos sam malo odlezala. Bolovi minimalni, krvarenje minimalno (doduse nista nisam trebala odstraniti). Sve u svemu za dva-tri sata sam isla kuci. Nalaz mi je stigao meilom te kad sam dosla na kontrolu i u originalu sa slikama. Sve skupa kosta 3000kn ali stvarno vrijedi, bez stresa, lezanja u bolnici, anestezije, ciscenja, bolova...

  49. #349

    Datum pristupanja
    Dec 2017
    Postovi
    39

    Početno

    Hvala vam na odgovorima prije svega.
    Ma zapravo sam jako zbunjena jer je Dr. Vrcic na brzinu rekao da nemam sad sto drugo vec napraviti histeroskopiju i da pricekam vani dok provjeri kad je slobodni termin. U ovom ciklusu ga nije pronasao pa je samo rekao da posaljem mail 1dc i da cu dobiti termin. Iz tog razloga nisam imala priliku postavljati pitanja.
    Ok, pripremit cu se na to da sam min 1 a max 3 dana u bolnici. Kks sam vec obavila ovaj mjesec jer sam morala bez obzira na histeroskopiju.
    S obzirom da sam se Dr. Javila za pomoc, malo mi je neugodno da trazim da zahvate radim negdje drugo, neznam da li me razumijete. Da li je neko od vas bio u postupku mpo kod istog doktora?

  50. #350

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Cure,koliko ima smisla scratching endometrija i histero ukoliko se odgada transfer za jos 2 ciklusa..
    Dakle,od zahvata do transfera ce proci 3 ciklusa..

Stranica 7 od 9 PrviPrvi ... 56789 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •