Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234
Pokazuje rezultate 151 do 166 od 166

Tema: Koliko mi je Roda promijenila zivot!

  1. #151
    sonči avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    406

    Početno

    Puno savjeta
    puno korisnih informacija
    u dobru izlu
    HVALA RODE

  2. #152
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    hvala vam svima

    vaši postovi su isprintani i neki od njih će biti pročitani sutra na svečanoj proslavi našega desetoga rođendana

  3. #153
    dutka_lutka avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,292

    Početno

    Nisam valjda zakasnila?... Daddy je napisao do 29.11...
    Kasno Marko na Kosovo stiže...

    Nema veze. Nakon što sam rodila u 38., nije ni čudo što svoju zahvalu Rodi pišem u zadnji čas!

    Drage Rode i Rodice,
    želim vam zahvaliti što dojim svoje dijete.
    Nakon povratka iz bolnice, zbog tamošnje odvojenosti od bebe imala sam jako malo mlijeka. Na forumu sam pronašla savjete vaših savjetnica, te sam izdajanjem povećala količinu mlijeka, a kasnije je malena prešla na prsa! Nitko sretniji od mene! Mislim da sam zato danas jako povezana sa svojim djetetom, a o utjecaju na zdravlje djeteta da i ne govorim. Dugo sam je dojila.

    Zatim sam na Rodinom portalu otkrila članke o nošenju djeteta, da je to jako dobro za razvoj djeteta, o čemu tada baš i nisam imala pojma! Onda članke o zajedničkom spavanju, kao još jednom načinu poboljšanja dječjeg zdravlja! Pa o povezujućem roditeljstvu... oni su bitno odredili moj put kao roditelja. Suprugu se sve to isto tako jako dopalo i sve je podržao. On i inače brzo shvaća. : yes:

    Uočila sam i poziv na radionice «NE! po guzi», baš u vrijeme kad smo se pitali kako dijete usmjetriti željenom ponašanju, ali bez fizičkog kažnjavanja koje je danas i zakonom zabranjeno, a koje je bilo omiljena metoda odgoja na ovim prostorima prije 3-4 desetljeća.

    To me potaklo i na sudjelovanje na Unicefovim radionicama «Prve tri su najvažnije», jer sam uvidjela da odgoj djeteta i nije tako lak i jednostavan zadatak.

    Na forumu sam dobila i informacije o autosjedalicama, koje su mi prije toga bile prilično apstraktan pojam. Sva sreća, strogo smo se pridržavali svega što smo saznali.

    Tu su bile i tablice dohrane, koje se dosta poklapaju s tablicom naše pedijatrice. I njih smo se pridržavali.

    Tu ćemo sada stati, a nastavljamo za 20. godišnjicu! : wink:
    Hvala Rodama na svemu!!!



    Puse!

  4. #154
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    ono što ne pročitamo danas, ući će u Rodinu monografiju koju pripremamo do kraja godine

  5. #155
    Nika avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,535

    Početno

    Sad dok me još pere osjećaj ovaj, nakon današnje proslave da ne zaboravim napisati...

    Da bi postala bolji roditelj, morala sam postati i boljom osobom, hvala joj na tome.

    Tiho mi je Roda došla,
    sve mi uzburkala
    pa donijela spokoj i mnogo ljubavi <3

  6. #156
    Milina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    Mošćenica
    Postovi
    60

    Početno

    Ja sam ovdje jako friška, iako često pročitam mnoge stvari na rodi. Jako mi je lijepo i poticajno čuti ovakve teme, i postove, odmah mi daju poticaj da i je češće svratim te budem i aktivnija, pošto ne tipkam često, ali vrijeme mi izmakne, djeca traže pitaju itd. Ja pročitam nekada i natipkam u brzi odgovor a ne pošaljem jer s druge strane me zove dijete.....

  7. #157

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    3,461

    Početno

    Rodina proslava je bila odlična, tako puno pozitivne energije rijetko se sreće na nekim "službenim" obilježavanjima. Bilo je i smijeha tj. frcanja suza od smijeha, ali, naravno, i onih od ganuća, gdje biste vi bez patetike, čak smo se i mi "dostojanstveni" morali sramotiti sa šmrcanjem i papirnatim maramicama.

    No, stvarno lijepa, prelijepa priredba, svaka čast!

    Tu je jedini link iz novina koji sam danas našla o obljetnici:

    http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvat...rku-Milinovicu

    vjerujem da ih ima još.

    Nagrade i antinagrada tj. mućak, bili su zanimljivi novinarima, a zanimljivi su i nama.

    Zašto ne stavite na portal detaljan popis s nagrađenima i obrazloženjima nagrada, da znamo tko su točno ti ljudi, gdje rade i zbog čega im je Roda dodijelila priznanje?

  8. #158
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    hoćemo
    svaki dan ćemo predstaviti po jednu kategoriju
    danas idu porodi

    Neno, hvala što si bila i podijelila svoje srce i suze s nama...

    (znoj si već nekoliko dana prije)

  9. #159

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    3,461

    Početno

    Ajme, sad vidjeh kratko i na Indexu, pogledajte dolje reakcije čitatelja, ostade Milinović "mućak"

    http://www.index.hr/vijesti/clanak/m...ak/585845.aspx

  10. #160

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    3,461

    Početno

    Još samo ovo - kako je Roda razveselila Milana Bandića (a kao - vi ratujete, kajgod!)

    http://www.zagrebancija.com/foto.php...17&idrf=847429

  11. #161
    zhabica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    u radosti ...
    Postovi
    3,922

    Početno

    Dirljivo mi je čitat sve ove postove i drago mi je da je bilo lijepo na proslavi <3

    Puno uspjeha i u budućem radu!

    ispričavam se na totalno promašenom komentaru o promjeni naslova :sram:

  12. #162
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj zhabica prvotno napisa Vidi poruku
    ispričavam se na totalno promašenom komentaru o promjeni naslova :sram:
    nije tvoj komentar promašen; zapravo je priličko na mjestu

    jer većina postova ovdje se i odnosi na tu dimenziju, a ne na izmijenjen život

    iako smo mi topic otvorili da se govori baš o Rodi koja je promijenila život tako što je podigla naknade za rodiljni dopust, uvela autosjedalice u Zakon, senzibilizirala društvo prema dojenju u javnosti...
    to su doista promjene koje utječu na živote

  13. #163
    zhabica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    u radosti ...
    Postovi
    3,922

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa Vidi poruku
    o Rodi koja je promijenila život tako što je podigla naknade za rodiljni dopust, uvela autosjedalice u Zakon, senzibilizirala društvo prema dojenju u javnosti...
    to su doista promjene koje utječu na živote
    istina! i hvala za toliki trud

  14. #164
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    veliko finale jučerašnje proslave, pogledajte do kraja:

    http://www.youtube.com/watch?v=7wKZA...ature=youtu.be

  15. #165
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    Dobri ljudi, veselje i ljubav, neprocijenjivo

  16. #166
    darva avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    385

    Početno

    Cure,svaka vam cast
    Cijenim vas jer se godinama borite za opce dobro. Svaki projekt koji je apricot navela je zlata vrijedan.
    Pomazete cijeloj regiji svojim djelovanjem. U ova danasnja vremena rijetke su organizacije koje nisu razocarale, a Roda me odusevila bezbroj puta
    Jedna od stvari koja se mene dojmila,nisam to imala priliku nigdje napisati, kad je prosle godine stradala jedna forumasica,Roda je prekinula rad foruma na jedan dan u spomen na tu dragu curu. Meni je to bila predivna gesta,bas humanost na djelu.
    Zelim vam jos puno godina ovakvog djelovanja kao do sada!

Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •