Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Koliko smo ustvari povezani sa svojom djecom

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,230

    Početno Koliko smo ustvari povezani sa svojom djecom

    Dakle jedna mala zgoda koja se nama sinoc desila pa jos razmisljam o tome.

    Sinoc je muz spavao sa Annabel u njenoj sobi a ja i Noah u nasoj.Odjednom me nesto probudilo,ali kao neki strah jer kad sam se probudila noge mi se tresu i ono kao neke iglice u nogama.Pogledam Noah a on spava a onda jedno 20 sekundi poslije on tako zaplace tj zakoceni se kao da je i njega nesto prepalo.Ja sva u soku.Nisam ga uspjela smiriti narednih 20 min.Kad smo kasnije ustali u jutro kaze meni muz kako ga je cuo i pita sta je bilo jer navodno minutu prije nego ce on cuti Noah Annabel se probudila i probudila njega i rekla mu da se prepala neceg.Ja sva sokirana jer to onda znaci prvo se to desilo Annabel pa meni pa Noah.

    Zato se i pitam do koje razine smo ustvari povezani sa svojom djecom i da li osjecamo isto i sanjamo isto

    Sta vi mislite?Da li je ko imao slicnih iskustava ili sam ja poludila malcice :D

  2. #2
    kloklo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Jarun
    Postovi
    2,995

    Početno

    Pa, čujte - gledajte....ako si poludjela, onda bi i ja željela šiznuti na isti način :D :D :D jer je priča fascinantna i damn uvjerljivo opisuje razinu divne, duboke povezanosti vas četvero :D
    Doduše, sigurno bi ti bila sretnija da se to pokazalo na neki drugi način, a ne baš polsatnim noćnim strahom, ha :?

  3. #3

    Početno

    Karlo je još mali za baš takve situacije ali mi imamo novi ritual s noćnim podojem...prvo vrijeme bi me probudio plačem, ali u zadnjih par tjedana se ja probudim pola minute (doslovno) prije nego on otvori oči i gurne ruke u usta, pa mu uvalim sisu...tako da MM napokon može normalno prospavat cijelu noć :D 8)

    Da napomenem - nije 'unutarnji sat', jer se još uvijek nismo navikli da se budi svake noći u isto vrijeme, nego jednu noć u pola dva, dugu u 4 ujutro...tako da ne znam šta je ako ne neka telepatija između nas dvoje...

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    42

    Početno

    Poludjela sigurno nisi i baš je divno biti tako povezan sa svojim djetetom. :D :D

  5. #5
    †marival avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    685

    Početno

    Desilo se to nekoliko dana nakon useljenja u novi stan.
    Usred noći probudila sam se sva u nekom strahu i panici, otrčala sam u dječju sobu i ravno prema Ivanu. Naravno mirno je spavao kada odjednom prozor koji se nalazio iznad njegovog kreveta odjednom bubne i ostane visiti samo na jednoj panti. Možete si misliti kakva me panika uhvatila i što bi se desilo da ja nisam došla u tom trenutku tamo.
    Što se dojenja tiče i to mi se bezbroj puta događalo da se probudim par trenutaka prije njih, ili da se probudim netom prije nego se oni bude ujutro.

  6. #6

    Početno

    A ujutro je druga priča...MM se probudi i ode se spremit za posao, onda premota malog koji se u međuvremenu probudi, onda ja kroz neku maglu skužim da mi fale dvojica u krevetu (koji je inače 2m x 2m pa se ionako po noći ne dotičemo osim ako se ne potrudimo) i otvorim oči...i MM mi ga samo servira natrag u krevet :D

  7. #7

    Početno

    david se budi nocu x puta, i uglavnom se ja probudim par minuta prije njega, tako da se pitam - jeli ja toliko predosjecam svoje dijete, ili ga ja onako probudjena, okrecuci se po krevetu probudim??

    salu na stanu, jedne noci sam se probudila upravo u momentu kad se moj dragi okretao u snu i spremao se poklopiti bebaca laktom preko lica i samo sam mu zgrabila lakat rukom.. to je bilo prije nego sto se i kod njega razvio osjecaj da je beba u krevetu i sad nema sanse vise da ga poklopi.

  8. #8

    Početno

    Citiraj bejbe prvotno napisa
    salu na stanu, jedne noci sam se probudila upravo u momentu kad se moj dragi okretao u snu i spremao se poklopiti bebaca laktom preko lica i samo sam mu zgrabila lakat rukom..
    I to smo prošli...sad ja veći dio vremena spavam u sredini...ali kao što rekoh...krevet je dovoljno velik da se mogu cijelu noć vrtit i ne pogodit dva puta isto mjesto...onak...spaja se sa horizontom :wink: :D

  9. #9
    brane avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,317

    Početno

    Moj Tino se budi svako jutro u 7:00 jer u 7:30 ide u jaslice...
    prvih 5 dana sam navijala sat da me probudi...
    drugih pet dana sam se budila u 6:55 i čekala da sat zazvoni i probudi Tina...
    trećih pet dana i do dana današnjeg probudim se u 6:45 u istom trenu kad i Tino, pogledamo se i onda se ona iz svog krevetića prebaci kod nas u krevet i grli se samnom do 7:00...

    u subotu ujutro smo isli na veliki pazar u opskrbu vocem i povrcem...
    subotom je pazar prepun jedva da se može kolicima proć normalno a da se nekoj nonici ne ugazi noga...
    i tako u svoj toj pustoj gužvi u jednom trenu mi prođe kroz glavu kako je mojem Tinu sigurno jako zagusljivo u toj gužvi, sljedeći tren čujem nekoga kako mi govori
    "duso, jubabi, pebe...pebe...."
    (prijevod:dušo,ljubavi, volim te)
    pogledam Tina a on mi se smjeska najljepšim osmjehom na svijetu i iz petinih žila se dere "dusooooooooooooooooooooooo ......."
    nonice su nas gledale, a meni su suze isle kako me je to raznjezilo...

    inace ujutro ako se pravim da spavam dok se on diže iz kreveta, dođe do mene, uvuče se u krevet i ljubi me dok se ja ne probudim....
    dok po MM-u skace ko lud dok se ovaj ne probudi....

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •