Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 84 od 84

Tema: Tko je zapravo Tatamata ?!

  1. #51
    sladjanaf avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    1,950

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa
    Citiraj sladjanaf prvotno napisa
    dobro, dobro, samo sam pitala...
    šta si se prepala
    i to prek interneta, zamisli da te vidim uživo...

  2. #52
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    uuuuuuu, ne bi bilo dobro...

  3. #53

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    3,522

    Početno

    Zanimlijvo je da istu problematiku upravo rjesavam na svom (audio, producentskom) forumu.

    Nasa pravila tamo su manje vise apsolutistična jer dok nije bilo tako nije bilo dobro. Znaci, pravilo je - sto kaze admin, moderator itd. to je to, ako ti nesto ne odgovara rjesavas direktno s njima ili se pozalis nekom drugom adminu/moderatoru, ali ne dizu se revolucije (a bilo ih je nekoliko! JEdnom sam cak koristila ovlast admina da banam samu sebe koliko me to izludjivalo)!

  4. #54
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    ja sam se spasila kad sam se ostavila poslova administratora i moderatora!

  5. #55

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    3,522

    Početno

    Citiraj sorciere prvotno napisa
    ja sam se spasila kad sam se ostavila poslova administratora i moderatora!
    Slazem se! Ja tamo vise nisam zeljela biti admin nakon gore navedenog "pucanja", ali su mi ostavili funkciju super-moderatora samo zato da budem pravilno rangirana (tako su rekli), iako nista, ama bas nista ne radim vise.

  6. #56

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    3,522

    Početno

    Citiraj sorciere prvotno napisa
    ja sam se spasila kad sam se ostavila poslova administratora i moderatora!
    Slazem se! Ja tamo vise nisam zeljela biti admin nakon gore navedenog "pucanja", ali su mi ostavili funkciju super-moderatora samo zato da budem pravilno rangirana (tako su rekli), iako nista, ama bas nista ne radim vise.

  7. #57

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,230

    Početno

    Meni super dodje sto svake godine imam 30 godina

  8. #58

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    Citiraj Natasa30 prvotno napisa
    Meni super dodje sto svake godine imam 30 godina

    vidiš tebi super,a meni svi znaju koje sam godište

  9. #59

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,230

    Početno

    Citiraj maria71 prvotno napisa
    Citiraj Natasa30 prvotno napisa
    Meni super dodje sto svake godine imam 30 godina

    vidiš tebi super,a meni svi znaju koje sam godište
    Ko ti je kriv

  10. #60

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    981

    Početno

    Citiraj Natasa30 prvotno napisa
    Meni super dodje sto svake godine imam 30 godina

  11. #61

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb - Wien
    Postovi
    1,171

    Početno

    A ja vidjevsi naslov mislila kako se TATA MATA odlucio predstaviti punim imenom i prezimenom

  12. #62
    Njojza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    1,709

    Početno

    Citiraj Mamasita prvotno napisa
    A ja vidjevsi naslov mislila kako se TATA MATA odlucio predstaviti punim imenom i prezimenom
    same here

  13. #63
    Amelie32 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    839

    Početno

    Citiraj irenas prvotno napisa
    Citiraj Natasa30 prvotno napisa
    Meni super dodje sto svake godine imam 30 godina
    I ja sam stala na 32.

  14. #64

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    981

    Početno

    Citiraj Njojza prvotno napisa
    Citiraj Mamasita prvotno napisa
    A ja vidjevsi naslov mislila kako se TATA MATA odlucio predstaviti punim imenom i prezimenom
    same here
    Umirem

  15. #65
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    Citiraj maria71 prvotno napisa
    Citiraj Natasa30 prvotno napisa
    Meni super dodje sto svake godine imam 30 godina

    vidiš tebi super,a meni svi znaju koje sam godište
    a ja mislila da ti imas 71god!!

  16. #66

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    3,522

    Početno

    Citiraj Njojza prvotno napisa
    Citiraj Mamasita prvotno napisa
    A ja vidjevsi naslov mislila kako se TATA MATA odlucio predstaviti punim imenom i prezimenom
    same here
    i tu!

  17. #67
    Njojza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    1,709

    Početno

    Citiraj irenas prvotno napisa
    Citiraj Njojza prvotno napisa
    Citiraj Mamasita prvotno napisa
    A ja vidjevsi naslov mislila kako se TATA MATA odlucio predstaviti punim imenom i prezimenom
    same here
    Umirem
    cuj sreco, od mene nije bilo drugo ni za ocekivati

  18. #68
    momze avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    4,444

    Početno

    khm, khm

  19. #69
    tatamata

    Početno

    Dragi ljudi,

    neki su krivo shvatili, pa da objasnim.

    Moj nick NIJE nestao prilikom promjene foruma, servera, bla bla...ja sam ga zadržao, kao što ste i vi drugi zadržalil svoje nickove. Nestali su doduše postovi.



    edit. dalje je slijedio copy paste privatne poruke, bez dozvole posiljatelja, koji je i izbrisan. ivarica[/b]

  20. #70
    tatamata

    Početno

    Zadnju rečenicu u postu je isto rekla anchie.....ne znam zašto nije boldano....

  21. #71
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    tatamata, je li anchie dala pristanak za javno objavljivanje njezinog pp-a??

  22. #72
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj tatamata prvotno napisa
    Dragi ljudi,

    neki su krivo shvatili, pa da objasnim.

    Moj nick NIJE nestao prilikom promjene foruma, servera, bla bla...ja sam ga zadržao, kao što ste i vi drugi zadržalil svoje nickove. Nestali su doduše postovi.
    Tatamata, ali - JEST.

    Kod selidbe na novi forum svi korisnici su bili informirani da ce se na novom forumu, koji je nova baza - MORATI PONOVO REGISTRIRATI.
    i ti si to ucinio. na starom forumu (nije vise dostupan javnosti, tamo si imao 33 posta) si ti bio registriran pod imenom tAtAmAtA

    na ovom forumu nisi imao nijedan post (a ne da si imao pa je brisan) do pred nekoliko dana.

  23. #73
    Sanela-Naja avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    532

    Početno

    gdje je ovo ošlooo?

    želim samo reći da podržavam administratorice / a nije da im je to potrebno / , mislim, imate sve ovlasti...čemu uopće ovakav topic?

    Njojza (napisa):
    Mamasita (napisa):
    A ja vidjevsi naslov mislila kako se TATA MATA odlucio predstaviti punim imenom i prezimenom


    same here


    i tu!

    potpisujem

  24. #74
    tatamata

    Početno

    Mislim da je ovo ipak previše. Dozvole ? Da možda nećemo i na sud ?

    Ja ću se maknuti s foruma, premda sam jedan od rijetkih muških ovdje. Ni kriv ni dužan.

    Ponavljam :

    NIGDJE NA INTERNETU NE POSTOJI OVAKVA DIKTATURA S NICKOVIMA. GDJE GOD SE REGISTRIRATE NICK VAM OSTAJE DOK STE ŽIVI - VI ILI STRANICA !

    Nije fer

  25. #75
    tatamata

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa
    Citiraj tatamata prvotno napisa
    Dragi ljudi,

    neki su krivo shvatili, pa da objasnim.

    Moj nick NIJE nestao prilikom promjene foruma, servera, bla bla...ja sam ga zadržao, kao što ste i vi drugi zadržalil svoje nickove. Nestali su doduše postovi.
    Tatamata, ali - JEST.

    Kod selidbe na novi forum svi korisnici su bili informirani da ce se na novom forumu, koji je nova baza - MORATI PONOVO REGISTRIRATI.
    i ti si to ucinio. na starom forumu (nije vise dostupan javnosti, tamo si imao 33 posta) si ti bio registriran pod imenom tAtAmAtA

    na ovom forumu nisi imao nijedan post (a ne da si imao pa je brisan) do pred nekoliko dana.
    OK ?!?! Dakle, ovdje imamo potvrdu da ja baš nisam čovjek bez postova i privatnih poruka. Drago mi je da si ovo objavila. Hvala. Priznajem da sam zaboravio da sam se morao ponovo ulogirati, ali to ne mijenja bit priče. Ja želim sudjelovati ovdje (više ili manje), ali isključivo pod svojim izvornik nickom. Zar to nije moje pravo ?

  26. #76
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    ne, nisi se trebao ponovo ULOGIRATI, trebao si se ponovo REGISTRIRATI.

    stari forum (kao i stara slava) nemaju veze s ovim forumom.
    svi nasi nickovi su novostvoreni, ja sam npr na starom bila ivarovamama

  27. #77
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj tatamata prvotno napisa
    Mislim da je ovo ipak previše. Dozvole ? Da možda nećemo i na sud ?
    Vjerovali ili ne, treba Vam dozvola da biste objavili moju privatnu poruku javno na webu - primjetite poboldanu rijec u recenici i njeno znacenje.

    S obzirom da ste na internetu 15 godina, trebali biste znati da NIJE dozvoljeno javno iznositi nesto sto je receno u nekoj zatvorenoj sobi ili je napisano privatno, ukoliko nije dobivena dozvola. To je opci bonton u forumskom svijetu.

    Sigurna sam da se Vama ne bi svidjelo da cjelokupnom clanstvu dam na uvid neke dijelove Vasih poruka. I ne, ne morate se braniti i govoriti mi da mogu - ja takve stvari ne radim bez obzira sto je to mozda Vama bilo ok napraviti.

  28. #78
    tatamata

    Početno

    Ma joj,

    ok - registrirati ! Moje pitanje je - što to mijenja na stvari ? Pa nisam se registrirao jučer, nego prije 3 godine !

  29. #79
    tatamata

    Početno

    Citiraj anchie76 prvotno napisa
    Citiraj tatamata prvotno napisa
    Mislim da je ovo ipak previše. Dozvole ? Da možda nećemo i na sud ?
    Vjerovali ili ne, treba Vam dozvola da biste objavili moju privatnu poruku javno na webu - primjetite poboldanu rijec u recenici i njeno znacenje.

    S obzirom da ste na internetu 15 godina, trebali biste znati da NIJE dozvoljeno javno iznositi nesto sto je receno u nekoj zatvorenoj sobi ili je napisano privatno, ukoliko nije dobivena dozvola. To je opci bonton u forumskom svijetu.

    Sigurna sam da se Vama ne bi svidjelo da cjelokupnom clanstvu dam na uvid neke dijelove Vasih poruka. I ne, ne morate se braniti i govoriti mi da mogu - ja takve stvari ne radim bez obzira sto je to mozda Vama bilo ok napraviti.
    Dobro,

    onda izbrisite dio u kojem vas citiram. Vi ste u mogucnosti taj dio izbrisati, pa tako i postupite.

  30. #80
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj tatamata prvotno napisa
    Ma joj,

    ok - registrirati ! Moje pitanje je - što to mijenja na stvari ? Pa nisam se registrirao jučer, nego prije 3 godine !
    jes, ti si se registrirao na ovom forumu prije tri godine, ali si tri godine svima nama, svim korisnicima foruma i osoblju foruma bio - nevidljiv. to je ono sto je bitno. s jedne strane imamo Tatumatu koji se srodjuje sa svojiim nickom u svom dnevnom boravku, pred ekranom, a druge imamo TATU MATU s kojim se svi srodjujemo.

    evo kad sam naprimjer ja registrirana?
    meni je neki pobjesnjeli pubertetljija lani, preklani, izbrisao korisnicko ime i morala sam se sljedeceg dana ponovo registrirati. da se netko tog jutra registrirao prije mene kao ivarica, jel bi to bilo njegovo pravo?

  31. #81
    tatamata

    Početno

    ivarica,

    naravno da to ne bi bilo fer prema tebi. Mi se ovdje razgovaramo, ali malo zaobilazimo bit. Ti govoriš o jednom danu, a ja o razlici u registraciji od 2 godine !

    Već sam rekao - nisam bio aktivan jer je dijete naraslo, pa nisam imao ni potrebe puno raspravljati. Sad, kad je došlo druge dijete, imam tu potrebu. To što redovito pratim forum ne mogu dokazati, ali to opet nije srž problema.

  32. #82
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj tatamata prvotno napisa
    ivarica,

    naravno da to ne bi bilo fer prema tebi. Mi se ovdje razgovaramo, ali malo zaobilazimo bit. Ti govoriš o jednom danu, a ja o razlici u registraciji od 2 godine !

    Već sam rekao - nisam bio aktivan jer je dijete naraslo, pa nisam imao ni potrebe puno raspravljati. Sad, kad je došlo druge dijete, imam tu potrebu. To što redovito pratim forum ne mogu dokazati, ali to opet nije srž problema.
    Tatamata, u ovoj situaciji ne radi se samo o tebi. Radi se o tisucama korisnika koji taj nick povezuju s odredjenom osobom, s odredjenim stavovima, s odredjenim razmisljanjima - a to, na tvoju zalost, nisi ti nego netko drugi tko je bio aktivan u pisanju.

  33. #83
    tatamata

    Početno

    Ja nisam primjetio da se netko žalio na tu temu. Ljudi najnormalnije odgovaraju na naše postove i ne vidim tu neki problem. Problem si stvorila ti.

  34. #84
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    sto je bit?

    adminica je donijela odluku koju je podrzalo osoblje foruma.
    ti si nezadovoljan pisao upravnom odboru udruge, sto je i tvoje pravo, kao i svakog korisnika foruma, a UO je podrzao odluku adminice
    ovdje na forumu gdje smo svi pod nickovima to zadnje nije dovoljno vidljivo, a ne znam jesi li dobio odgovor na mail, imamo ovih dana puno posla.

    mozda je bit da svi imamo puno posla i da se ne bi trebali ovim baviti?

    adminica stoji iza svoje odluke, svi gorenabrojani stoje iza adminice.
    dobio si upute sto dalje ciniti, nadam se da ces ostati s nama s nekim drugim nickom. u signature mozes staviti aka tatamata ili nesto slicno.

    uz isprike svim forumasima zakljucavam ovaj topik i selim ga na podforum Admin gdje pripada.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •