Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345
Pokazuje rezultate 201 do 206 od 206

Tema: Bozicni vlak Tin-express

  1. #201
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,120

    Početno

    Mi smo bili. Lijepo je bilo.

    Naš sin je uživao u perspektivi pogleda iz vlaka, na propale tvornice, spremnike, cijevi itd. To mu je bilo najbolje. Uživao je što smo bili skupa. Prema Djedu Mrazu je pokazao tako neko mlako oduševljenje, više ga je brinulo hoće li biti soka i balona i za njega. Dobio je poklon vrećicu sa slatkišima, sretno ju je primio i stavio sa stane, nije ni pogledao što ima. Ali je stalno ponavljao da nam je baš lijepo.
    Meni je super da smo se provozali malo u vlaku, da je bilo puno djece, bilo je sve jako čisto (nismo išli na wc), malo smo si popričali s najbližim susjedima.

    Za Djeda Mraza su možda ipak mogli uzeti nekog drugog (ne znam je li uvijek isti). Ovaj gospodin je više tip za kafanski razgovor s odraslima i pošalice na razini - ha, ha tata, znam ja da vi ne slikate zbog mene, nego zbog mlade dame (njegova pomoćnica) i koja će me mamica pozvati na ručak. Nije to nikako djedica koji je sav sretan što je s djecom, ali nije niti dramatično loš.

    Uglavnom, mislim da je odlična ideja i ponovila bih, samo ima prostora za poboljšanje

  2. #202
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,307

    Početno

    Svakako iskoristite priliku i povedite dijete do strojovođe, djeca mogu trubiti i to je tek oduševljenje!

    Mnogi za to ne znaju pa evo info...

  3. #203
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    a mađioničara nije bilo? i jel ti se sviđa vlak?

  4. #204
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Joj ja zaboravila. Mom super bila voznja u vlaku i to je sam cvikao kartu kod koduktera.
    Djeda se po novom jako boji pa se nije htio slikati s njim

  5. #205
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,120

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    Svakako iskoristite priliku i povedite dijete do strojovođe, djeca mogu trubiti i to je tek oduševljenje!

    Mnogi za to ne znaju pa evo info...
    Hah! Pa nisam to znala! A onda ćemo zbilja morati iduće godine
    Nije bio nikakav mađioničar. Djed Mraz i pomagačice. Da, i mi smo sami cvikali karte

  6. #206
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,120

    Početno

    Meni je najbolje što je vlak bio čist i što su ostali putnici bili obitelji. Inače bismo isto tako mogli bilo kad vlakom, da sam mu u vlaku još napuhala balon i pripremila sokić neki, on bi bio jednako sretan.

Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •