Pokazuje rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Djecji pregled kod kardiologa na Rebru

  1. #1
    tatek avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb/Precko
    Postovi
    4,271

    Početno Djecji pregled kod kardiologa na Rebru

    Zrinka ima urodjene srcane sumove (nasljedna stvar, MZ ima isto) i naruceni smo kod kardiologa dr. Marinovica na Rebru za slijedeci cetvrtak (narucivali smo se u lipnju, znaci ceka se 6 mjeesci na pregled :shock: ). Zanima nas jel tko bio sa svojim djetetom tamo u zadnje vrijeme i kak to izgleda (posebno koliko se ceka, kakva je organizacija, jel kaos ili ne itd).

    NAjvise nas zanima sama procedura. MZ je svojedobno isla na iste pregleda kod istog doktora prije 15-20 godina i tad se dolazilo rano ujutro i ostajalo do cca 13-14h, radio se ultrazvuk, rentgen, EKG, no obzirom da sad smo naruceni za 13h znaci li to da cemo tamo biti do veceri ili se procedura pregleda promijenila?

    Hvala unaprijed!

  2. #2

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,984

    Početno

    MM je išao s leom.

    bili su brzo gotovi.

  3. #3
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    ja sam bila s l. lani ali popodne i privatno kod njega, pregled platili 350 kn i sve obavili i uzv, i pregled i ekg za tu lovu, cekali nismo kao niti pregled, dan dva, birali dan i vrijeme kad cemo doci.. kako je redovno ne znam..

  4. #4
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Malo podižem temu. U četvrtak idemo na EKG, UZV i na pregled kod kardiologa. Molim vas, možete mi malo opisati kak rade djeci (15 mjeseci) EKG? Mora li biti skroz mirna, smije li sisati za vrijeme snimanja, igrati se nečime? Bojim se da će Slatkica napraviti fajer zbog ležanja i da ne budu mogli snimiti EKG...

  5. #5

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,973

    Početno

    Citiraj enela prvotno napisa
    Malo podižem temu. U četvrtak idemo na EKG, UZV i na pregled kod kardiologa. Molim vas, možete mi malo opisati kak rade djeci (15 mjeseci) EKG? Mora li biti skroz mirna, smije li sisati za vrijeme snimanja, igrati se nečime? Bojim se da će Slatkica napraviti fajer zbog ležanja i da ne budu mogli snimiti EKG...
    Mora bit mirna, ali ih sestre stalno zabavljaju i uglavnom im uspijeva.
    Bojim se da neće moći sisati jer mora imati elektrode i na prsima.

  6. #6
    RING avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    13. županija
    Postovi
    192

    Početno

    Mi smo bili prije 2 tjedna na kontroli ali kod dr. Šarića, ali sve je to isto. Nama su isto rekli da smo naručeni u 11, ali naravno opet moraš dobiti broj na šalteru za prijem bolesnika i čekati red tako da uopće nemam pojma čemu ta narudžba u 11. Tako da opet moraš doći ranije. Samo nama se posrećilo da nas je sestra odmah ugurala prve jer imamo malog bebaća od 3 mjeseca. Pri put kad je L. imao svega mjesec dana čekali smo od 9 do 14 sati, užas. Na EKG si odmah na redu jer to ide brzo (traje svega par minuta).

  7. #7
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    mi smo bili s l. ali privatno kod njega u bolnici. obavili sve bez cekanja, birali termin, obavili i color i uzv i ekg. cca 300 kn.

  8. #8
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Citiraj RING prvotno napisa
    Mi smo bili prije 2 tjedna na kontroli ali kod dr. Šarića, ali sve je to isto. Nama su isto rekli da smo naručeni u 11, ali naravno opet moraš dobiti broj na šalteru za prijem bolesnika i čekati red tako da uopće nemam pojma čemu ta narudžba u 11. Tako da opet moraš doći ranije. Samo nama se posrećilo da nas je sestra odmah ugurala prve jer imamo malog bebaća od 3 mjeseca. Pri put kad je L. imao svega mjesec dana čekali smo od 9 do 14 sati, užas. Na EKG si odmah na redu jer to ide brzo (traje svega par minuta).
    I Slatkica je naručena kod njega. Sad idemo prvi put.

    Hvala na odgovorima!

  9. #9

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    U autu
    Postovi
    298

    Početno

    Važno da je dijete mirno na ekg-u,nama je sestra rekla dajte joj dudu da se smiri,kad sam ja rekla da nema dudu onda mi je rekla pa dajte joj da doji samo da se smiri.

  10. #10
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,505

    Početno

    Zanimaju me novija iskustva s Dr. Saricem, kardiologica od velikog je predložila da ga navedeni doktor malo pogleda radi njegove urođene srčane mane, pa me zanima jel tko kod njega?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •