Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 179

Tema: gdje skinuti madeže?

  1. #1
    ninni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    386

    Početno gdje skinuti madeže?

    naslov sve govori - di da idem skidat madeže? a da se ne čeka sto godina

  2. #2

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    856

    Početno

    Evo ja ću ići sad kod dr. Nole. Recimo od pregleda do skidanja dva tjedna il malo manje.
    Bijenička cesta 33
    01/4619191

    Ona fino šiva "unutarnji šav" a ne kao divljak pa da se vide i vez i ubodi i grozan ožiljak.

  3. #3
    ninni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    386

    Početno

    Citiraj angelina1505 prvotno napisa
    Evo ja ću ići sad kod dr. Nole. Recimo od pregleda do skidanja dva tjedna il malo manje.
    Bijenička cesta 33
    01/4619191

    Ona fino šiva "unutarnji šav" a ne kao divljak pa da se vide i vez i ubodi i grozan ožiljak.
    to je privatnica? koliko košta?

  4. #4

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    856

    Početno

    Privatnica da.
    Cijena? Prava sitnica !


    800kn/kom. To jest 600kn prava operacija a 200kn slanje na analizu (tj. analiza).

  5. #5

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb/Tresnjevka
    Postovi
    867

    Početno

    Ja imam jedan na licu, to mi i nije tako strasno puno novaca, vaznije mi je da mi ne unakaze facu. Negdje na nozi ili ledjima to mi je, ajmo reci malo manje bitno. . . .

  6. #6
    nana avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    529

    Početno

    ja sam nekdavno skidala tri komada u Vinogradskoj, prezadovoljna sam i uslugom i doktoricom........

  7. #7

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    samobor
    Postovi
    97

    Početno

    Nana, da li si bila kod doktorice koja je inače i profesorica na faksu (ne mogu se sada sjetiti njezinog imena da me ubiješ)? Išla si kod nje privatno ili socijalno? Ja sam išla privatno i žena je ok, ali izgledam kao Frankestein.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    samobor
    Postovi
    97

    Početno

    Eh da, još sam dojila a madež je bio na dojki. Kad sam je pitala da li će smetati bebi (koja je imala tada 20 mjeseci) ona se čudom čudila zašto još uvijek dojim.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    856

    Početno

    Citiraj Pina prvotno napisa
    Ja imam jedan na licu, to mi i nije tako strasno puno novaca, vaznije mi je da mi ne unakaze facu. Negdje na nozi ili ledjima to mi je, ajmo reci malo manje bitno. . . .

    Sve stoji, al ja došla s jednim sumnjivcem a ona našla još dva za koja nikad ali nikad ne bih rekla da su sumnjivci. Svi kojima sam pokazala su užasnuti i prepali su se za sebe. Ljudi kažu da oni takvih imaju na izvoz - kao i ja uostalom, al među svima tima njoj su sumnjivi. AJd ti sad reci da nećeš (mislim, možeš neće ti ona ništ reć) al onda za par godina ako šta bude tuč ćeš se glavom u zid.
    Al ja sam još dobro prošla, dvjema poznanicama je skinula 8 odnosno 5 komada.

  10. #10
    Mony avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    2,943

    Početno

    Ja isla kod dr. Cekovic u Pod zidom (kod Dolca).
    Tamo je 1000kn.
    Isla sam jedan hitno vaditi prije ljeta (prokrvario je bez razloga, al je sve OK), a spremam se jos jedan ili dva, s obzirom da je jedan dobio bijelu aureolu okolo :/
    A prije kojih desetak godina sam se rijesila 5-6 madeza nekim sredstvom na biljnoj bazi, koji ih isusuje. Sad vise ne bih, i dobro je da je ta mjesta dermatologica pregledala i rekla da je OK.

  11. #11

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,712

    Početno

    I ja sam ih puna. Kad se treba zabrinuti i dali ih treba kontrolirati? Zadnji put mi je moja doktorica rekla da bi trebala krenuti na kontrolu.

  12. #12
    ninni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    386

    Početno

    Citiraj nana prvotno napisa
    ja sam nekdavno skidala tri komada u Vinogradskoj, prezadovoljna sam i uslugom i doktoricom........
    mislim da ću i ja u Vinogradsku. a jesi bila na njihovoj kirurgiji ili dermatologiji? kad sam zvala, sestra mi je rekla da mogu i kod jednih i kod drugih, pa sad ne znam di mi je bolje... :/
    i da još jednom potvrdim - lokalna anestezija nije bed za dojenje i bebu?

  13. #13

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Ja ih isto imam mali milijun i nije mi svejedno. Kome otići na kontrolu, preporuke?

  14. #14

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    856

    Početno

    Kod ove Nole ti je pregled 200kn, pa poslije skidaš di hoćeš ako treba.
    Sumnjivci su crni, nepravilni, ispupčeni, oni koji se mjenjaju, krvare, sline... Ne ove sve karakteristike zajedno već svaka za sebe. Znači samo što je crn već je razlog za preventivno skidanje.

  15. #15
    nana avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    529

    Početno

    Ja sam bila na pregledu na Šalati, tamo su mi ustanovili da jedan obavezno moram skinuti, jel se godinama počeo smanjivati i mijenjati oblik i kao dva koja sam imala na glavi da skinem, više zbog estetike. I objasnili su mi da oni te dubinske ne rade na Šalati, pa su mi preporučili Vinogradsku, na dermatologiju, doktorica se zove Klaudija Šebetić, super je stvarno............Dobila sam lokalnu anesteziju, sva tri su mi odmah skinuli, to su dali na patologiju, za svaki slučaj da vide kakvi su ti madeži bili. Nakon par dana sam išla na previjanje, i nakon 3 tjedna na skidanje konaca, s tim da mi nisu šivali ove na glavi, samo taj dubinski na lijevom ramenu. Jako lijepo je sve zaraslo, mažem nekim gelom.

  16. #16

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Viškovo - Rijeka
    Postovi
    639

    Početno

    A u Rijeci?

  17. #17

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    samobor
    Postovi
    97

    Početno

    Ninni, meni doktorica je rekla da nije problem. Naime, ja sam vadila madeže na dojki, dobila lokalnu, došla doma i Ena je svejedno papala (iako sam mislila da će se prestrašiti gaze i vate). Doduše, ona je imala oko 20 mjeseci.
    Nana, nismo bile kod iste doktorice.

  18. #18

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Meni je madež skinuo plastični kirurg na Rebru. Moja dr mi je tada savjetovala da ni slučajno ne dam dermatolozima da mi skidaju madež, jer oni to puno lošije naprave od plastičnog kirurga, i poslije bude grdo za vidjeti.

    Što se tiče dr. Nola, ona je MM-u skinula jedan madež još dok je radila u Vinogradskoj. To je tako katastrofalno i mesarski napravljeno , da je nikako ne bih preporučila. Ja sama ga ne bih puno lošije izrezala i zašila.

  19. #19
    nana avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    529

    Početno

    Doktorica koja je meni to radila je kirurg dermatolog, i ja sam bila na dermatološkoj kirurgiji .

  20. #20
    ninni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    386

    Početno

    e, a koliko košta skidanje madeža u bolnici?nemam dopunsko zdravstveno

  21. #21

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    250

    Početno

    Citiraj ninni prvotno napisa
    e, a koliko košta skidanje madeža u bolnici?nemam dopunsko zdravstveno
    100 kn

    Ja sam bila u Dubravi. Jedan s lica sam skidala na maksilofacijalnoj kirurgiji, a na leđima na dermatologiji.
    Oba puta ista cijena.

  22. #22
    ninni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    386

    Početno

    opet ja s novim pitanjem - a šta je s laserskim skidanjem madeža? dosad smo pričali o kirurškom, ali navodno se može i laserom, potpuno bezbolno, bez ožiljaka... :/

  23. #23

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    [quote="angelina1505"]Kod ove Nole ti je pregled 200kn, pa poslije skidaš di hoćeš ako treba.
    Sumnjivci su crni, nepravilni, ispupčeni, oni koji se mjenjaju, krvare, sline... Ne ove sve karakteristike zajedno već svaka za sebe. Znači samo što je crn već je razlog za preventivno skidanje.[/quote

    čini mi se po opisu da bih trebala tražiti grobno mjesto......

  24. #24
    kinder avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    2,341

    Početno

    ožiljak ne ovisi samo o kirurgu i njegovom umjeću šivanja, nego i o sklonost kože da stvara keloide- ožiljke.
    sorry, ali ja stvarno ne vidim razlog zašto plaćati takav zahvat .

  25. #25

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    330

    Početno

    Citiraj ninni prvotno napisa
    opet ja s novim pitanjem - a šta je s laserskim skidanjem madeža? dosad smo pričali o kirurškom, ali navodno se može i laserom, potpuno bezbolno, bez ožiljaka... :/
    Meni rekli da se to može napraviti s ispupčenim madežima, ali ne i onima koji su u ravnini kože.

  26. #26
    Roza avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,721

    Početno

    Ja sam svoje madaže skidala u vinogradskoj. Kako su bili na licu, ide se na ORL. Bila sam super zadovoljna - na ORL-u. Išla sam radi još nekih madeža na deramtologiju, i prof Šitum mi je ostala u tako ružnom sjećanju da nemam namjeru ponavljati to iskustvo (što da kažem: naručena na pregled, a prof. prima samo svoje privatne pacijente koji plaćaju -mi koji smo imali uputnice smo čekali, i čekali, i čekali....kad je netko pitao zašto nas ne prima, sestra je rekla da prioritet imaju oni koji plaćaju - i sve to u državnoj bolnici). Čak sam se pismeno žalila ravnatelju na njeno neporfesionalno ponašanje - koji mi je i pismeno potvrdio da su pacijenti koje je primala bili privatni pacijenti, ali da na to ima pravo jer je ona u Vinogradskoj voditelj Referentnog centra za melanom pa može primati pacijente bez uputnice (koji naravno moraju platiti pregled). Meni se to sve skupa zgadilo, a posebno pitanje prof. Šitum da mi ne plaćamo, jelte pa nek izvolimo čekati. Iskreno preporučujem neku drugu doktoricu na dermatologiji - ovu zaobilazite u širokom luku.

    Lasersko sidanje madeža se zaista može raditi samo s posebnim tipivima madeža, nikako s onima koji su u ravnivi kože.

  27. #27
    Osoblje foruma tweety avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb,medvescak
    Postovi
    4,453

    Početno

    ja ne kužim ti spiku da oni s uputnicom ne plaćaju. kad si svaki mjesec vidim odrezak od plaće a na njemu bruto i neto, dođe mi ta nekom stisnem šamarčinu kad mi kaže da imati uputnicu, znači da ne plaćaš.

  28. #28

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    856

    Početno

    Citiraj martinaP prvotno napisa
    Što se tiče dr. Nola, ona je MM-u skinula jedan madež još dok je radila u Vinogradskoj. To je tako katastrofalno i mesarski napravljeno , da je nikako ne bih preporučila. Ja sama ga ne bih puno lošije izrezala i zašila.
    Ja sam vidjela od ljeta jedno 9 njenih uradaka. Mogu ti reći da je jako vježbala. Svi su oni mesari u početku, a s vremenom se nauče kao i svi.

  29. #29
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    ILi ga skinite doma, tako se meni jucer desilo Grebanjem mi je odvaljen povrsinski sloj manjeg madeza (oko 3mm), ravnog, na licu. Dosta je krvarilo. Jaaaako me strah. U pon idem kod dermatologa. Koliko je to opasno?

  30. #30
    Tessa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    394

    Početno

    tweety napisa
    ja ne kužim ti spiku da oni s uputnicom ne plaćaju. kad si svaki mjesec vidim odrezak od plaće a na njemu bruto i neto, dođe mi ta nekom stisnem šamarčinu kad mi kaže da imati uputnicu, znači da ne plaćaš.
    potpuno se slažem s tvojim mišljenjem!
    i uopće ne idem kod privatnika, jer ne vidim smisao.
    čini mi se da jedino "veza" pomaže ili??????

    ja bi isto trebala riješiti neke madeže a ne mogu, strah me.
    i neću ružne ožiljke

  31. #31
    passek avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    310

    Početno

    Podizem...

    Uglavnom se pisalo o umijecu rezanja i sivanja. Kakva su iskustva s dijagnostikom? Imate li neke preporuke za dobrog dijagnosticara ili bar mjesto gdje to rade detaljno i temeljito? U kojoj ordinaciji ti stvarno snime cijelo tijelo radi daljnjeg pracenja (navodno bi to tako trebalo raditi kod osoba koje imaju puno madeza (te nepravilne, ispupcene, raznobojne ili madeze koji se mijenjaju)) ?

  32. #32
    Cvrčak avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb, Medvescak
    Postovi
    582

    Početno

    Vinogradska. prof Situm.

  33. #33

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,712

    Početno

    Evo ja danas bila na pregledu u Vinogradskoj i moram hitno na skidanje jednog crnog sa leđa+phd obrada istog.
    Idem 29.05. pod lokalnom anest.
    JAKO ME STRAH!!!!!!
    O, postoji li ikoja rijeć utjehe za mene? Baš sam se nekak prestrašila kad je rekla hitno. :/
    I kaj je najzanimljivije svi oni madeži zbog kojih sam bila u strahu (veliki, ispupćeni, smeđi) nisu kritićni i netreba ih dirati i onda nađe jednog za kojeg nisam pojma imala da ga uopće imam na leđima.

  34. #34
    iva2405 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    360

    Početno

    nema te čega biti strah. nećeš ni osjetiti. ja sam prije par godina skidala jedan između cica. u dubravi. ja dižem temu jer me zanima jel mogu, s obzirom da dojim, ići skinuti madež. ajde ti pitaj kad si tamo 29.05.

  35. #35

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,712

    Početno

    Pitat ću pa ti javim ( ak preživim).

    A na kojem mjestu je madež?

  36. #36
    iva2405 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    360

    Početno

    na trbuhu, komada 2. oni su se čak i promijenili u trudnoći

  37. #37
    Roza avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,721

    Početno

    možeš! ja sam skinula već 5 madeža od kada sam rodila (dojim, naravno). a ako su ti se promijenili u trudnoći, onda ih vejrojatno moraš skinuti što prije.

  38. #38
    iva2405 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    360

    Početno

    super. onda ću se čim prije naručiti

  39. #39
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    trebam ohrabrenje..jer sam pekmez...
    i jučer sam bila na pregledu tog svog super sumnjivog madeža kojeg vučem godinama...na tabanu...
    rekla primarijusica-hitno na skidanje....

    idem na rebro, jer se mogu ugurat prek reda...al mi je rečeno da se šavovi vade nakon 8 dana...za koje ću vrijeme morat mirovat...
    ne znam kako će biti izvedivo zbog malog (naime nemam baš podršku obitelji)...

    jel netko skidao sa tak nemogućih mjesta tipa taban?
    jel boli?
    kak to,zapravo,sve skup zgleda?

  40. #40
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    Citiraj petarpan prvotno napisa
    trebam ohrabrenje..jer sam pekmez...
    i jučer sam bila na pregledu tog svog super sumnjivog madeža kojeg vučem godinama...na tabanu...
    rekla primarijusica-hitno na skidanje....

    idem na rebro, jer se mogu ugurat prek reda...al mi je rečeno da se šavovi vade nakon 8 dana...za koje ću vrijeme morat mirovat...
    ne znam kako će biti izvedivo zbog malog (naime nemam baš podršku obitelji)...

    jel netko skidao sa tak nemogućih mjesta tipa taban?
    jel boli?
    kak to,zapravo,sve skup zgleda?
    Nisam skidala s tabana, nego s lopatice i trbuha. Ne boli, niti tijekom operacije niti poslije, malo zateže, a ti vjerojatno moraš mirovati samo zbog toga što ti je na tabanu. Dr s Rebra koji mi je to skidao baš je simpatičan, lijepo smo si popričali i za 15 min sve gotovo...
    Držom fige da sve prođe OK

  41. #41
    Roza avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,721

    Početno

    ja sam skidala madež s tabana. injekcija boli za popiz....
    pripremi se na to, mislim da mi je to najbolnija injekcija koju sam dobila. samo skidanje madeža ne boli, šivanje boli malo, osjeti se zatezanje okolne kože. nakon zahvata treba štedjeti nogu. ja nisam mogla, jer imama malu bebu i bolilo me dosta prva 3 dana. nakon toga više nije.
    šavove su mi skinuli nakon 2 tjedna, zbog velikog reza i osjetljivog područja (koža na tabanu je manje elastična nego drugdje). doktor se bojao da se rez ne rascvate ako skine šavove ranije.
    petarpan, samo hrabro - najgora je injekcija, sve ostalo je OK.

  42. #42
    Roza avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,721

    Početno

    ja sam skidala madež s tabana. injekcija boli za popiz....
    pripremi se na to, mislim da mi je to najbolnija injekcija koju sam dobila. samo skidanje madeža ne boli, šivanje boli malo, osjeti se zatezanje okolne kože. nakon zahvata treba štedjeti nogu. ja nisam mogla, jer imama malu bebu i bolilo me dosta prva 3 dana. nakon toga više nije.
    šavove su mi skinuli nakon 2 tjedna, zbog velikog reza i osjetljivog područja (koža na tabanu je manje elastična nego drugdje). doktor se bojao da se rez ne rascvate ako skine šavove ranije.
    petarpan, samo hrabro - najgora je injekcija, sve ostalo je OK.

  43. #43

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,712

    Početno

    Potpisujem ovo oko injekcije. Stvarno boli :shock: .
    Rezanje ne osjetiš, malo šivanje, ali ne u vidu boli, već da se tamo nešto događa.Oporavak je ok, ali moj je bio na leđima, a to je drugaćije nego na tabanu.
    Samo hrabro.

  44. #44
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Ja sam skidala s leđa.Nije me bolila ni injekcija ni skidanje madeža,a ni ono kasnije.Jedino sam se skoro srušila u nesvjest kad su mi dali malu posudicu sa madežom unutra da ga nosim na patologiju
    Šavove sam držala oko tjedan dana(a bilo ih je 2,3,bio je velik madež) i skinula mi ih je mama za tren.Tako da mene u svemu tome nije bolilo ništa.

  45. #45
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Eh da,mama mi je v sestra,tako da nebi bilo zabune

  46. #46
    the enchantress avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    767

    Početno

    Cure koje ste bile u Vinogradskoj, koji ste broj zvale da se naručite ili koji odjel trebam tražiti kada zovem Centralu?

    Koliko ste dugo čekale od naručivanja do pregleda?

    Čitala sam da bi bilo dobro napraviti mapu madeža prije trudnoće. Je li to itko od vas radio i gdje? Moja je derm. nekako izignorirala to moje pitanje.

  47. #47
    lukava puščica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    524

    Početno

    sto je to mapa madeza?
    hm, ja ih imam tolko da ih ni izbrojat ne mogu.
    i cesto si mislim o ovoj temi, morat cu nesto poduzeti.
    pogotovo otkad sam primijetila te crne.

  48. #48

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,712

    Početno

    Citiraj the enchantress prvotno napisa
    Cure koje ste bile u Vinogradskoj, koji ste broj zvale da se naručite ili koji odjel trebam tražiti kada zovem Centralu?

    Koliko ste dugo čekale od naručivanja do pregleda?

    Čitala sam da bi bilo dobro napraviti mapu madeža prije trudnoće. Je li to itko od vas radio i gdje? Moja je derm. nekako izignorirala to moje pitanje.
    Vingradska, Dermatologija (tamo je Centar za melanome), za broj nemam pojma, ali preko centrale te spoje.
    Čekala sam jedno tri mjeseca na red, a operacija je bila u roku dva tjedna nakon pregleda.
    Mapa madeža bi bila nešto kao normalan karton u koji se upišu svi madeži koje imaš na tijelu i s vremena na vrijeme dolaziš na kontrole gdje se svaki pojedni prati izgledom, velićinom i dali se mijenja.
    Postoji uređaj kojim se madež snima, a doc.slika i fotićem dijelove tijela sa madežima. Naglasak je na "sumnjivcima" i za njih je važno ili da se čim prije odstrane ili da ih se prati kroz neko vrijeme.
    Sumnjiv je svaki onaj koji je u razini s kožom, a tamno plave ili crne boje, te nepravilnih rubova, bez obzira na velićinu.

  49. #49
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    [quote="Roza"]ja sam skidala madež s tabana. injekcija boli za popiz....
    quote]

    ovog me nije frka... imam panatalni fascitis, pa već 3 tjedna primam inekcije u petu, u upaljeno područje...tak da sam u điru s tim inekcijama...
    al isto baš ne znam,kak ću "štedit" tabane, kad s ovim mojim malim zvrkom nije lako na kraj....

    a onda još čekat nalaze tog madeža...mislim da je to najgori dio.... :/

  50. #50
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    HUH! držite fige..
    Upravo mi je javljeno da sam naručena danas u 18H!!!!
    smajlić koji cvokoće zubima od straha i grize nokte

Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •