Stranica 3 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 179

Tema: gdje skinuti madeže?

  1. #101
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Koje je razlika ako skidanje radi plastičar ili opći kirurg.mužu je skidal ateron opći kirurg,ne izgleda loše,čekal je dan pregled,tjedan za operaciju
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 10.03.2018. at 07:59

  2. #102

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    mužu je skidal ateron opći kirurg,ne izgleda loše,čekal je dan pregled,tjedan za operaciju
    Ovo mi zvuči kao čisti SF
    Sin ima aterom koji bi kao trebalo skinuti, jesenas mu je narastao i počeo ga boljeti, na pregled u Klaićevoj smo čekali 6 tjedana, a onda nakon toga još 3 mjeseca za termin zahvata
    U međuvremenu je "aterom" (ili štogod to bilo) sam od sebe splasnuo i atrofirao, ostala je samo mrljica na koži i sad ne znam ima li smisla uopće ići na zahvat...

  3. #103
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Je u Klaićevoj sam ja čekala za klinca mjesec dana do pregleda onda dva mjeseca do intervencije.
    Je moj je pitao na svetom duhu,prvo prelistao HZZO i pisalo je da se na općoj čeka dan ,onda je poslala mejl i rekli su ne naručuje o dodite bilo koji dan do pola 12,čekala je nekih sat dva i dogovor je pao da za tjedan dana dode na operaciju.njemu je to bilo par mjeseci raslo,i upalilo se ,tak da ga je počelo boleti,a znaš kak su muški na bol osjetljivi.sad je rana u fazi cijeljenja.

  4. #104
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Samo ću napisati da mi je najgora bol u životu kad mi se aterom upalio. I to dva puta. Ne želim to nikome.

  5. #105
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Ok još nemam odgovor po čemu je plastičar bolji od općeg kirurga,osim kaj se plastični čeka dosta duže

  6. #106
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Ne znam. Ja sam sve skidala kod "običnog" kirurga

  7. #107
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Tko je o tome odlučivao ti ili doktorica koja daje uputnicu

  8. #108
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    lili samo da ti kažem da prek Hzzo možeš skidati samo madee koji imaju indikaciju, često se upale, sklone traumi i slično, a ne samo radi toga jer tebi bodu u oči, bar mi je tak rekla dermatologica



    dobila preporuku za opću

  9. #109
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Ok još nemam odgovor po čemu je plastičar bolji od općeg kirurga,osim kaj se plastični čeka dosta duže
    Moja pretpostavka je da plastičar ljepše estetski uredi rez.

  10. #110
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    ma nije bitno budem išla kod općeg, muža je sasvim dobro sredio, ali on je imao punu više kože sa skinuti i dost duboko.

  11. #111

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Ok još nemam odgovor po čemu je plastičar bolji od općeg kirurga,osim kaj se plastični čeka dosta duže
    Estetika, plasticar ljepse zasije.

  12. #112
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Citiraj martinaP prvotno napisa Vidi poruku
    Estetika, plasticar ljepse zasije.
    Moja je pretpostavka da plastičari imaju dodatna znanja kako da rez izgleda što ljepše. Kad uspoređujem sve svoje šavove po cijelom tijelu (carski, ingvinalna hernija (dobro... to je na dijelu koji je dosta nevidljiv pa manje bitan), štitnjača, i jedno 20-tak madeža koje su skidali isključivo plastičari), na mom uzorku zapravo najviše ovisi o mjestu na tijelu - CR izgleda divno, ingvinalna hernija isto, madeži na licu divno, madeži na trupu ako su bili veći nešto se više vide, a najgori su rezultati na leđima i na guzi - madeži ako su bili veći premda je skoro sve od madeža radio isti čovjek, tj. ista 2. Iako, s protekom godina (a možda i porastom bora ), to je sve manje i manje primjetno.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 13.03.2018. at 18:12

  13. #113
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Jako je važno da se ne rezuljite u dijelu godine kad kreće sunce (u koji lagano ulazimo) tj. da se, ako se baš rezuljite tada, onda to mjesto čuva od sunca. Zato plastičari preporuču da se vidljve stvari rade od listopada do uključivo travnja - barem su meni tako rekli.

  14. #114

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Moja je pretpostavka da plastičari imaju dodatna znanja kako da rez izgleda što ljepše. Kad uspoređujem sve svoje šavove po cijelom tijelu (carski, ingvinalna hernija (dobro... to je na dijelu koji je dosta nevidljiv pa manje bitan), štitnjača, i jedno 20-tak madeža koje su skidali isključivo plastičari), na mom uzorku zapravo najviše ovisi o mjestu na tijelu - CR izgleda divno, ingvinalna hernija isto, madeži na licu divno, madeži na trupu ako su bili veći nešto se više vide, a najgori su rezultati na leđima i na guzi - madeži ako su bili veći premda je skoro sve od madeža radio isti čovjek, tj. ista 2. Iako, s protekom godina (a možda i porastom bora ), to je sve manje i manje primjetno.
    MM ima jedan oziljak od uklanjanja madeza na ledjima. Rad dermatologice (danas jako razvikane u RH). To izgleda strasno. Razvuklo se, rascvjetalo, jos je bilo dosta duboko. Bas ruzan oziljak.

  15. #115
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Citiraj martinaP prvotno napisa Vidi poruku
    MM ima jedan oziljak od uklanjanja madeza na ledjima. Rad dermatologice (danas jako razvikane u RH). To izgleda strasno. Razvuklo se, rascvjetalo, jos je bilo dosta duboko. Bas ruzan oziljak.
    Meni su plastičari s KB Rebra koji su jako dobri rekli da jako puno ovisi o koži i o mjestu - još loše ispada na dojci, recimo. Meni su sve od plastike radila 2 čovjeka, a rad iste osobe za koji su se divili na licu su se zgražali na guzi - ono... doslovno su me med. sestre pitale tko vam je to radio, a za istoga se na licu divili. Za taj na guzi mi je čak nuđena dermoabrazija, ali me nije bilo briga (svejedno mi bilo zgražali se ili se divili - na nevidljivom je mjestu bilo - važnije mi je bilo da se ne bojim stalno sjest da ga ne oderem). Nakon tipa 2-3 godine postalo je gotovo pa neprimjetno, a kako je to nježna koža na kojoj se sve vidi, prvu godinu dana je uvijek bio od stranaca moje skidanje dočekivano ajme... što je to, pa zašto je tako ispalo - a puno sam se skidala jer je to bio bilo IVF-intensive period i uvijek bi netko komentirao. Danas se jedva vidi, a nisam ga dodatno uljepšavala.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 13.03.2018. at 19:11

  16. #116
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Na leđima su mi se neki ispupčili... ali bila je med. indikacija pa ne dvojim, plus osjećaj olakšanja da nema stalnog straha da se ne poderem tipa slučajno se očešem u neku granu ili tako. Hoću reći - postoje neka manje zahvalna mjesta i može te savršeni šivati... pa opet ispadne onako kako ispadne.

  17. #117
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Doduše, nisam imala ništa još duboko što je trebalo rezati ... imam nešto što me izaziva (onaj kao... ne znam kako se zove, ona masna nakupina), ali pretpostavljam da bi umjesto ispupčenja imala udubljenje pa mi se ne da, a na vidljivom je mjestu...dermatologica je rekla da zasad ne diram (a samo je pitanje estetike) pa procjenjujem da bi izgledalo ružnije kao udubina nego kao izbočina.

  18. #118
    MBee avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,913

    Početno

    Naručila sam danas kćer na pregled i uklanjanje madeža (jednog) u Polikliniku Nola. Ako je netko bio u skorije vrijeme, molim vas kratki opis postupka da pripremim dijete (ima autizam pa nam je to jako bitno). I da li se svaki madež šalje nakon uklanjanja na pretrage, ili je to stvar procjene liječnika. I još samo kolika je cijena ukupno (zbrajam li posebno pregled, uklanjanje, pretrage ili ima neka svota za sve to zajedno) Hvala!

  19. #119
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Vjerovatno posebno plaćate phd inače dode oko 200 kn ako ideš privatno po madežu,često na kupine ima akcija 2 kom za 400 kn,ali bez phd

  20. #120
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Moj je bio u Klaićevoj na skidanju madeža,praćen ko ermatologice koja ga je mjerila preko nekog aparatića s mjernom linijom,sama operacija je bila lokalna anestezija i skidanje,šav,moj je dobio samotopivi i flaster preko toga,kontrola nam je bila za 4-5 dana,skinuo je dio šava,i posle smo još jednom išli na kontrolu.tjedan dana nije smio vjezati

  21. #121
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Eto u petak sam bila kod kirurga,danas skidala madež na općoj na svetom duhu

  22. #122
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Citiraj MBee prvotno napisa Vidi poruku
    Naručila sam danas kćer na pregled i uklanjanje madeža (jednog) u Polikliniku Nola. Ako je netko bio u skorije vrijeme, molim vas kratki opis postupka da pripremim dijete (ima autizam pa nam je to jako bitno). I da li se svaki madež šalje nakon uklanjanja na pretrage, ili je to stvar procjene liječnika. I još samo kolika je cijena ukupno (zbrajam li posebno pregled, uklanjanje, pretrage ili ima neka svota za sve to zajedno) Hvala!
    Mislim da će ti biti najbrže nazvati Polikliniku i sve tamo pitati. Ja sam vadila privatno u drugoj poliklinici - cijena je uključivala PHD, pregled i skidanje su bili u odvojene dane, a tamo gdje sam ja bila just in case šalju sve na PHD. Uklanjanje madeža traje nekih 15-20 min, s pikicama koje se dobiju naokolo, rezanjem i šivanjem. Znači (uz uvjet da je pregled obavljen prije), dođe se, legne na stol, skine se taj dio, pokriju ostalo onim zelenim, dobiju se pikice naokolo (1-2, ne mogu se sjetiti točno), nakon toga taj dio utrne i dr. počne rezati, kad izreže šiti tada te malo zateže taj dio, nakon toga se stavi flaster i to je to.

  23. #123
    MBee avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,913

    Početno

    Hvala! Budem vidjela što će reći na pregledu, koliko je to kritično. Osoba koja mi se javila kaže da je moguće uklanjanje odmah nakon pregleda, pa sad možda bolje da to obavimo na prepad.

  24. #124
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    eto da javim ja svoje iskustvo iz bolnice

    dobila dve pikice okolo toga i onda je sljedilo rezanje i šivanje, s time da mi je to na rmenu, rekla doktorica da mi je tu dosta debela koža, nije bolelo, eto inekcija još djeluje, , rekla je paziti, ne istezati i dizati teško tom rukom dva tjedna, i bez znojenja jakoga, ne moćiti idem na previjanje u petak.imam šav dva koji se skida za dva tjedna, javim još . moje poslano na PHD

  25. #125
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Citiraj MBee prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala! Budem vidjela što će reći na pregledu, koliko je to kritično. Osoba koja mi se javila kaže da je moguće uklanjanje odmah nakon pregleda, pa sad možda bolje da to obavimo na prepad.
    ovo što sam ja gledala privatno nije uključivalo PHD i rekli su da sve rade u jednom dolasku. asd nisam pitala kak je za kontrole i previjanja. Uključivalo je pregled madeža i skidanje do dva njih.PHD posebno se plačalo.
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 20.03.2018. at 10:19

  26. #126
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    oglas tipa ovog http://www.saljidalje.hr/ponuda/424-...deza-za-399-kn ok vidm da sad nije aktualnan

  27. #127
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    eto da javim ja svoje iskustvo iz bolnice

    dobila dve pikice okolo toga i onda je sljedilo rezanje i šivanje, s time da mi je to na rmenu, rekla doktorica da mi je tu dosta debela koža, nije bolelo, eto inekcija još djeluje, , rekla je paziti, ne istezati i dizati teško tom rukom dva tjedna, i bez znojenja jakoga, ne moćiti idem na previjanje u petak.imam šav dva koji se skida za dva tjedna, javim još . moje poslano na PHD
    U bolnicama sve što se izrezulji mislim da po defaultu ide na PHD. Pokušaj zaista paziti, ramena obično lošije ispadaju jer su tu mjesta rastezanja kože - iako... meni se nekako čini pazio - ne pazio - ispadne kako će ispast, tj. kako ti padne grah s obzirom na mjesto i tip kože. Ali, svejedno treba pripaziti pogotovo na mjestima rastezanja da se šav ne rastvori.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 20.03.2018. at 10:37

  28. #128
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Eto jučer skinula šav,izgleda neloše.
    Treba još malo pripaziti i ne ribati taj dio

  29. #129
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Što znači da je posred madeža kupolasti tumor,promjena je u cjelosti odstranjena
    Jel treba nešto specijalno raditi ili kud ići?
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 08.06.2018. at 18:09

  30. #130
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Eto dobila i odgovor dx je nalaz ok,li tad su našli to što jesi,što će reć na vrijeme je uklonjen

  31. #131
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,469

    Početno

    Jel netko bio u KB Dubrava kod dr. Staneca na skidanju madeža?
    Zanima me jeste zadovoljni izgledom ožiljaka. Hvala.

  32. #132
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Nisam bila, ali sam čula da je odličan doktor.

  33. #133
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,469

    Početno

    Hvala Tanči.

  34. #134
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,469

    Početno

    Evo uzela uputnicu.
    Dr.opće mi preporuča dr.Žica u KB Dubrava, ja čula za tog Staneca.

    Jel vi znate tko je bolji, jesu oba plast.kirurzi? Idem isključivo kod plastičnog.
    Hvala.

    Mogu preporuke i za Rebro.Thanx.

  35. #135
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Moj ožiljak mali prošlo je manje od šest mjeseci od operacije,jučer sam razgovarala s dermatologija od klinaca,i veli da su lijepi ožiljci čim su stariji,i stvarno ožiljak od velikog je baš veliki,a operirala je pred devet mjeseci

  36. #136
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,308

    Početno

    Kod doktora Staneca sam isla prije nekoliko god.na operaciju. Vrhunski je odradio zahvat i oziljak se skoro niti ne vidi. Nije vezan za madeze ali i drugi dokt.mi komentirali kako je odlicno napravio. Mozes mi se javiti na pp ako zelis detalje. Stanec je plasticni kirurg. Googlaj.
    Posljednje uređivanje od mašnica : 04.09.2018. at 20:02

  37. #137
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,469

    Početno

    hvala mašnice javim ti se na pp. ma svšta se nađe na googleu al sam htjela čuti osobna iskustva vas tu koje ste to prošle.

  38. #138
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,469

    Početno

    Gledam i ovog Radu Žica kojeg mi je preporučila opća praksa, jako ga hvale na najdoktor.
    Ma mislim da neću pogriješit kojeg god da odaberem.

  39. #139
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Gledam i ovog Radu Žica kojeg mi je preporučila opća praksa, jako ga hvale na najdoktor.
    Ma mislim da neću pogriješit kojeg god da odaberem.
    ja sam išla na rebro kod plastičara, jako zadovoljna.
    ako te zanima možemo na pp

  40. #140
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,469

    Početno

    Meni je nevjerojatno kako taj on line sustav naručivanja ne funkcionira.

    Dakle, popunila sam zahtjev i poskenirala uputnicu 6. rujna, pa sam ponovno i21. rujna na taj mail ponovila zahtjev da čekam termin i dalje.
    Danas sam poslala putem faksa, na telefon se naravno nitko ne javlja.

    Pa jel moguće da ja osobno trebam otići u KB Dubrava na drugi dio grada izgubit 2 ure samo da bih dobila termin za pregled?

  41. #141
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Ja sam upjela uvijek mailom (npr kad naručijem mamu ili nekaj ta) al nisam nikad probala s bolnicom Dubrava i nije se radilo o skidanju madeža. Uvijek bih dobila odgovor drugi dan.

    Inače, ja sam madeže skidala u Vinogradskoj , al ne kod plastičara. I neke druge stvari isto. To mi je najbliže a i nisam nešto osjetljiva na ožiljke - odnosno ne smetaju me

  42. #142
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    eto kiolega jučer skinuo jednog s vrata na tumorima

    ima lepi flaster ko da ga je neka cura scuclala

  43. #143
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Lili pa zar je moguce da te tvoja dr opce nije mogla direkt naruciti za pregled? Ja sam dosla kod svoje dr opce u petak i za pon me vec direktno u sustavu narucila za pregled kod kirurga na Sv Duhu.dalje sam sve rjesavala preko internih uputnica.

  44. #144

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je nevjerojatno kako taj on line sustav naručivanja ne funkcionira.

    Dakle, popunila sam zahtjev i poskenirala uputnicu 6. rujna, pa sam ponovno i21. rujna na taj mail ponovila zahtjev da čekam termin i dalje.
    Danas sam poslala putem faksa, na telefon se naravno nitko ne javlja.

    Pa jel moguće da ja osobno trebam otići u KB Dubrava na drugi dio grada izgubit 2 ure samo da bih dobila termin za pregled?
    meni su iz KB Dubrava uvijek vrlo brzo odgovorili. Da ti nije u spamu završio odgovor ?

  45. #145
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Citiraj andream prvotno napisa Vidi poruku
    Lili pa zar je moguce da te tvoja dr opce nije mogla direkt naruciti za pregled? Ja sam dosla kod svoje dr opce u petak i za pon me vec direktno u sustavu narucila za pregled kod kirurga na Sv Duhu.dalje sam sve rjesavala preko internih uputnica.
    mogla si i sutradan sama otići na sveti duh, tak sam ja jer mi je muž mjesec dana prije operiran pa mi je reko sve cake.

  46. #146
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    To se uvijek moze doci.

  47. #147
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    treba doći do pol 12

  48. #148
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    A prime isti dan za prvi pregled?

  49. #149
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Citiraj larmama prvotno napisa Vidi poruku
    meni su iz KB Dubrava uvijek vrlo brzo odgovorili. Da ti nije u spamu završio odgovor ?
    da, provjeri
    moguce da im mejl ne funkcionira iz nekog razloga

    ja sam slala uputnice u vise navrata, u razne bolnice preko tog sistema centralnog narucivanja, uvijek odgovore isti ili najkasnije sljedeci dan

  50. #150
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Citiraj andream prvotno napisa Vidi poruku
    A prime isti dan za prvi pregled?
    naravno, a operaciju sam s petka dogovorila za ponedeljak

    ja sam radila početkom ožujka, muž u veljači
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 25.09.2018. at 13:30

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •