Stranica 1 od 6 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 298

Tema: Zimsko-proljetna djeca 2004. (53. dio)

  1. #1
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    nika , da se što prije vratiš u top-formu

    mi smo jutros opet jedva ostali u vrtiću
    Kad smo ga ostavili gledali smo kroz prozor i on se igrao sadjecom i smijao i pjevao, al mene mori strah da on ne misli:mene je moja mama ostavila iako sam joj rekao da hoću kući i bio sam tužan

  2. #2

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    1,797

    Početno

    Citiraj mamma san prvotno napisa
    Pinnochio, nadam se da ste prodali stan nekim 200 kilašima sa klompama... koji imaju namjeru živjeti hiljadu godina

    Pusa svima


    w_m , ja sam taj film o ostavljanju u vrtiću vrtila poglavi jučer kada je Pia htjela ostati s menom i maziti se....
    aaaj, a što me tek čeka s Dorom :/ - toliko je vezana za mene da će to biti pravi šou u vrtiću.

    Na svu sreću MM će ih ostavljati u vrtiću, ali to samo malo umanjuje moju tugu i to samo zato što neću svaki dan gledati taj razočarani pogled...

  3. #3
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    zepedeići, ajmo zajedno na božićni vlak!

  4. #4

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    1,797

    Početno

    Hoćemo i mi! :D

    Kad? subota, nedjelja? jooooj samo da se konačno uspijemo organizirati pa da i mi idemo s vama....

  5. #5
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    vidi na topicu - dogovaramo se za nedjelju, 10.12.

    bilo bi super da dođete!

  6. #6
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    OT, ali moram pitat:
    kako se zove ona voditeljica na NOVA TV, što ima osmjeh kao Sponge Bob
    Ima plavu, valovitu kosu, baš mi je simpatična

  7. #7
    Osoblje foruma tweety avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb,medvescak
    Postovi
    4,453

    Početno

    Citiraj ms. ivy prvotno napisa
    zepedeići, ajmo zajedno na božićni vlak!
    naravno sa idemo

  8. #8

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    1,797

    Početno

    A recite, cure jel bude tko od vas išao na onaj kasniji vlakić?

    Nama je ovaj prerano, a planirali smo doći i konačno vas sve zajedno vidjeti...

  9. #9

  10. #10
    Osoblje foruma tweety avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb,medvescak
    Postovi
    4,453

    Početno

    w_m sa suzom u oku gledam na bjelašnicu.mjesto gdje sam uživala nekoliko zima sa roditeljima i rođacima

    p.s.ponavljam se, ali mali miš je preslatki i veeeeliiiik

  11. #11
    pinocchio avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,058

    Početno

    isa je preeeeemedeni kad ćemo mi njega upoznati?

    cure, mi ne možemo dočekati sutrašnji dan-danas ujutro je skoro u suzama tražila da krenemo na koncert, cijeli dan se zagrijavamo uz dvd zg mališana. veselimo se sutrašnjem tulumu

    i mi ćemo vlakićem sljedeći vikend. to će ladi biti prvi puta, ali obzirom da obožava buseve i tramvaje slutim da je na pomolu još jedna velika ljubav. šta mogu kad će mi dijete biti tramvajka

  12. #12
    pinocchio avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,058

    Početno

    brzopleta sam...

    niki ljepotici veeeeeelika ozdravilica

  13. #13

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    1,797

    Početno

    w_m, predivne su slikice

    Mi se izgleda nećemo voziti u vlakiću jer svi idu na onaj raniji, a nama je to prerano...

    možda se provozamo onda neki drugi dan

  14. #14
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Evo i nas! Loša i spora veza = kratko i brzinsko javljanje.

    w_m, pogledala sam par slika, Isa je divan, a ostatak ću virnuti iz Beča, tamo mi se brže otvaraju. Zar u Sa već ima snijega?

    Nika, velika pusa za povratak u formu!

    Tko sutra stiže na koncert? Vrijedi dogovor nakon koncerta u kavani (da se ne tražimo po predvorju, pretpostavljam da će biti gužva)?

  15. #15
    Osoblje foruma tweety avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb,medvescak
    Postovi
    4,453

    Početno

    pinokijica kad kažeš tramvajka, ne zvuči loše, ali kad pomislim da to ujedno znači zetovka

    nika, ljepotice naša frčkava,veliku i čarobnu pusu ti šaljemo. čarobnu jer se nadamo da će te ozdraviti do sutra.


    Anek, oh Anek zašto si me navela na Bonda.Zašto???

  16. #16
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    moram ovo zapisati dok ne zaboravim.

    andrej kaka i pritom mu se, naravno, digne pimpač. zblenuto se zagleda među noge: kaj je ovo?? bok, pišujinac! kako si? /tu ga već nemilice gnječi i nateže/ pa di si ti bio? jesi bio na koncejtu?

    nisam mogla izdržati da ne prasnem u smijeh pa ćemo tu prestavu vjerojatno još koji put vidjeti.

    ekipi s koncejta , kako je bilo na druženju? andrej je zaćorio u roku keks, iako je navaljivao da hoće "u bijc na cugu".

  17. #17
    Osoblje foruma tweety avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb,medvescak
    Postovi
    4,453

    Početno

    fran još nije zaspao iako tetura od umora.
    za andreja i pišulinca looooolčina

  18. #18
    Osoblje foruma tweety avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb,medvescak
    Postovi
    4,453

    Početno

    kavica je bila slatka
    bili smo sami među curama....Lada, Flora, Fiona, Sara, Nika (u smjeru kazaljke na satu).
    jedna mlađa, druga starija,jedna plava,druga smeđa,jedna plavooka, druga smeđooka....................uživali smo

  19. #19
    pinocchio avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,058

    Početno

    Citiraj ms.ivy prvotno napisa
    andrej kaka i pritom mu se, naravno, digne pimpač. zblenuto se zagleda među noge: kaj je ovo?? bok, pišujinac! kako si? /tu ga već nemilice gnječi i nateže/ pa di si ti bio? jesi bio na koncejtu?
    i opet

    lada je to isto pitala ciku, ali to da ona priča s cikom k'o s frendicom i nije više neka novost.

    imamo problem i trebam vašu pomoć ili ....utjehu. već neko vrijeme ladi nema ništa gore od pranja zubi, češljanja i oblačenja jakne. zbog toga nam vikendom jutro obično počne u svađi i natezanju, mene počne nervoza hvatati već pri pomisli da negdje moramo stići na vrijeme. izlazak je obično u suzama, a ja stiščem zube da ne počnem urlati. podviknem, naljutim se i naravno ostatak dana mislim kako sam najgora mama na svijetu koja se ladi mogla desiti
    zaozbiljno sam mislila jedna dan reći joj da idemo u grad busom i kad dođe do točka usijanja fino izaći bez nje. okrutno, zar ne? znam da bi to značilo neutješno plakanje i isto tako znam da time ne bih postigla što želim već bi joj eventualno kasnije motiv za spremanje za izlazak bio strah. i tako se osjećam kao u začaranom krugu, a već sam umorna. helpajte...

    i baš mi je koji puta žao što lada ne može provesti u jednom bircu dulje od 10 minuta. s vama je bilo kratko, ali slatko.

  20. #20

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    1,797

    Početno

    pinocchio, potpuno te razumijem. Kod nas je takva situacija kada je bilo tko drugi od ukućana doma. Znači, kada smo Pia, Dora i ja same , sve ide kao po špagi, ali ako je MM ili sveki s nama, nastaje parada....

    Već sam se navikla na predstave koje Pia izvodi kod oblačenja pa mi to više niti ne diže živac. Najviše voli skinuti šlapice i onda bris koliko je noge nose ... Dora oduvijek mrzi oblačenje tako da slušamo njezin koncert svaki dan po nekoliko puta...

  21. #21
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    nije utjeha, ali to još uvijek traje i kod nas.
    skoro je danas bez koncerta ostala...

  22. #22
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    apri, ubi me u pojam

    upravo sam htjela reći da mislim da su malci opet u "fazi", odnosno da je vrijeme za malo roditeljskog prilagođavanja i podmazivanja kotačića.

    ne mogu uprijeti prstom u konkretnu stvar tipa oblačenje, ali skužila sam da se odnedavno stoput dnevno andrej zainati a ja gubim živce.

  23. #23
    pcelica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    753

    Početno

    Mi smo sada u nešto mirnijoj fazi, ali to se mijenja iz dana u dan.

    Jučer nam je bilo super. Nika je cijelo vrijeme pljeskala, plesala, posebno je bola očarana Sv. Nikolom i čizmom od balona (i naravno Vidom od Mirte). Do prije par mjeseci uopće nije šljivila male klince, a sad ih obožava. Jučer popodne nam je u goste došla malecka od 10 mjeseci. Nika joj je pokazala sve igračke, mazila ju, i tako pola sata. A starci su na miru popili kavu.

    Drago mi je da smo konačno upoznali Sanju, NJM, Fionu i Floru.
    Moram napisati i jučerašnji biser:
    Nika i MM gledaju album Životinjsko carstvo. Nika žica tatu da kupi čokoladu, pa da zalijepe sličice. MM kaže da nema novaca, A Nika njemu:

    ˝A di ti je kartica?˝

    A što se tiče faza, mi smo sada u mirnijoj.
    Držite nam fige danas - idemo na Srebrnjak na pretrage.

  24. #24
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    Citiraj pcelica prvotno napisa
    Mi smo sada u nešto mirnijoj fazi, ali to se mijenja iz dana u dan.
    A što se tiče faza, mi smo sada u mirnijoj.
    vidim da ti je ovo posebno važno.

    vibrrrice za srebrnjak

  25. #25
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    i mi smo u mirnijoj fazi , napokon

    Najviše me raduje što je Isa zdrav i pun elana :D

    jutros mi je sa MM u duetu otpjevao:
    hepi bejdej tu ju,hepi bej dej tu ju hepi beeeeeeeeej dej,hepi bej dej tu ju
    (volim tu verziju), a ja plačem još uvijek(zbunila sam ga s plakanjem, pa sam morala objšanjavat da sam presretna, na šta je on rekao:pa smij se mamice )

  26. #26
    pcelica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    753

    Početno

    Citiraj ms. ivy prvotno napisa
    Citiraj pcelica prvotno napisa
    Mi smo sada u nešto mirnijoj fazi, ali to se mijenja iz dana u dan.
    A što se tiče faza, mi smo sada u mirnijoj.
    vidim da ti je ovo posebno važno.

    vibrrrice za srebrnjak
    pisala sam u ratama, pa mi pobjeglo.

  27. #27
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Hi komadi! O koncertu nećem ništa posebno pisati, izuzev onog što sam na onom topicu naškrabala...

    Ali da ne zaboravim:
    Pčelice, vibram za Srebrnjak..~~~~ I moje dijete tvoje dijete zove: Nika Pčelica! (što mi je to preslatko!)

    Ajvić, onaj tvoj mali preslatkiš sa svojim pišuljincem su mi razvedrili jutro!

    Vajtica, samo ću ponoviti: Isa je presladak! Pravi mali veliki dečko! I ponovo ću: krepala bi vjerovatno da i sebe staviš na koju fotku, ha?

    Sanja, baš mi je drago što smo se upoznali!!! (PS Kaj nisi plava? zezam se...znam da si crnka, ali ću te doživotno u povezivati sa plavušama...). Curke su ti preslatke!!!

    I na kraju:

    Lovro se zaljubio! Od petka nam priča o Danijeli...Danijelici..Daniječici...Danijelica će doći na igranje...Danijelica ima hlačice, onda skinula hlačice i obukla haljinicu i plesala! I ja sam plesao, a ona se smijala! Danijelica doći!!! Danijela jela! ...uglavnom sa Danijelom smo se budili i sa Danijelom smo išli spavati....

    i dođem danas sa njim u vrtić. Tamo teta otimačica, koju on obožava i sve prolazi bez plača uz osmijeh. I ja pitam tetu: Ma koja je to Danijela? A teta: :? Nema Danijele...možda Ela?
    Uglavnom, možda je stvarno Ela...a mislim da Ela pleše...a ako je to ona mišekica za koju mislim da je...to je najviša curka u grupi..Lovro joj je do pazuha...ali bitno je da pleše...i za svaki slučaj tu mu je i drugi komad: Vanja..a nju već klasično, čim ju je danas ugledao, čvrsto ju je zagrlio i poljubio. I ja ju pitam: Vanja, Lovro te stalno ljubi, jel da? A ona meni odgovara rezignirano: Da...

    Ma preslatki su....

    Pusa svim nespomenutim a jednako obožavanim klincima...

  28. #28
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    lovro, ljubek slatki zaljubljeni (kad cure krenu kampirati pod prozorom... je l' tata spreman?).

    super je da vrtić ujutro prolazi bez problema.

    andrej stalno pita kad ćemo okititi bor i jako mu je stalo da ga lada dođe vidjeti.

    jučer smo cijelo popodne izrezivali ukrase za prozore (ja izrezivala a on gužvao iz protesta što se ne igramo, uopće mu nije bilo zanimljivo), pa to sve polijepili... i na kraju ga sva oduševljena zagrlim i pitam: "i?? je l' ti se sviđa?!" a on, mrtav-hladan: "ne."

  29. #29
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    aaaaaaaaaajjjjjjjj andrej

    i mi smo zaljubljeni u Iman ,što nam je ujedno i objasnilo nagli prestanak pravljenja scena kod dolaska i odlaska u vrtić

  30. #30

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    244

    Početno

    Brzinski vas pozdravljamo, i one koje poznajemo i one koje smo tek jučer skužili na koncertu.
    I... isprika svima čije je krilo jučer Tirna izgazila u pohodu na Ladinu torbicu

  31. #31
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    torbica i sovica su bile prava senzacija 8)

  32. #32
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Halgulkica...ma nisam znala da si to ti i tvoja Tirna!!! MM i ja smo riknuli od smijeha, kako se je Tirna bez pardona popela na njega, pa na mene pa do Tweety a sve zbog torbice....


    PS
    Nije Danijela, nije Ela...sumnjamo na Laru...

  33. #33
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    Lovro zaljubkić premeden mi je

  34. #34
    Inesica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    1,738

    Početno

    cure ja sam vam se odlučila javiti, konačno :D

    nismo nestale samo ne stižem. al sam da znate da vas pročitam i pratim i svaki put vibram kad treba i šaljem puse

    što se ne javljamo, osim malo vremena, 'kriva' je i P koja mi ne dozvoljava da se približim kompu.
    jedan dan mi je rekla, kad sam primila miša u ruku: ne to dirati mama. to jako opacno (sa podignutim prstićem u zraku)

    no dobro, kao dokaz da smo na broju prilažem malo fotkica http://public.fotki.com/Inesica/bea__petra/page2.html

    cure su dobro. Bea raste, Petra joj tepa, ljubi , pokazuje svašta... super mi je kad joj ide 'čitat' slikovnice. s obzirom da sam jedinica, zapravo, nemam pojima što sve mogu očekivati. super mi ih je promatrati. prije tri dana Bea me baš razveselila sa pravim grelenim smijanjem i to naravno, Petri kako skače po krevetu . ja sam se rastopila, a Petra je skakala narednih, valjda pola satta. kad se već počela popikavati o vlasttite noge onda je stala.

    P mi se bacila i na posao promoviranja dojenja. prije koji dan šeću P i MM po ulici i sretnu neku mamu kako gura bebu (ispod godine dana ali sjedi) u kolicima. P se zagleda u kolica i bebu. značajno kaže ženi da beba još ne zna hodati, 'mora narsti', 'mora puno cike papati'

    što se tiće jučerašnjih mališana, mi smo im se svaki dan veselili i kad im je došao red, Petri se valjda niije daloo, na razočaranje MMa. i tako su lijepo izašli van, jurcat po hodniku. naravno da kad su trebali otići doma da se onda sjetila da bi gledala 'djecu kako pjevaju, plešu'


    pinocchio nije valjda da zato jučer niste došli kod nas. ne znam što bi ti rekla. P ima puno stvari oko kojih je 'teškaa' i to još odavnoo. oblačenje (prošlo), češljanje (kako koji dan), pranje zubi (polako prolazi ali imamo posljedice :/ ), pranje kose (katastrofa, oprali joj prekjučer, a prije toga mislim da nismo tri tjedna), na svu sreću pa je zdrava ali uzimanje lijeka, puhanje nosa.... taktika mi je pustiti. inzistiram isključivo na onome što joj direktno u tom trenuttku ugrožava sigurnost. ostalo puštam. da nije tako vjerojatno bi ispalila na živce.
    znam da će ti ovo zvučati čudno ali ja bi ju pustila da izađe iz stana van bez jakne. predložila bi joj da obuće neku vestu, a jaknu da sama traži kad joj bude zima. sad je vrijjeme i tak 'toplo' pa se neće odmah smrznuuti. možda joj i paše onaj prvi osjećaj svježine pa kad prođe možda pristane na jakno. e sad, mislim si i da često idete do auta. tada ti jakna zapravo niti ne treba. kad ju vežeš u AS tak i tak se klince treba vezati bez jakne. ja svoje curke pokrijem (Patru sa jaknom) kad ih zavežem.

    kod nas još uvijek aktualni problem je HRANA.
    eto, za danas sam se dogovorila s njom da jojj neću niti nuditi i neka sama traži jesti kad bude gladna. ja ću fino ići jesti kad mi se jede, a ona ako bude tražila dat ću joj a ako ne bude neću ju ni pitati.
    jednom mora tražiti. e tu je naravno i problem cicanje jel' ona traži cicat. i to puno, dosta čestoo, za poludit.
    cure moje vjerujte mi, Bea i Petra cicaju jednako često. bilo je dana kada bi P rekla da nema dok ne pojede pa samo za spavanje. neki put bi nešto i pojela. od danas sam si opet rekla da ću vidjet. dat ću joj kad hoće, osim po noći. to smo uspjeli izbaciti, nekakoo.

    Citiraj spooky prvotno napisa
    Kod nas je takva situacija kada je bilo tko drugi od ukućana doma. Znači, kada smo Pia, Dora i ja same , sve ide kao po špagi, ali ako je MM ili sveki s nama, nastaje parada....
    kako mi je ovo poznato
    jučer sam MMu rekla da jedva čekam da završi vikend i da ode raditi jer ću poludit
    baš me to iznenadi, a stalno se nadam 'sad kad MM dođe s posla ja ću...nešto'. i onda šipak. tek onda nastane opća zbrka

    e da, Petra jako voli slagati puzzle i super joj ide. ja se svaki put iznenadim

    tolkoo za sada

    svima jedna veeeelika i potrudim se još javiti

  35. #35
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    curke

    a kolika je bea! mi vas se svako malo sjetimo i hoćemo vas pozvati da vidimo curu prije nego prohoda, ali ne znam koliko ste pokretni i vikendom raspoloženi za landranje (koliko vidim, ne bi se bunili na izlazak iz kuće ).

    andrej se jučer oduševio petrinom haljinom na jagodice (kao jagodica bobica).

  36. #36
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Inesica...preslatke ste!

    S Lovrinim klopanjem smo i dalje na hiljadu muka....baš mi je danas MM rekao da su mu nogice sve tanje...i jesu....

  37. #37
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    mamma san, iz iskustva ti preporučam sirup sanosvit.Vjeruj da ga nećeš moći prepoznat već za 3 dana

  38. #38
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Vajtica, već smo popili pola BAŠ TOG sirupa..... :/ valjda samo zbog tog sirupa ima još uvijek snage....

  39. #39
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    kakva mu je krvna slika

  40. #40
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    kod nas je apetiti "pročepila" Medexova "pčelica Maja", a nju nam je preporučila naša homeopatica jer je Isa bio anemičan,pa sad ne znam :/

  41. #41
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Citiraj white_musk prvotno napisa
    kakva mu je krvna slika
    Ok, ako ciljaš na anemiju i slično. Sve je dobro (govorim ti o krvnoj slici od prije 2 tjedna).

    A Pčelicu Maju smo isto pili neko vrijeme, bez nekog većeg uspjeha i prestala sam s njom jer nakon jednog uzimanja, nakon nekog poluobroka, mu je sjela na želudac. I moja pedica nije baš bila presretna sa Pčelicom zbog meda...

    Na žalost, bojim se da se radi prije svega o genima....ja sam živjela na bistroj juhi sa jednom mrkivcom i komadićkom mesa..i to od 1,5 do 3 godine...i mama se sjeća najgoreg dana u mojem odrastanju (što se tiče hrane), kad smo buraz i ja jedan dan pojeli zajedno samo jedno kiselo vrhnje..... :/

  42. #42
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    ma najvažnije je da je on zdrav,a što bi rekao jedan moj stari prof.:
    " u čem mu je slast u tom mu je rast"

  43. #43
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Citiraj white_musk prvotno napisa
    ma najvažnije je da je on zdrav,a što bi rekao jedan moj stari prof.:
    " u čem mu je slast u tom mu je rast"
    ...po tvom doktoru, moj Lovro bi rastao samo od čokolade... :/

  44. #44

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    244

    Početno

    Aaa... Mamma san to si znači ti. Onda je Tweety sjedila do tebe?
    E pa drago mi je da smo se upoznale, makar i ovako

    Inesica baš super da si se javila, htjela sam ti se već par puta javiti da izmjenimo iskustva s curkama, i da možda prošetamo s kolicima. U stvari nama zna biti prilično naporno, Tirna je osjetljivija nego inače i ova 'faza' koju opisuje Pinokijica kod nas je svaki dan zadnjih mjesec dana otkako je došla Noa. Tako sam na kraju ja jučer došla s T. na koncert, dok je MM oko Lisinskog vozio Nou koja je spavala u autu.

  45. #45
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Heeej, evo i mene!

    Događaj tjedna je svakako bio koncert, uživali smo u dvorani, ali još više u kafiću na kavici, jako, jako, jako mi je drago što sam vas konačno sve upoznala (a neke ponovno vidjela).

    Sinoć smo se vratili u Beč, put je dobro prošao, ali zbog par stvari koje smo morali obaviti, radili smo stajanja, pa je trajao sto godina. Pa smo stigli noću, uspavanu Fionu samo prebacili u krevet, pa se u dva ujutro probudila i htjela čitati priče, a ja sam bila poluživa, u zombi-stanju, dok je za to vrijeme Flora krmila mm-u na rukama... ma grozno.

    Jedva čekam da prođu dan-dva ovdje da se ponovno uhodamo u stalni ritam. Barem se nadam da ćemo se uhodati.

    Inesica, jako mi je drago da si se javila!

  46. #46
    Osoblje foruma tweety avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb,medvescak
    Postovi
    4,453

    Početno

    eheeej, evo mene s posla.fran šeće s bakom i dedom, a ja bi trebala raditi dalje.
    Inesica, mi zaljubljeno gledamo u tvoju Petru. Frann me pitao je li to ona curica koja jaše konja, istog kojeg on jaše.ja sam rekla da je, a on :"Prekrasna je!". Baka mu je ovo ljeto govorila kako je neki brod prekrasan. Sad kad nema brodova primjenjuje to na curke

    hagulkica, Tira je
    Ja sam odvalila kako je nasamarila mammu i mene.Prvo je mamma bila oduševljena, jer je mislila da je Tira krenula na preslatkog tamnokosog,plavookog Lovrija, pa sam ja bila izvan sebe, jer sam mislila kako se toj preslatkoj djevojčici svidja moj plavokosi, tamnooki moj mališanko.......hm....onda mi je oduševljenje splasnulo, jer je krenuo prema medenjaku Andrejčeku (ali mislim si, ako već mora nekog izabrati naka bar bude naš frend),a kad onooooooooo.......ode ženska preko mog ramena ravnooooo prema Ladinoj torbici.

    No, dobro naučila sam lekciju.Od sad nosimo neku torbicu sa sobom.

  47. #47

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    244

    Početno

    , da nije bilo torbice baš me zanima kojeg bi izabrala.

  48. #48
    Osoblje foruma tweety avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb,medvescak
    Postovi
    4,453

    Početno

    Citiraj hagulkica prvotno napisa
    , da nije bilo torbice baš me zanima kojeg bi izabrala.
    sva trojica su , baš kao i Tira, tako da je zapravo svejedno :D

  49. #49
    pinocchio avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,058

    Početno

    e pa hagulkice, dobro nam otišla i ne pobjegla tako skoro .

    ako vam kažem da smo dva dana nakon što smo prodali stan već našli drugi nećete mi vjerovati - zato ću s detaljima pričekati dok ne kaparimo, a to bi moglo biti skoro .

    petra i bea su kao iz filma . čuj, a kad kupujete konja? vama bi se ta investicija isplatila možda već za godinu dana
    i nismo došle zato što je u goste došla naša poznanica, a to je tek bila ljubav na prvi pogled tako da joj lada nije dala otići.
    ovo s jaknom sam i mislila da bi bilo tako najpametnije. pa valjda zna kad joj je hladno. napravit ću tako pa me zanima koliko će to još potrajati.

    a što se hrane tiče pozivamo sve koji ne vole papati neka dođu k nama. lada jede s takvim guštom da se uz nju lako ogladni-pitajte petru.

    andrej stalno pita kad ćemo okititi bor i jako mu je stalo da ga lada dođe vidjeti.
    da ponesemo i torbicu ?

    pčelice, vibrrrrrrrrrrrrram da vam je ovo jedini posjet srebrnjaku.

  50. #50

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    244

    Početno

    Pinokijice, ma škicnem ja često što ima na ZPDićima, ali istina nisam baš darežljiva s komentarima .
    Drago mi je zbog stana! I doći ćemo mi jesti k vama. Tirna svaki drugi dan štrajka glađu, jedino želi male ab kulturice i čokoladne kuglice.
    Već mjesec dana joj dajem esencijalne masne kiseline u kapima, i naravno spirulinu (jedina stvar osim čokol. kuglica koju obožava).
    Onda stane pred špigl pa gleda kako su joj jezik i slina zeleni!

Stranica 1 od 6 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •