Stranica 1 od 8 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 398

Tema: UN dijeta 3. dio

  1. #1
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno UN dijeta 3. dio

    1.wite_musk (30kg) 22kg to go -19.dan
    2.LeeLoo (5kg) 3.1kg to go -stand by
    3. Iana27 (20kg) 16kg to go-još je s nama
    4.laky (18 kg) 17,5kg to go
    5.fritulica (6kg) 2.5kg to go -15.dan
    6.suncem.m (15 kg) 15kg to go 1.dan(she's back )
    7. grendi (10kg) 8kg to go-9.dan
    8.kli_kli (cca 27kg) 9kg to go-79.dan
    9.Angelina Bell i pahuljica(30kg) 21,2 to go-naša moralna podrška
    10. Tonja_1 (15kg) 12.8 to go - 21.dan
    11.ruby(10kg)7,5kg to go
    12.vlatkapeno(10kg)-10 kg to go
    13.nana
    14.dolega(67kg)-7kog.to go -6.dan
    15.puppa(20kg)-8.5 to go-28 dan
    16.Nymeria24(65kg)-4 to go-4.dan
    17. bdina (cca 12kg)-4. dan
    18.angelina1505 (15kg)-12,5 to go -8 dan
    19.aenea(26kg)-25kg to go

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    118

    Početno

    white musk: , jedno pitanje, jedeš li na "dan od manistre" ili ti pašta dan eventualno i palentu, u knjigici piše da se može, ali ja nekako nisam do sad, a pašta mi je već lagano dojadila...

  3. #3
    Angelina Bell avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    240

    Početno

    Citiraj W_M prvotno napisa
    ti ćeš najljepše izgledat, jer ćeš imat pahuljicu u naručju na svojoj slici

  4. #4
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    Citiraj puppa prvotno napisa
    white musk: , jedno pitanje, jedeš li na "dan od manistre" ili ti pašta dan eventualno i palentu, u knjigici piše da se može, ali ja nekako nisam do sad, a pašta mi je već lagano dojadila...
    ne jedem,jer ne mogu bez jogurta, ja bih to povratila :/
    Kontala sam napravit zatvorenu pizzu, ali ne mogu se pomirit sa paradajzom
    Najvjerojatnije ću napravit sljedeći put supu, sa mrkvicom i dosta paste, pa ću se barem "nakašikati", jer neće biti ovako suho.


    i još nešto, za sljedeći ŠKROBNI dan kontam napravit rizi-bizi od integralne riže,mrkvice,graška i kukuruza.
    Jučer sam pravila neku mješavinu(crvena leća, žuta leća, azuki grah,heljda,grašak,leblebije,šareni grah, bijeli grah) kupila sam mješavinu, pokiselila noć prije, sutradan skuhala ko grah i bilo je preeedobro,uz to salata od cvekle.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    118

    Početno

    No u principu se može, a ti ako ne možeš samu, možeš skuhati palentu, i posuti je s malo mljevene slatke crvene paprike,i peršinom, nebi trebalo biti baš očajno..
    a za sve one koje upravo očekuju svoje male , mislim da će poslije izgledati bolje od svih nas skupa...
    odmah bi "žrvovala" ovaj gubitak, da mi opet naraste trbuščić, ali po prvi puta onaj "pravi"... ( a ne salo. )

  6. #6
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    još jedan recept:

    malo kuhanog graha, crvenog iz konzerve
    kukuruz iz konzerve
    malo limunovog soka
    malo masl.ulja
    sol
    peršun
    (češnjak)

    dobro promiješate i eto vam salata za škrobni dan

    jedva čekam da prođe ovaj voćni dan

    cure, ja ne znam kako je vama, ali ja poslije voćnog dana jedva čekam meso i jogurt, poslije proteinskog,jedva čekam kolače,čak se nekad uhvatim kako se radujem na voće sutradan, lai tasreća naglo ispari nakon prvog zalogaja voća u voćnom danu

  7. #7

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    118

    Početno

    isti slučaj, ja svaki dan jedva čekam ono drugo... kao "jede mi se" ... , ali poslije vodenog dana, sve je lakše, meni je sad i voće super.. voda, voda, je najgora, mislila sam da ću riknuti, sve je dobro tijekom dana, ali navečer.. valjda sam taj dan popila 20 l vode, a na zahod sam išla 300 puta...

  8. #8
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    eh i ja imam istu predodžbu o vodenom danu.
    U toku dana ću se ja vež nečim zanimat, ali kako zaspat :?

    puppa, jel bolje pit' mineralnu?Mene ova "obična" voda uništava na gladan stomak

  9. #9
    nana avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    529

    Početno

    Ja sam skužila da se svaki dan može jesti samo određena namirnica, tipa kada je meso onda meso, ili jaja, ili sir, pa drugi dan grah, ili grašak, ili .....znači da se ne miješa zajedno.........???A vidim po vašim postovima da se ipak može miješati (rizi bizi od integralne riže, sa mrkvicom....).

  10. #10
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    ah, ja ti se ko sretna najedem i mesa i sira plus jogurt za večeru

    Šalu na stranu,ne smiješ isti dan jesti ribu,meso i jaja.

    Sir(samo mladi!),jogurt i mlijeko,možeš kombinirat sa gore navedenim, ali za to umanjuješ količinu mesa/ribe/jaja

    Škrobni, smiješ miješati grah,leću, rižu, kukuruz

    UH-nemaš šta miješati

    V-po meni ne bi trebalo jesto orahe,bademe lješnjake i slično, ali suho voće moće

  11. #11

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    118

    Početno

    [
    puppa, jel bolje pit' mineralnu?Mene ova "obična" voda uništava na gladan stomak [/quote]

    pa gledaj, u principu bolje ne, ili minimalno. Ja sam taj dan iscjedila 2 limuna u 2 litre vode i to sam pijuckala, kad sam to popila pila sam jedno litru čaja od metvice, bez šećera, bez meda, bez ičega.. on onako fino osvježi dah, pa onda opet voda i tako. Mineralnu nisam pila,jer me napuhne i kad sam sita, a što bi onda bilo na prazan želudac?!
    sve će vam cure izgledati puno lakše kad pregrmite vodeni dan... bar je meni tako.. a za taj dan što manje biti doma i što više okolo..ili ako i jeste doma onda nešto raditi da se ne misli na to..
    a večer?? je to je najgore, cijeli dan ti krulji u želucu, ja navečer nisam čula televiziju od svog želuca... , ali ISPLATI SE!! U naredih 3 dana sam išla 3,5 kg dolje... a prije toga je danima znalo stajati..

  12. #12

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    mjesto pod suncem
    Postovi
    2,786

    Početno

    Oho, prepolovili smo se (mislim na topic )!
    Citiraj puppa prvotno napisa
    jedeš li na "dan od manistre" iliti pašta dan eventualno i palentu
    Što? :shock: Može se i palenta? Auuuu, ja obožavam palentu, puppa super da si to spomenula. Sad se počinjem grist zašto nisam kupila knjigu, a imala sam je u ruci..
    WM, poslušala sam te, danas sam pojela pun tanjur integralne tjestenine, bez umaka, ali sam samo malo zalila s masl. uljem - 1 žl (+malo češnjaka sam zafrigala na tom ulju) i začinila bosiljkom. Skoro da ne povjerujete da i to može bit dobro, i malčicu bijelog vina sam popila..
    Još nešto; znači 1. dan (mesni) možemo ispeći 1 šniclu+1 jaje+1komad sira ili je to previše za kombinirati? Ajde cure (vi koje u zaleđu imate nutricionista WM i vi s knjigom (puppa plizz) pričajte nam malo o tim kombinacijama..
    Ah da, što se tiče fotografija, prije i sad, meni bi bilo draže da se mi nađemo u živo i ponesemo stare fotografije..

  13. #13
    nana avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    529

    Početno

    Da i mene bune neke stvari, neki mi tvrde da kada je mesni dan, može se npr. napraviti krmići i gore staviti sir da se otopi, sada čujem da se može samo kravlji sir, onda sam čula kako se nikako ne miješaju riža, grah, grašak, sada opet čitam da se to može miješati i tako :/ . Ok, kužim kada je voćni dan jede se voće i bok, i kada je onaj dan sa tijestom nema se kaj miješati, ili tijesto ili neko pecivo ili pizza samo sa paradajzom.......
    Inače, ja sam bila na UN dijeti prije nekih mjesec dana, nisam griješila, osim kaj sam pila kavu, ali imala sam dojam da kile uopće nejdu neznam, dali sam nekaj krivo radila ili sam prebrzo htjela da vidim manjak kila vagi.

  14. #14

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    118

    Početno

    nana: UN dijeta se zove još i dijeta strpljenja, zato jer kg znaju danima stajati, a onda padne par odjednom, bitno je samo biti ustrajan..
    kod proteinskog dana, čitaj 1. dan, mesni dan.. dozvoljeni su i meso, ili riba i sir (samo mladi) i jaja, ali NIKAKO MIJEŠATI, jedino možete kolicinu mesa smanjiti ako uzmete fetu sira, ja to osobno ne radim kad je meso je meso, kad je sir je sir, kad su jaja su jaja. gledam da idem u krug, znači jedan ciklus na mesni dan jedem meso, jedan ribu, jedan sir, jedan jaja i tako ukrug, tako unosim različite namirnice u organizam.
    pijte puno tekućine, to je jako jako važno, minimalno 2 litre, ne jedite poslije 20 sati, i tko može preporučljivo je ujutro natašte prije doručka popiti 2 dcl donata, (meni se gadi, pa popijem vodu).

  15. #15
    aenea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,467

    Početno

    Samo da se pohvalim. Kolegica slavila rođendan - dakle, gomila kolača oko mene. Uspješno sam odoljela! 8)

  16. #16

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    118

    Početno

    Citiraj aenea prvotno napisa
    Samo da se pohvalim. Kolegica slavila rođendan - dakle, gomila kolača oko mene. Uspješno sam odoljela! 8)


    bravo!!! :D :D

  17. #17
    nana avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    529

    Početno

    Da tako sam i ja jela, u krug, nisam miješala sir ili meso, ili jaja, nego svaki put jednu namirnicu uz salatu. Drugi dan bi si napravila ili grah salatu, ili skuhala rižu i tako, uglavnom nastojala sam jesti točno onako kako piše.........ma ok znam da moram biti strpljiva i sada nakon blagdana kada krenem neću ni stajati na vagu svako malo, nema od toga koristi...a moraju kile ići dole pa neznam nikoga tko je bio na un dijeti da nije skinuo kile .Evo moja kolegica je 33 dan na dijeti i skinula je 7 kg, što mi se čini super.

  18. #18
    Nymeria24

    Početno

    8. dan 62 kg juhuuu 3 to go

  19. #19
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    Citiraj fritulica1 prvotno napisa
    WM, poslušala sam te, danas sam pojela pun tanjur integralne tjestenine, bez umaka, ali sam samo malo zalila s masl. uljem - 1 žl (+malo češnjaka sam zafrigala na tom ulju) i začinila bosiljkom. Skoro da ne povjerujete da i to može bit dobro, i malčicu bijelog vina sam popila..
    Još nešto; znači 1. dan (mesni) možemo ispeći 1 šniclu+1 jaje+1komad sira ili je to previše za kombinirati? Ajde cure (vi koje u zaleđu imate nutricionista WM i vi s knjigom (puppa plizz) pričajte nam malo o tim kombinacijama..
    :
    drago mi je da ti je bilo dobro

    ne možeš kombinirat meso/ribu i jaja, ali možeš mliječne proizvode i jaja ili mliječne proizvode i ribu/meso

  20. #20
    ruby avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    387

    Početno

    Prvo se moram osvrnit na malog umjetnika: WM, i ja suzim pogotovo zbog narančastog jer je jedan moj prijatelj s kojim sam skupa pjevala u zboru, koji mi je (zbor) inače najdraža stvar u životu (osim obitelji), kad smo ga pitali što je naš zbor, rekao "Naranča". Pojma nemam zašto. To je označavalo nešto prekrasno, toplo i slasno. Divan poklon za rođendan!
    Aenea, svaka čast!
    Ja sam danas miješala meso i ribu-nisam znala :/ !
    Kad su onda gljive?
    Ja ne provodim vodeni dan jer dojim i to bi ipak bilo malo previše?
    Svakako bi se bilo zanimljivo naći nakon odrađene dijete!

  21. #21
    Suncem.m. avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    1,312

    Početno

    Citiraj white_musk prvotno napisa
    ne možeš kombinirat meso/ribu i jaja, ali možeš mliječne proizvode i jaja ili mliječne proizvode i ribu/meso
    Zašto :?
    Help please, nikako mi to nije jasno.
    Pa ako se odlučim za jaja, znači 2 jaja za ručak pa 1 za večeru (uz sir)- to je puno jaja za jedan dan.

    A što se tiče knjige, svašta se u njoj mješa. Uopće je ne kužim. Recimo 1. dan se spomije patlidžan, tikvice,cvjetača,kupus :? (uz meso)

    I u knjizi kaže: NE KOMBINIRATI meso i mlj. proiz, meso i jaja ili jaja i mlj proizvode????
    Po njima bi taj dan trebala pojesti 5 jaja ili nikako ne jesti jaja
    :shock:
    Ajmo, pomažite.

  22. #22

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    250

    Početno

    Ja sam prošli mesni dan također miješala meso i jaja.

    Ali mene stvarno muči ovaj voćni dan. Ne mogu se prisilit da pojedem toliko voća. Danas sam ujutro pojela par mandarina, za ručak 2 naranče i 1 bananu, a za večeru samo 1 bananu. Želudac mi se diže već na jabuke i naranče.

  23. #23

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    118

    Početno

    Dobro jutro svima,

    svanuo je i novi voćni dan.. .. i zaista mi je prazna glava koje voće danas jesti.. dosadili su mi i kompoti, i jabuke , i naranče, i banane, i kruške.. ma sve mi je dosadilo!
    no, samu sebe uvjeravam,, volim voće, volim voće...
    izdržat ćemo i to.
    inače danas mi je 33. dan.. :D ,trećina je odrađena...
    zanima me, da li ste negdje pročitale, ili imate nekih saznanja, u kojem tromjesečju kg idu najviše dolje... ili je to individualno.. Kolegica mi je pričala da je njena maserka kroz prva 2 mjeseca skinula nekih 5-6-kg, a na kraju je bila lakša 18 kg. Sad ne znam je li to pravilo ili??! :?
    Želim vam svima ugodan dan!! (ma na kojem bile. )

  24. #24
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    puppa, meni je danas 81. dan dijete, a mrsavljenje je ovako islo:
    1. mesec - 10kg
    2. mesec - 5kg
    3. mesec - 3kg

    kao sto vidis, razlicito je od slucaj a koji ti poznajes.
    ja mislim da ce svakom biti manje-vise razlicito.

  25. #25

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    118

    Početno

    Citiraj kli_kli prvotno napisa
    puppa, meni je danas 81. dan dijete, a mrsavljenje je ovako islo:
    1. mesec - 10kg
    2. mesec - 5kg
    3. mesec - 3kg

    kao sto vidis, razlicito je od slucaj a koji ti poznajes.
    ja mislim da ce svakom biti manje-vise razlicito.

    prvo čestitam!! ti zaista sitno brojiš bravo!!
    ja sam ukupno lakša 11,5 kg.. od prvog dana, vjerojatno neće tako ići u naredna 2 mjeseca , ali opet... bar još 10 kad bi išlo dolje.. 5 i 5..
    No, kako i ti kažeš, vjerojatno to zavisi od osobe do osobe...

  26. #26
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    sunce,ja to radim ovako(primjeri jelovnika)

    za 1.DC(dan ciklusa):
    -kuhana piletina sa puno povrća(mrkva,brokula,peršun,poriluk,koraba,karfi ol),procjedim jednu šolju da imam za poslije, a ostalo pojedem za ručak, evtl. ostavim nešto za večeru
    -kuhani kupus sa mesom
    -varivo od poriluka sa mesom
    -varivo od mahuna sa mesom i mrkvicom
    -ribu sa povrćem(u foliji)
    -ja obavezno pojedem i malo mladog sira i pavlake i čašu jogurta
    -piletinu sa gljivama i pireom od mrkvice kao prilog
    -jednom sam pojela 2 skuhane hrenovke


    (jaja nisam nikad jela u proteinskom danu)

    puppa,mislim da je za redukciju jako bitno i da stavrno ne miješaš proteine, skrob i UH.Moja prijateljica je, po savjetu naše profice, napravile ove jelovnike , nije mješala i smršala je
    1.mjesec-10kg
    2.mjesec-10kg
    3.mjesec-9 kg

    i naravno, zavisi i od metabolizma i organizma uopće.

  27. #27

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    118

    Početno

    kako vrijeme odmiče, vidim da postajem sve rigoroznija, sve što pojedem pa i ono malo, čini mi se nekako puno..
    evo jučer bio dan pašte, a navečer nisam pojela ništa, ni kolač, ni tortu, ništa!!
    a danas je voće..
    malo sam ja "zabluzila" čini mi, ali kad mi tako "godi" što lagano sve "pleše" oko mene.. lice mi se ispuhalo, prije sam bila kao da su me pčele izbole..
    stomak pao, dupe se nekako spljoštilo..
    i ajde ti sad jedi...
    a ajde budi gladan..
    hm.. :?

  28. #28
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    i ja smanjujem količinu, baš sam to primjetila iz ciklusa u ciklus, a pogotovo se nalazim u tom smanjenju slatkiša u UH danu. :/

  29. #29

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    118

    Početno

    MM je isto na dijeti, ali on fino jede i kolače, i sve svoje propisane doze.. i svejedno ide dolje, dobro on je čisto iz solidarnosti, nema toliko kg viška kao ja, i muško je..
    ali kao što i ti kažeš, sve manje i manje su mi porcije. Podsvjesno se bojim da će ovaj 2. mjesec sve ići puno sporije, jer 1. mjesec gubiš i tekućinu, a ovo sad je gubljenje "pravih", masnih kg..
    prvo sam mislila da ću za Božić prekršit, ali sad sam odustala... a zamislite ovo 31.12. voćni dan, 01.01. vodeni dan!!
    nisam još odlučila što ću..

  30. #30

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    mjesto pod suncem
    Postovi
    2,786

    Početno

    Ja jučer pojela tanjur tjestenine, pa nakon sat i nešto 1 kom torte. Ja sam se u tom trenutku ufurala u nešto kao "to mi je malo uranjena večera". Pa sam još navečer pojela 2 kom torte. :/ Danas voće, ma uopće mi se ne da smišljat danas što ću napravit od voća, tamanit ću jabuke i mandarine, kako mi dođu pod ruku.

  31. #31
    aenea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,467

    Početno

    Ajme, nadam se da će se i meni smanjiti apetit. Ja još uvijek gladna ko vuk Ali samo navečer. Čak sam iza večere pojela i 4 komadića ananasa. Počet ću ustajat u 4 da se onesvijestim oko 8. I da, lakša sam za 200 grama

  32. #32
    LeeLoo avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,657

    Početno

    Citiraj puppa prvotno napisa
    MM je isto na dijeti, ali on fino jede i kolače, i sve svoje propisane doze.. i svejedno ide dolje, dobro on je čisto iz solidarnosti, nema toliko kg viška kao ja, i muško je..
    ali kao što i ti kažeš, sve manje i manje su mi porcije. Podsvjesno se bojim da će ovaj 2. mjesec sve ići puno sporije, jer 1. mjesec gubiš i tekućinu, a ovo sad je gubljenje "pravih", masnih kg..
    prvo sam mislila da ću za Božić prekršit, ali sad sam odustala... a zamislite ovo 31.12. voćni dan, 01.01. vodeni dan!!
    nisam još odlučila što ću..

    aaaajmeeeee,saucesce.

  33. #33
    aenea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,467

    Početno

    Citiraj aenea prvotno napisa
    I da, lakša sam za 200 grama
    Od jučer, naravno. Ukupno 1200

  34. #34
    LeeLoo avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,657

    Početno

    ...kako bi bilo super da su nam na displeju od vage grami ili miligrami!Zamislite samo koje velike brojke bi gubili!!!

  35. #35
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    a ja još uvijek na analognoj

  36. #36
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    pa ako mi kad ko bude htio šta poklonit...

  37. #37
    aenea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,467

    Početno

    Citiraj LeeLoo prvotno napisa
    ...kako bi bilo super da su nam na displeju od vage grami ili miligrami!Zamislite samo koje velike brojke bi gubili!!!
    A daj zamisli da ono što trebamo izgubiti preračunamo u grame

  38. #38

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    118

    Početno

    ja imam dvije, analognu i digitalnu, ( pukla sam što ću!!! ), pa onda uspoređujem...makar sam zadnje vrijeme navučena na digitalnu.
    Ona je ušla u kuću u onom periodu kad mi je par dana vaga pokazivala da sam DOBILA KILE!!! , a ja na dijeti.. Onda smo MM i ja jednoglasno zaključili kako je vaga otišla u klinac, i otišli kupiti DIGITALNU, jer one su uvijek točne.. ha, ha..
    no dobro, donesemo mi kući digitalnu, kad i na njoj više kg... , bacili 300 kn u vjetar, ali naučili lekciju.
    Treba se vagati samo poslije vodenih dana...ako se važete češće, 1 tjedno, ili bolesnički poput mene, svako jutro, onda to treba uzeti s rezervom jer kilaža varira, u principu gore dolje, pa se 4 dan, poslije voća, negdje zaustavi i više ne ide iznad toga..
    eto drage curke..
    w.m. hoćeš još jednu analognu??!, ili ako se i ova digitalna "pokvari" kroz drugi mjesec dijete, daj adresu..

  39. #39
    aenea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,467

    Početno

    Puppa, ja bi na tvom mjestu stala jednom nogom na analognu, drugom na digitalnu

  40. #40

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    118

    Početno


  41. #41
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    puppa,dogovoreno 8)

    a znate šta ja radim

    polako stajem pa kad dođe na 60-tak ostanem malo tako i zamišljam kako će izgledat kad budem imala toliko kg

  42. #42
    aenea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,467

    Početno

    W_M zato je dobro imati analognu. Na digitalnoj neizvedivo. Provjereno

  43. #43

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    mjesto pod suncem
    Postovi
    2,786

    Početno

    Lude ste cure. Meni MM prije nekih cca. mjesec dana kupio digitalnu vagu (milijun puta sam mu kao usput spomenula da bih ja baš digitalnu.) I izvažem se ja :shock: kad tamo 59,7 kg. Pa stanem 2. put malo više naprijed kad ono 60 kg :shock: . Onda sam se ufurala da nam je kriv pod u kući i da zato vaga više pokazuje. A na kraju sam zaključila da ta vaga ne valja ništa i da je sigurno neki jeftinjak (na kraju mi je MM priznao da ju je kupio na akciji). Ali uglavnom, baš u tom periodu kad je stigla digitalna vaga u našu kuću, ja krenula na dijetu (vide slučajnosti). Iako se dalje važem samo na analognoj, strah me stat na digitalnu..

  44. #44

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    118

    Početno

    Kažu da prvo treba stati lijevom nogom, ne pitajte zašto?? !!
    valjda ako pokaže da kg stoje, ili da su narasli, možeš reći..
    UF danas sam (u)stao na lijevu nogu..

  45. #45

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    118

    Početno

    [bih ja baš digitalnu.) I izvažem se ja :shock: kad tamo 59,7 kg. Pa stanem 2. put malo više naprijed kad ono 60 kg :shock: .


    Draga, sorry, koliko si ti visoka, i koliko želiš smršaviti..
    ja sam se rodila s 60 kg.. pa mi tvoje kile djeluju tako mršavo...

  46. #46
    LeeLoo avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,657

    Početno

    ...ma znate sta?ma najbolje da se uopce sve ni ne vagamo nego jednom u mjesec dana-dva si priustimo odmor negdje blizu ekvatora,neke trope ili slično( Kanarski otoci? )..-i da se tamo vagamo.Sila teza je najmanja. 8)

  47. #47

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    mjesto pod suncem
    Postovi
    2,786

    Početno

    Citiraj puppa prvotno napisa
    Draga, sorry, koliko si ti visoka i koliko želiš smršaviti?
    E puppa moja..ja ti sa 60 izgledam ko balon naročito u donjim ekstremitetima..Visoka sam 165, a cilj mi je doći do 53 kg..Iako se već sad super osjećam u svojoj koži (55,5)..
    Kad ćemo onda na Kanare, s vagama..

  48. #48
    aenea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,467

    Početno

    Citiraj LeeLoo prvotno napisa
    ...ma znate sta?ma najbolje da se uopce sve ni ne vagamo nego jednom u mjesec dana-dva si priustimo odmor negdje blizu ekvatora,neke trope ili slično( Kanarski otoci? )..-i da se tamo vagamo.Sila teza je najmanja. 8)
    A Mjesec?

  49. #49

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    118

    Početno

    Ja ću osigurati karte, samo recite koliko nas je...
    Kanari, 15 dana, puni pansion, bazeni, saune, ručne (muške) masaže, solarij...
    predbilježbe u tijeku..
    obavezno ponijeti putovnicu i vagu. (digitalne i analogne dozvoljene)...

  50. #50
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    Citiraj puppa prvotno napisa
    Ja ću osigurati karte, samo recite koliko nas je...
    Kanari, 15 dana, puni pansion, bazeni, saune, ručne (muške) masaže, solarij...
    predbilježbe u tijeku..
    obavezno ponijeti putovnicu i vagu. (digitalne i analogne dozvoljene)...
    i grah za škrobni dan

    ja se važem čim uhvatim priliku i onda se njišem k'o vrtuljak dok ne dođem u poziciju u kojoj imam najmanje kila

    jedino kad trebam zabiljećit koliko sam stvarno smršala, onda je tu MM, koji vodi tabelu i vodi računa da vaga ne pokazuje -3 na početku.

    Ali sredile ste me za digitalnu, neću je ni kupovat.
    Nemojte mi je poklanjat za sljedeći rođendan.

Stranica 1 od 8 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •