Pokazuje rezultate 1 do 11 od 11

Tema: bojanje kinderbeta

  1. #1
    (maša) avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zg, IR
    Postovi
    2,188

    Početno bojanje kinderbeta

    htjela bi pofarbat kinderbet u neku svjetliju boju....bukva, krem ili sl....

    Jel ima netko iskustva sa tim i koju mi boju (proizvođača) preporučujete?

  2. #2
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    iskljucivo s vodenom osnovom

  3. #3
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Ja nisam sigurna da bih to napravila opet... a isto sam poželjela da je bijeli umjesto tamno smeđi i prešpricali smo ga kompresorom. Od tad, gdje god smo zapeli njime zribali smo bijelu boju i sad je mjestimično flekav...
    Vjerojatno smo trebali kompletno prešmirglati cijeli kimbač, a potom bojati jer boja na vodenoj osnovi se nije pokazala najpostojanijom, a drugu ne smiješ upotrijebiti.
    Hoću reći, ako si to već naumila, a nisi zadovoljna osrednjim rezultatom, onda znaj da se treba dosta potruditi.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    596

    Početno

    pošto smo mi koristili moj krevetac sastrugali smo sve do drveta (bio je smeđ) i prefarbali u bijelu. Nažalost ne bih ti znala reći od kojeg je proizvođača bila boja, ali super izgleda (samo što nam je sada mali)

  5. #5
    (maša) avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zg, IR
    Postovi
    2,188

    Početno

    ja ću ga skroz istrugat da se ne pojavi ova boja ispod....sad je neke boje oraha ili tako nešto a meni se to ne sviđa niti mi se uklapa u namještaj......

    Imam još 4 mjeseca pa ću ja to polako.....

    Hvala za savjet o vodenoj osnovi...to mi je dovoljno...valjda će u Chromosu znati što prporučit......

  6. #6
    (maša) avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zg, IR
    Postovi
    2,188

    Početno

    Citiraj bera prvotno napisa
    pošto smo mi koristili moj krevetac sastrugali smo sve do drveta (bio je smeđ) i prefarbali u bijelu. Nažalost ne bih ti znala reći od kojeg je proizvođača bila boja, ali super izgleda (samo što nam je sada mali)
    i ja mislim da će nama ovaj brzo postat mali jer je dimenzijas 60 * 120, ali dobili smo ga pa neću gledat poklonjenom konju u zube, al želim da sve bude savršeno za bebicu

  7. #7
    Annar avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    264

    Početno

    Duluxove boje na vodenoj bazi su izvrsne, bilo ih je u Bauhausu prije cca. godinu dana

  8. #8
    (maša) avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zg, IR
    Postovi
    2,188

    Početno

    Hvala Annar :D

  9. #9

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,203

    Početno

    masa, ne mora ti 120x60 brzo postati mali, moj je stariji spavao u takvome do 3,5 godine.

  10. #10

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    3,522

    Početno

    Citiraj Annar prvotno napisa
    Duluxove boje na vodenoj bazi su izvrsne, bilo ih je u Bauhausu prije cca. godinu dana
    I ima ih u svim tonovima boja (znam da si rekla bijelu, ali mozda se predomislis).... kosta 99 kn, imas mat i sjajni. Gust je jako, ne smrdi pretjerano, brzo se susi, ali tesko razmazuje i ne prekriva nesto bas pretjerano dobro, ali u 2 sloja da.

    Predlazem takoder da koristis valjak, a ne kist kako ti ne bi ostali tragovi kista. S valjkom prelijepo ispada, iako se vise razmaze pa je obavezno par ruku, ali ti ide i brze od kista, pa si opet na istom (a ljepse je).

  11. #11
    (maša) avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zg, IR
    Postovi
    2,188

    Početno

    hvala, svaki savjet mi dobro dođe jer nemam iskustva u farvbanju namještaja....

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •