Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 63 od 63

Tema: Rođendanska proslava kod kuće

  1. #51

    Početno proslave kod kuce

    da izbjegnete glavobolje ,a da ipak imate proslavu u kuci uzmite animatore 8) ja sam za svoju magdalenu 5.ROĐENDAN pozvala dvije tete, jedna se jos maskira u princezu a ja sam u miru bila s rodbinom, kloinci su bili odusevljeni

  2. #52

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    2

    Početno Ideje za organizaciju dječjeg rođendana

    Uglavnom, mala je priredila program prilagođen šestogodišnjacima, poslala mi mailom.Pozdrav svima i hvala na predobrim i premaštovitim idejama!!!!

    Draga Rene2, ja sam ove godine odlučila organizirati rođendan svog šestogodišnjaka i trogodišnjaka kod kuće s prijateljima iz vrtića pa bih se kandidirala za tvoj popis igara ako je moguće! Rođenadan je u zimi pa igre na otvorenom, na žalost, otpadaju, ali....

    Thnx.

  3. #53
    MariolaST avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    293

    Početno

    Ne mogu vjerovat!!!
    Toliko fame oko običnog dječjeg rođendana i onda se pitamo zbog čega su nam djeca ovakva!!! Moji imaju 9 i 13 i ni jedan rođendan nisu proslavili van kuće. Ni ne žele! Nikad nisam radila oko toga toliku zbrku jer smatram da djeca onda očekuju ne znam, svemirske letjelice, ili tko zna što ne..... Rođendan je da se proslavi u krugu najboljih prijatelja, prilagodi njihovoj dobi, dakle dok su sitni malo s njima tu proboraviti, počastiti ih (grickalice su im najdraže, vjerujte sigurna sam) i torta što su manji mora biti što jednostavnija, tipa puding-keks-šlag, a kad su veći samo povremeno poviriti i vidjeti da li im što treba i najbolje izgubiti se iz vidokruga jer će tako biti najzadovoljniji. Ako se ima obavezu pozvati rodbinu i bake i djede (kod mene naravno ima) onda je to dobro odraditi sutradan na nekakvom ručku, jer je to sve za dijete previše i ne provede taj svoj rođendan u potpunosti, a bitan mu je onaj dio s prijateljima, a ne s rodbinom, oni im tada samo smetaju, ako su svi zajedno.

  4. #54
    ivano2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,165

    Početno

    A kako zabaviti 7-8 skoro 9-godišnjakinja na rođendanu doma? Ovo bi nam bio prvi roćkas doma - samo za cure i nemam pojma što i kako organizirati. Imam osjećaj ili bolje rečeno iskustvo sa "običnih igranja" da bi njima sve društvene igre bile dosadne i da bi se samo svađale (sve neke alfa cure u ekipi) a slavljenica je zapilila da hoće feštu doma... Lastane, pomagaj!

  5. #55
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    ne znam - moja stalno slavi doma, i one se same zabavljaju. Mi samo sve pripremimo i ponekad im dođemo natočiti soka - i naravno narezati tortu

  6. #56

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    Imali smo mi doma 9 godišnjakinje isto. Rodjendan smo ograničili vremenski i tocno osmislili sto kada radimo. Najprije malo jedu, pa red igre, pa torta pa opet red igre i gotovo. Na kraju su se same zaigrale i ostale dulje i bilo je dobro ali da nisu isto bi ispalo dobro ovako organizirano.
    Igrali smo se npr. muzika svira i svi plesu i jedna curica izabire u sta ce se sve druge pretovoriti kad muzika stane. Ona koja je to najbolje izvela, slijedeca bira u sto ce se pretvoriti kad muzika stane.
    Ako imate prostora moze i ono sta stolicama, da je uvijek jedna stolica manje od broja cura koje plesu.

    Mislim da je bitno samo da je organizirano, a ako se same zaigraju super a ako ne imate alternativu.

  7. #57
    ivano2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,165

    Početno

    thanks, možda ove su ove igre sa muzikom najbolja opcija.. pale su mi na pamet i karaoke ali ne znam da li se negdje može rentati uređaj?

  8. #58
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Moja je za 13. rođendan posudila film u tv- videoteci i igrali su nekakve igrice. Pizza i torta su bile u međuvremenu. 5-6 cura.

  9. #59
    ivano2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,165

    Početno

    To je i nama palo na pamet ... Plus karaoke ... I pizza i torta

  10. #60
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    ivano ako imate mogucnost projektora to im je fora, hrpa kokica, projiciras na zidu, njima hrpa jastuka na podu. poslije samo usisas.

  11. #61
    ivano2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,165

    Početno

    Mislim da nema potrebe imamo veliki tv za film. Sad jos moram prouciti te karaoke. Ako me netko moze prosvjetliti kako to funkcionira biti cu zahvalna.

  12. #62
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    ivano ako imate mogucnost projektora to im je fora, hrpa kokica, projiciras na zidu, njima hrpa jastuka na podu. poslije samo usisas.
    ima li negdje projektora za iznajmiti, znate li?

  13. #63
    ivano2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,165

    Početno

    više manje sam složila program: za početak ću im dati da se malo šminkaju (imam neki set koji ne koristim) - pa onda "just dance" na wii - klopa - a onda po izboru ili film ili nastavak igre po izboru - ako odaberu film onda uz film ide torta...

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •