Pokazuje rezultate 1 do 16 od 16

Tema: SRETNA MAJKA ČETVERO DJECE

  1. #1

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    267

    Početno SRETNA MAJKA ČETVERO DJECE

    Eto i mene,sviđaju mi se vaše teme i rado ih čitam Imam četri anđela troje ih ide u školu i odlični su učenici a najmlađa uživa kod kuće.Puno se trudim u odgoju svoje djece a i rezultati se vide.Studiram kršćansku pedagogiju i sve nam za sad štima.Mislim da puno razgovora i razumjevanja nedostaje današnjoj djeci,zbog zaposlenosti roditelja.Ja prakticiram nasamo razgovor sa svakim djetetom i doista se ljepo ispričamo i rješimo sve probleme.Najsmješnija mi je najmlađa kad pozorno slušam a cjepala bi se od smijanja ,ti su trenuci dragocjeni i zbližavaju nas s našom djecom,ne bih htjela da jednog dana nešto skrivaju što im može naštetit.Ako imate ili nemate slična iskustva pišite,rado ću pomoć svojim iskustvom.Lijep pozdrav iz doma punog ljubavi i djećijeg smijeha.

    Ljubica 31.03.1997
    Filip 10.08.1998
    Sandra 10.09.1999
    Romea 13.03.2003 [/quote]

  2. #2

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    886

    Početno

    Welcome i nadam se da ćemo naučiti nešto iz tvog velikog iskustva.....

  3. #3
    Nika avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,535

    Početno

    dobro nam dosla

  4. #4

    Početno

    dobro dosla!!!

  5. #5
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    dobro nam dosla!!

  6. #6

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    267

    Početno

    :D Hvala na dobrodošlicama,jako mi je drago zbog svih vas.Evo dolaze nam blagdani sve se sprema i užurbano radi,da ništa nebi nedostajalo.S koliko ljubavi pakiramo poklone za naše mile i drage,ah jedva čekam da vidim njihova ozarena lica kad odmotaju poklone.Samo ne zaboravimo da zaista budemo jedni s drugima,bliskost s mužem i djecom to je ono najvažnije,toplina koju osjećamo kad se poredamo jedni pored drugih na kauču stisnuti i sretni.Ma netreba čovjeku puno da bude sretan,živimo sada ove trnutke dok su tako mali i trebaju nas da ih štitimo,razumjemo,savjetujemo,čuvamo,učimo,voli mooooo!!!!!!
    Puno opuštajućih i radosnih trenutaka provedite sa svojim najmilijima,dajte im sebe u potpunosti.
    Blagoslovljene blagdane i sretnu Novu godinu želi vam sretna obitelj iz Kutjeva. :D :D :D :D :D :D

  7. #7

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    267

    Početno

    Evo mene nakon dužeg vremena,ali sada čekamo petu bebu.
    Jako se radujemo,nekako kaoo da najviše uživam u ovoj trudnoći.
    Idem privatno kod doktorice jer hoću da sve znam.
    Pa eto iako sam tek dva mjeseca trudna već ulazim u trgovine i biram kolica i robicu,kupila sam bebi već dvje majice dugačkih rukava,sama sebi sam smješna.
    Djeca su presretna,jedva čekaju da se djete rodi,kažu da će pravit bebi flašicu i vozat u kolicima.
    Blago meni što ću imat pomoćnika.
    S faksom normalno nastavljam davat ispite.
    Ah tako sam presretna zbog svega pa sam to morala podjeliti sa vama,drage mame.
    Puno pozdrava iz kuće pune ljubavi i sreće!!

  8. #8
    Roza avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,721

    Početno

    Čestitam na bebici! Stvarno je lijepo čuti ovakve vijesti i baš je sajno kad netko napiše da je iz kuće pune ljubavi i sreće

  9. #9

    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    336

    Početno

    Čestitam od srca, stvarno super još ako ima u svemu i muževu podršku, di ćeš lijepše

  10. #10

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    267

    Početno

    Hvala na čestitkama
    Muž mi u svemu pomaže i zaista mi je podrška i velika pomoć.
    Svu je djecu kupao,presvlačio,hranio i sve po kući pomagao što je trebalo.
    Ma svaka bi žena poželjela takvog muža.
    Sad zajedno studiramo
    Imamo tri đaka i još ja i on učimo
    Sve u svemu mi smo vam jedna neobična obitelj,ali napredujemo u svakom smislu i nemogu se na ništa žaliti jer djeca imaju sve što im treba i jako smo zadovoljni.Djeca su svi prošli s pet,Hvala Bogu!!!
    Puno pusa od svih nas

    Ljubica 97
    Filip 98
    Sandra 99
    Romea 03
    Bebica 08

  11. #11
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    :BYE: dobrodošla
    i čestitam na sretnim vijestima :D

  12. #12
    Zdenka2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    6,451

    Početno

    Čestitam!

  13. #13
    camel avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Postovi
    306

    Početno

    prekrasno.
    čestitam.

  14. #14

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    267

    Početno

    Hvala vam cure na čestitkama.

  15. #15
    Siena avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    82

    Početno

    Evo, mogu se i ja pridružiti sretnoj petorki: imam dva sina i dvije kćeri. SInovi su školarci, a cure su male frce Iako nismo u ovom sastavu oduvijek bili (razvedena s dvojicom sinova), nakon par godina usklađivanja i prihvaćanja, mogu reći da je i naš dom topli dom u kojem svi brinemo jedin za druge i volimo. Tako eto, mogu dati poneki savjet za žene ili muškarce koji imaju djecu iz prvog braka, pa sastavljaju novu obitelj s tom djecom i prinovama

  16. #16
    Handy avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    226

    Početno

    Čestitam cure, lijepo je čitati da ima ovakvih obitelji i da su djeca željena. Nekako mi se čini da mnogi svoju djecu doživljavaju kao teret, a često baš ljudi s više djece. Ma, ne trebam generalizirati. Kad ovakve stvari čitam, osjećam se super, hvala!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •