Nije bas tema za pred Bozic... ali maloprije me posjetio tata (s mamom) koji je prosli tjedan bio na 2.turi kemoterapije i sad se stvarno vidi da izgleda loše.

Imao je karcinom na debelom crijevu. Rekli su da su uklonili SVE i da sigurno nije prešlo dalje, ali kako se nikad ne zna, poslali su ga na kemoterapiju. Jedino što ja sad vidim je da ga kemoterapija doslovce korak po korak ubija. Preventive radi? Preventive radi on bi mogao umrijeti!

On je psihički izvrsno, naprosto ne mogu vjerovati koliko! Tako smiren (a nije smiren tip), tako zdravo i zrelo prihvaća sve, vjeruje da će mu biti dobro ali vjeruje i da je kemoterapija nešto bitno iako o njoj, kao ni ja, ne zna gotovo ništa.

Sve što ja znam o kemoterapiji jest par primjera iz moje okoline koji su totalno demotivirajući.

Tek mi je danas nekako sinulo da bi ja mogla izgubiti svog tatu i tek danas kao da mi se vratila sva ona ljubav u punini koju sam još kao dijete za njega imala i koja se s vremenom zasjenjivala mnogim nesuglasicama i ljutnjom.... sve se vratilo. Shvatila sam da i u najtežem vremenu kad smo se najmanje slagali, on je uvijek bio osoba koja me motivirala više od svih i sveg drugog na svijetu. I nitko se, kao on, ne veseli mojim i našim obiteljskim uspjesima....

_________

No dobro, ono što sam poduzela konkretno je nabavka Biobrana i stvarno mu se krvna slika znatno poboljšala i živne svaki put već dva dana nakon uzimanja one megadoze. Ma koliko skup bio, isplati se, samo pitam se koliko je njegov organizam jak da izdrži sve te otrove (kemo) koji bi trebali uništiti nešto za što lijek ne postoji.... Ne znam.

_________

Pozvani ste da pričate o svemu vezanom uz temu kemoterapije.
Hvala vam.
Sretan Bozic onima koji ga slave, lijep pozdrav ostalima.

Anita