Stranica 1 od 9 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 428

Tema: Šta kuhate danas

  1. #1

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    886

    Početno Šta kuhate danas

    Dakle, pretpostavljam da svi vodimo istu borbu svaki dan - ŠTA SKUHATI....pa sam mislila da možda ne bi bilo loše da upisujemo šta tko kuha i na taj način jedna drugoj olakšavamo posao razbijanja glave o istom. Šta kažete?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    886

    Početno

    Tu ne mislim na recepte...

  3. #3
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno



    Žene, ne dajte joj ništa!
    Pokušala je "izmusti" od mene, ali nisam ni ja vesla sisala!

  4. #4
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Šalim se, draga!
    Evo, ja danas imam paradajz juhu, teleća jetrica, kuhani krumpir i salatu.
    Možda napravim onaj famozni Snoopačicin kolač od griza, što ga svi toliko hvalite.
    Sutra, neko meso na koje ću baciti konzervu crvenog graha i hrpu začina.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    886

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa


    Žene, ne dajte joj ništa!
    Pokušala je "izmusti" od mene, ali nisam ni ja vesla sisala!

    heehhehehe
    Znala sam da ćeš odmah reagirati...
    Ipak si pala

  6. #6

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    886

    Početno

    Uh, teleća jetrica...nikako da se usudim to probati....
    Nismo baš ljubitelji, a svi hvale....

  7. #7
    SNOOPY avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZAGREB, Novi Zagreb
    Postovi
    387

    Početno

    Apricot, ti i dalje sumnjaš u moje kulinarske, pardon slastičarske mogućnosti?!?
    A samo da te obavijestim, ovaj vikend su pale DVIJE "nogometne" torte ! Još samo čekam slikice!!!!!!!!!!!!!!!!

  8. #8
    egemama avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,302

    Početno

    varivo od buce, pire krumpir, pohanci

    ali ja kad god ne znam sta bi zavrsimo na nekoj tjestenini. u zadnje vrijeme najcesce spageti carbonara. (cca 25 min)

  9. #9
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    Mi smo preko tjedna na vrtićkom ručku, ali mogu škicnuti pa ukrati koju ideju
    MM se preko tjedna snalazi sam a ja klopam u firmi. Vikendom smo obično kod baka na ručku tako da ustvari slabo kuham. Ne volim kuhati, ali zato super organiziram ručkove 8)

  10. #10
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj egemama prvotno napisa
    ali ja kad god ne znam sta bi zavrsimo na nekoj tjestenini.
    Mi bismo onda sveki dan "tjesteninali"! Naime, rijetko znam što bih, tim više što kod nas nema tradicionalne kuhinje - nema pohanaca (šmrc), nema klasičnih punjenih paprika (šmrc), nema paradajz sosa (šmrc)...

  11. #11
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa
    Citiraj egemama prvotno napisa
    ali ja kad god ne znam sta bi zavrsimo na nekoj tjestenini.
    Mi bismo onda sveki dan "tjesteninali"! Naime, rijetko znam što bih, tim više što kod nas nema tradicionalne kuhinje - nema pohanaca (šmrc), nema klasičnih punjenih paprika (šmrc), nema paradajz sosa (šmrc)...
    Zašto?

  12. #12
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Nismo od te hrane!
    Mi "lešamo" ili bacamo "na naglo".
    Budući da jedem jako puno slatkiša, nastojim uštedjeti kalorije na nekuhanju "saftova", prženju...
    A i inače ne volimo zaprške, dodavanje brašna... Furamo se na dalmatinsku kuhinju. (Muž zagrepčanin mađarskih korijena, a ja bosansko-crnogorska kombinacija - pravi Dalmatinci).)

  13. #13

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,715

    Početno

    Ja u tjednu nastojim uštedjeti vrijeme pa kuham sve što je brzo. Jedan dan špageti i salata, drugi dan npr. blitva na lešo s krumpirom i teleći šnicli na naglo, onda pohani pileći file i varivo od buče (mljac), tikvice na brački (s paradajzom, češnjakom i maslinovim uljem) i pureći šnicli, zatim neka riba i blitva s krumpirom (ili kuhani krumpir s peršinom i zelena salata).
    Jako volim raditi lazanje od povrća, po ljeti mi je jako brzo jelo koje muž i ja obožavamo: dinstani paradajz na maslinovom ulju i na njemu ispečem jaja, napravim neku salatu i to nam je super. Muž voli punjene i zapečene patlidžane.
    Ma, u stvari, ja jako volim kuhati.

  14. #14
    Ines avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,594

    Početno

    ja cu danas kelj varivo.
    tj- ja necu jer ne podnosim cuzpajze, al mm i mala vole pa eto.

    i mi smo slicna kombinacija ko apricot, samo obrnuti- ja zagrepcanka madjarskih korijena, mm zagrepcan crtica bosanac. :D
    leso ne jedem ni gladna.

  15. #15

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    886

    Početno

    Današnji ručak - teleći šnicli na naglo i zapečeno povrće.

  16. #16
    nana avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    529

    Početno

    Ja danas ne kuham, jer mi se muž vraća s puta, iz Sarajeva i donosi sarajevske ćevape, mljac 8) .
    Inače preko tjedna slabo kuham, Tara jede u vrtiću, ja na poslu, MM isto na poslu, a za vikend radim obavezno ručkove, tipa teletina, krumpir, i hrpa salate, ili pileća jetrica i pire krumpir, pa kada zahladi punjene paprike, grahek, sa suhim mesekom i tako to. naravno da radim i pohano (nešto rjeđe), ribu na 100 načina jer je svi volimo i tak.
    E da, sada se spremam ovih dana raditi buče, dobila od ujnice, ali nikak da radim. ima tko neki fini recept??
    E sutra bi mogla raditi buče, sa pire krumpirom i nekim mesekom.

  17. #17
    SNOOPY avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZAGREB, Novi Zagreb
    Postovi
    387

    Početno

    Ja i MM smo definitivno tjestomani!!!!!!!
    Carbonare, bolognese, gorgonzola..... definitivno prolaze u svako doba dana .
    Pa još ak napravim špagete s kozicama!!!!!!!! Mljac!

  18. #18

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    272

    Početno

    Ja ću danas čušpajz od mahuna,uvaliti dvije hrenovke i ka bog.
    Bez puno muke skroz ok ručak.

  19. #19

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    1,228

    Početno

    Danas MM kuha tj ja se nadam da je već skuhao, grah s dimljenom slaninom i dim. svinjskim jezikom. sad ću skočiti doma s posla da pojedem ručak i vidim klinca, pa se vraćam natrag na posao.

    PS.
    Danijel danas papa kuhanu piletinu s mrkvom i mahunama. Probaću to uvaliti i Eleni.

  20. #20

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postovi
    259

    Početno

    Ja ne jedem meso, a MM ne jede povrće i ribu, tako da svaki dan kuham 2 objeda, ali sam navikla.
    MM bi jeo samo pizzu i pastu, a ja tako volim kuhati, ali me ne veseli kad on ne uživa u hrani. Zato volim zvati prijatelje na objed ili večeru.
    Danas smo imali bijeli rižot s mušulama (dagnje). Btw. to je vrhunac MM-ovog izleta u svijet prave hrane - pojesti mušulu.

  21. #21

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    681

    Početno

    Nani, fakt si dobro ubola temu
    Svaki dan muž ima isti odgovor na isto pitanje o ručku : "SVEJEDNO MI JE".

    Pa si ti misli.
    Danas sam spekla teletinu na naglo i rizi-bizi, sutra ću mahune na cušpajz s vrhnjem, bacit ću i nešto kobasa suhih unutra. Zbog njega, jasno, ručak nije ručak ak nema mesa.
    Malom sam miksala mrkvu. :D
    I smazala ono što on nije

  22. #22

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    2,765

    Početno

    TORTILJE SU ZAKON.
    Brzo su gotove, a interesantno izgleda. Jest da nisu pretjerano zdrave, ali kad se ubaci vise salatice i zube da pojedes.

    J sam prava Bnsanka, tako da obozavam pite, maslenice, ustipkeeee...., mada je to komplikovano napraviti posebno kada se ima mala bebica. Kupovne jufke ne dolaze u obzir jer to onda nije to.

    Zna li iko kako se prave PIROSKE? To tako volim i uvijek ih jedem samo na moru.
    Apricot, pravis li paprike sa krmpirom. To je stari bosanski recept...njam ,jam.. ili paprike sa sirom (to je ona salata).

    nadam se da ce mIDalmatinke dati koji zdravi recept da dozivim 100-u.

    18.3.2004-Edita

  23. #23

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    886

    Početno

    Ja danas ne kuham...jupiiiiiiiii..... idem sestri na neki fini ručkić....svaki je fini kada ga ne moram skuhati..... :D :D

  24. #24
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj snorki prvotno napisa
    TORTILJE SU ZAKON.
    Apricot, pravis li paprike sa krmpirom. To je stari bosanski recept...njam ,jam.. ili paprike sa sirom (to je ona salata).


    18.3.2004-Edita
    Paprike sa sirom nisam jela od prije rata!
    Da pojasnimo onima koji nemaju bosanske korijene: u paprike se lijeva kozje mlijeko, poslaže se u staklenku, (uz neke dotatke, ne znam točno što se koristi), dok se mlijeko ne usiri, a paprike ne ukisele. Vjerujtem nema boljeg!

    Ponekad napunim paprike krumpirom - to mi je draže nego s mesom. Prelijem vrhnjem i eto laganog i prefinog ručka.
    Cure, preporučam!

  25. #25

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    150

    Početno

    Kako se rade te paprike sa krumpirom? :?
    Moja je svekrva ovo ljeto radila paprike punjene sa sitno sjeckanim krumpirom, slaninicom (ili jos bolje prsutom) i mislim da je razmutila jedno jaje da se to poveze i onda ih je zapekla u rerni. Mljac!

  26. #26

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    150

    Početno

    Kako se rade te paprike sa krumpirom? :?
    Moja je svekrva ovo ljeto radila paprike punjene sa sitno sjeckanim krumpirom, slaninicom (ili jos bolje prsutom) i mislim da je razmutila jedno jaje da se to poveze i onda ih je zapekla u rerni. Mljac!

  27. #27
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Dovoljno je samo naribati krumpir i posoliti ga.
    Onda ga "ižmičeš" (riješiš se viška vode), zapečeš u pećnici i preliješ kiselim vrhnjem.
    Možeš ti unutra dodati i špeka i paradajza!

  28. #28

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    2,765

    Početno

    Moze se krompir i na kockice izrezati. Mozes cak i rize dodati u njega.


    18.3.2004-Edita

  29. #29

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    2,765

    Početno

    Sto se tice brzinske hrane imaju i oni razljevaci ili ulivace.
    Idu sa zeljem ili sirom, a moze samo brasno, jaja i pavlaka ili mlijeko.
    Ja ove godine imam maniju za pohovanim tikvicama. Nisam nikada bila ljubitelj tikvica, ali ove godine ih prozdirem. :shock:

    18.3.2004-Edita

  30. #30

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    886

    Početno

    Citiraj snorki prvotno napisa
    Sto se tice brzinske hrane imaju i oni razljevaci ili ulivace.
    18.3.2004-Edita
    Objasni please...

  31. #31
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Ma to su ti k`o male palačinkice, samo puno masnije jer se prže u ulju!
    Snorki, majke ti, nemaju svi bosanske krvi!

  32. #32
    SNOOPY avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZAGREB, Novi Zagreb
    Postovi
    387

    Početno

    Citiraj snorki prvotno napisa
    . Ja ove godine imam maniju za pohovanim tikvicama.
    Jeste probale spohati tikvice, paprike, karfiol, šampinjone... I onda to sve zapeći sa vrhnjem i jajetom? Mljac!!!!!!!!!

  33. #33

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    886

    Početno

    snorki, definitivno trkom po neku dalmatinsku kuharicu....

  34. #34

    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Postovi
    59

    Početno

    E, bas vam hvala sto me podsjetiste na paprike s krompirom. To volim, a nisam pravila sto godina.
    Samo jedan mali savjet ako se neko odluci da proba - meni se nekad desi da ako su paprike krupne, a pretrpam ih krompirom, unutra ostane malo nepeceno. Zato, ne pretrpavajte (ni paprike, ni sebe paprikama).
    A da je mljac, jeste stvarno. I mi to volimo bez ikakvih dodataka poput slanine i ostalog, samo vrhnje preko njih.
    Ako ih pravim sa rizom, onda idu kao klasicne punjene paprike - przim luk i rizu, pa dodam ribani krompir, pa napunim paprike, poslazem u vatrostalnu, zalijem s malo vode i sjeckanim paradajzom i pecem. Zacini po zelji, a jede se s vrhnjem. I to je mljac, mljac.

  35. #35

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    2,765

    Početno

    Apricot, nisu to nikakvi palacinci.
    Evo recept Razljevaka sa zeljem.

    Na sitno se izreze zelje i u njega dodaju jaja i pavlaka (vase vrhnje), sol i malo ulja. To se dobro izmjesa i onda se u to doda brasna po potrebi i vode, te se sve zajedno ponovo izmjesa. Malo se zagrije tepsija (valjda se ako i kod vas kaze) i onda se izlije ili razlije razljevusa ili ulivaca. pece se na 200 stepenica nekih pola sata. Kada je skoro pa gotovo, izvadite to fino iz rerne i onda prelijete rokuhanom vodom sa pavlakom iliti vrhnjem

    P.S nemojte vrelo jesti
    18.3.2004-Edita

  36. #36

    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Postovi
    59

    Početno

    Moja svekrva to pravi sa kukuruznim brasnom, a nekad doda i sjeckane tikvice, i zove sve to ljevusha.
    Super su mi ovi razliveni nazivi.

  37. #37
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    A, to je zlevanka!

    Kod nas se "razljevači" kaže za male palačinkice (smjesa je nešto gušća nego za obične) koji se prže u dubokom ulju.
    Jedu se uz sir i vrhnje, pekmez... Ma k`o uštipci!

  38. #38
    SNOOPY avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZAGREB, Novi Zagreb
    Postovi
    387

    Početno

    Ja ću umrijet od gladi kraj vas! Sve mi slina curi!

  39. #39

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    886

    Početno

    Sad ću ja razljevnut malo paprike, pomidora, krastavaca, sira i gotova užina... njam njam....ogladnila sam čitajuci...

  40. #40

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    412

    Početno

    Evo bosanske kljukuse:
    izrendati dosta krompira i dosta luka, dodati bebera, vegete ili soli po zelji i dodati jedno jaje, te brasna da se sve poveze. Nemojte stavljati previse brasna, onda ne valja. Eh onda pouljite tepsiju, istresete smjesu i pecete dok ne porumeni (nekih 20-30 minuta) i gotovo. Odozgo se prelije pavlakom, izreze na vece kocke i to je to. Moze se kao dekoracija prije pecenja staviti komadici suhog mesa na sredinu buduce kocke. daje dobar shmek.
    Brzo i fino, njam-njam.

  41. #41

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postovi
    259

    Početno

    J... forum koji Bosanke nema!

    Joj, cure, ja moram sve ovo napraviti kako dobro zvuči. Mljac!

  42. #42
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    MAjo, ima i kljukuša bez krumpira - nešto ko tanka pogača!
    I to se jede s vrhnjem. I češnjakom

  43. #43

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,810

    Početno

    Apricot, mislim da su oni razljevači koje spominješ FANJKI, to se obično peče na proštenjima i sl. i u njih ide i kvasac (meni tijesto izgleda kao za pizzu na tim štandovima)

  44. #44

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    886

    Početno

    MMMMMMM kljukuša....kako je to dobro...mama od prijateljice je bosanka....joj to je za prste polizati. Moja mama je to radila par puta ali nikad to nije dok se bosanka toga ne uhvati.....

  45. #45
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj mamazika prvotno napisa
    Apricot, mislim da su oni razljevači koje spominješ FANJKI, to se obično peče na proštenjima i sl. i u njih ide i kvasac (meni tijesto izgleda kao za pizzu na tim štandovima)
    Ne, ne... Nisu to fanjki. (Pecipale, rekli bi oni iz dalmatinske zagore! Na Velesajmu napišu - lepinje)!
    To je čist nekaj drugega!

  46. #46
    nana avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    529

    Početno

    kak vas je lijepo čitati nemate pojma. Nekako vas teško hvatam sa pojedinim izrazima ali nema veze sve ja to kužim. Tarin kum je Bosanac, pravi Sarajlija pa mi je neke stvari što se tiče kuhinje objašnjavao, a i bili smo nedavno kod njega, ma nešto prekrasno što se klope tiče. Od pita, do čevapa, tih zljevanki ili kako se već zovu Joj, i ja bome sada ogladnila.
    A lepinje me sjećaju na djetinjstvo i klizanje na Šalati, lepinja i topli čaj, mljac mljac.

  47. #47

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    2,765

    Početno

    Ovo sto Apricot spominje "kao palacinci" , su ustvari PREVRTE. A masne su ako se stave jaja u njih. Prevrte je najbolje napraviti isto kako kruh.i. Onda se otkine komadic tijesta kao za palacinke i przi na vrelom ulju. To obozavaju djeca jesti za dorucak uz mlijeko, dzem, sir ...

    Ovo drugo sto Apri spominje je Loma ili Lomaca (ima jos originalniji naziv, ali ne mogu da se sjetim) To se zamijesi kao razljivusa ili ulivaca solo, kada se ohladi izlomi se i prelije kiselim mlijekom i bijelim lukom (u vasem slucaju cesnjakom)... E sad, to se moze staviti u frizider da se ohladi, pa onda jesti,ili jesti toplo. Kako ko voli.

    a ja jos uvijek cekam recept za Piroske.

    18.3.2004-Edita

  48. #48

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    150

    Početno

    Mi za danasnji rucak imamo fazol od jucer (koji je BTW spremila moj majka dan ranije ), a kupila sam jutros i malo inćuna na placi. Nadam se da će inćuni biti dobri!
    Problem je što sam ja relativno "mlada" domaćica (mislim po stažu, a ne po godinama ) ) pa ne znam prepoznati kada je riba friška. Zato prvo napravim jedan đir oko štandova i onda skibim na kojem ima najviše ljudi pa i ja odem kupiti ribu na taj!

  49. #49

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    886

    Početno

    Citiraj Dabo prvotno napisa
    Problem je što sam ja relativno "mlada" domaćica (mislim po stažu, a ne po godinama ) ) pa ne znam prepoznati kada je riba friška. Zato prvo napravim jedan đir oko štandova i onda skibim na kojem ima najviše ljudi pa i ja odem kupiti ribu na taj!
    Poznato mi ovo nešto.....

  50. #50

    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Postovi
    59

    Početno

    Snorki, imam ja recept za piroske, ali kuci, pa ti napisem veceras.
    Ali, ovo kad se tijesto za kruh przi u ulju ja znam kao mekike, a prevrte su mi znane bas kao debele, zute, masne palacinke, a kljukusa moze i sa sirom.
    Mama od moje prijateljice nam je cesto kad smo bile mlade, ovaj male, pravila PODERANE GACE. To su cetvrtasti komadi tijesta sa prorezom u sredini koji se prze na ulju. I fini su, ali tijesto mi je zagonetka, jer nije ona klasika brasno-jaja-mlijeko, vec nesto jace i ukusnije.
    Zao mi je sto nikada nisam saznala kako se pravi to tijesto.

Stranica 1 od 9 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •