Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Kako sa slikovnicama?

  1. #1
    Audrey avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,028

    Početno Kako sa slikovnicama?

    Nisam pametna kako organizirati ono brdo slikovnica (s bojankama smo već daaavno prešli brojku 50, sada ih već ima toliko da se ne usudim brojati) koje nam zasad stoji na ormariću i svako malo pada s njega. Problem je što ih ima svakakvih veličina, svih oblika, s mekim koricama, s tvrdim koricama... jednostavno ne mogu naći neki sistem za slaganje da bude koliko-toliko uredno, a opet pregledno i dostupno.

    Pomagajte!

  2. #2

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,135

    Početno

    Imamo isti problem... a broj slikovnica raste li, raste
    Zasad sam dio manje čitanih (tj. onih koje je prerastao) spremila u ladicu, ali to nije konačno rješenje, jer je ladica mala).

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    NL - UK - NL
    Postovi
    724

    Početno

    Pospremajte stare koje su prerasli! Osim toga mi spremamo u natkasnu.
    Na natkasni imamo police koje su poviske (40-50 cm) ali su jako uske (5-10 cm). Imace su namjenjene casopisima i sl. literaturi - nama odlicno sluze za slikovnice

  4. #4
    tratincica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postovi
    310

    Početno

    isti problem...stoje na polici i padnu kad on "njezno" izvuce jednu a ove manje i tanje pospremih u kutiju od cipela na istu policu ...vec sam digla ove koje smo prerasli i od kojih se zelio odvojit (a te su rijetke)...svejedno ih ima brdo...

  5. #5

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    114

    Početno

    Ja sam nedavno iz Neckermanna kupila stalak za novine i mislim ga čuvati upravo za tu namjenu. Jako mi je simpa jer je sa smajlićima, pa je baš nekako dječji.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,908

    Početno

    Ovo nije loša ideja...baš su mi poslali novi katalog pa ću škicnuti kakav je taj stalak.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    73

    Početno Re: Kako sa slikovnicama?

    Citiraj Audrey prvotno napisa
    Nisam pametna kako organizirati ono brdo slikovnica (s bojankama smo već daaavno prešli brojku 50, sada ih već ima toliko da se ne usudim brojati) koje nam zasad stoji na ormariću i svako malo pada s njega. Problem je što ih ima svakakvih veličina, svih oblika, s mekim koricama, s tvrdim koricama... jednostavno ne mogu naći neki sistem za slaganje da bude koliko-toliko uredno, a opet pregledno i dostupno. Pomagajte!
    ak sam dobro skužila, ti tražiš pomoć oko sistema slaganja, a ne mjesta gdje da ih slažeš? dakle, ak imaš mjesta na par polica, ili ladica;
    najbolje da ih skupa s njima odvojiš po nekoj logici koja je klincima bliska - bojanke, slikovnice o nekom liku (neznam šta imate, npr.Winnie, Petra, Bob graditelj...) pa slikovnice na stranom jeziku, slikovnice o životinjama, slikovnice o abecedi i sl. a unutar tih grupica možda najbolje po naslovu ako ćeš ih ti tražiti, ili da bude klincima praktičnije - po veličini.

  8. #8
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno Kako dobro popraviti slikovnice?

    Nakupilo ih se, neke su i od bake, sve je raskidano, već lijepljeno onim selotejpom za kutije, pa opet raskidano.
    Vezani su posebno za tako par komada pa ih ne mogu baciti. Što da radim da to bude opet za koristiti?

  9. #9
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,503

    Početno

    Možda sljepiti s medicinskim selotejpom

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •