Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 93 od 93

Tema: mačke i bebe

  1. #51

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    180

    Početno

    [quote="Pcelica Mara"]
    Citiraj SpOOklica prvotno napisa
    Eto ja se jos uvijek nadam. Ako mu je bilo vrijeme, vise bi volila da je skoncao uz nas. Taj macak je umiljatiji od psa, nikad, ni u igri, nije izvukao pandze niti ugrizao, samo se mazi i ukutri negdje kraj nas, a ako ga ne obadajes, onda te gura glavom da ga mazis, i uporan je dok god ga ne izmazis i izgnjavis. Nisam ni pomislila da ga moj Bartol nece upoznati
    Baš mi je žao zbog macana... Nadam se da će se ipak vratiti.

    naš je misteriozno nestao prije cca 7 god. i još ga nismo prebolili i uvijek se trznem na zvuk zvonca ogrlice i zagledavam sve njemu slične mačke, nadajući se...

  2. #52
    SpOOklica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    326

    Početno

    Mog macana nema, izgleda da je ipak skoncao. Ali dosla nam je skroz pitoma, odrasla potpuno snjezno bijela maca, toliko je dosadna bila ( a znala je na koju adresu da se obrati ) da smo joj dali papati i sad se zalipila za nas kucni prag. Neka, ali ovu necu pustati u kucu dok maleni malo ne ojaca, a onda kako bude htjela.

  3. #53
    Honey avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    D.Resa
    Postovi
    1,962

    Početno

    Žao mi je macana

    A bijela maca je, kao i sve mačke, točno znala gdje se prišmajhlati

  4. #54
    paws avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    982

    Početno

    Kako se snalazite sa macama u stanu i malim puzačima?
    Koliko često ćistite podove, tj. na koji način održavate čistoću u stanu?

    Spooklica, baš mi je žao za macu

  5. #55
    ivaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    733

    Početno

    ola cure, mali update od prije koji mjesec
    Greta je oduševljena Jurom!
    Kad ju pitate gdje je mama- nema pojma,
    gdje je tata- ista stvar,
    ali kad kažete gdje je Jura odmah ga traži pogledom i kad ga ugleda smije se i mlati nogicama i ručicama...
    nekad je spustim u viperu na pod i zovem juru, ona se sva razmaše, oduševljeno ga gleda, čak ga je i dirala...
    a on- uopće ju ne doživljava, prođe pored njekao i kraj komada namještaja...
    jedino na njene puzle ne ide nikada- ne sviđa mu se ta spužva pod šapama (na sreću)

    dakle, kod nas za sad sve 5

  6. #56
    Honey avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    D.Resa
    Postovi
    1,962

    Početno

    Citiraj ivaa prvotno napisa
    jedino na njene puzle ne ide nikada- ne sviđa mu se ta spužva pod šapama (na sreću)
    Blago vama. Naše puzle su sve ispikane od kandžica. Mačke su hodale po njima, pa im se izgleda klizalo po površini pa su se pridržavale
    Kod nas je u điru ova igra. Sinko uzme ručnu svjetiljku, trči za mačkom i "slika" ga. Debeloguzi "bježi" puževim korakom, ode pod stol, čeka da se mali zavuče, onda odšeće dalje. Dok se junior iskobelja, on je na drugom kraju stana. Pa sve ispočetka. Koje je to veselje!

  7. #57
    emanina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    405

    Početno

    u i naše su isto izgrebane jer muški mačak oštri panđe
    svaki dan ih više puta brišem vlažnim maramicama i prije nego nju stavim na pod usisam i vlažnim maramicama obrišem sve oko nje.
    mace obožava i vrišti od sreće kad ih vidi jer one su veliki mekani medvjedići koji hodaju

  8. #58
    meri lu

    Početno

    pozdrav svima, danas sam ovo slucajno nasla i moram rec da je super

  9. #59
    meri lu

    Početno

    ja sam imala velikog crnog macka koji je tezio 8 kila, zivio je s nama u stanu i redovno je bio voden u veterinara, al isot tako kad sam ostala trudna i prvo sto sam rekla ginekologu je i to da imam macku u stanu, na sto me je on upozorio na toksoplazmozu (mislim da se tako pise). isto tako sam se obratila i veterinaru, cak sam zvala i na veterinarski fakultet u zagrebu i nitko mi nije sa sigurnoscu rekao da on kroz trudnocu moze boravit u stanu, kad rodim onda je to ok, mada sam ja rodila ima 5 mjeseci i jos ga nisam vratila jer je trenutno na selu, i iskreno me je strah da toliki macan mi legne na bebu. tako da se divim vama sta ste imale macu u kuci pored trudnoce.

  10. #60
    meri lu

    Početno

    ja sam imala velikog crnog macka koji je tezio 8 kila, zivio je s nama u stanu i redovno je bio voden u veterinara, al isot tako kad sam ostala trudna i prvo sto sam rekla ginekologu je i to da imam macku u stanu, na sto me je on upozorio na toksoplazmozu (mislim da se tako pise). isto tako sam se obratila i veterinaru, cak sam zvala i na veterinarski fakultet u zagrebu i nitko mi nije sa sigurnoscu rekao da on kroz trudnocu moze boravit u stanu, kad rodim onda je to ok, mada sam ja rodila ima 5 mjeseci i jos ga nisam vratila jer je trenutno na selu, i iskreno me je strah da toliki macan mi legne na bebu. tako da se divim vama sta ste imale macu u kuci pored trudnoce.

  11. #61
    emanina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    405

    Početno

    ja sam se isto testirala na toksoplazmozu i listeriozu i pokazalo mi je u krvi da sam preboljela toksoplazmozu al to ne znači da sam dobila od svojih mačaka nego vrlo vjerojatno od nepoznatih i napuštenih maca koje sam mazila(možda i dok sam bila klinka). moj mačak ima 10 kila i bježi od T. tako da se ne bojim ali zatvaram vrata od sobe kad spava sama a on sigurno ne bi legao na nju dok je budna jer bi ga ova isčupala i zboksala

  12. #62
    meri lu

    Početno

    ja sam se isto testirala i nisam bila pozitivna - jer da jesam mogla bi ga imat. uglavnom mi je bilo jako tesko i meni i suprugu, al kad znas da je ipak tvoja beba u pitanju, da se rodi ziva i zdrava, vidit cemo, mozda ga i vratim skoro

  13. #63

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    217

    Početno

    Joj kako volim čitat ovakve postove,vidim da nisam jedina čudakinja.
    Ja sam odrasla u obitelji sa četvoro djce i svako je imao"svoju"macu,samnom u kevetu je obavezno spavala,jedna ili dvije,jedna pored glave,a druga ispod poplona na nogama.
    Sad imam bebu i psa u svom stanu(macu sam imala,ali je završila u moje mame,jer je svekrva odnjela dok nas nije bilo doma i objasnila mojoj mami da maca neče bit tamo gdje če skoro bit beba :? tada sam bila još pristojna pa sam to dozvolila,tila je i psa,ali je skoro ona letila iz kuće pri samom pokušaju mješanja ).
    A kad dođem sa bebom kad mame na vikend onda smo sa dva ogromna mačora i tri psa u društvu
    Upoznali su se kad je beba imala 15 dana

  14. #64

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    46

    Početno

    Mi isto imamo dvije mace i nema nikakvih problema(osim za mace :/ )
    L ih obozava,ali jos je mali da shvati da sa njima treba njezno pa ih obicno vuce za rep i cupa za dlake ,a one jadnice samo miruju i zovu mene u pomoc da ih spasim. Nikad nisu bile agresivne prema njemu.

  15. #65
    Honey avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    D.Resa
    Postovi
    1,962

    Početno

    Mi imamo fazu čupanja mačaka za repove. Jadne mace odu papati i obadvoje dignu repove u zrak. Junior hihočući dotrči i uhvati prvu za rep. Sirotani se razbježe dok mi objašnjavamo malom da se to ne smije, kak ih to boli pa se boje i bježe od njega. Neki dan sam mislila da je uspjelo, kad se on spustio na koljena, digao ruku prema maci kao da će ju podragati po glavi - i čupnuo joj brk :shock: Ne znam kak to oni tako stoički trpe... Poseban je taj njihov odnos.
    Inače, ne maltretira ih cijelo vrijeme Ujutro prvo pogladi mačka i da njemu pusu, a ne mami. Nadam se da će uskoro proći i ta fascinacija repovima.

  16. #66
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    treba paziti i da mačka ne legne bebi na lice, jednom je bila takva vijest u novinama da se beba ugušila jer joj je mačka legla na lice. Nemojte me krivo shvatiti, ja mačke obožavam i s njima sam odrasla, imala sam ih toliko da im ni približno ne znam broj (a ni ja nisam imuna na toksoplazmu!). Ali one vole spavati jedna preko druge, pogotovo mlađe mačke spavaju preko braće i sestara ili preko mame mačke. Tako da ne bi trebalo ostaviti dijete u sobi bez nadzora a da ne znate gdje je maca.

  17. #67
    blis avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    705

    Početno

    Citiraj pomikaki prvotno napisa
    treba paziti i da mačka ne legne bebi na lice
    Nemam pojma kako bi se mojoj mački tako nešto moglo omaći. Bježi glavom bez obzira kada vidi bebu u blizini. Spava na miru na svojoj fotelji jedino kada i beba spava.

  18. #68
    puhovi obožavaju smokve avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    zgb.
    Postovi
    1,577

    Početno

    mackoljupci, evo vam

  19. #69
    puhovi obožavaju smokve avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    zgb.
    Postovi
    1,577

    Početno

    mackoljupci, evo vam

  20. #70
    paws avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    982

    Početno

    Naša maca prvih par mjeseci nije silazila sa vrha kuhinjskih elemenata osim kada bi mi izašli van iz stana sa R-om, a sada se več navikla i leži kraj njega dok se on igra sve dok ju on ne skuži i počne čupati, onda pobjegne

  21. #71

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    Citiraj puhovi obožavaju smokve prvotno napisa
    mackoljupci, evo vam
    i tebi

    samo pazi ovdje ima onih kojima je ok bacati mačke u zrak i paliti ih i onda se još nama čudti koji se zgražamo na to

    tako da bi bilo najbolje da se pritajimo

  22. #72
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    Citiraj blis prvotno napisa
    Citiraj pomikaki prvotno napisa
    treba paziti i da mačka ne legne bebi na lice
    Nemam pojma kako bi se mojoj mački tako nešto moglo omaći. Bježi glavom bez obzira kada vidi bebu u blizini. Spava na miru na svojoj fotelji jedino kada i beba spava.
    ma vidjela sam i postove da neke vole spavati u kinderbedu. A to što kažeš sjetilo me na to kako mački (muški) bježe od malih mačića, moji bi se uvijek prestravili od sasvim malih a s većima su se normalno igrali, zaključila sam da im je to strah da ih ne dohvati mama mačka :?

  23. #73
    MoMo avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    1,346

    Početno

    mackoljupcima,,,mi imamo 2 koje idu van i to mi je najveci problem ne idu u sobu u kojoj spava L (ili udju samo na kratko) L ih jos ne dozivljava ni oni nju..a vidjet cemo kako ce biti dalje. Moram reci da me je ova tema poprilicno smirila jer me je okolina izbezumila pricama o stetnosti zivotinja za bebe

  24. #74
    blis avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    705

    Početno

    Citiraj MoMo prvotno napisa
    mi imamo 2 koje idu van i to mi je najveci problem
    Zašto? I moja je kućno-dvorišna mačka.
    Kako beba raste tako sve više i više dijele prostor. Pazim da je mačka ne ogrebe ako je se ova grubo dočepa, pazim da joj dlake ne ostaju na rukama/ustima kada ju dira i redovito čistim pod (ali to bi i inače). Možda nešto propuštam, ali druge opasnosti ne vidim za sada.

  25. #75
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Mojoj sestri je macka legla na glavu dok je bila mala beba, sva sreca pa je mama to vidjela na vrijeme...

    Mi imamo macku u kuci ali ona ima zabranjen pristup u moju dnevnu, kuhinju i spavacu. Najvise zato sto je moj bebac jos mali i sve stavlja u usta a ona ima dugacku dlaku i jako se linja.
    A i dosta je podmukla, kao mazi se i sve je super i onda se odjednom uhvati sapama i zubima za ruku toliko jako da ju drugom rukom moram ulovit za siju i doslovno ju odvuc. Odrasla sam uz macke i pse ali nikad u zivotu nisam vidjela macku koja tako jako moze ugrist. Cak ponekad iz zasjede ceka da netko prode i onda mu izgrebe nogu i pobjegne. Luda je macka skroz. Tako da mislim da se moj malac bas nece puno druzit s njom...

  26. #76
    modesty71 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    zagreb, kvatrić
    Postovi
    481

    Početno

    Moja ljubičica sad već ima 3 godine i već dobro kuži kaj se smije kaj ne sa životinjama. ALI, nikako da to provede u praksu: prvo mačkulji priđe nježno, tepa joj, mazi ju, a ona za pol sata ju plaši i viče na nju. Ne ljutim se zbog toga na nju, ali ju stalno upozoravam da ako želi steći povjerenje životinje, mora UVIJEK biti nježna. Valjda bu i to svladala jednog dana... a do tad maca bježi na ormar kad ju vidi, a slobodno šeta ko carica samo kad mala spava ili nije doma Neku noć joj je spavala u krevetiću, pod nogama (to je bilo preeeeslatko).

  27. #77
    modesty71 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    zagreb, kvatrić
    Postovi
    481

    Početno

    Citiraj koksy prvotno napisa
    A i dosta je podmukla, kao mazi se i sve je super i onda se odjednom uhvati sapama i zubima za ruku toliko jako da ju drugom rukom moram ulovit za siju i doslovno ju odvuc.
    Koksy, i moja je tak čaknuta! Moja je traumatizirana iz djetinjstva (našla sam ju u očajnom stanju), tak da se baš ne čudim. Samo meni se hoće dati dragati, a ostalima da 5-10 sekundi, a onda bris! MM nema baš filing za mačke, a uz to je skoro 2m visok, pa ga se ona boji od početka, a malu voli dok spava, inače samo na daljinu.

    Moja kćerkica si danas priprema krevet za spavanje i veli nek joj dam jednu pelenu (platnenu) za nju, i jednu za mačku kad dođe k njoj spavati

  28. #78
    elin avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    2,282

    Početno

    imam psa i nisam ga nikome dala, niti ne bi. Mala i peso se super slažu i to od prvog dana. Pas zna ležati na krevetu u sobi gdje je kinerbed i čim mala zaplače evo je k nama i gleda nas kao da hoće reći gdje ste idemo, dijete plače. Dlake jesu problem, ali često čistimo. Mala sada ima 9 mjeseci i dopuštam joj da dira psa (jako joj se veseli) i onda joj odmah obrišem ruke. Hoću reći opezna sam, ali mislim da je za dijete super imati životinju u stanu. Imam jednu super sliku njih dvije, ali ne znam kako da vam pošaljem da ih malo vidite. Znade li tko?

  29. #79
    modesty71 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    zagreb, kvatrić
    Postovi
    481

    Početno

    Odeš na npr. http://www.fotki.com/ ili neki sličan site, otvoriš svoj account i tamo pohraniš slikice, a nama onda staviš link da pogledamo

  30. #80
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    Citiraj koksy prvotno napisa
    A i dosta je podmukla, kao mazi se i sve je super i onda se odjednom uhvati sapama i zubima za ruku toliko jako da ju drugom rukom moram ulovit za siju i doslovno ju odvuc. Odrasla sam uz macke i pse ali nikad u zivotu nisam vidjela macku koja tako jako moze ugrist. Cak ponekad iz zasjede ceka da netko prode i onda mu izgrebe nogu i pobjegne. Luda je macka skroz. Tako da mislim da se moj malac bas nece puno druzit s njom...
    Da li je mačka isključivo u stanu ili izlazi i van?
    Jednom sam imala raspravu tu na forumu pa sam dokazivala da mačke koje ne izlaze mogu postati napadački nastrojene prema ljudima. Barem su sve agresivne mačke koje ja znam zatvorene isključivo u stanu, pa me zanima jesam li bila u pravu.

  31. #81
    modesty71 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    zagreb, kvatrić
    Postovi
    481

    Početno

    Mislim da to više ima veze s karakterom mačke (moja bivša), i njenim traumama (moja sadašnja).

    Moja Štefa je bila mačka koja je stalno išla van, ali je isto znala zaskočiti nogu u prolazu, ili se zubima i panđama baciti na ruku, ali to je bio dio njene lovačke igre. I mi smo ju dijelom tak naučili.

    Sadašnja maca, Bibi, ima traume iz djetinjstva. Ne znam kakve, ali očigledne jer se boji svih koji su imalo ne-nježni. Ide van, a isto napada.

    Ali moju ljubičicu nije nikad napala. Doduše, jednom je sjedila na prozoru, a mala ju je došla gnjaviti, i mačka joj je dva puta "rekla" oštro mijaauu upozorenja, a mala nije poslušala, pa je dobila po ruci. Ali to joj je bila dobra škola da obrati pažnju na ono što joj životinja pokušava reći.

  32. #82
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    ma nisam mislila na takvu vrstu napadanja, ja sam svoje mačke kad sam bila klinka isto nagnjavila (jadna mačke ) i normalno da sam bila vječno izgrebena. Nego par puta sam vidjela mačke koje baš vrebaju čovjeka i čak skaču u lice. Zapravo ništa opasno, samo u sadašnjem kontekstu kad imam malo dijete bih se više brinula.
    To sam se ja raspravljala s nekim curama koje su htjele kupiti mačku s pedigreom koja je pitoma, ne grebe, ne izlazi iz kuće, ne mnjauče i skoro da je nema pa sam krenula dokazivati da ako se nabavlja ljubimac treba misliti i na njegove potrebe, te da je za mačku bolje da može prošetati (druga stvar ako ste udomili napuštenu mačku premda nemate baš najbolje uvjete ali je niste htjeli ostaviti na cesti). Tad su mi isto dokazivali da će mačka ako ide van donijeti parazite i boleštine :/

  33. #83
    elin avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    2,282

    Početno

    evo malo slikica kao što obečah, nisu sve sa psom ima i drugih. Malo mi je trebalo vremena, ali sad su tu.
    http://public.fotki.com/tina1973/elin2/

  34. #84
    pirica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    2,873

    Početno

    Citiraj elin prvotno napisa
    evo malo slikica kao što obečah, nisu sve sa psom ima i drugih. Malo mi je trebalo vremena, ali sad su tu.
    http://public.fotki.com/tina1973/elin2/
    malo OT, malena je prekrasna

  35. #85
    elin avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    2,282

    Početno

    elda da je Tak sam došla jednom pedici, ona meni kak je mala lijepa, a ja isto tak i još dodam da je najljepša od svih beba koje sam vidila. Pedica se samo smije, vrti glavom i veli eh svakoj je mami njezino dijete najljepše. A ja počela objašnjavati kako to nije ništa subjektivno, već je objektivno ona najljepša itd. Žena umrla od smijeha

  36. #86

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    objektivno je najljepša curica koju sam do sad vidjela na fotkama , pedica nema pojma

  37. #87
    elin avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    2,282

    Početno

    uz rizik ponavljanja, jel da da je :D

  38. #88
    Lulu avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    331

    Početno

    da se vratim na temu
    nije mi palo na pamet ikamo poslati našu vreću buha kada sam rodila. u stanu od 33 kvadrata svi zajedno lijepo živimo, maca nema nikakvih ograničenja, spavamo svo četvoro zajedno, a mali je lud za njom. prije je spavala s glavom na mom jastuku, a sada pod nogama jer se na to mjesto uselio klinjo. podove usisavam i prebrišem dva puta tjedno, ali više zbog onoga što mi donesemo obućom izvana nego zbog mačke. pazim da nema pristup njenom zahodu, a ona je dovoljno pametna da kuži da je za nju bolje biti što dalje od njega jer nije nimalo nježan.
    klinca čuvaju moji starci koji imaju tri dlakave beštije i isto tako nema nikakvih posebnih ograničenja. svi žive sretno i u slozi.
    eh da, svakodnevno mu vadim mačje kekse iz usta

  39. #89
    Ninči avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    2,159

    Početno

    Meni su smiješne ovakve teme Iako, jasno mi je potpuno da se svaki roditelj brine za svoju bebu

    Ali kad samo pomislim na svoje djetinjstvo.... Nisam imala kućnog ljubimca....ali sam zato skupljala jadne, bolesne, necijepljene, svakakve pse i mace sa ulice i nosila ih kući....družila se s njima cijeli dan, ljubila ih, grlila....i nikad mi ništa nije bilo! (što ne znači da mi nije moglo biti)....pa si ja mislim- kakva je onda prijetnja moj pas/maca (nije bitno) mom djetetu, kada ga ja cijepim redovno, redovno čistim od glista, redovno vodim vetu, redovno kupam, redovno čistim za njim, kontroliram svoje dijete kada je u kontaktu sa psom/macom.....a moje će dijete imati danas-sutra jednog divnog prijatelja i neće morati skupljati lutalice po cesti (iako bih ih ja vjerojatno skupljala i da sam imala ljubimca )

    Elin, curica ti je predivna!

  40. #90
    Ninči avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    2,159

    Početno

    Lulu Već vidim da će tako i meni biti I to ne samo sa keksićima, nego i sa psećim igračkama

  41. #91
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    jel ima koga tu tko ima macu i dijete alergično na macu? :/ danas su dijagnosticirali kćeri, a zaista je ne želimo dati.

  42. #92
    Tanita14 avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    607

    Početno

    Citiraj kudri prvotno napisa Vidi poruku
    jel ima koga tu tko ima macu i dijete alergično na macu? :/ danas su dijagnosticirali kćeri, a zaista je ne želimo dati.
    Koliko je stara malena? I kako joj se očituje alergija? Mene ovog strah. Imamo dvije mačke i baš bi bila tužna i stvarno ne znam kaj bi napravila.
    Nadam se da će ti se javiti netko s pozitivnim iskustvom.

  43. #93
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    svrab po tijelo....suha koža sa lišajevima. dakle, nisu oni klasični simptomi - kihanje, kašljanje.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •