Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: kost na stopalu

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno kost na stopalu

    ne znam kako se zove ta kost na stopalu, ali vec duze vrijeme sa prekidima me boli ona kost na stopalu (unutrasnji dio stopala, kod palca). nije to nista jako ni strasno ali vec traje duze vrijeme , ponekad prestane pa se opet javi.
    inace ne nosim visoke pete ni uske cipele, zapravo obukla sam ih mozda samo za svadbu tako da nije od cipela.

    mama mi kaze da to znaci da ta kost raste kad boli, samo po tome bi mi vec stopalo bilo totalno izdeformirano a nije.

    ima li netko slicno iskustvo?

  2. #2
    anabela avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    314

    Početno

    Imam ja, isto već duže vrijeme. Na lijevom stopalu mi je ta kost izbočena tako da je palac pošao u stranu, skroz se deformirao. Nije ništa strašno ali se vidi razlika u odnosu na drugo stopalo kod kojeg je ta kost normalna! Kažu mi da će mi stvarat probleme kad ostarim i da ću morati na operaciju

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    NL - UK - NL
    Postovi
    724

    Početno

    Moja sestra imala iste probleme (na oba stopala) samo ona bukvalni nije mogla hodati od bolova. Napravila je ortopedske ulozke za cipele koje uvijek nosi (i po kuci) i nema vise nikakvih problema!

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    ma meni i nije ta kost jako izbocena van, vrlo malo. ali povremeno boli i to vec dugo traje. jel to onda znaci da bi mogla postati takva?


    kod kojeg ortopeda je isla tvoja sestra? jel znate nekog dobrog privatnika? pretpostavljam da je to bolje nego na "socijali".

  5. #5
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    to se zove halux valgus iliti čukljevi.
    već se nekoliko puta pričalo na forumu o tome, pa možeš malo pretražiti, a prosurfaj i netom

  6. #6

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    NL - UK - NL
    Postovi
    724

    Početno

    Nevena po pitanju ortopeda ti ne mogu pomoci. Ona je bila u NL i Njemackoj! Sorry

  7. #7
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    sorry, dva L, hallux valgus
    na engleskom bunions

  8. #8

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    hvala

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •