Stranica 14 od 15 PrviPrvi ... 412131415 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 651 do 700 od 736

Tema: Štitnjača

  1. #651
    ekica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    NZgb
    Postovi
    714

    Početno

    da, nizak ti d vit (ne znam koje su referentne u labosu u kojem si vadila, ali najčešće budu 50-200).
    Mene živo zanima koliki je moj, idući mjesec ga idem vaditi. :/
    što se tiče K2, teško mi je sada tražiti, imala sam negdje link s objašnjenjem o toj kombinaciji, probaj proguglati ako te zanima.

  2. #652
    Freyja avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,920

    Početno

    MalaRiba, napravi sve potrebne pretrage i vidjet ćeš što je. Sretno : )

  3. #653
    Freyja avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,920

    Početno

    I još sam zaboravila napisati da više nisam promukla, a da ste me čuli...

  4. #654

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,984

    Početno

    ja pijem D vitamin u kombinaciji s K2 i Mg
    rekoše da tak treba

  5. #655
    anitalu avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    438

    Početno

    Molim preporuku za privatnika za pregled i uzv štitnjače.

  6. #656
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Poliklinika Leptir je dobra.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #657
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Cure koje se kužite..jel ovo ok nalaz

    TSH 2,27 ref.v. 0,27-4,20
    ft3 4,12 ref.v. 3,95-6,80
    ft4 16,13 ref. v. 12,00-22,00

    kužim jedino da je taj ft3 prema donjoj granici

  8. #658
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    mitovski, ne znam ti reći ali imam sličnu dilemu, kod mene je ft3 baš granični

    ft3 2.9 (2.9-4.9)
    ft4 12 (9-19)
    TSH 1.070 (0.35-4.94)

    Zapravo me zbunjuje što tsh nije viši s obzirom na vrijednost ft3. Cure s iskustvom, molim savjet. Trebam li išta dalje poduzimati.

  9. #659
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Ja sam tek dobila nalaz pa nisam još bila kod opće prakse moram se naručiti.
    Osjećam se loše, ali već dugo. Ovo sam u Breyeru jutros izvadila. Osjećam umor, nervozu, zadihanost, lupanje srca, ponekad kao da mi netko sjedi na prsima.

  10. #660
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    I meni je friški nalaz, nisam se još s dr konzultirala. Od simptoma imam i dosta ovoga što si navela, pogotovo prva tri.

  11. #661
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj ivana s prvotno napisa Vidi poruku
    I meni je friški nalaz, nisam se još s dr konzultirala. Od simptoma imam i dosta ovoga što si navela, pogotovo prva tri.
    Da i čaša vode mi se prima. Trenutno sam na dijeti i doslovce moram gladovati da bih skinula koji gram.

  12. #662
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Poznato, i to mi se naglo promijenilo prije točno tri godine. Kg počeli rasti a ništa nisam promijenila u prehrani ili načinu života. Sad, jel do godina ili je moguće da se i štitnjača umiješala u priču, ne znam....

  13. #663
    ekica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    NZgb
    Postovi
    714

    Početno

    i jedna i druga imate nalaze na koje će vam velika većina dr reći da su dobri zato što su unutar referentnih vrijednosti.
    razmišljanje kojem sam ja sklona nakon x godina u štitnjača priči i razgovora s mnogima koje štitnjača muči je da su ovi nalazi skoro pa loši.
    I fT3 i fT4 bi "morali" biti u gornjoj trećini referentnih vrijednosti
    Drugo bitno pitanje je imate li jedna i druga ikakvu "povijest" što se bolesti štitnjače tiče, jesu li vađena ikad antitijela, rađen uzv?
    Kakva je krvna slika? Feritin, željezo, d vit, b12, magnezij itd?

    Za sve ovo istražiti treba susretljiv dr koji je spreman poslušati pacijenta i na kraju krajeva dati uputnice. nadam se da imate takvog

  14. #664
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj ekica prvotno napisa Vidi poruku
    i jedna i druga imate nalaze na koje će vam velika većina dr reći da su dobri zato što su unutar referentnih vrijednosti.
    razmišljanje kojem sam ja sklona nakon x godina u štitnjača priči i razgovora s mnogima koje štitnjača muči je da su ovi nalazi skoro pa loši.
    I fT3 i fT4 bi "morali" biti u gornjoj trećini referentnih vrijednosti
    Drugo bitno pitanje je imate li jedna i druga ikakvu "povijest" što se bolesti štitnjače tiče, jesu li vađena ikad antitijela, rađen uzv?
    Kakva je krvna slika? Feritin, željezo, d vit, b12, magnezij itd?

    Za sve ovo istražiti treba susretljiv dr koji je spreman poslušati pacijenta i na kraju krajeva dati uputnice. nadam se da imate takvog
    Ne ovo je prvi nalaz. Ništa drugo nisam radila.

  15. #665
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Da i svi zglobovi me bole, ali taj umor je užasan. I svi ti simptomi nisu nešto novo već traju sigurno zadnje 3 godine, nekad jačim, nekad manjim intenzitetom.

  16. #666
    ekica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    NZgb
    Postovi
    714

    Početno

    a zašto si privatno ovo išla vaditi?
    mislim zašto ne prvo do svog liječnika i reći sve simptome pa vidjeti da se malo opsežnija KS napravi (ono, feritin, minerali, jetrene probe itd)
    pa onda ako je to OK sve tražiti dalje
    Jer ovo su tako "općeniti" simptomi, može biti od štitnjače, a može od sto drugih razloga, ozbiljnijih ili banalnih poput promjene prehrane (ovo lupam sad).

    Dakle na tvom mjestu, ja bi prvo krenula s opsežnom krvnom slikom.

  17. #667
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    prvo - ne postoji opsezna krvna slika. KKS je KKS
    drugo - nalazi jesu ok. i nikako se ne slazem s teorijom da tsh treba biti ispod 1, a hormoni sto visi, jer stitnjaca nije krivac za sve, a mala tabletica ne rjesava sve probleme koliko god mi to zeljeli
    trece - samoinicijativno parcijalno vadenje pretraga ne shvacam, osim ako nije u svrhu pracenja stanja. google dijagnostika mi je big NO!

  18. #668
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Ma nisam Google dijagnostika...davnih dana mi je liječnica preporučila da bih trebala pogledati hormone pa nisam...otišla sam privatno sad izvaditi i otići ću do nje a dalje će naravno ona odrediti jel treba šta ili ne i šta dalje.

  19. #669
    ekica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    NZgb
    Postovi
    714

    Početno

    pa mislim da tu nitko ne radi google dijagnostiku već razmjenjujemo iskustva i savjete, tome i služi ovaj pdf valjda

    Što se tiče KS mislim da me mitovski shvatila iako nisam možda stručno se izrazila

    A savjete sam dala govoreći "iz svojih cipela" i toga da meni također nije skrenuta pažnja da simptomi koje imam možda mogu imati veze s niskim feritinom ili niskim d vitaminom isto ne bi otišla do svoje liječnice i
    požalila joj se na simptome i pitala za savjet što misli može li zbog nedostatka nečega biti kod mene takvo stanje kakvo je.
    Pa se žena složila i uputila me na "opsežnije" krvne pretrage gdje se otkrila niska razina i željeza i feritina i d vitamina i....
    Iz "običnog" vađenja krvi to se nijemoglo zaključiti (recimo i hemoglobin i hematokrit su mi uvijek solidni bili...)

  20. #670
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Nisam ni ja sama isla vadit hormone iz radoznalosti vec sam na sistematskom, na ginek. pregledu razgovarala s dr o nekim drugim problemima, nevezano za ove simptome koje mitovski spominje pa mi je tamo gin rekla da između ostalog provjerim i stitnjacu. I sasvim mi je jasno da ono sto je u granicama ref. vrijednosi normalan nalaz, ali me zanima iz iskustva da li takav nalaz moze uzorkovati neke od simptoma o kojima pricamo.

  21. #671
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    ekice, hvala, tocno to me zanimalo.

  22. #672
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    I ja sam vidjela da je nalaz u ref. vrijednostima, ali sam čitajući ovu temu naišla na nekoliko postova gdje su iskusne forumašice raspravljale o 'urednim' nalazima koji zapravo ukazuju na problem. Naravno da neću uzeti terapiju na temelju postova na forumu, niti mogu. Otići ću do svoje doktorice. Ne bih htjela da ovo sad ispadne rasprava o Google liječenju jer to niti radim niti mi je namjera.

  23. #673
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    nisam polovila kako treba. sve mi je sad jasno. iako i dalje mislim da su nalazi stitnjace ok.
    ali ako simptomi traju i traju, onda treba kompletna obrada

  24. #674
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Ivanas ja bih napravila UZV štitnjače
    I antitijela
    Slažem se i s prijedlogom da izvadiš željezo, feritin, vitamin D.

  25. #675
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Moj hemoglobin je sad ok. A feritin je uvijek nikakav, ili snižen ispod donje granice ili jako blizu donjoj granici.
    Eto, danas sam baš i ljuta jer sam za dijete tražila neke pretrage jer godinama ima bolove koji se sporadično javljaju, ali tjednom barem 1x!
    Dr.je iz reagirala kao da mi čini nevjerojatnu životnu uslugu, a to što sam barem 5x na pregledima kod sistematskom, cijepljenja ili zbog viroze od 5 dana i više svaki put rekla da ima problema na tjednoj bazi i tako preko 4 god. to se nije zabilježilo.
    Pa bem mu.
    Kao da tražim extra tretman. A ne tražim. Tražim rješenje višegodišnji smetnji.
    Uglavnom, ponekad ni liječnici ne reagiraju kako treba.
    Ako se osjećaš loše istraži to do kraja.
    Sretno!

  26. #676
    Freyja avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,920

    Početno

    Bok,

    nisam sve čitala, ali samo jedna topla preporuka za sve koji imaju nizak feritin. I ja sam ga imala, a ono što mi je sigurno pomoglo, i to trajno, matični je sok aronije. Pijem ga svaki dan (već godinu i pol), vrijednosti željeza i zaliha željeza su odlične, nikad bolje

  27. #677

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    1,175

    Početno

    Sutra imam kontrolni uzv i ne mogu se dočekati jer sam baš zabrinuta, pod istom terapijom, prije 2 mjeseca vrijednost TSH je bio 0,772, znači uz donju granicu ( ref.int. 0,35-4,94), a jučerašnji nalaz pokazuje vrijednost 6,421, dakle iznad gornje granice....Ne kužim kak je do toga došlo...Uz to sam još vadila T4, on je prošli put bio također pri donjoj granici, unutar ref.vrijedn., jučer on 117,5 ( ref. vrij. 63-151 )...

  28. #678

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    1,175

    Početno

    Da dodam, u godinu dana koliko uzimam terapiju nitko me nije slao vaditi fT3 niti fT4...

  29. #679
    ekica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    NZgb
    Postovi
    714

    Početno

    cappy, sretno na UZV sutra.
    kako se ti osjećaš? I inače tako često kontrolno vadiš krv ili se nisi dobro osjećala pa si išla vaditi?
    Na koje vrijednosti je krenuto s terapijom, koja ti je dijagnoza?

    Ako ti doktor gleda samo TSH onda je lako moguće da ti poveća terapiju nešto sitno.
    Jesi li prije vađenja krvi popila terapiju ili si pila poslije vađenja?

  30. #680

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    1,175

    Početno

    Dijagnoza : Hipotireoza uzrokovana kroničnim tiroditisom, krenula sam sa 25ug Euthyroxa( TSH 11,8 mU/L , T4 92 nmol/L ), pa povećali na 50 te još kasnije povećali na 75 nedjeljom, ostale dane 50...Od listopada sam na toj zadnjoj dozi kada su i TSH i T4 bili uredni , no dr. je zbog jako povišenog TPOat ( više od 1000.00 IJ/ml) dodao ovih 25 nedjeljom...Terapiju uvijek popijem nakon vađenja krvi, tako su mi savjetovali u laboratoriju...
    Kako se osjećam ? Ne baš dobro...Od ovih psihičkih simptoma koje navode većina, pronađem se u svakoj, ima boljih i gorih dana, valjda ovisno i i ostalim čimbenicima oko mene...
    Posljednje uređivanje od cappy : 10.04.2019. at 13:13

  31. #681
    ekica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    NZgb
    Postovi
    714

    Početno

    cappy, pročitaj malo po netu iskustva oko snižavanja antitijela.
    Meni je terapija uvedena na osnovu jako povišenih antitijela te duplo povećane štitnjače s nekoliko čvorova + cijelog niza simptoma koji možda jesu bili posljedica hašimota, a možda
    i stresa (tada već u mjesecima pa skoro i godinama mjerenog), tko će ga znati...
    Od više njih (njih=doktora) sam dobila odgovor da nema potrebe više ikad vaditi antitijela jer jednom povišena znači uvijek povišena, ali nekolicina slučajeva pokazuje da se uz promjene prehrane i uzimanje selena, bakra, cinka...
    situacija s antitijelima drastično popravila (tipa spuštanje s 1500 na 300), a time i kompletno opće stanje.

  32. #682
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    joj, kao neko ko uzima euthyrox (doza 100ug) vec 11 godina, stalno se pitam sta ce nekom s dobrim nalazima doktor, dijagnoza, lekovi....
    Ako sumnjate da vam endokrini sistem pati, a nemate neku bolest (kao hipotireozu), po mom misljenju uvek mozete probati ono sto pomaze ljudima koji imaju hipotireozu: promena ishrane, lagano suplementiranje, smanjenje stresa i napora uopste, lagano vezbanje.
    Autoimuni protokol 6 nedelja a posle toga lagano uvodjenje natrag ili samo paleo mnogima pomaze protiv upale (ciji su znak antitela) i za bolje funkcionisanje i osecaj u organizmu.
    Meni je proslogodisnji euthyrox bio 4.26, i nisu me poslali na dalje pretrage. Radim pretragu za tsh, koja ako tsh preskoci 4.5 okine pretragu za ft4. Meni nije okinulo, i nista.
    Kod prvog loseg nalaza pre 11 godina dr mi je prepisao mirovanje (taman bila i trudna posle missed abortiona) i da vidimo da li ce samo da se popravi. Posle 3 meseca se nije popravilo, pa je uvodio euthyrox malo po malo. Full dozu sam dostigla u trudnoci s Lunom, znaci pre 7-8 godina.

  33. #683

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    1,175

    Početno

    Moj uzv danas prosao ok, kaze dr. da je jedan cvor isti kao prije godinu dana, a drugi se smanjio i da je to dobro, ali da smatra da ako ce tako biti i za godinu dana da bi trebalo napraviti punkciju jer citiram: " premladi ste da imte cvorove na štitnjaci..."
    Malo me iznenadio taj komentar, a na nalaze o povisenom TSH od neki dan njen komentar je bio : " čudno..." i konrola za 2 mj. s novim nalazom TSH, terapija i dalje ista...tako da sam zbunjena i dalje...

  34. #684
    ekica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    NZgb
    Postovi
    714

    Početno

    Cappy, a jesi li do sada radila ikad punkciju?
    Bogme prvi put čujem da se kao razlog za punkciju navodi "(pre)mladi ste".
    Gdje se kontroliraš?

  35. #685

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    1,175

    Početno

    Rebro...Nisam nikad radila punkciju, ovo mi je bio 2.uzv, 1. je bio prije god. dana...

  36. #686
    ekica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    NZgb
    Postovi
    714

    Početno

    ja ću ti reći svoje iskustvo cappy s čvorovima tj punkcijama.
    Prva punkcija je bila s prvim UZV na kojem je (prvi) čvor i otkriven. Da li je taj čvor tada zadovoljavao kriterije za punkciju ili je punkcija obavljena zato što sam bila privat kod dr koji me doslovno obrlatio u u roku od par dana napravio doslovno sve moguće pretrage za štitnjaču i uzeo mi gomilu para...to ne znam
    Uglavnom, nalaz te prve punkcije je bio OK i štitnjača je dalje samo praćena (1x godišnje UZV).
    Nove punkcije radim samo kada se nešto novo događa, bilo pojava novog čvora ili porast postojećeg.
    Pretpostavljam da svaki čvor nije automatski indikacija za punkciju (ili je?), ali stvarno godine kao argument za punkciju mi je nevjerovatno.
    Na tvom mjestu bi ja pitala dr da li prvi prvom uzv se nije odlučila na pukciju jer smatra da za istu nije bilo potrebe pa ako je tome tako, a čvor se ne povećava/mijenja izgled/bilo što treće - ja ne bi punktirala.

    PS: nadam se da će ti se TSH do iduće kontrole smiriti tj. pasti unutar referentnih

  37. #687

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    1,175

    Početno

    Hvala Ekica...Ono bas se cudno osjecam nakon jucerasnje kontrole...Nadala sam se nekakvom objasnjenju zasto bi taj TSH mogao biti povisen, ali nista...Samo me pitala jesam li promijenila kilazu u zadnje vrijeme, a kad sam odgovorila negativno, opet je promrmljala riječ: čudno...Kako sam ja na samom pocetku, prije nego smo uopce otkrili problem sa štitnjacom imala TSH 17 i nesto, ovih 6 i nesto ne zvuci tako strasno...

  38. #688

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Premlada za cvorove...mislim stvarno ne znam sto odgovoriti na takav glupi komentar jednog lijecnika.

    MM je imao 28 kad je operirao stitnjacu zbog cvorova tj.karcinoma

  39. #689
    ekica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    NZgb
    Postovi
    714

    Početno

    a mene sad zapravo zanima koliko je to cappy mlada
    da vidim mogu li se provući kod te tvoje dr po koji kompliment? )

    PS: ako ni na ovoj kontroli za 2mj ne dobiješ neke odgovore i izađeš od tamo opet nezadovoljna i zbunjena - mijenjaj dr!

  40. #690

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    1,175

    Početno

    evo za koji dan slavim okrugli na 4 : )

  41. #691
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Nikad nije rano za cvorove.

  42. #692

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    1,175

    Početno

    Al mene jos jedna stvar zbunjuje... Ja sam prvi, prvi put kad me dr. opce prakse poslala vaditi te hormone, u privatnom labosu mi je TSH iznosio 17,87 mIU/L, da bi nakon 6 dana kad sam dosla na prvi pregled na Rebro kod njih vrijednost TSH pokazao 11,8 mIJ/l.Tocno sam prepisala sa nalaza, pa jel to uopce ista mjerna jedinica,
    kako takva razlika u par dana, jos onda nisam bila pod terapijom...

  43. #693
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Uvijek gledas referentni raspon koji je iza rezultata. Referentni raspon , metode i proizvodac testa se mogu razlikovati od laboratorija do laboratorija.
    Posljednje uređivanje od sirius : 12.04.2019. at 15:22

  44. #694
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    ista je mjerna jedinica, samo je jedna na engleskom, druga na hrvatskom. ali vazno je, kako je sirius napomenula, voditi racuna da se hormoni/markeri prate uvijek u istom laboratoriju. inace usporedujemo kruske i jabuke
    Posljednje uređivanje od magriz : 12.04.2019. at 15:26

  45. #695

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    1,175

    Početno

    Rasponi normalnih vrijednosti jesu isti....Nisam uopce razmisljala da nalaze dvaju laboratorija nije dobro usporedivati...

  46. #696
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Dok sam zivela u Beogradu i meni su znali biti razliciti nalazi u razlicitim laboratorijama. Btw, meni su samo jednom napravili uzv stitnjace, i to pri inicijalnoj dijagnostici. Pretpostavljam da je to zato sto moja stitnjaca bila smanjenih dimenzija, bez cvorova (tipican sasuseni hashimoto). Meni se nekad desi kad prolazim kroz stresan period da osetim stitnjacu i neku vrstu boli u njoj. Grlo nije sigurno, skroz je drugacije.

  47. #697
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    kli_kli baš sam jučer bila na UZV kontroli nakon 3 god, i isto je smanjenih dimenzija, a vremenom će atrofirati kako budem starila.
    Gdje se može vaditi vitamin D po nekoj pristojnoj cijeni u RH?
    Potez Zagreb-Zadar.
    Neda mi se cca 300 kn u Agramu za to...
    Posljednje uređivanje od flopica : 13.04.2019. at 07:58

  48. #698
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Vidim da je u Breyeru 220 kn

  49. #699
    klija avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Duga Resa
    Postovi
    169

    Početno

    U Općoj bolnici Karlovac vadim D vitamin na uputnicu bez problema, nalazi za par dana ili čak isti dan popodne.
    Nema naručivanja, dođeš, uzmeš broj, na šalteru predaš uputnicu, izvadiš krv, ideš doma, podigneš nalaze kad ti kažu.
    Ne znam dostavljaju li el. poštom ili na e-zdravlje, ali šalju u sustav liječnika opće prakse

  50. #700
    ekica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    NZgb
    Postovi
    714

    Početno

    flopica, zašto bi privatno išla? Ne da ti dr uputnicu?
    Mislim da nema jeftinijeg od ovog što je mitovski napisala, skupo je to za privatno ići vaditi

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •