Pokazuje rezultate 1 do 13 od 13

Tema: RTL - kiretaza bez lokalne anestezije

  1. #1
    Felix avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,219

    Početno RTL - kiretaza bez lokalne anestezije

    RTL bi u emisiji Exploziv obradio slucajeve kiretaza izvedenih bez lokalne anestezije. kontaktirali su nas da pokusamo pronaci zene kojima se to dogodilo i koje su voljne ispricati svoju pricu.

    naglasavam da ce identitet biti potpuno skriven - dakle snimanje s ledja, izmijenjen glas, godine, inicijali, sve. naravno, moze i bez skrivanja identiteta.

    vjerujem da ne treba naglasavati koliko je vazno da se o ovom, i hrpi drugih slicnih problema u nasem zdravstvu, treba javno govoriti i javnost upoznati s ovakvim nehumanim postupcima.

    javite se meni na pp.

    hvala!

  2. #2
    Lora163 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    173

    Početno

    Šteta kaj sam tek sad to vidla....
    Mene su skiretirali na živo 2 tjedna nakon poroda jer im je "nešto" ostalo unutra!!!!

  3. #3

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    59

    Početno

    Samo pitajte bilo koju ženu koja je to obavila u Karlovcu. Tamo bi i amputacije radili bez anestezije.

  4. #4
    puhovi obožavaju smokve avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    zgb.
    Postovi
    1,577

    Početno

    rade oni svašta bez anestezije - ja sam čula da vade jajne stanice bez anestezije npr. (i da, naravno, užasno boli)

  5. #5
    Osoblje foruma pujica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagabria
    Postovi
    2,116

    Početno

    Citiraj puhovi obožavaju smokve prvotno napisa
    rade oni svašta bez anestezije - ja sam čula da vade jajne stanice bez anestezije npr. (i da, naravno, užasno boli)
    pa vade, u prirodnom postupku ivf-a i to skoro po defaultu bez anestezije i nije bas da pretjerano boli (kiretaza nazivo je sigurno puno gore iskustvo)

  6. #6
    puhovi obožavaju smokve avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    zgb.
    Postovi
    1,577

    Početno

    hm! nisam isprobala ni jedno na vlastitoj koži, ali pričala mi prijateljica...

  7. #7

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    solin
    Postovi
    8

    Početno

    Evo tek sad sam vidjela upit,možda je kasno ,ali tek sam nedavno rodila i prošla pravu kalvariju sa Splitskim rodilištem,ne samo kiretažu bez anestezije,nego cijeli postupak od primitka pa sve do izlaska iz bolnice.Na kraju hvala bogu ostala sam živa ni sama neznam kako,ali odnos lječnika u st-rodilištu na spram pacijenata je više nego morbidan,strašan.U otpusnom pismu koje sam dobila na kraju ne piše ništa od onoga što se dešavalo ,niti koje su mi ljekove dali niti što mi je bilo,tako da idem nešto rješavat tužbom nemam apsolutno nikakvih dokaza,samo mi je ostala ranjena psiha i ispaćeno tijelo .Znam oporavit ću se s vremenom ali zaboravit neću nikada.Svim curam koje imaju rodit ovdje u Hrvatskoj želim od sveg srca SREĆU jer samo to će im trebat da sve prođe dobro.

  8. #8
    Poslid avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    2,916

    Početno

    ROKA, šaljem ti jedan

  9. #9
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Prekasno vidila post, ali doživila sam ovo u Dubrovačkom rodilištu

  10. #10
    Berlin avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    uz more
    Postovi
    784

    Početno

    Imam nažalost dvije kiretaže bez anestezije u splitkom rodilištu i voljna sam govoriti o tome. Pa ako treba tu sam.

  11. #11
    kahna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Predgrađe
    Postovi
    4,362

    Početno

    Tema je iz 01/2007 godine

  12. #12
    Berlin avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    uz more
    Postovi
    784

    Početno

    8)

  13. #13
    Berlin avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    uz more
    Postovi
    784

    Početno

    8)

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •