Stranica 3 od 5 PrviPrvi 12345 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 214

Tema: Tko je tu?

  1. #101
    Inquirer avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    215

    Početno

    nisi jedini, ima puno takvih slucajeva.
    javi se na PP ako ti trebaju kakvi detalji i pomoc.

  2. #102
    Apaurina

    Početno

    Pozdrav i od mene, samohrane mame predivnog petogodišnjega dječaka. Tata (nismo bili vjenčani) je, nakon 6 godina veze, podvio rep i pobjegao čim je saznao za trudnoću.. LOL!!!

    Ma super je nama, imamo zaleđe (u obliku mojih roditelja) i svi smo sretni.

  3. #103

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    418

    Početno

    I ja se javljam. Zapravo s ovim što se javljam (još službeno i pravno nisam samohrana) pokušavam dokazat sebi da je to to i da sam solo....

    Meni fakat treba vremena.... Ali i samo javno priznanje - evo cure i ja pripadam ovom skupu - mi se čini veliki korak. Divno je znat da negdje mogu tražit podršku...

  4. #104
    tenshi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    274

    Početno

    pa ajde onda da se javim i ja
    moj veliki decko ima 5 godina i njegov tata i ja smo prekinuli i prije nego sam rodila, nakon puno zivcanih slomova (svacijih) su se stvari smirile i svi su nam pruzili podrsku tako da je meni zapravo sve lila kad citam tu neke tuzne price
    nedavno smo se preselili (zivjeli smo prije kod mojih roditelja) i malo nam je tesko, meni jer imam triput vise posla, a njemu jer se vise nema tko mijesati u moje odluke i povladivati mu pa bi se samo svadao, ali stvari idu na bolje... jos nisam ni stan uspjela u cijelosti dovesti u red, ali nema veze. medusobno se preodgajamo, puno se volimo i smijemo i to je sve
    ¨drzim fige da se svima sve dobro rijesi

  5. #105
    newa avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    398

    Početno

    Eto i mene ovdje!
    Zadnjih tjedan dana smo sami moj sin i ja.
    Nismo se još razveli papirnato, ali eto barem ne živi više sa nama.
    I mogu vam reći da sam puno mirnija i ne sekiram se više uopće.
    Drago mi je da ste me saslušale i pružile mi podršku kada sam se odlučila rastati.
    Mogu vam reći da nije bilo vas da bih ja sigurno još živjela u groznom braku i trpila..
    Hvala još jednom!

  6. #106
    Tinkica

    Početno

    Moja majka je također samohrana. Nakon sedam godina braka se razvela i ostala sama sa mnom i mojim mlađim bratom koji smo tada imali sedam i pet godina. Sada je prošlo desetak godina od toga i ona nas je sama uspjela odgojiti bez ikakve pomoći. Bilo joj je teško raditi i odgajati nas, no ipak je uspjela.
    Eto toliko

  7. #107
    Dolisa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    792

    Početno

    Evo da se i ja javim...pridruzila bih se "klubu".
    Mama sam predivnom, bucmastome bebacu, 4 mj. starom, a s "tatom" sam raskrstila u 19. tjednu trudnoce...nekoliko pokusaja pomirenja, ali bezuspjesno...no regrets. Ovako je puno bolje za sve nas, jer eto njemu do dan-danas ni traga ni glasa.
    Zivimo s mojim roditeljima koji nam stvarno pomazu (citaj: ne znamo sto bi bez njihove pomoci) i ludi su za unukom.
    Nije lako, ali sretni smo jer MI smo obitelj i imamo ljude koji nas vole i koji su nam podrska.
    Pozdrav

  8. #108

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    NOVI ZGB
    Postovi
    67

    Početno

    Evo i mene!!!


    Moja se situacija razvija u tom smislu da postajem samohrana!
    Anđeo ima godinu i 8 mjeseci i jako voli svog tatu.
    Još sad živimo sa tatom, bakom, tetom i njenim dečkom, a na sve njih je sin navikao jako. Jako je osjetljiv i drag pa me strah šta će biti kad se odselim što moram jer je situacija neizdrživa. Da ne pričam nadugačko i naširoko, samo ću reći da sam se prvo javila na post o zlostavljanim ženama. Što mene zapravo zanima jest:

    Idem u podstanare, pa ako ima još takvih žena tamo vani, da mi kažete kako je. Mislim, znam da nije pjesma, ali jel baš jako teško???

    Jer, što se tiče svega oko djeteta meni samo smetaju svi koji se petljaju u odgoj. Nitko nije tu da bi mi pomogao, samo da bi mi prigovarao, pa sam već navikla sve sama raditi s djetetom,ali kako će biti njemu????

    Javite se!

  9. #109

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb- Velika Gorica
    Postovi
    261

    Početno

    ETO i ja sam jedna od vas no svoju sam pricu napisala pod " Pred porod - trebam savjet "a tek sam onda shvatila da ima ova stranica!
    Pozdrav svima !

  10. #110
    anna-y avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Dugo Selo/ Sesvete
    Postovi
    550

    Početno

    evo i nas. smješi vam se Mislav (13 mjeseci).od nedavno vrludam ovim stranicama, jer imam podosta pitanja i komentara na razne teme. divno da ovaj forum postoji. pusa

  11. #111

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    56

    Početno

    Evo i nas dvi
    Ja i moja bebačica saljemo puno pusa svim bebama s mamama i tatama a posebno onima bez tata

  12. #112
    Heidi

    Početno

    Nisam još ali sam na tom putu. Inače mama 5 godišnje princeze

  13. #113
    kljukica

    Početno Bokic ekipa

    Pojima nemam kako do sad nisam skužila da postoji ovaj podforumić al kažu da nikad nije kasno
    Šaljem veliku pusu svima i priključujem se društvancu(ak me primate )

  14. #114
    angie

    Početno Re: Bokic ekipa

    eto, i mene je ponio ovaj podforum...

    Moj djecak ima tri i pol mjeseca, zivimo sami i moji roditelji mi jako pomazu, upoznala sam i krasne ljude - anđele u zgradi kojima se rodio djeca nedavno...
    Život mi se potpuno izmjenio, trudnoca u samoci i u bolnici, nervoza, ali me sin ispunio i usrecio

    Ima jako teskih trenutaka, ali D. mi daje snagu i volju da tjeram naprijed..

    Stvarno nije lako, no ne dam se i mislim pozitivno...

    curama

  15. #115

    Početno

    Ja sam s druge strane priče, moja mama je samohrani roditelj. Tata je preminuo kad sam imala 5 godina a brat je imao 8. Kažu da djeca ne mogu živjeti bez jednog roditelja, no meni ništa ne fali. Naravno, da me ne bi krivo shvatili, naravno je da mi fali tata, to mjesto nitko neće moći zamjeniti. Moja mam je imala podršku svojih roditelja i svoje sestre (inače najbolje tete na svijetu ). Ljubav, pažnju, toplinu doma i obitelji smo uvijek brat i ja imali. No, sad kad se zapitam što je sve moja mama prošla... Voljena osoba joj je iz života nestala u roku 24 sata i ostala je sama s dvoje djece. Nije čak smijela ni plakati u blizini nas, jer bi i mi plakali, ostala je hrabra.
    Ma moja mama je najbolja!
    Pusa svim hrabrim mamama i tatama!

  16. #116

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,218

    Početno

    Nisam samohrani roditelj ali pratim ove teme jer ništa u životu nije sigurno. Velika pusa svim samohranim roditeljima.

  17. #117
    mery_200 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    42

    Početno

    evo i mene. Dijete rastavljenih roditelja. Mama je mene i mladeg brata podigla hrabro i s puuuno ljubavi, bez tatine pomoci (uz odmoc). Mame i tate DRŽITE SE, samo hrabro!!! Nismo imali bas ni novaca, ali ljubav nas je držala. To je nama klincima važno!!!

  18. #118

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    74

    Početno

    evo i moj update

    napokon sudski papirološki razvedena, sve sređeno nakon puno godina

    alimentacija stiže redovito

    dišem slobodno


    sljedeći mi je cilj uspostava normalnih (ako je moguće) odnosa sa MBM-em da se malo uključi i njihov život


    pusa svima jednoroditeljcima

  19. #119

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    8

    Početno

    Evo i mene,,,,iman 19 god samohrana sam majka,,,,,iman potporu svojih ,,,,,hvala im,,,,,ali ponekad se osjećam tako tužno,,,,,,kad vidim očeve sa bebama,,,,nakupe mi se oči suzama,,,,često se pitam kako je to djeliti odgoj i sretne trenutke,,,sa,, ocem svog djeteta,,,voljela bih jedan dan imat još djece,,,,,,,,osjetit radosti u dvoje,,,ali nekako sumnjam da sam poželjna sa već jednim djeteom,,,,,ali neka nje,,,nebi je minjala za ništa na ovom svijetu

  20. #120

    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    336

    Početno

    Mlada mama, dobrodošla Uvijek netko negdje postoji, znam familije koji normalno funkcioniraju sa klincima iz prvoga braka, pa uvijek postoji sansa i za tebe, a uz to si jos i mlada

  21. #121

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    svicarska
    Postovi
    1,916

    Početno

    da, a ima takvih obitelji/majki i ovdje na forumu, koliko se sjecam...

    sa svojim godinama - jos ces morati tjerati od sebe kad pocnu navaljivati
    mlada mama ti si i hrabra mama... i bas mi je drago da imas pdrsku svoje obitelji... a ovdje si na jako dobrom mjestu za informacije i podrsku - za sebe i svoje zlato

  22. #122

    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    AT
    Postovi
    1,317

    Početno

    mlada mama saljem ti samo veliki
    kad se osjecas tuzno ovdje ces uvijek naici na nekoga za razgovor

  23. #123
    Bucika

    Početno

    Citiraj Mlada mama19 prvotno napisa
    Evo i mene,,,,iman 19 god samohrana sam majka,,,,,iman potporu svojih ,,,,,hvala im,,,,,ali ponekad se osjećam tako tužno,,,,,,kad vidim očeve sa bebama,,,,nakupe mi se oči suzama,,,,često se pitam kako je to djeliti odgoj i sretne trenutke,,,sa,, ocem svog djeteta,,,voljela bih jedan dan imat još djece,,,,,,,,osjetit radosti u dvoje,,,ali nekako sumnjam da sam poželjna sa već jednim djeteom,,,,,ali neka nje,,,nebi je minjala za ništa na ovom svijetu
    Svima nam se nekad stisne,i meni se plakalo jucer kad smo isli u skolu po djacku knjizicu,zasto se ta radost ne moze podijeliti s tatom,ali zivot je takav...a za mnoge stvari koje se dese i sami smo krivi....ja sam samohrana mama dva sina od 16g i8g,uglavnom sam ih sama odgajala oduvijek.

  24. #124
    free-again

    Početno

    evo i mene nakon dugo razmisljanja. mislila sam da sam jedina sa ovakvom situacijom ali citajuci ove postove vidim da ima jos "istih dusa".
    ostavila sam 2 mj prije poroda 2 djeteta supruga. i to sve nakon 8 godina braka. dosadilo mi je biti 3 u nasem braku. on se mjesec dana nakon toga prseselio kod ljubavnice. bilo je jako tesko dovesti trudnocu do kraja, roditi i evo jos sada se trudim staviti se na noge i nastaviti dalje zivjeti.
    evo toliko za sada, tesko mi je jos pisati o tome...

  25. #125

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    kvarner
    Postovi
    207

    Početno

    cure moje, bez vas bi sve bilo puno teze! kad navecer legnem svoju djevojcicu, vi ste mi jedino drustvo i potpora


  26. #126

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    svicarska
    Postovi
    1,916

    Početno

    danielica (imenjakinjo ) hvala i tebi sto si tu!

  27. #127

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    kvarner
    Postovi
    207

    Početno

    mi smo svi jedna veeelika obitelj

  28. #128
    Heidi

    Početno

    I ja sam tu, ponosna mama 6 godišnje kćerke...solo smo od 6 mjeseca...službeno nismo još, čekamo sud, zadnje ročište...

    Ali život nam je bolji, kvalitetniji i sretniji, kvare nam ga ponekad samo odlasci kada ide k ocu, što joj je svaki put nekako sve teže...

    Još je rano, još je i mala, ali vjerujem da ću u Vama pronaći riječi podrške a isto tako i ja sam tu ako mogu ikako pomoći...pa makar samo i poslušati ili nasmijati...

    :D

  29. #129

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    142

    Početno

    postoji li neki samohrani tata? mm je jedan od takvih i ne mogu vam opisati sa koliko je ljubavi odgajao svoje dijete. ali je otisao i u krajnost pa je to dijete danas poprilicno razmazeno 20-godisnje odraslo bice.... i u pocetku me nije prihvacalo, sada osrednje....
    a ja sam iz obitelji razvedenih, na koju je tata nakon razvoda zaboravio.....
    i zato kada mi mm prica o odnosu sa svojim sinom, kako ga je odgajao i brinuo za njega uvijek mi suze dodju na oci.
    a sto se tice samohranih mama, mozda vam nece biti najlakse u pubertetu vasih andjela ali kada sazriju i shvate koliko ste im ljubavi dale, voljet ce vas neizmjerno kao i ja moju majku.

  30. #130

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12

    Početno

    Citiraj piky prvotno napisa
    Evo i mene!!!
    nije teško. puno je lakše kad dijete ima mir i kad ima svoju mamu više vremena za sebe. ti napokon imaš šansu biti ono što trebaš biti i donositi sama odluke i trpiti posljedice. nakon takvog načina života bit ćeš jako ponosna na sebe jer imaš stav i misliš na sebe i dijete.

    Moja se situacija razvija u tom smislu da postajem samohrana!
    Anđeo ima godinu i 8 mjeseci i jako voli svog tatu.
    Još sad živimo sa tatom, bakom, tetom i njenim dečkom, a na sve njih je sin navikao jako. Jako je osjetljiv i drag pa me strah šta će biti kad se odselim što moram jer je situacija neizdrživa. Da ne pričam nadugačko i naširoko, samo ću reći da sam se prvo javila na post o zlostavljanim ženama. Što mene zapravo zanima jest:

    Idem u podstanare, pa ako ima još takvih žena tamo vani, da mi kažete kako je. Mislim, znam da nije pjesma, ali jel baš jako teško???

    Jer, što se tiče svega oko djeteta meni samo smetaju svi koji se petljaju u odgoj. Nitko nije tu da bi mi pomogao, samo da bi mi prigovarao, pa sam već navikla sve sama raditi s djetetom,ali kako će biti njemu????

    Javite se!

  31. #131

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,754

    Početno

    evo i mi se prijavljujemo na ovaj pdforum!
    imam dva dečka, jedan 9god, a drugi 7 mjeseci i od Božića nastavljamo sami.

  32. #132
    Osoblje foruma tweety avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb,medvescak
    Postovi
    4,453

    Početno

    Još uvijek nemam pojma da li je dobro, na ovom pdf-u ljudima poželjeti dobrodošlicu , ali nama je dobro, pa ti ju ja želim.

    I naravno, nadam se da si dobro!

  33. #133

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,754

    Početno

    hvala

    dobro smo. lagano radimo nove planove za budućnost.

  34. #134
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    :?

    pa kaj je ovo....
    anki

  35. #135

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    299

    Početno

    Nemojte zamjeriti upad.
    Ja sam odrasla u jednoroditeljskoj i često se naluknem k vama.
    Sad moram:
    anki,

    I vama ostalima

  36. #136
    Nataša,Sarajevo avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    1,252

    Početno

    I ja sam tu.
    Još koji dan i idem na "prozivku".

  37. #137
    Dolisa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    792

    Početno

    anki

  38. #138

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    79

    Početno

    i ja sam u procesu postajanja samoharane majke, moja mala curica ima 3 mj, još nijje pokrenut razvod, ali sve ide prema tome

  39. #139

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,754

    Početno

    koliko malih bebica

  40. #140
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno


  41. #141
    Amelie32 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    839

    Početno

    Citiraj anki prvotno napisa
    evo i mi se prijavljujemo na ovaj pdforum!
    imam dva dečka, jedan 9god, a drugi 7 mjeseci i od Božića nastavljamo sami.
    Tek sad sam skužila !
    Anki, tebi i dječici

  42. #142

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    436

    Početno

    evo i mene, imam malog od 2 godine i samohrana sam od samog pocetka, djetetov otac nije niti prijavljen...tako da sam doslovce samohrana, bez alimentacije....no , havala bogu, nista nam ne fali, a najmanje ON!!!! no samo me malo muci kako ce to biti jednog dana kad krene u skolu, da li ce ga djeca zezati......

  43. #143

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    5

    Početno

    Pa evo da se i ja učlanim u vaš klub iako nisam samohrana majka ali otac jesam. Moja bivša je ostavila i mene i kćer kad mi je kćer imala samo 6 mjeseci. Sad ima malo više od tri i pol godine. Prošle godine smo se i rastali, ja sam dobio skrbništvo a ona može vidjet djete jednom tjedno.

  44. #144

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno

    Citiraj zoran.sunja prvotno napisa
    Pa evo da se i ja učlanim u vaš klub iako nisam samohrana majka ali otac jesam. Moja bivša je ostavila i mene i kćer kad mi je kćer imala samo 6 mjeseci. Sad ima malo više od tri i pol godine. Prošle godine smo se i rastali, ja sam dobio skrbništvo a ona može vidjet djete jednom tjedno.

  45. #145
    Osoblje foruma tweety avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb,medvescak
    Postovi
    4,453

    Početno

    single i zorane, dobrodošli!
    Rastipkajte se!

  46. #146

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    svicarska
    Postovi
    1,916

    Početno

    Citiraj single prvotno napisa
    eno samo me malo muci kako ce to biti jednog dana kad krene u skolu, da li ce ga djeca zezati......
    ne brini...
    osim sto sam jednoroditeljka i dijete sam jednoroditeljke (koja je dijete prakticke jenoraditeljke a koja je dijete udovice-jednoroditeljke 8) ...

    nikad, ali NIKAD, nista neugodno nisam dozivjela zbog toga u skoli, parku, izvananstavnim aktivnostima itd...
    a 'u moje doba' nas je bilo samo oko troje-cetvero u razredu iz jednoroditeljske obitelji...
    statistike su danas jos vise u prilog jednoroditeljskim obiteljima sto se toga tice tak da nemas sto brinuti...

    no, da, djeca nekog mogu zezati - i ako to hoce naci ce vec nesto 'osjetljivo' (naocale, debljina, mrsavost, nacionalnost, odjeca, tetkina svekrva umjesto 'r' kaze 'lj' itd.) - to se svakome moze naci...
    to ne mozemo kontrolirati ali mozemo poticati djetetovo samopouzdanje i biti model zadovoljne i hrabre osobe unatoc vanjskim (ne)prilikama...

  47. #147

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    436

    Početno

    hvala, lijepo si me utjesila

  48. #148

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    86

    Početno

    evo, javljam se i ja

    imala sam tu nesreću da mi je umrla mama kada sam bila djevojčica, i mene i sestru odgojio je otac. Moj prekrasni tata. Danas on pomogne meni i sestri u čuvanju naše djece.

  49. #149

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    3

    Početno

    evo i mene

  50. #150

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    bella italia
    Postovi
    4

    Početno

    jos mjesec i po i stzemo moja dvoipolgodisnja kcer i ja,malo me strah cure (decki), daj me ohrabrite!!!!!!!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •