Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345
Pokazuje rezultate 201 do 214 od 214

Tema: Tko je tu?

  1. #201

    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    53

    Početno

    Poz od mene i moje malene...

    Imam 26 g. a moja malena 2 i po g. Ja sam svoju kratku vezu sa njenim bioloskim ocem prekinula pri nego sam saznala da sam trudna. Otac je priznao djete ali je 6 mj. nakon njena rodenja napustio njen zivot. Ja sam u meduvremenu nasla savrsenog covjeka sa kojim zivim i za kojega se imam u planu uskoro i udati. Vidim da nas je puno i da su sve situacije iste i opet tako razlicite. Sta sam napravila na sudu do sada sam sve sama pisala ( znaci mal. kci je dodjeljena mani na skrb i odgoj-to je bio prvi sud, drugi koji je upravo gotov je bio za odredivanje alimentacije) Ako bilo kome treba u vezi toga sta pomoci neka se javi. Sljedece korake cu raditi uz pomoc odvjetnika a to je ovrha na placu.

    Cak mi je savjetovano i da oca lisim roditeljske skrbi o cemu jos razmisljam.

  2. #202
    Ninunanu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    731

    Početno

    Evo i mene, pocela sam citati i ovaj podforum.
    Moja ljepotica je na putu, za 2 mjeseca ćemo se i gledati
    Ja sam također prekinula s njenim ocem prije nego što sam doznala da sam trudna, njegovo trenutno sudjelovanje se sastoji od jedne poruke u misec ipo, pa još budemo vidili što ce bit kad curica dođe

  3. #203

    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Postovi
    454

    Početno

    cure kakva je situacija ovdje kod vas? ajmo se svi pobrojati ! rado bih da se podruzimo u zivo i izmjenimo iskustva!

  4. #204

    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Postovi
    2

    Početno

    Pozdrav
    Ja sam trudna 12tjedana i otac djeteta zna za dijete ali od njega ništa. Naime još je i strani državljanin . trenutno me jako strah jer ovo je stresno jako . zadnja sam godina faksa . ja nezz kako cu ja to

  5. #205

    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Postovi
    454

    Početno

    Budes ! Javi se u inbox ako ces trebat neki savijet kako da ostvaris sto vise orava da se financijski pokrijes

    Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

  6. #206

    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    3

    Početno

    Drage mame (i tate) gdje ste?
    Samohrane majke, samohrani očevi, jednoroditeljske obitelji,,, bilo mi drago upoznati vas. Ja nisam sama u tome jer primam neku pomoć, ali on je u inozemstvu i... sve je na meni (nismo zajedno u vezi). Majka maaaaalog dečkića.

  7. #207

    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Postovi
    454

    Početno

    Ova tema je tako tuzno prazna...

    Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

  8. #208

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    41

    Početno

    Evo i mene na ovoj temi. Bas bi bilo dobro da je aktivnija tema I mi smo same. Na srecu, imamo moju obitelj koja je prekrasna, pa imamo brdo podrske. S obzirom da me decko ostavio dan nakon sto sam saznala da sam trudna, a rodila sam nedavno, u onoj sam "nikad vise necu biti s nekim" fazi :D Kakve su vase situacije? Jeste li i ako jeste kada vratile povjerenje u ljude tj.muski rod?

  9. #209

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    24

    Početno

    I ja sam friska u ovom. Da mi je lako o nije. Da sam bila u pocetku u fazi nikad vise o jesam, al se pojavio netko ko mi iz dana u dan pokazuje da ima divnih muskaraca i uz mene je bez obzira na situaciju koja je blago receno grozna

  10. #210

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    41

    Početno

    Koliko friska?
    Ja jos uvijek gledam na to kao da ima brdo slobodnih cura, pa tko bi mene jos i s djetetom, tako da sumnjam da cu naci nekoga. Bar za sad tako gledam na to.
    Posljednje uređivanje od Lisbeth : 10.12.2015. at 15:57

  11. #211

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    24

    Početno

    Pa vrlo friska. Pola godine... I ja sam tako mislila, ali eto pojavio se netko tko zeli biti uz mene i djecu bez obzira na sve. Ma da je djecu upoznao i vidio ih dok smo bilo jos u prijateljskoj fazi ne zelim ih jos dovodit u kontakte

  12. #212
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,176

    Početno

    Postoje li nekakve grupe za razvedene roditelje gdje su ljudi jedni drugima podrška, ne znam, takvo što?

  13. #213
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Postoji škola za razvedene roditelje gdje se radi s roditeljima u malim grupama....... barem u mom gradu, nisam bila, ali pretpostavljam da je ok.

  14. #214
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,176

    Početno

    Ovo nije normalno. Dvije godine su protekle od podneska zahtjeva za plan viđanja djece i skrb. Primjerice, zavodu za zapošljavanje su sada trebala dva tjedna da dostavi dopis sudu o visini prihoda oca, ne bi li sud odredio tek privremenu mjeru naknade za skrb za djecu. Sad se ti rastaj, eto, poruka ženama.

Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •