Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 62 od 62

Tema: Dali se bavite nekim sportom ?

  1. #51
    Mejra's mommy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    MI
    Postovi
    1,459

    Početno

    Ja se bavim sportom i moj workout uglavnom izgleda ovako: pri budjenju podignem ckerkicu oko 20 puta. Onda poslije dorucka ganjamo loptu ili balone po stanu. Prije nego sto malena zaspi usisam jedno 2-3 puta :shock: . Kad se probudi idemo u setnju jedno 1-2 sata.

    Navecer nadstojim usisati jos jedanput, samo onako da ne bih zakrzljala.

    8)

  2. #52
    Poslid avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    2,916

    Početno

    Npokon sam kupila Orbitrek i vježbam na njemu 30 minuta svaki drugi dan. Ali skužila sam da ne znam što je pravilno:
    1. Okretati nogama pedale tako da pokušaš držati guzu i ostatak tijela na mjestu, što znači mali počučanj ondnosno kao da pokušavaš sjesti, ili
    2. Ravno stajanje ili čak nagnuto lagano prema naprijed i cijelim se tijelom krećeš gore dolje?

  3. #53
    Dragonfly avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    678

    Početno

    Poslid, leđa bi trebala bit ravno ako želiš "pravilno vježbati", ali ja sam se znala naslonit naprijed i radit samo nogama. Pravilan položaj ti je kao kad trčiš na skijama. Dobra stvar za noge i guzu, ali treba bit uporan (najmanje pola sata dnevno). Navodno jača i mišiće ruku, ali baš i nisam primjetila. Bolje mišiće na rukama sam nabila kad sam doma šmirglala zid poslije gletanja.

  4. #54
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,318

    Početno

    Da li netko ide na TAE BO?
    Zanima me kakvog je intenziteta, sto se vjezba?
    Kazu da je ovo kombinacija aerobica i boril. vjestina, mislim da bi na to krenula, samo da cujem vasa iskustva.

    Hvala

  5. #55
    LeeLoo avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,657

    Početno

    ...sportom?...Karlomet.

  6. #56
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,505

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa
    Da li netko ide na TAE BO?
    Zanima me kakvog je intenziteta, sto se vjezba?
    Kazu da je ovo kombinacija aerobica i boril. vjestina, mislim da bi na to krenula, samo da cujem vasa iskustva.

    Hvala
    Ja išla poslije prve trudnoće.Bilo mi je super.
    Inače volim aerobik,kad pod nečijim nadzorom vježbam 1 sat, znači nema zabušavanja, a tae bo je nešto slično.
    Znači u 1 sat koliko smo mi vježbali, 45 minuta smo odrađivali koreografiju aerobika, ali se u to ukomponiraju "udarci" rukama i nogama.
    Ostalih 15 minuta smo radili na strunjačama, trbušnjake ili vježbe za noge, ruke, svaki puta za drugi dio tijela.

  7. #57
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,318

    Početno

    Hvala pepi, vec duze vrijeme planiram otici, a nikako.

    Moram uskladiti s frendicom termin... to je kao izlika hi hi hi

    ALI iduci tjedan 100%!!!

  8. #58

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    243

    Početno

    vec nekoliko godina 2x tjedno badminton, zabavno i korisno, ljeti plivanje, ali...
    trebala bi pravilne vjezbe za ledja (pilates, joga), a nikako da se uputim. s ponedjeljka cu

  9. #59
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Ali ljudi, ništa od navedenoga nije SPORT! Samo rekreacija.
    Uzgred, za roćkas sam dobio majicu s natpisom: "NO SPORTS"

  10. #60
    iridana2666 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    tamo gdje je srce
    Postovi
    1,638

    Početno

    Idem na pilates 2x tjedno. Inace vec godinama idem stalno na nesto i stalno mijenjam, yoga, aerobic, tae bo, plivanje, teretana pa sad opet pilates... Moram se negdje opustiti inace sam primijetila, da ukoliko se desi da 1 tjedan ne idem, pocnem siziti

  11. #61

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    243

    Početno

    rekreativno se bavimo sportovima

  12. #62

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,712

    Početno

    Idem dva puta tjedno na aerobic, koji u svom programu, a u dogovoru sa vrlo svestranom trenericom, radimo: aerobic, pilates i tai bo (neznam kak se piše) i naravno vozim bicikl u svrhu rekreacije, a i provjetravanja glave nakon cjelodnevnog sjedenja u uredu i kućanskih poslova.
    Samo ne pitajte kad to stignem, jer u biti "ne stignem", nego kradem to vrijeme za sebe kad god se pruži prilika, navećer, rano ujutro, vikendom i kad je MM dobre volje.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •