Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Broj učenika u razredu

  1. #1

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postovi
    255

    Početno Broj učenika u razredu


    Daklem proslu skolsku godinu smo nekako navrat i nanos strajkajuci peticirajuci i tko zna vise sto....uspjeli natjerati ministarstvo(jer ravnateljica kaze da to nije njena odluka) i ured skolstva (ili kako mu je vec ime) u dubrovniku da nam na pol polugodista ne rastave jedan od 5 razreda(ima ih 5,navodno jedan vise nego je dozvoljeno :? )....

    navodno razred moze imati do 35 ucenika po nekim normativima (ahm..nije li vrijeme da netko procacka i skolske normative,a ne samo vrticke ),a najmanje 25 ili toleriraju i manji broj ako je u razredu dijete sa posebnim potrebama ...

    i vis vraga..nije im uspjelo u 5,sad su ih rasformirali na pocetku 6 razreda,ali sve 5te!!!!!!

    kaze moja mala na kraju godine smo morali ispunjavati upitnik u kojem su bila pitanja ..s kim sjedis....s kim bi sjedio...tko ti je naj prijatelj.....od koga posudjujes knjige i slicna seruckanja....


    I STO SAD ??????

    dajte mi ideje za borbu..ovo je ludilo??? ovo nema nigdje..pa kakva samo mi to banana zupanija ????

  2. #2
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    nisam najbolje shvatila. koliko djece je BILO u razredima??? pretpostavljam da su "rasformirani" razred dodavali ostalima!?

    ako su išli na maksimalni broj djece - treba vidjeti razlog. argument za borbu može biti - nemogućnost kvalitetnog praćenja nastave, te neobjektivno ocjenjivanje zbog previše djece.

    ukoliko je broj djece oko 30, bojim se da nećeš puno postići. kod nas su takvi razredi (ne ide se preko tog broja).

    sretno

  3. #3

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postovi
    255

    Početno

    u razredu ih je prije bilo po 25..... ..a sad ce ih biti po 35..psm

  4. #4
    Bigmama

    Početno

    Strašno!!!
    Znači kod vas s konja na magarca.
    Mislim da je najbolji broj djece u razredu 15. Tako se učitelj može posvetiti svima koliko treba.
    Ali toga neće biti kod nas dok se nepočnu graditi škole.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postovi
    255

    Početno


    razum je progovorio.....razredi ostavljeni u stanju kakvom i jesu...(za sada)

    novost je u sigurnosnim kamerama oko skole (woah...sad su klinci u alkatrazu,napokon)

  6. #6
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj zanamala prvotno napisa

    razum je progovorio.....razredi ostavljeni u stanju kakvom i jesu...(za sada)

    novost je u sigurnosnim kamerama oko skole (woah...sad su klinci u alkatrazu,napokon)


    super.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •