Stranica 2 od 6 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 268

Tema: Hranilica za bebača - kakvu i čiju kupiti ?

  1. #51
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Peg perego

    Prošla je troje djece.....i naravno da ju je moj dokusurio !

    Preprezadovoljna
    Udobna,u položajima,stabilna,na točkiće sa kočnicom,velika tacna,lijep dizajn....

    A kod sveki imamo neku iz TL-solidna,ali PP je neusporedivo bolja.

  2. #52
    vještičica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    vjesticica[at!]gmail.com
    Postovi
    3,005

    Početno

    Nismo kupovali, dobili na zajam, neku matoru Ikeinu. Zasad radi posao, mada mi je draže hraniti je u krilu ili na običnoj stolici, za velikim stolom.
    Ako bi kupovala, kupila bi Tripp-Trapp.

  3. #53
    Amelie32 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    839

    Početno

    Citiraj Lucija Ellen prvotno napisa
    nakon jos malo istrazivanja, zanimljive su mi i ove Peg perego prima pappa. Njih ima u Tintilinicu i Kiki, jel? Ako netko zna, nek javi
    Ima i ista ti je cijena kao Chicco polly.

  4. #54
    Mum2Be avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Zd
    Postovi
    654

    Početno

    Mi imamo ovu http://www.turbolimac.com/Products/T...-90090143.aspx
    i bila bi super da se moj sin nije objesio rukama s vanjske strane za tacnu i slomio je
    Ali i ovako ima svoje prednosti, cim vidi da mu se sprema jesti, sam se popne i ceka ako ce biti gotovo kroz minutu

  5. #55
    Ria avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Srcem na jugu!
    Postovi
    669

    Početno

    Mi imamo Brevi Jupiter i super nam je pogotovo zbog one veeelike duple tacne. :D
    No iskreno, nismo je baš dugo koristili no dok je bila aktuelna puno nam je pomogla.

    A jako mi se sviđa i Chicco Polly.

  6. #56

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    188

    Početno

    evo i ja skinula mi imamo ovaki nešto malo druge boje

    prvo je izgledala ovako

    http://www.media-commerce.com.hr/pro...d1=51&id2=297#

    pa kad smo porasli ovako

    http://www.media-commerce.com.hr/pro...id1=51&id2=375

  7. #57

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,138

    Početno

    Imamo Brevi Jupiter, bez zamjerke :D Iako još malo pa ćemo ju spremiti na tavan

  8. #58
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    ima li tko ESPRIT drvenu hranilicu?

  9. #59

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    123

    Početno

    Zna li netko broj telefona Chicco trgovine u Ilici? Ne mogu ih nikako naći na web-u. Pod chicco.hr nema te trgovine, samo ona u mercatoru. Kupila bi hranilicu pa me zanima imaju li u Ilicia nešto više nego u mercatoru?

  10. #60
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    joj taj je chicco pod upravom tintilinića... nazovi njih nek ti daju broj

  11. #61
    bfamily avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    694

    Početno

    Mi imamo Brevi (prekrasnu, rozu) i super zadovoljna sam s njom. :D
    Enola je obožava iako smo imali fazu prilagodbe, koristimo je obavezno svaki dan a čini mi se da ćemo je još dugo.
    Nećakinja mi je imala sličnu kao što je naša i koristila ju je do 3-3,5god.
    Sve u svemu nama se isplatila a biti će i za drugog bebača.

  12. #62

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    338

    Početno

    Se može na Brevi Jupiter skinuti tacna tak da se hranilica približi stolu?

  13. #63
    Honey avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    D.Resa
    Postovi
    1,962

    Početno

    Mi imamo Brevi, najjednostavniju. Nema nikakve promjenjive položaje naslona, ali ima ogroman pladanj. Tri godine je u funkciji, ali više ne kao hranilica, nego kao multinamjenski stol za crtanje, vožnju autića, rasturanje kalkulatora, you name it...
    Služi i kao penjalica

  14. #64
    aries24 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    2,090

    Početno

    mi smo imali chicco polly i kako ju dijete gotovo uopće nije htjelo koristiti, prodala sam ju i kupila 2 trip trap stokke stolice, 1 košta ko i ova chicco, a period korištenja joj je dobno neograničen za razliku od ovih klasičnih hranilica

    osim toga, meni je i puno ljepša, a djeluje kao stolica za odrasle pa ju i djeca radije koriste jer su im i inače puno zanimljivije stvari za odrasle

  15. #65
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    mi smo imal standardnu hranilicu koja jos ceka rasprdaju da ju prodam. kupili smo TT i odusevljeni smo njome. u ovoj prvoj nje uopce htjela jesti i sam se vrpoljla pa je dobar do dohrane provela men u krilu ili kraj mene na kaucu.
    glavna mana svih tih "standardnih" plasticnih hranilica je sto ne idu pod stol i dijete ne moze jesti s nama.
    ok, mozda postoje iznimke, ali vecinom je tako.

  16. #66

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    338

    Početno

    U TT stolicu dijete može tek dok čvrsto sjedi?
    A one stolice kojima se skine pladanj nebreju ispred stola?

  17. #67
    Ora avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,236

    Početno

    Imamo ovu hranilicu... http://www.recaro.com/index.php?id=567&region=5&L=2
    Prezadovoljni...super mi je što se kasnije ima stolicu i stol... jako praktično.

  18. #68
    LeeLoo avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,657

    Početno

    ..frendica mi je rodila i planiramo joj kupiti chiccovu hranilicu....-podtoji na netu negdje katalog ali sa cijenama...?

  19. #69
    LeeLoo avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,657

    Početno

    Citiraj LeeLoo prvotno napisa
    ..frendica mi je rodila i planiramo joj kupiti chiccovu hranilicu....-podtoji na netu negdje katalog ali sa cijenama...?
    :?

  20. #70
    Loryblue avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    napokon sam se vratila doma
    Postovi
    2,931

    Početno

    Citiraj Romina prvotno napisa
    mi imamo Chicco hranilicu koja mi se čini ok a maureno je u njoj bio možda desetak puta.Ispalo je onak kak je moja mama rekla da ću bacit lovu a maurena ću hranit prvu u krilu a kasnije će sjedit na stolcu...i tak i je samo kaj on ne sjedi nego stoji
    kod nas je bila identična situacija, ali srićom nisam je masno platila. i ne sićam se više ni koje je marke bila. ali je definitivno bio bačen novac. L. je u njoj sidila možda 5 puta i to na jedvite jade.
    dok je bila mala stavila bi je u peg perego-vu auto sjedalicu (onu traveller koja ima veliko metalno postolje) i sve skupa na stol i tako je hranila. kasnije sebi u krilo dok nije počela sama sjedit za stolom i sama jest.

    nama je hranilica definitivno bio kupovni promašaj.

  21. #71

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    608

    Početno

    mi smo imali neku plasticnu (posudjenu) per perego
    i preporodili se prelaskom u TT (kupili smo dvije, jedna je kod mojih staraca)

    da sam bila bolje informirana i pri vise love odmah bi isla u TT jer mi je to puno ljepse i normalnije da dijete sjedi za stolom

    otkako je u TTu (dobro, sad je vec dugo bez ograde i naslona) jede puno, puno bolje (ne mislim kolicinski, nego na nacin)

    sve, bas sve plasticne su mi preglomazne i ne sluze nicemu kasnije, a TT je stolica za cijeli zivot, recimo meni je predobra za rijetke trenutke kad ja peglam

  22. #72

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    338

    Početno

    Od kolko mjeseci mogu bebe u TT budući da ona nema podesivi naslon?

  23. #73

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    608

    Početno

    Citiraj Jelcek prvotno napisa
    Od kolko mjeseci mogu bebe u TT budući da ona nema podesivi naslon?
    ja nemam odgovor u mjesecima, kod nas je bila i jako specificna situacija jer je kcer bila dugo ortopedski pacijent i jako je kasnila u svemu, pa smo u TT presli s nekih 11 mjeseci (no prije toga nije bas ni mogla ni smjela sjediti ni u plasticnoj hranilici)

    ali misljenja sam da dijete moze u TT onda kada moze dobro, stabilno, samostalno sjediti

  24. #74
    ivana zg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,722

    Početno

    Peg prerego TATAMIA; može li se ova hranilica kupiti u Hrvatskoj ili Sloveniji i koliko košta, ako je netko može kupiti u Italiji bila bih mu jako zahvalan
    http://www.pegperego.com/page.php?si...000000202&cl=N

    i koja je razlika između hranilice Peg perego Prima pappa diner

    http://www.pegperego.com/page.php?si...000000203&cl=N

    i http://www.pegperego.com/page.php?si...0204&cl=NPrima pappa best

    koja je bolja i može li se i jedna naći u Tintiliniću ili TL u Zagrebu???
    Punooo vam hvala na odgovorima!!!!

  25. #75
    ivana zg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,722

    Početno

    zar ih nitko nema, a ova Inglesinina Zuma
    http://www.tintilinic.hr/hr/katalog/...aqua-179/kat-5

  26. #76
    njokica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    245

    Početno

    Mi kupili Chicco Happy Meal za 690kn, jako smo zadovoljni 8)

    To je inače hranilica za bebe od 6mj nadalje - i nema onu funkciju da se 'snizi' (to imaju skuplje hranilice (po 1000kn), no to nama i nije bitno. Vrlo je jednostavna i praktična, a koliko sam primjetila ove druge su skuplje jer imaju, osim gore spomenutog, i mogućnost nagiba sjedala za bebe mlađe od 6 mjeseci, što je, po meni, potpuno nepotrebno bacanje novaca.

  27. #77
    ivana zg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,722

    Početno

    to je istina ima jedna od BUBU u TL za 600,00 kn
    Ova peg-peregova TataMia biti će na sajmu mama, beba i trudnica i koštat će oko 1,800,00 kn :shock: ali mrak je, kako sam skužila po slici može biti i ljuljačka
    http://www.pegperego.com/page.php?si...ageid=INTRO001

    ova Multiplo s pćelicama i medom su mi lijepe od Neonata, ima ih Bayby media shopu
    http://www.media-commerce.com.hr/pro...d1=31&id2=271# ovdje si povećajte slikicu s strane npr. plavu s pčelicama

  28. #78
    Galija avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    93

    Početno

    uvijek i uvijek Pegperego!

    Imam vulgaris model (bez muzike, funkcije ljuljanja i sli) star 10 godina i bolja mi je i funkcionalnija hranilica u odnosu na Chiccovu staru 2 godine.

    Kolica imam isto Pegperego i nisam požalila niti jedne kune koju smo dali.

  29. #79
    spunky125 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    657

    Početno

    mi smo dobili na poklon graco junior i jako sam zadovoljna, udobna je , lako periva, podešava se po visini, nagibu, može sa svojim stolićem, a može sama pod stol, super mi je.

  30. #80

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    96

    Početno

    Mi smo u turbo limaču kupili bubi i skroz je solidna, a ni 300 kuna. Meni se to čini jedino prihvatljivim jer ionako brzo krenu van i prije dvije godine normalno sjede za stolom.

  31. #81

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    96

    Početno

    bubu, ne bubi

  32. #82
    spunky125 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    657

    Početno

    F. će sada 2 i još sjedi u stolici, jer inače mora sjediti na jastucima, a sas tolicom mu namjestim visinu i normalno sjedi sa nama za stolom

  33. #83

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    96

    Početno

    Kod nas to s nijednim nije bilo šanse. Silom su pokusavali van. Lukas sad, jasno, normalno sjedi, a Nikola si sam stavi noge pod guzu (klekne) i tako papa.

  34. #84
    piplica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    3,170

    Početno

    Mi imamo hranilicu Foppapedretti, http://www.foppapedretti.it/it/prodo...ri/ilsediolone

    Lijepa, praktična i neuništiva.

  35. #85
    laura_001 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    232

    Početno

    cure, recite mi koja je po vama bolja hranilica ta peg perego prima papa ili chicco magic polly???
    evo ja tražim ovdje po netu ali baš ne mogu naći nešto :?

  36. #86

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    725

    Početno

    po meni ništa za puno razmišljat, nešto što će služit a nećete se bacit u trošak, neka djeca nakraju ni ne koriste stolicu, i ustalom to je za jest nije krevet da će spavat cijelu noć u njemu, sjede pojede i van....i onda skuplja prašinu

  37. #87
    Pcelica Mara avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    3,285

    Početno

    Citiraj laura_001 prvotno napisa
    cure, recite mi koja je po vama bolja hranilica ta peg perego prima papa ili chicco magic polly???
    evo ja tražim ovdje po netu ali baš ne mogu naći nešto :?
    Mi imamo Chicco, prijatelji imaju Peg perego, cijena im je slična, oko 1300 kn. Meni (a i njima ) je bolja ova Chicco.

    Samo ću ti napomenuti da smo mi našu koristili valjda manje od 3 sata sve ukupno jer M. želi sjedati na istoj stolici kao i mi. Sad je spremljena i čeka drugu bebu.

  38. #88
    BP avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    863

    Početno

    mi smo kupili, tj. dobili na poklon hranilicu koje je imala sve moguce funkcije (podesavala se po visini i po nagibu naslona isl). Mi smo je zaista jako puno koristili i bila nam je super (mislim da je bila neka ne previse razvikana, ne mogu se tocno sjetiti), koristili smo je zaista puno
    ALI, koristili smo samo najvisi polazaj i sjedeci polozaj, tako da po meni, ne treba 100 funkicija i sl..

  39. #89
    spring avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    701

    Početno

    Plebani hranilica kupljena u Adaxu za nekih 750 kn. Prezadovljni! Čvrsta je,stabilna,ima sve moguće funkcije,pojase,visina se podešava kao i nagib. Pladanj je velik i odvaja se od postolja. Hranjenje bi nam bila nemoguća misija bez nje.

  40. #90

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    210

    Početno

    peg perego su divne sa svim mogućim životinjicama, ali se dogodilo da sam kupili Chicco i jako sam zadovoljna. koristim ju godinu i pol i ništa se nije strgalo, polomilo, ispalo...jedino mi je žao zbog kotačiča, zgodno je da ju možeš pomaknuti, ali šta sad...

  41. #91
    Pcelica Mara avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    3,285

    Početno

    Citiraj Bamsic prvotno napisa
    peg perego su divne sa svim mogućim životinjicama, ali se dogodilo da sam kupili Chicco i jako sam zadovoljna. koristim ju godinu i pol i ništa se nije strgalo, polomilo, ispalo...jedino mi je žao zbog kotačiča, zgodno je da ju možeš pomaknuti, ali šta sad...
    Pa naša Chicco ima kotačiće :?

  42. #92
    Bebinja avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Malo Misto
    Postovi
    642

    Početno

    Ima li tko Brevi Slex da mi kaže svoja iskustva?
    Nekako sam zapela za nju,nikako je vidit uživo.
    TL ih ne drži,ne znam di se još u HR može nabavit?

  43. #93

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,059

    Početno

    Trgovina Sunčeko u Dubravi (kod doma zdravlja u Grižanskoj), ne znam točnu adresu dućana. Oni su i uvoznici za Brevi, pa imaju sve od Brevia. Jako su ljubazni i sve ti pokažu. Vrijedi doći do njih.

  44. #94

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,059

    Početno

    Bebinja, sorry, sad sam tek vidjela da nisi iz Zg. Probaj nazvati Sunčeko pa će ti reći s kim sve u RH rade i gdje možeš naći Brevi, a da po lokciji tebi najbolje odgovara.

  45. #95
    piplica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    3,170

    Početno

    Meni se čine zgodne one što se zakače na stol, pa dijete može sjediti za stolom sa ostalim ukućanima za vrijeme objeda.

    Chiccova je preko 100 eura, ali mislim da ih u TL-u ima ispod 200 kuna.

  46. #96

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    210

    Početno

    e ova naša Chicco nema...bila je oko 100 eura, ne sjećam se više da li nije bilo sa kotačićima ili je bila znatna razlika u cijeni, pa smo ocijenili da ne treba... zato i kažem da su jako praktične sa kotačićima i da preporučam

  47. #97
    Bebinja avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Malo Misto
    Postovi
    642

    Početno

    Citiraj TeFil prvotno napisa
    Trgovina Sunčeko u Dubravi (kod doma zdravlja u Grižanskoj), ne znam točnu adresu dućana. Oni su i uvoznici za Brevi, pa imaju sve od Brevia. Jako su ljubazni i sve ti pokažu. Vrijedi doći do njih.
    Hvala,pokušat ću ih kontaktirat.

  48. #98
    laura_001 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    232

    Početno

    meni je prijateljica kupila chicco polly magic, to je sada kao najnovija jel tako i nema kotačiće, a koja onda ima :? :?

    ja se još mislim između pp i chicco :?
    ne znam
    vi cure koje imate pp primo papa, jel ima kotačiće, i jel ima one životinjice poviše kao i chicco??
    al ove nove hranilice su ujedno i ljuljačke, jel :? , jer kao u njih možže i novorođenče jer imaju taj nulti položaj????

  49. #99
    KayaR avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    1,433

    Početno

    Mi imamo Ikea vulgaris,a za malo kasnije onu sto se zakaci za stol.
    Sinovi su koristili samo tu za stol,dok nisu porasli da mogu sedeti za stolom kao i mi.

  50. #100
    Pcelica Mara avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    3,285

    Početno

    Citiraj laura_001 prvotno napisa
    al ove nove hranilice su ujedno i ljuljačke, jel :? , jer kao u njih možže i novorođenče jer imaju taj nulti položaj????
    Ja svejedno ne bi u nju stavljala novorođenče jer sumnjam da ima baš sasvim ravni položaj.

    Naša, Chicco Polly Double Phase, oko 1200-1300 kn ima kotačiće, više visina, nagiba naslona, odvojivi pjatić sa strane na nozi hranilice, kaiše za vezanje, onaj dio između noga da dijete ne propadne ako nije vezano itd., čvrsta, stabilna... sve 5, samo što je nismo koristili, skoro pa nikako.

Stranica 2 od 6 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •