Stranica 3 od 6 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 268

Tema: Hranilica za bebača - kakvu i čiju kupiti ?

  1. #101
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    I mi imamo Ikeinu, cijena 9,90 eura. Svima je hvalim.
    Možda sam već i pisala na ovom topicu :/
    Sorry ako se ponavljam

  2. #102
    laura_001 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    232

    Početno

    Citiraj Pcelica Mara prvotno napisa
    Citiraj laura_001 prvotno napisa
    al ove nove hranilice su ujedno i ljuljačke, jel :? , jer kao u njih možže i novorođenče jer imaju taj nulti položaj????
    Ja svejedno ne bi u nju stavljala novorođenče jer sumnjam da ima baš sasvim ravni položaj.

    Naša, Chicco Polly Double Phase, oko 1200-1300 kn ima kotačiće, više visina, nagiba naslona, odvojivi pjatić sa strane na nozi hranilice, kaiše za vezanje, onaj dio između noga da dijete ne propadne ako nije vezano itd., čvrsta, stabilna... sve 5, samo što je nismo koristili, skoro pa nikako.
    a gdje si ju kupila???
    zašto ju nisi koristila?

    reci mi ima li ta one igračkice poviše, odnosno da li je ujedno ljuljačka i hranilica??

  3. #103

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    210

    Početno

    mi smo nedavno kupile onu cam-ovu koja se montira na stolac. genijalna je!! mala ima 2,5 godine i sad joj služi kao prijestolje. u njoj jede, gleda tv (ok, sad joj je to još novo) ali sam ja oduševljena jer mi ne zauzima mjesto u kuhinji kao ona velika, lako se montira, skida, sklapa...super!
    preporučam

  4. #104

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    504

    Početno

    Gdje mogu kupiti presvlaku (plastično-spužvastu, originalno narandžaste boje sa životinjama) za Prenatal hranilicu, jer mi se stara već poderala.
    Hvala

  5. #105

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    632

    Početno

    mi smo kupili isto u jeftinu ikeinu, svi su mi je hvalili koji su je imali ili imaju.
    eno je , uredno ceka nase prve korake u klopanju

  6. #106

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    46

    Početno

    ikeina stolica je zakon

  7. #107
    miniminia avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    hlebinska škola
    Postovi
    882

    Početno

    Citiraj la_mama prvotno napisa Vidi poruku
    Imamo Brevi Jupiter, bez zamjerke :D Iako još malo pa ćemo ju spremiti na tavan
    i mi ..
    za svaku pohvalu

  8. #108
    a72 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,519

    Početno

    Cure, ima li neka mozda OVU hranilicu? Dosta je jeftinija od ovih zvucnijeg imena , a cini se ima sve potrebno, pa da cujem i vase misljenje

    ova na slici nema tockice, a mogu kupiti i sa njima...
    Posljednje uređivanje od a72 : 09.09.2010. at 17:47

  9. #109
    a72 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,519

    Početno

    Nista, ova prethodna otpada , materijal nula bodova...kakva je ova Graco Contempo ?
    http://www.kameleon.rs/graco-stolica...-c550-view.htm Hajde cure pliz, pomozite ako znate...

  10. #110
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Citiraj Bamsic prvotno napisa Vidi poruku
    mi smo nedavno kupile onu cam-ovu koja se montira na stolac. genijalna je!! mala ima 2,5 godine i sad joj služi kao prijestolje. u njoj jede, gleda tv (ok, sad joj je to još novo) ali sam ja oduševljena jer mi ne zauzima mjesto u kuhinji kao ona velika, lako se montira, skida, sklapa...super!
    preporučam
    BAMSIC, jel to ova hranilica: http://www.camspa.it/#/en/products/cat=001/prod=721 ?

    Meni se čini super, zanima me kakav je materijal, da li se da lako hrana i mrvice s nje obrisati?

    Hvala!

  11. #111
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,487

    Početno

    ja sam pladnjeve uvijek tuširala u kadi, pa poslije samo malo prebrišeš ili ostaviš da se suši.

  12. #112
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Mene zanima konkretno sjedeći dio ove sjedalice sa slike jer ne mogu odgonetnuti kakav je materijal.

    Pladanj se lako pere to sigurno

  13. #113

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,520

    Početno

    Mi kupili ovaj model Peg Perego : http://global.pegperego.com/babyprod...+Pappa+Newborn . Super je jer je dizajniran za novorođenčad, dakle može se postaviti u sve položaje, od ležećeg do sjedećeg. Stalak se može skinuti, tako da dijete može sjediti i za stolom, lako se održava, čvrsta je, udobna... Mi prezadovoljni Samo, nemojte se zeznuti, nama su htjeli podvaliti druge modele Peg Perego, kao svi se mogu namjestiti za djecu koja još ne sjede... Not true

  14. #114
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,487

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    Mene zanima konkretno sjedeći dio ove sjedalice sa slike jer ne mogu odgonetnuti kakav je materijal.

    Pladanj se lako pere to sigurno
    to je pretežno spužva obućena u kao plastificirano platno, nešto slično ko plastični stolnjak, ali nešto malo tanje. Briše se s vlažnom krpom, mi smo imali neku staru sjedalicu istog proizvođača za prva dva klinca, koja je bila na posudbi i uspješno je vračena za jednu klinku.

  15. #115
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,487

    Početno

    Citiraj rehab prvotno napisa Vidi poruku
    Mi kupili ovaj model Peg Perego : http://global.pegperego.com/babyprod...+Pappa+Newborn . Super je jer je dizajniran za novorođenčad,
    kolko kod tebe vidim tvoj ležeći je sličan ko i kod Polly chico, a i model je potpuno isti ko i polly, sam kaj ja ne bi stavila baš novorođenče u to jedino ak bi zea onaj jastučić iz as sjedalice.

  16. #116
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Ja sam u doba pocetka dohrane provela bar jedno mjesec dana analizirajuci sve moguce i nemoguce feature hranilice, pa lezeci polozaj, pa kosi polozaj, dupli pladanj, kotaci, mrezica, ... ma sto cuda.

    U medjuvremenu pocela dohrana, taj 1 obrok dnevno bi pojela u krilu ili u kolicima, dok se ja ne odlucim koju hranilicu. Onda je pocela sjediti, i vise uopce nije bilo bitno da li ima kosi/lezeci polozaj, pa smo dobili na posudbu stolicu slicnu ovoj, dok kao ne kupimo "pravu":
    http://turbolimac.com/Products/Turbo...-90090138.aspx

    Uglavnom, to je bio pun pogodak:
    - mala nikada nije htjela sjediti u stolici i igrati se, samo bi jela - dupli pladanj nepotreban
    - iz tog istog razloga kotaci i sl. je bilo nepotrebno - jer ionako nije htjela dulje biti u hranilici
    - dala se super sloziti - sto dobro dodje u malom stanu jer je u upotrebi bila mozda 1h dnevno
    - s godinu dana je mala pocela odbijati jesti u hranilici, a s 14 mjeseci se sama popela na kuhinjski stolac - odonda jede s nama za stolom na obicnoj kuhinjskoj stolici, rub stola joj je prakticno u visini usta, ali nema sanse da bi je stavili u hranilicu.

    Tako da smo je koristili ukupno 4-5 mjeseci oko 1h dnevno, a za to se ne isplati dati veliki novac... Bar je tako bilo kod nas.

  17. #117
    sunce moje malo avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    787

    Početno

    mi smo dobili hranilicu na posudbu, isto ima dupli pladanj (skroz nepotrebno), više položaja (isto nepotrebno).
    moj B. se sam posjeo sa 6 mj pa nisam imala problema kako će sjediti u hranilici.
    pošto se sada već polako sam hrani, hranjenje zna potrajati 30-45 min.
    evo, jedino na što bih pazila kad bih kupovala hranilicu je da ima 4 kotača, da mogu s njom lakše manevrirati (pošto je jako teška).
    mi imamo ovakvu samo u drugo boji: http://www.babyworld.co.uk/informati...uct.asp?id=305

  18. #118

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    66

    Početno

    http://nakup.pikapolonica.com/otrosk...03830032052565
    imamo ovu, brevi slex. Svi smo sretni i zadovoljni s njom. Ne bih mjenjala.

  19. #119
    SikaPika avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,554

    Početno

    Mi smo ovakvu hranilicu dobili od MM-ovih ljudi s posla dok dohrana još nije ni bila u planu na što sam bila strašno ljuta jer mi se činila vrlo neudobna i neprimjerena za dijete koje tek počinje sjediti (i sada to mislim). U početku sam M. hranila u krilu, a kasnije se ova hranilica pokazala kao pun pogodak. Jako se dobro održava s obzirom što sve dopustim svom djetetu kada je u pitanju hrana, ne zauzima puno prostora i sada mi je odlična. No, u njoj može samo sjediti i to je to. No, koliko košta, zaista je odlična.

  20. #120
    argentina avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    646

    Početno

    zna mozda netko do kojeg uzrasta je ikeina hranilica (ova jeftina za 12 eura) ?

  21. #121
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Mi smo na poklon dobili Bubu, valjda najjeftiniju. UŽASNA je! Mrzim tu hranilicu, ne samo jer sam se spotakla o nju več gazilijon puta, nego jer je užasno nezgodna, kruta, grozna. Znam da se poklonjenom konju ne gleda u zube, al brate mili ovo je strašno nešto. Uskoro ćemo uzeti onaj sack and seat, jedva čekam rješit je se.

  22. #122

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Sveti Ivan Zelina
    Postovi
    479

    Početno

    Moram se uključit
    Mi imamo od jane ovu hranilicu http://www.jane.es/hr-en#/catalogo-j...irs/activa-evo

    Mi smo prezadovoljni, a i moje frendice koje dođu s klincima je hvale..
    Ima sve potrebno, razdvaja se u stolac i stol, zbilja je stabilna, ima nagib, tako da mi od 4 mj smo u njoj i sve super.
    U početku sam je samo hranila, a sada služi i za igru. Poslažem joj na nju igračke i čak se zaigra na neko vrijeme

  23. #123

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    81

    Početno

    Evo da ja malo popljujem Jane Hranilicu;

    kao i većina hranilica, pladanj se ne da pomaknuti jednom rukom (za ovu bi idealno bilo imati tri ruke - dvije da pomiču pladanj, i jedna produžena da drži cijelu stolicu da ne bježi dok se vuče pladanj). Stolica je presvučena tkaninom umjesto nekim plastificiranim materijalom, pa svaka nezgoda završi u spužvici ispod tkanine- to se, naravno, ne da oprati... Slikice su se počele guliti kod prvog pranja. Za tisuću i neku kunu se da kupiti funkcionalnija stolica i otići na izlet.

  24. #124

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Sveti Ivan Zelina
    Postovi
    479

    Početno

    Citiraj talic prvotno napisa Vidi poruku
    Evo da ja malo popljujem Jane Hranilicu;

    kao i većina hranilica, pladanj se ne da pomaknuti jednom rukom (za ovu bi idealno bilo imati tri ruke - dvije da pomiču pladanj, i jedna produžena da drži cijelu stolicu da ne bježi dok se vuče pladanj). Stolica je presvučena tkaninom umjesto nekim plastificiranim materijalom, pa svaka nezgoda završi u spužvici ispod tkanine- to se, naravno, ne da oprati... Slikice su se počele guliti kod prvog pranja. Za tisuću i neku kunu se da kupiti funkcionalnija stolica i otići na izlet.
    to za pladanj je djelomično istina, mora se pomaknuti sa dvije ruke (što meni ne predstavlja nikakav problem) stolica nam je presvučena plastificiranim materjalom sa kojeg sve ide dole, imamo presvlaku svjetle boje i kad operem (ručno) nema niti jedne flekice, a slikice su još uvijek gore neoštečene... možda je ova vaša neki malo stariji model

  25. #125

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,037

    Početno

    curke, ima li netko da savjetuje jel bolji peg perego pappa dinner ili newborn?

    i jel bitno ono podešavanje visine onog naslona za nožice?

    također, zna li netko da li u Brežicama ima pappa dinner jer vidim na stranici samo newborn?
    i gdje je kod nas uopće najpovoljniji peg perego?

    nadam se da će mi netko odgovoriti, jer trebam info čim prije
    Posljednje uređivanje od apricot : 03.12.2010. at 10:50 Razlog: obrisala smajlića - uljeza

  26. #126

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    81

    Početno

    imam ovu
    http://www.tmbdirect.co.uk/jane-acti...son-3008-p.asp

    i plastificiran je jedino ovaj nastavak dolje kod nogu, rubovi su malo lakši za održavanje a ostalo je najobičnija tkanina (po sredini). mislim da ne postoji noviji model

  27. #127

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,520

    Početno

    Citiraj bubička prvotno napisa Vidi poruku
    curke, ima li netko da savjetuje jel bolji peg perego pappa dinner ili newborn?

    i jel bitno ono podešavanje visine onog naslona za nožice?

    također, zna li netko da li u Brežicama ima pappa dinner jer vidim na stranici samo newborn?
    i gdje je kod nas uopće najpovoljniji peg perego?

    nadam se da će mi netko odgovoriti, jer trebam info čim prije
    Većina djece ne sjedi samostalno sa 6 mjeseci, a budući da nisam pobornik posjedanja prije nego to dijete ne počne raditi samo, moj izbor je newborn. Može se namještati u razne položaje koji odgovaraju djeci koja ne sjede samostalno.

  28. #128

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Sveti Ivan Zelina
    Postovi
    479

    Početno

    Citiraj talic prvotno napisa Vidi poruku
    imam ovu
    http://www.tmbdirect.co.uk/jane-acti...son-3008-p.asp

    i plastificiran je jedino ovaj nastavak dolje kod nogu, rubovi su malo lakši za održavanje a ostalo je najobičnija tkanina (po sredini). mislim da ne postoji noviji model
    da... mi imamo ovu http://www.babypalmitas.com/tienIUD....d=12&Mode=AFFI
    i nije ništa tako plastificirano na nogama, nego je cijeli materijal lako periv, neke flekice skinem i sa spužvicom.. zbilja ne znam... možda im se razlikuju materjali od modela do modela... tko če znat

  29. #129

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    veseli Baltazargrad
    Postovi
    1,560

    Početno

    Mi imamo 2 drvene koje su kombinacija stolice i stola, da mogu kao i kasnije koristiti. I super su. Ali ono što nam je još bolje su dvije Antilop stolice kupljene u Ikei s tacnom i jastucima (jastuci su nam se pokazali nepotrebni). Zapravo ne mogu ni opisati koliko su praktični, i kada samostalno jedu i kada su zajedno oko stola s ostalim ukućanima za jelom. Za tako minimalno ulaganje ja sam oduševljena. Bijele su i savršeno se uklapaju u prostor. Nakon jela dobro prebrišem i operem ako ima mrlja i super! Moja preporuka za ako ništa onda dodatne stolice na moru ili oko stola za blagovanje!!

  30. #130

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    81

    Početno

    mislim da hranilica mora biti funkcionalna i laka za održavanje. meni "laka za održavanje" znači da nakon hranjenja vlažnom trulex krpicom pokupim ostatke hrane i to je to. prema mojim kriterijima janeova hranilica nije nimalo laka za održavanje. niti funkcionalna zbog već spomenutog pladnja. Za novac kojeg treba izdvojiti za nju, želim dobiti puno, puno više.

    i ja sam oduševljena ikeinom hranilicom, i žao mi je što nisam znala za nju kada sam kupovala.

  31. #131
    a72 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,519

    Početno

    Ima li neko OVU, i kako ste zadovoljni? cini mi se prakticno, i za ponijeti ali mi nesto djeluje labavo kad se spoji sa stolicom, a opet bilo bi dobro cuti iskustva...
    Hvala unaprijed!

    bolje se vidi ispod slike na onoj umanjenoj slicici, kliknite tu...
    Posljednje uređivanje od a72 : 21.12.2010. at 14:04

  32. #132

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    Znam da je već pisano ali stvarno Ikeina je najbolja. Jednostavna do bola, laka, stane u kadu, pa umjesto da brišeš krpicom ljepljive ostatke jednostavno istuširaš stolicu( ljeti skupa s bebom) i ja ne poznajem djecu koja vole sjedit u hranilici i igrat se kad je na podu toliko zabavnije. Najbolje potrošenih 12 eura u životu

  33. #133
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Citiraj argentina prvotno napisa Vidi poruku
    zna mozda netko do kojeg uzrasta je ikeina hranilica (ova jeftina za 12 eura) ?
    Meni se i moj petogodišnjak znao za foru uvući u nju
    Tako da mi se čini da je do one dobi u kojoj će vam svima skupa dosaditi.

  34. #134
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    a72
    Ima li neko OVU, i kako ste zadovoljni? cini mi se prakticno, i za ponijeti ali mi nesto djeluje labavo kad se spoji sa stolicom, a opet bilo bi dobro cuti iskustva...
    Hvala unaprijed!

    bolje se vidi ispod slike na onoj umanjenoj slicici, kliknite tu...
    Ima li netko na kraju iskustva s ovakvom hranilicom?
    Čini mi se kao dobra ušteda prostora - ja moram dvije smjestiti u malu dnevnu sobu....

  35. #135
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    tonili, ova je slična: http://www.camspa.it/#/en/products/cat=001/prod=721 mi ćemo ju najvjerojatnije kupiti uskoro pa javim kakva je. Nisam ju još vidjela uživo, ali da je praktična, mislim da je...

  36. #136
    a72 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,519

    Početno

    tonili ja je niam uzela, ali moji rodjaci imaju ovu sto je masnica stavila i odusevljeni su! ja na kraju dobila na poklon ikeinu (koja ovdje , u Cg kosta bezobraznih 33 eur -ona od 15 u ikei) ali toliko je dobra da bih je sad platila i puuuno vise. (a tako sam se furala na one megagiga )

  37. #137
    MarijaP avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Twin Peaks
    Postovi
    2,066

    Početno

    Citiraj tonili prvotno napisa Vidi poruku
    a72


    Ima li netko na kraju iskustva s ovakvom hranilicom?
    Čini mi se kao dobra ušteda prostora - ja moram dvije smjestiti u malu dnevnu sobu....
    Mi imamo takvu i jako sam zadovoljna. Nosimo ju svugdje sa sobom. U početku smo koristili pladanj, a sad nam hranilica služi kao buster da ne padne.

  38. #138
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    Hvala vam puno na informacijama. I ja bih zapravo uzela ovu kaj je mašnica stavila - samo me zanimaju iskustva drugih za konačnu odluku. Što mislite, može li se to bez frke stavit na svaki stolac? Mene je strah da neće bit dovoljeno stabilno - pogotovo kad se one stanu ritat u tome....
    MarijaP nemaš takvih problema? Ja kad sad gledam kumče od 9mj kak skače po svojoj hranilici - pitam se bi li ova izdržala tak nešt?!

  39. #139
    MarijaP avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Twin Peaks
    Postovi
    2,066

    Početno

    Može se čvrsto privezati za svaki stolac. Mi nismo imali problema s tim.

    Unutra nema toliko mjesta kao u velikoj hranilici pa moja ne skače. Kad je u velikoj, skače na sve strane.

  40. #140
    Zrina avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    554

    Početno

    Mene bi brinulo kod ovih modela koji se montiraju na stolicu koliko lako se sve to skupa može prevrnuti.
    Što npr. ako se dijete odgurne nogama od stol?
    Iz svog iskustva mogu reći da mi se sviđaju hranilice tipa TT koje se mogu postaviti uz stol pa tako zauzimaju manje mjesta, a dijete od prvog dana kao i svi ostali jede za stolom.

  41. #141
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    Mene bi brinulo kod ovih modela koji se montiraju na stolicu koliko lako se sve to skupa može prevrnuti
    To i mene brine. TT je?

  42. #142
    Zrina avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    554

    Početno

    Citiraj tonili prvotno napisa Vidi poruku
    To i mene brine. TT je?
    Drvena stolica Tripp Trapp npr. ili bilo koja druga bez pladnja ispred.

  43. #143
    Zrina avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    554

    Početno

    Izašlo mi vrijeme za edit...
    Proizvođač TT-a je Stokke. A pod tipa TT sam mislila na one bez pladnja ispred, ali samostojeće.

  44. #144
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    totalno NE one plastične, glomazne!! osim što je dijte kilometrima odvojeno od stola i ostatka obitelji, ta plastika i onaj materijal umjetni...ufff...osim toga, mislim da je užasno važno da dijete sjedi ravno, a ne zavaljeno kao u fotelji, što je karakteristika većine tih glomaznih plastičnih stolica. imami mi jednu takvu kod bake i koma nam je!

    totalno sam za tripp trapp ili nešto na tu foru (i sami imamo takvu, naručenu preko neta, za 70 eura...) ili brevi slex - ista odlična!! ili na kraju krajeva ikeina za 12 eura, imamo i takvu i fakat je odlična!! lagana, ne zauzima puno mjesta, a lako se briše!!

    sori, ali fakat ne kužim kako se te glomazne još uopće prodaju po trgovinama? tko to želi - neudobno i veliko...

    p.s. da ne bi netko krivo shvatio - svatko sam bira, ali vjerujte, nemojte plaćati ogromne pare za nešto neudobno djetetu!
    Posljednje uređivanje od kudri : 14.02.2011. at 17:09

  45. #145
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    ok, sad idem gledat po netu tu tt i ikeinu i slično. Nadam se samo da neću okinut na cijenu - trebaju mi dvije

  46. #146
    mare- avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    os
    Postovi
    41

    Početno

    Citiraj tonili prvotno napisa Vidi poruku
    ok, sad idem gledat po netu tu tt i ikeinu i slično. Nadam se samo da neću okinut na cijenu - trebaju mi dvije
    mi smo prezadovoljni našom drvenom stolicom, proizvođač hauck, tip stolice-alpha, na foru je tt, ali nama još ljepša i stabilnija..oko 600,00 kn je bila, biraš boje..

    http://www.hauckuk.com

  47. #147
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Sad ste me smotale, ne znam ni sama više...

  48. #148
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    mare ova je super i prihvatljive cijene. A gdje si kupila?

  49. #149
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Citiraj tonili prvotno napisa Vidi poruku
    mare ova je super i prihvatljive cijene. A gdje si kupila?
    ima takvih i sličnih svugdje, stvarno
    samo nisu sve iste kvalitete, nažalost

    meni kod njih, recimo, smetaju 3 stvari:
    1. zauzimaju više mjesta nego tt (jer imaju noge na A pa se ne možeš progurati izmešu hranilice i zida, ako ti je hranilica uz zid)
    2. drvo nije ni približno kvalitetno ko tt. puno je 'mekše'
    3. može se koristiti kao hranilica i gotovo. a tt se može koristiti zauvijek. nama još služi kao hranilica, ali zna mi poslužiti i kao ljestve (kad npr. trebam nešto na kuhinjskom elementu), mm može sjediti na njoj (a ima 130kg ) i čvršča je od naših stolica. kad mi dijete malo naraste i kad bude imala svoj pisaći stol, dobit će i svoju tt. ako neće ona, ja ću

    da sažmem, drvene hranilice su super
    ali tt je više od hranilice

  50. #150
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    hranilice koje se pričvršćuju na stol:
    imali smo i tu, kod bake
    imala sam predrasude prema njoj, ali se pokazala super.
    pogotovo dok su djeca manja, kad su malo veći teže ih je ugurati, a pogotovo izvaditi iz nje

    super je što su za stolom
    čvrste jesu - ja našu kupila u intersparu za 100kn, dakle najeftinija moguća i bila je čisto ok
    super je što se može jednostavno prenositi, pa kad idete negdje lijepo nosite hranilicu sa sobom

    ne znam koja bi bila mana, ja moram reći da mi nije baš potpuno sjela, bez nekog očitog razloga

Stranica 3 od 6 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •