Stranica 28 od 35 PrviPrvi ... 182627282930 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,351 do 1,400 od 1708

Tema: Vodene kozice

  1. #1351
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    moji nisu imali temperaturu, ali nije neuobicajna.

  2. #1352
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    jel još izbijaju?
    da, još uvijek ima novih, ali i onih gotovo sasušenih..ma strava... asad me čeka još jedno, na dvogodišnjem djetetu, možda to bude lakše?!

  3. #1353
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    moji isto nisu bili pod velikom temperaturom, ali od kolegice unuk je imao isto 39.5

  4. #1354
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    klinka imala na 1. rođendan prošlo bez temperature, klinac imao 6.5mjeseci pred nje ne sjećam se,ali ovaj mali je imao 2-3 dana temperaturu , pa malo stanku, pa opet i opet, u tri navrata stalno imal prek 39

  5. #1355
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    Evo i mene na temi.
    Pikulica je ove zime okupila svaku virozu koja je bila valjda na 300m od nje, svakih tri tjedna smo malo u vrticu, pa opet iz ova. Ovaj tjedan je opet krenula i jucer mi je teta rekla da je dvoje djece u grupi dobilo kozice, a u sobi do njihove puno djece. Ne gajim neku nadu da nije dobila, pa se pripremam da znam sto i kako kad krene. Dodatna stvar je sto sam u 30tt, pa me malo frka, premda sam preboljela u djetinjstvu.

    Imam neka pitanja, ako mozete malo uskociti:
    - koliko brzo mozemo ovcekivati prve si,ptome, ako se zarazila ovaj tjedan? Koliko sam skuzila, vrijeme inkubacije je dosta dugo?
    - da li je potrebno ici doktoru ili se samo uzimaju preparati za olaksavanje svrbeza u ljekarni?
    - postoji li opasnost za trudnicu tj. fetus, ako je ona preboljela kozice? Bih li trebala vaditi antitijela i sto raditi ili sam u nacelu ok?

    Hvala puno, curke!

  6. #1356
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    Citiraj ValaMala prvotno napisa Vidi poruku
    Evo i mene na temi.
    Pikulica je ove zime okupila svaku virozu koja je bila valjda na 300m od nje, svakih tri tjedna smo malo u vrticu, pa opet iz ova. Ovaj tjedan je opet krenula i jucer mi je teta rekla da je dvoje djece u grupi dobilo kozice, a u sobi do njihove puno djece. Ne gajim neku nadu da nije dobila, pa se pripremam da znam sto i kako kad krene. Dodatna stvar je sto sam u 30tt, pa me malo frka, premda sam preboljela u djetinjstvu.

    Imam neka pitanja, ako mozete malo uskociti:
    - koliko brzo mozemo ovcekivati prve si,ptome, ako se zarazila ovaj tjedan? Koliko sam skuzila, vrijeme inkubacije je dosta dugo?
    - da li je potrebno ici doktoru ili se samo uzimaju preparati za olaksavanje svrbeza u ljekarni?
    - postoji li opasnost za trudnicu tj. fetus, ako je ona preboljela kozice? Bih li trebala vaditi antitijela i sto raditi ili sam u nacelu ok?

    Hvala puno, curke!
    hej! prvi simptomi su ti nakon cca 10 dana, najčešće ravno 14 od izlaganja virusu. ne treba ići doktoru, dovoljno da mu se prijaviš i ona ti prepiše pudere, kreme, rinolane i sl. osim u slučaju ako te nešto brine, kao mene ova dugotrajna temepratura
    a to što si trudna i k tome prebolila kozice ništa te ne treba brinit, sve ok, čak ida nisi. imam friško iskustvo kod prijtelje, bašu tim tjednima.

  7. #1357
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    mi nismo išli doktorici jer nije bilo ništa vanredno, nekako mi se činilo da sve hendlamo i da mi je bezveze gnjavit djecu odlaskom tamo, zarazit cijelu čekaonu itd
    da bi kasnije ispalo da smo trebali, tj ona je pitala "a tko je vidio te vodene kozice?" tako da ne znam šta bih preporučila, vjerojatno nazvat i pitat treba li dolazit
    sprej za ublažavanje svrbeža smo kupili u ljekarni bez recepta, ako je netko dobio vodene kozice u Splitu, poklanjam ga, mi smo sad svi osim mačke to riješili

  8. #1358
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Inkubacija je do 21 dan. Moj malac ih je dobio bas taj 21.dan od druzenja sa zarazenom. Ja sam taman bila na pocetku trudnoce, ali sam prebolila vodene kozice sa 16g.

  9. #1359
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    u svakom slučaju treba se javit doktoru i pitat kak dalje, svatko ima druga pravila, i ne želi da ih se krši. primjer mi skužili da mali navečer ima koze,odma nazvala,i veli setra ujutro nazovite ako stvarno jesu,prek noći stado naraslo do pozamašne svote,nismo išlis malim ( s prethodnim klincima sam išla u dogovoreno vrijeme).koristilisamo hipermangan kupke u miniumalnoj količini, lupocet radi temperature, radi svrbeža ništ, mada je alergičar, i manje se svrbio nek obično. sve kaj se kupuje u apoteci je privatno ,osim eventualno antihistamina.

  10. #1360
    Zeljka33 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,244

    Početno

    da li je inkubacija 21 dan od izbijanja kozica ili od ona dva dana ranije kad je pocela temperatura? nama je evo tocno tri tjedna proslo od kada je starija dobila temperaturu pred izbijanje a malecki od 4,5 mj jos nije dobio

  11. #1361
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    možda neće pokupiti, jelsi imalakoje djete kasnije da je dobilo a bilo s vama u kontaktu?

  12. #1362
    Zeljka33 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,244

    Početno

    Ne...evo i dalje nista osim sto je malecki dobio gadno prosirenje atopijskog dermatitisa zadnjih par dana

  13. #1363
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    od kad ima dermatitis , na kojim djelovima mjestimično ili pocijelom tijelu??a na kaj je alergičan

    sad je počela breza ako te mućevanjski alergeni
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 21.04.2015. at 07:15

  14. #1364
    Zeljka33 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,244

    Početno

    po trbuhu....inace je prije periodicno imao po licu i nikad po trbuhu...sad je kompletno cijeli trbuh

  15. #1365
    Zeljka33 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,244

    Početno

    slicno mi je imala starija sa dva i pol mjeseca i sijecam se da nisam htijela mazati kortikosteroidnom kremom koju je pedijatrica dala nego samo a derma exomega i proslo je nakon cetiri tjedna...sitne male crvene tockice i crvenilo pa se pretbara u suho

  16. #1366
    Zeljka33 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,244

    Početno

    prije dva tjedna mu je bilo gadno po obrazima i izgrebao se bio do krvvi pa je pedica dala naravno kremicu i fenistil i proslo mu je odmah sljedeci dan. i sad je buknulo na drugo mjesto, malo i po licu ali kako mazem a dermom povlaci se, no na trbuhu se prestalo siriti ali ne prolazi. najgore mi izgleda navecer pod sobnim svjetlom

  17. #1367
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    a jel si nekaj dodala u svoju prehranu,dete cica?

  18. #1368
    Zeljka33 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,244

    Početno

    pocelo se povlaciti i dalje nista od kozica

  19. #1369
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    budi sretna za sad si onda mirna, osim ako nemate u blizini još koje stado.

  20. #1370
    Zeljka33 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,244

    Početno

    a nadam se da ga je zaobislo...stvarno je cudo, prvo gripa svih pokosila osim mene i malog pa sad kozice

  21. #1371
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    nije to cudno tak bi zaprav trebalo bit

  22. #1372
    nataša avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    slavonska
    Postovi
    2,001

    Početno

    samo da prijavim da je sam mlađom sekom bilo još gore, viša temp i puno puno puno više kozica! sad ima čak dvije inficirane, ne znam kako da ih tretiram, danas je 7. dan, u pelenksoj zoni :/

  23. #1373
    Zeljka33 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,244

    Početno

    nas stvarno zaobislo kod mladjeg koji ima 5 mjeseci

  24. #1374
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Tak je bilo i kod moje klinke, pa skupila koze taman za 1. Rođendan

  25. #1375
    olja avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    522

    Početno

    Prijava u klub!
    Juce je cijeli dan bila malo "tisa" nego sto je uobicajeno, a na kraju je zaspala u dnevnom boravku, negdje oko pola osam. Izmjerim temperaturu, kad 38,5. Nocas mirna noc, oko 11 temperatura 37,8 i pomalo se zali na grlo. Kad sam je presvlacila primjetila sam 5-6 crvenih makula po ledjima, sad vec ima i na nadlaktici, blizu ramena nove 2-3. Pratim stanje, i odmah sam joj srezala nokte skroz, cesto pere ruke, a imamo i antibakterijski gel. Veceras tusiranje i pranje kose, a ujutru cu u apoteku po neki preparat. Kad ih je sin bolovao nije bilo strasno, nadam se da nece ni kod nje. Inace, ima 6,5 godina, cim oborim temperaturu ponasa se skroz OK.

  26. #1376
    baka avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    594

    Početno

    I moj unuk je u "kozama". ima ih oko 100 po cijelom tijelu. Temp. do 38 C dva dana i to mu je pomoglo. Kćerka ga je kupala u mlakoj vodi u koju je dodavala malo soli, kap et. ulje čajevca i lavande (ako sam dobro zapamtila). što se tiče mazanja pukica, rečeno joj je da u ljekarni kupi "tekući puder", ali u ljekarni rekoše da ga ne može dobiti bez recepta. Tako je je izbor pao na vrlo skupi URIAGE PRURICED GEL (100 ml/158 kn), koji se pokazao dobar.

  27. #1377
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno

    mene konkretno zanima kakva je politika kod koza
    jel se smije ići van ili ne po suncu ako se nema temperature

  28. #1378

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    3,504

    Početno

    domy već se nekoliko puta pisalo na temi, različita su mišljenja

    kod nas je zvanični stav naše pedijatrice (i još jedne dr u dežurstvu) bio da dete normalno ide napolje (bilo je leto, za zimu su mi rekle da se ne preporučuje), samo da se kloni druge dece jer je zarazno
    takođe su mi napomenule da je priča o nekupanju zastarela i da obavezno svako tuširamo dete jer je vrućina, znoji se i lako dođe do sekundarne infekcije

    mi smo otišli u vikendicu i tamo bili 3 nedelje, ona se normalno igrala napolju, nije išla baš na jako sunce
    deca iz susedstva su nam dolazila jer su svi već preležali koze
    tako da je prošlo prilično bezbolno

  29. #1379
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    ja sam ih sad prošla treći put
    sin ih je imao mali milijun, samo oko usta 20 komada

    bio je vani na dvorištu konstantno, vozio se na biciklu, skakao na trampolinu, igrao se vodom, igrao nogomet,...
    nismo mazali NIČIM
    kupao se svaki dan u kadi s običnom vodom sa sestrama

    sve su se posušile i otpale u roku 10 dana od pojave prve, i nema aposlutno nijednu krastu niti ožiljak, ništa.

  30. #1380
    olja avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    522

    Početno

    Moja se danas ponasa sasvim normalno, osvanula je sa novim varicelama, ali ne zali se nesto strasno. Uglavnom su sitne, najkrupnije su po ledjima. Na te se pomalo zali da je svrbe, pa sam samo na njih stavila tecni puder sa anestezinom, cisto da ima osjecaj da je lijecimo, hehe. Ima ih oko stotinjak a vecina ih je tako mala da mi nije jasno da li ce se uopste razviti mjehuric. Krupnije su vec u mjehuricima. Temperature nema, pristojno jede, ne kenjka, ali joj je dosadno. Ne znam vise ni koje igre nismo igrale. Nece u skolu ove sedmice, danas necemo u setnju, a ako i sutra sve bude ovako, poslijepodne cemo malo skitati. Sinoc sam je okupala, oprala sam joj i kosu, veceras samo tusiranje.

  31. #1381

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    1,175

    Početno

    D. su počele izbijati prije dva dana. Do sinoć je izgledao super, a noćas oka nije sklopio od češanja. Ped. na zamjeni preporučila hipermangan i nekako cinično rekla da možemo u ljekarni ostaviti i 200,00 kn jer se svašta nudi, no da nije ništa drugo potrebno. U dilemi sam da li da uzimam Pruriced kremu, jel ona baš za svrab ? Jel stvarno djeluje ili je moguće da će ga i dalje svrbiti?

  32. #1382
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Evo i nas...

    Da li sve tockice/flekice postanu kozice? Flekica ima jako puno, a neke kozice su se vec pocele susiti, pa se pitam da li se sav osip mora pretvoriti u kozicu?

  33. #1383
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Citiraj CAPPY prvotno napisa Vidi poruku
    D. su počele izbijati prije dva dana. Do sinoć je izgledao super, a noćas oka nije sklopio od češanja. Ped. na zamjeni preporučila hipermangan i nekako cinično rekla da možemo u ljekarni ostaviti i 200,00 kn jer se svašta nudi, no da nije ništa drugo potrebno. U dilemi sam da li da uzimam Pruriced kremu, jel ona baš za svrab ? Jel stvarno djeluje ili je moguće da će ga i dalje svrbiti?
    sve ovisi o deteu i njegovom podnašanju, nekima je sasvim suprotno uopće ih ne svrbi kad imaju kozice, a nekima i uz sve gelove i antihistamine bi podrapali kožu.

    ako može usporedba iako je moj klinac na antihistaminima radi alergije i atopisjkog, njemu za svrbež kože ( u normalnim okolnostima) ne pomaže, u hitnim stanjima ( tipa temperature, neke jače bolesti i koza) mu je ok i ne svrbi se.

    savo troje je tretirano samo s hipermanganom

  34. #1384
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Citiraj CAPPY prvotno napisa Vidi poruku
    D. su počele izbijati prije dva dana. Do sinoć je izgledao super, a noćas oka nije sklopio od češanja. Ped. na zamjeni preporučila hipermangan i nekako cinično rekla da možemo u ljekarni ostaviti i 200,00 kn jer se svašta nudi, no da nije ništa drugo potrebno. U dilemi sam da li da uzimam Pruriced kremu, jel ona baš za svrab ? Jel stvarno djeluje ili je moguće da će ga i dalje svrbiti?
    Pruriced ti je više za sušenje kozica, ne utječe na svrab jer su se moji čohali i samo pod kremom...
    tek kad su dobili antihistaminike (on Fenistil kapi, a ona Claritin sirup) im je bilo bolje

  35. #1385
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Danas je malom 6. dan vodenih kozica, prestale su izbijati nakon 3 dana, puno ih se već suši. Imao je temp. samo drugi dan, do 37.5. No, danas je dobio 38,2 temperaturu. Čudno mi je da je dobio temp nakon 6 dana. Da li može biti kakva komplikacija?
    Posljednje uređivanje od Deaedi : 18.05.2015. at 14:37

  36. #1386
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    ne mora značiti moj je u više navrata dobijao temperaturu, tj. bio jedno vrijeme bez pa opet sa, prati, ako jako počne kašljati javi se doktoru

  37. #1387
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    U vrticu mojih cura u petak se pojavile kozice, potvrdjeno danas
    Ima li smisla vaditi ih sad, s obzirom da su zarazne i u fazi inkubacije?
    Znam da ih moraju preboliti, al imamo planirana neka putovanja i tajming je ono

  38. #1388
    Zeljka33 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,244

    Početno

    Ako su vec bile izlozene, mislim da ti nema koristi da ih sada vadis iz vrtica.... Mi smo isto imali planirano putovanje za Uskrs, ali dva i pol tkedna prije je bila izlozena u vrticu prvoj pojavi kozica i tocno nakon dva tjedna ih je i dobila

  39. #1389
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,272

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku
    U vrticu mojih cura u petak se pojavile kozice, potvrdjeno danas
    Ima li smisla vaditi ih sad, s obzirom da su zarazne i u fazi inkubacije?
    Znam da ih moraju preboliti, al imamo planirana neka putovanja i tajming je ono
    Pa ostavi ih doma, ali velika ti je vjerojatnost da su već pokupile ako su bile u dodiru s drugom djecom koja su zarazna - inkubacija je 1-3 tjedna.

    (Htjela sam reći - nemoj se iznenaditi ako se ipak razbole...)
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 02.06.2015. at 08:13

  40. #1390
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Pa da, bile su izlozene (tj.jedna od njih)
    I ako ih izvadim, svejedno mogu dobiti
    Nisam pametna

  41. #1391
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,272

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku
    Pa da, bile su izlozene (tj.jedna od njih)
    I ako ih izvadim, svejedno mogu dobiti
    Nisam pametna
    Pa što sad? Ili bude - ili ne bude... Samo ti dalje gazi po svom planu, a ako se razbole, vratit cete se doma i gotovo.

  42. #1392
    olja avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    522

    Početno

    Moja malecka je prosle godine po cijele dane bila sa kuminom malom dok je ona bila u inkubaciji, dan prije nego sto se kumce osulo cak su pile vodu iz iste flasice, mislila sam da zicer dobija, kad ono nista. Sad ih je prebolovala prije par nedjelja i to tako lako da nismo ni osjetili.

  43. #1393

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    okolica ZG
    Postovi
    1,520

    Početno

    molim vas za savjet... mali je u petak dobio kozice. nema temperaturu, nema ih puno, sad su u fazi mjehurića, dakle danas je 2.dan. i mislim da će ih preko noći još izbiti. on ima 3 godine i frka je u tome što u petak , za tjedan dana ima vrtićku priredbu i jako joj se veseli jer mu je to prva priredba (sve prije, božićne i ljetne smo propustili radi boleština i mandula koje smo napokon operirali). doktorica je rekla da će to tad biti već 8.dan i ako se sve lijepo posuše i ne bude komplikacija on može na priredbu jer tada više nije zarazan za druge. čitam malo po forumima, neki nisu išli 2 tjedna nikud i sad ne znam što da napravim. što vi mislite, bi li mogao na tu priredbu? :

  44. #1394

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    da, zarazan više neće biti, jedino što kod koza imunitet strašno padne, zato se preporuča ostanak doma 2-3 tjedna.
    no kako je sada već ljetno vrijeme, i boleština skoro pa i nema, mislim da ne postoji neka velika bojazan da bi mu se nešto moglo zakačiti.

    ja bi ga na tvom mjestu odvela na tu priredbu i ponovno ostavila doma da se kompletno oporavi.

    moja Franka je koze dobila na moru, srećom imala ih je jako malo, pa smo ju već nakon par dana vodili na kupanje i među ljude. nije bilo šanse da uz seku i sestričnu koje se kupaju po cijele dane ona čubi doma

  45. #1395

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    okolica ZG
    Postovi
    1,520

    Početno

    On ih isto ima svega tridesetak danas je treci dan jos ih je nekoliko preko noci izbilo i danas je tek ujutro bio nervozan. Nebi ga vodila u vrtic dva tjedna uopce ali bi ga odvela na tu priredbu koja traje pola sata ....

  46. #1396
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Si sigurna da je pol sata,
    Moj je imal predstava u cijelih 15 minuta

  47. #1397

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    okolica ZG
    Postovi
    1,520

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Si sigurna da je pol sata,
    Moj je imal predstava u cijelih 15 minuta
    kaj se tice njihovog nastupa tj.njegove grupe, to traje i pet minuta... Ali stariji sin zadnji ima nastup i oprasta se od vrtica jer ide u skolu pa ce to malo potrajati.

    Odvest cu ga an priredbu mislim da ce se koze vec posusiti ako ovak nastave kao sad

  48. #1398
    giussepe avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    980

    Početno

    I mi se prijavljujemo u klub kozicara.
    Prvu sam primjetila u utorak navecer, ali tada nisam znala da je kozica, do jutra ih je bilo dosta po pelenskom podrucju. To je dakle jucer. Koji dan onda racunam kao prvi?
    Ima blagu temp. Danas oko 38.3..

    Imam doma i mladjeg od dva i pol mjeseca, za njega me strah kako ce reagirati jer kazu da kod drugog zarazenog bude gadnije

  49. #1399
    giussepe avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    980

    Početno

    Kupili smo u ljekarni etericno ulje lavande pa ako netko zna kako se s njim ponasa? To cisto ide na kozicu ili?
    Koja je procedura?

  50. #1400
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Moja srednja navodno ima kozice
    Ako jesu, danas je 4. dan
    Ima ih svega nekoliko, nema temperaturu, zapravo je super
    Prvi dan je jednom povratila, ne znam ima li to kakve veze, al od tada sve pet

    Sto je ono najbolje? Onaj Uriage puriced ili? Ako krene svrbit jako

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •