Stranica 3 od 35 PrviPrvi 1234513 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 1708

Tema: Vodene kozice

  1. #101
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    evo nas u klub

  2. #102
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa
    evo nas u klub
    Ajme,pa ovo je postalo prava epidemija

    Nadam se da će proći bez temperature i sa što manje koza i svraba

  3. #103
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    i ja se nadam, na tijelu nema puno, ali su 3 u piši, jedna je pukla, i 1 na čmaru, baš su velike, sad sam joj namazala lavandinim uljem jer je pruriced gel smetao, malo sam ga previše namazala

  4. #104
    ninochka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,184

    Početno

    ajoj. nadam se da će vam svima brzo proć

    i da će mene zaobići još barem mjesec i pol. ja ih nisam imala, a toliko još imam do poroda :/

  5. #105

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa
    evo nas u klub
    ~~~~~~~~

  6. #106
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    I Roko je imao na piši i te su bile najgore,i pošto on još ima pelenu za noć,morali smo je skinuti jer ga je peklo kad se popiškio!

    Nek te tješi da je za koji dan sve gotovo

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  7. #107
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa
    evo nas u klub
    Drzite se!

  8. #108
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno

    Prijavljujemo i mi kozice, na svu sreću već na izmaku. F. ih je imao preko Božića a M. unazad tjedan dana. Franu je to bilo sasvim bebzvezna zarazna bolest, malo koza, bez temperature i svraba. Ovom manjem je bilo strašno. Nismo spavali noćima jer ga je grozno češalo i plakao je. Imao ih je barem 300, od toga barem pola na licu i u pelenskoj regiji. Sad još samo da nam sve kraste otpadnu i da imamo što manje ožiljaka.

    Utješite me da će ožiljci vremenom nestati jer njemu baš svaka ostavi mali ožiljak, a ima ih puuuno. :/

    Tretitrali smo se isto Uriage pruriced gelom, lavandinim uljem, i imali dnevno jednom kupku u hipermanganu. Sad se kupamo u vodi s mješavinom jojobinog ulja i čajevca.

    Puse svim malim kozičavcima i da se što manje češu i da im što prije prođe.

  9. #109

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    228

    Početno

    eto,Damian je prebolio da i nismo osjetili sve skupa nekakvih 30 koza,danas su Hani izašle 5,od toga tri u pelenskom području.Zanima me da li to lavandino ulje je ono eterično ili?Gdje ste ga kupile?

  10. #110
    Mum2Be avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Zd
    Postovi
    654

    Početno

    Evo i ja se prijavljujem u klub
    Prvo ih je dobio MM, sin i ja uspjeli izbjeci, iako smo svi bili u kontaktu sa zarazenim, danas dobila ja, a cudi me kako jos A. nisu napale?! Volila bi da i on dobije pa da ih se napokon rijesimo!

  11. #111

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    2,765

    Početno

    Citiraj Mum2Be prvotno napisa
    Evo i ja se prijavljujem u klub
    Prvo ih je dobio MM, sin i ja uspjeli izbjeci, iako smo svi bili u kontaktu sa zarazenim, danas dobila ja, a cudi me kako jos A. nisu napale?! Volila bi da i on dobije pa da ih se napokon rijesimo!
    kod mene je prvo Edita dobila, a za 15 dana i ja. Sami ih nije dobio, a ja sam stvarno mislila da ce i na njega preci. MM ih je prebolovao kao dijete.

  12. #112
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Alexandra70-kako je curka? Koji je to dan od izbijanja?

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da brzo prođe


    I za sve ostale da što lakše prebole
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  13. #113
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    od jutros je sva osuta, kao da svake minute izbiju 2
    ja računam od četvrtka, tad je izbila 1. na leđima, i do drugog dana navečer nije bilo ništa, pa su me doma ubjeđivali da ima prišt
    tako da bi danas bio 4. dan, i trebalo bi kao polako prestat izbijati
    a frendica me uvjerava da ne računam to, već od jučer kad su počele jače izbijati, da je tako bilo s njenom curkom, prva 2 dana 2 koze, a slijedećih 5 dana raspašoj
    ja se nadam da neće nama tako jer sad je sasvim dosta osuta
    pozdrav svima točkastima

  14. #114
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Ja sam računala kao i ti,od pojavljivanja prve kozice,dok još uopće nismo slutili da je bolestan . I najgore je bilo taj četvrti dan i noć. Petog dana je odjednom prestalo izlaženje novih kozica i počele su se sušiti. Šesti dan su već sve bile suhe i sad još čekamo da otpadnu kraste tamo gdje još nisu otpale.

    Držite se!

  15. #115

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    140

    Početno

    namaj je danas 13 dana.Još jene bih dala u vrtićali pitam se da li da je vodim vani u civilizaciju...?Kad ste ih počeli izvoditi vani?

  16. #116
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    mi smo ušli u najgoru fazu
    sad ih je puna, od jutros samo izbijaju
    piša joj je sva crvena i natečena, evo sad spava gologuza
    imala je napad kašlja i plača, da je boli glava, ali nikako nije htjela popiti paracetamol
    valjda će do sutra bit bolje, jer ni MM ni ja ne možemo na bolovanje, a oboje radimo popodne
    sreća da je baka tu

  17. #117

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    uf koma, da izdržite

  18. #118
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj Nomoget prvotno napisa
    namaj je danas 13 dana.Još jene bih dala u vrtićali pitam se da li da je vodim vani u civilizaciju...?Kad ste ih počeli izvoditi vani?
    H su kozice dugo trajale, jos su nakon 2tj neke bile jos vlazne, tako da dosta dugo nije isla van...sigurno 3tj.

  19. #119
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Onda smo mi fakat imali sreće. Izašli van 7. dan od izbijanja jer je opće stanje bilo super!

    Meni je pedijatar rekao da on može van od samog početka ako nema temperaturu ili ako nije malaksao,odnosno ako vidim da je ok. Naravno ,da ga ne vodim među ljude. Ipak ga nisam nigdje vodila tjedan dana da ne bi zarazio nekoga,ali čim su se koze počele sušiti,odmah smo izašli i sve ok!

  20. #120
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    Citiraj Nomoget prvotno napisa
    namaj je danas 13 dana.Još jene bih dala u vrtićali pitam se da li da je vodim vani u civilizaciju...?Kad ste ih počeli izvoditi vani?
    mislim da smo mi izasli 12. dan, a da je 14. vec bila u vrticu

  21. #121

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    228

    Početno

    Damian je bio totalno super a neki 8 dan smo izašli van,susjedi su me pojeli živu!!Da će mu poćeti izbijati iznutra!!!

  22. #122
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    V je sva osuta, sinoć smo mazali pruriced i na 250 sam prestala brojati
    neke su baš ono ogromne, kapitalke
    i 5x noćas sam joj morala mazati pišu, to je najviše smeta, piša joj je puna , namažem i onda pušem, i jedva se tako smiri
    ma baš mi je jadna
    još mi kaže, ti si mama htjela da ih ja dobijem
    a istina, kad su krenule u vrtiću, prije Božića, rekla sam da bi bilo dobro da ona sad dobije, ionako se mora toga riješiti, a tad je bilo najbolje, mi smo bili više doma, nije bilo plesa, nije bilo engleskog, zato sam rekla
    a sad moram na posao, muka mi je, a ona leži ko siroče

  23. #123
    roby avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Cherryville
    Postovi
    994

    Početno

    Ja sam tek sad užasno ljuta. Od onog klinca je skoro cijela grupa dobila. Kakva neodgovorna mama!!!
    JA sad Ivonu ne mogu slati još barem dva tjedna....
    Ne mogu vjerovati da ima takvih ljudi a još k tome zdravstveni djelatnik. Strašno!

  24. #124
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj roby prvotno napisa
    Ja sam tek sad užasno ljuta. Od onog klinca je skoro cijela grupa dobila. Kakva neodgovorna mama!!!
    JA sad Ivonu ne mogu slati još barem dva tjedna....
    Ne mogu vjerovati da ima takvih ljudi a još k tome zdravstveni djelatnik. Strašno!
    Ja sam općenito ljuta na roditelje koje nije briga da li će njihovo dijete prenjeti bolest na drugo dijete,ali to je već druga tema

    Alex70-~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da brzo prođu

  25. #125
    roby avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Cherryville
    Postovi
    994

    Početno

    Ali stvarno ne mogu vjerovati.... osobno bih voljela da ih Ivona sad preboli. Ali takva je situacija. Ti nikad ne znaš dali ta djeca koja su u grupi s tvojim sinom imaju braću-sestre (novorođenčad) kod kuće, jesu li im majke trudne i onda pošalješ dijete da prenese zarazu. A i da nisam trudna ne znam dali bih imala srca svjesno ju poslati da se razboli?

  26. #126
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj roby prvotno napisa
    A i da nisam trudna ne znam dali bih imala srca svjesno ju poslati da se razboli?
    Vjerojatno ne bi! Razumijem te potpuno,i s pravom si ljuta. Jel to možda vrtić u Retfali? Tamo sam čula da je svako drugo dijete bolesno od kozica.
    A moj recimo ni ne ide u vrtić,niti smo bili u kontaktu s nekim,ali eto dobio je kozice!
    A kad smo bili u Domu zdravlja,kaže dr. da je baš najezda vod. kozica!

  27. #127
    Mum2Be avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Zd
    Postovi
    654

    Početno

    Alex70 pusa curki da joj sto prije prodje ~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    Meni isto svakim satom sve vise i nije nimalo ugodan osjecaj, ali se bar koliko toliko mogu kontrolirati da ih ne češem...
    A tek mi je 2. dan...

    I cudi me A. jos nije dobio, 2 puta je bio u direktrnom kontaktu pa nista. Sad opet cekati 15ak dana da ih od mene dobije... Uf.

  28. #128
    roby avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Cherryville
    Postovi
    994

    Početno

    Mi smo u josipovačkom vrtiću.

  29. #129
    kinder avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    2,341

    Početno

    evo i mi prijavljujemo Leona

    Nakon Domagojevih kozica koje su trajale ukupno 4 dana od dana izbijanja do prelaska u kruste,sve me je strah

  30. #130
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Ajme, koja epidemija...Tocno nakon godinu dana.
    Svima i

  31. #131
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj kinder prvotno napisa
    evo i mi prijavljujemo Leona

    Nakon Domagojevih kozica koje su trajale ukupno 4 dana od dana izbijanja do prelaska u kruste,sve me je strah
    Ipak je dobio
    Valjda će i kod Leona biti brzinske ~~~~~~~~~~~~~~~~~

    Fakat epidemija

  32. #132
    kinder avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    2,341

    Početno

    da,epidemija a ne želim niti napisati kako ih je Domagoj dobio

  33. #133
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    roby žao mi je da si u strahu, ali nemoj se ljutiti, ne mora značiti da su svi dobili od tog dječaka, ako su koze u vrtiću ne mora biti u grupi s bolesnim djetetom, može dobiti u hodniku od djece iz drugih grupa, koze su jako zarazne

    Mum2Be uzmi koju tbl dimidrila ili rinolana, manje će te svrbiti, ja sam Vanji dala Rinolan sirup, da joj bar malo ublažim
    nisam za bespotrebno davanje ljekova, ali nisam ni za trpljenje, ako se može malo pomoći
    i stvarno joj paše kupka hipermangana
    okupa se i onda leži gola u toploj sobi i mackamo se pruriced gelom
    i ne stavljam joj gaćice, 2x dnevno mjenjamo donji dio pidžame i široku pamučnu majicu

    danas je malo bolje kuc,kuc,pljuc,pljuc, ali me strah, one koje su se pojavile prije 3 dana sad su ogromne, ako će se o one od jučer i danas, koje su još male crvene mrlje, pretvoriti u ogromne mjehure, to će biti katastrofa

  34. #134

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    2,583

    Početno

    Citiraj a70v prvotno napisa
    okupa se i onda leži gola u toploj sobi i mackamo se pruriced gelom
    i ne stavljam joj gaćice, 2x dnevno mjenjamo donji dio pidžame i široku pamučnu majicu

    danas je malo bolje kuc,kuc,pljuc,pljuc, ali me strah, one koje su se pojavile prije 3 dana sad su ogromne, ako će se o one od jučer i danas, koje su još male crvene mrlje, pretvoriti u ogromne mjehure, to će biti katastrofa
    ako još jadnica plače po noći, tapkaj je sterilnom gazicom namočenom u hipermangansku otopinu, moj luka je imao najgore u guzi i na testisima i po noći bi samo zazivao 'daj mi rozu vodicu'

    navodno i čisto lavandino ulje brže suši koze, mi nismo probali jer su se već bile zagnojile

  35. #135
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    noćas smo 5x puhali u pišu
    strah me stavljati lavandino ulje da je ne peče
    zapravo što bi stavljala da se to suši?
    noćas ćemo nas 2 spavati u DB, Vanja se ne da obući, pa sam stavila klimu na 29, nije pametno,ali kad se ne da obući

  36. #136

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    2,583

    Početno

    evo kopiram ti s topica od prije točno godinu dana

    Citiraj mamazika prvotno napisa
    Evo recepta od Ancice
    Citat:
    Recept koji sam nasla na netu za domacu kupku (umjesto Aveeno-a ako ga nemas ili hoces jeftinije proci) je slijedeci:

    Jedna salica zobenih pahuljica, usitnjenih mikserom na sitno, sitno, tako da, kada se tako usitnjene umijesaju u salicu tople vode naprave finu kasu. I onda se to stavi u kadu kad se pusta voda a klince potakne da to dobro izmijesaju (da ne sjedne na dno nego da bude dobro razmuckano).
    Postano: sri sij 26, 2005 9:36 am

    Zaboravila sam reci da smo mi koristili tu kupku i mislim da je pomagalo.

    Jedino, bitno je da voda ne bude pretopla jer ako je pretopla onda se krv jos vise vuce van u kozice i jos jace svrbi ili boli (ovo je neovisno o zobenim pahuljicama)
    i ovo:

    Citiraj mamma Juanita prvotno napisa
    Ivana, ja ti preporučam lavandino ulje, to sam pročitala u knjizi "Prirodno i zdravo za bebe i djecu " J. Boban Pejić.
    Može se direktno mazati na kožu, smiruje svrab i dezinficira (jer je prirodni antiseptik). Na isti način smo koristili i nakon uboda komaraca.
    sretno!

  37. #137
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Imga hvala

  38. #138

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    2,583

    Početno

    za to se ne hvali!

    evo još jedan opsežan topic

    taj je u stvari od prije godinu dana, bibai ordinirala

  39. #139
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Nakon kupke od hipermangana,Roku je jako godilo da ga namažem običnim baby puderom i kozice su se baš isušile od pudera !

  40. #140
    roby avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Cherryville
    Postovi
    994

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa
    roby žao mi je da si u strahu, ali nemoj se ljutiti, ne mora značiti da su svi dobili od tog dječaka, ako su koze u vrtiću ne mora biti u grupi s bolesnim djetetom, može dobiti u hodniku od djece iz drugih grupa, koze su jako zarazne
    Ma znam da su jako zarazne, samo me ljuti takvo ponašanje- k tome još od medicinske sestre. Znači svjesno radiš nešto takvo.

  41. #141

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    7

    Početno

    Pozdrav svima na rodinom forumu, ja sam nova! Imam i ja jednu curu od 5.g. i jednog dečka od 3.g. Upravo završava proces otpadanja posljednjih krastica, trajalo je jedno desetak dana, ali nek vas tješi da sve prodje pa su barem mirni!

  42. #142

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    745

    Početno

    Mi smo kozice preboljeli lani. Petra ih je donijela pa ih je pokupio Miha.

    Njima je jako pomagalo da se napuhuju ventilatorčićima. Onim malima s likovima iz crtića.
    Kad ih je svrbilo sami su sebi puhali prištiće - to ih je zabavljalo i odvraćalo ih od grebanja.

    Miha si je svejedno poskidao sve krastice po nogama, ali tamo nisu ostali ožiljci.
    Imaju 1-2 ožiljka - te kozice koje su ih ostavile su od samog početka bile kapitalke. Nisu ih grebali, nisu se zagnojile no svejedno su ostavile trag.

  43. #143
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj DaNy prvotno napisa
    Pozdrav svima na rodinom forumu, ja sam nova! Imam i ja jednu curu od 5.g. i jednog dečka od 3.g. Upravo završava proces otpadanja posljednjih krastica, trajalo je jedno desetak dana, ali nek vas tješi da sve prodje pa su barem mirni!
    Bok i tebi i super da su koze iza vas !!

    Pridruži nam se na ZPB05 (1-3)

  44. #144
    Mum2Be avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Zd
    Postovi
    654

    Početno

    Iskusne mame malih kozicara, zanima me sljedece:
    je li moguce da dijete (u ovom slucaju moje) dobije jednu jedinu kozicu?!?

    Jos 10.12. je bio u kontaktu s djetetom kojem su taj dan izbile, prosla inkubacija, njemu nista, dobio MM.
    Proslo MM-u, nakon 15 dana dobijem ja. Ja sam sad napokon u krastama (tisucama krasta ), a njemu se prije par dana na celu pojavio kao neki prist, sad je malo veca ranica (mozda ju je cesao) i nista vise. A mogu biti jedino od ove druge inkubacije, od trece (mene) mu jos ne bi ni izaslo.

    Ja drzim fige da ga je postedilo, a da je stekao imunitet, jer stvarno nije mogao biti u vecem kontaktu, nego je.

    Alex70, kakvo je stanje kod curice?

  45. #145
    kinder avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    2,341

    Početno

    kod nas kozice četverodnevna bolest , oba puta bez temperature, četvrti dan sve u krastama, a imali su ih zajedno 50 kom.

    Nije ih svrbilo , ma sve je prošlo super, barem zasada

  46. #146
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Kinder-super,bravo za dečke

    Mum2Be-nemam blage veze na tvoj odgovor,ali ima logike da je to bila jedna velika kozica i da je to- to.

    A70v-kako Vanja? Jel gotovo ? Kako je podnjela cura?

  47. #147
    ninochka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,184

    Početno

    naš mali susjed ima kozice od danas a stalno je s Ianom :/ jučer nije bio jer je I. imao temperaturu i do 40 (koja je prošla, danas je sve ok)
    al prije dva-tri dana su bili skupa.

    ja preksutra punim 35 tjedana. da se uzrujam?

  48. #148
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Ne,uzrujavanje ti ne čini dobro.

  49. #149
    ninochka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,184

    Početno

    a znam. zato i čekam staloženo da ih dobijem

  50. #150
    Mum2Be avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Zd
    Postovi
    654

    Početno

    Citiraj ninochka prvotno napisa
    naš mali susjed ima kozice od danas a stalno je s Ianom :/ jučer nije bio jer je I. imao temperaturu i do 40 (koja je prošla, danas je sve ok)
    al prije dva-tri dana su bili skupa.

    ja preksutra punim 35 tjedana. da se uzrujam?
    Moj post iznad... Moj sin ti je zivi primjer kako mu ni 2 postena kontakta sa zarazenima ne moze nista

    Nemoj se uzrujavati, ja sam isto bila s klincem dan prije nego su mu izbile i nista, dobila sam tek od MM koji je bio s istim klincem, ali na dan kad su mu vec izbile.
    Mozda ih tvoj sin i ne dobije.
    A ti mozda spadas u onu rizicnu skupinu koja se treba cijepiti protiv vod.koz. :?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •