Stranica 32 od 35 PrviPrvi ... 223031323334 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,551 do 1,600 od 1708

Tema: Vodene kozice

  1. #1551
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,573

    Početno

    Thx, vec sam procitala, na nekim drugim mjestima pise 1x, ovo 2x nadam se onda znaci dozivotno. Morati cu prvo nazvati zavod, da vidim kako napraviti za pocetak titar. I da li moze na uputnicu.

  2. #1552

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj sillyme prvotno napisa Vidi poruku
    Thx, vec sam procitala, na nekim drugim mjestima pise 1x, ovo 2x nadam se onda znaci dozivotno. Morati cu prvo nazvati zavod, da vidim kako napraviti za pocetak titar. I da li moze na uputnicu.
    Moze na uputnicu, radila je moja sestra. Cini mi se da je tada, prije 7 god, mogla obaviti pretragu u Rocfellerovoj i u Petrovoj. Njoj je titar bio pozitivan iako nitko ne zna kad ih je preboljela.

    Ja sam cijepila sina u dobi od 2 ili 3 god, jednom dozom. Vec tad se nisu mogli dogovoriti je li dovoljna ta jedna doza. Nisam ga docjepljivala. Racunam da mu je izlozenost u kolektivu dosla kao docjepljivanje. Curica je preboljela.

  3. #1553
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,384

    Početno

    Moze. Sto ne bi moglo na uputnicu.

  4. #1554
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj sillyme prvotno napisa Vidi poruku
    Thx, vec sam procitala, na nekim drugim mjestima pise 1x, ovo 2x nadam se onda znaci dozivotno. Morati cu prvo nazvati zavod, da vidim kako napraviti za pocetak titar. I da li moze na uputnicu.

    U Mirogojskoj cijepe dvaput.
    Bez titra ne cijepe.
    Dođeš s uputnicom za titar antitijela i obaviš to bez naručivanja.
    Kad budde nalaz gotov, cca 10 dana, onda slijedi cijepljenje.

  5. #1555
    angel 1 avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    899

    Početno

    Ja sam isto ' istraživala ' o tom cjepivu i ono što sam isčitala ( a to mi je kasnije potvrdio i pedijatar ) da cjepivo ' drži ' negdje pišu 8-10 god, a najviše 15.g I kaže meni pedijatar cijepiti prije škole i taman će joj biti zaštita dok ne rodi ( da ne dobije u trudnoći ), a ja..jel.. A tko garantira da će ona rodit sa 20.g ? Mislim ja sam prvo s 36...
    Ja se još uvijek dvoumim jer ako dobiju kao stariji mogu proći puno gore i s težim nuspojavama.. A pedijatar mi pak kaže da ih je ovdje ( u Njem) jaaako teško pokupiti jer da su skoro svi cijepljeni .. Tak da nisam pametna što da radim..

  6. #1556
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Ja sam se isto dvoumila i čekala.
    Kad je navršila 13, a titar je bio negativan, cijepili smo.
    Koliko će zaštita trajati, ne znam.
    U krajnjoj liniji može opet napraviti titar i docijepiti.

  7. #1557
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam se isto dvoumila i čekala.
    Kad je navršila 13, a titar je bio negativan, cijepili smo.
    Koliko će zaštita trajati, ne znam.
    U krajnjoj liniji može opet napraviti titar i docijepiti.
    Ovako nekako sam i ja odlučila. Čekati do cca 13, pa cijepiti i docijepiti negdje kasnije u odrasloj dobi.

  8. #1558
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Ne stignem sad čitati, pa sori ako pitam već stoput rečeno.

    U njenoj grupi ima kozica, jučer oko 9 smo spazili 4 točkice, 2 na prsima, 2 na leđima, temperatura 37,8.
    Noćas (dakle 4-5 sati nakon 37,8) i jutros temperature nema, točkice isto izgledaju, ima ih isti broj.

    Koliko treba da točkice postanu mjehurići i da se počnu izbijati u većem broju?

    (Sve se nadam da ovo nisu kozice, sutra bi trebala na izlet s vrtićem i jako se veseli tome.)

  9. #1559
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Ipak ih ima više..
    to je to...
    Kad da počemo mazati?
    odmah?
    dr nam radi popodne.

  10. #1560
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Kaže mi sestra od pedice iz druge smjene da se ničim ne mažu...?

  11. #1561
    martincius avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    361

    Početno

    i nama su rekli da se nicim ne mazu, bb se samo kupao navecer u vodi sa hipermanganom i to je to.
    proci ce mazala ili ne, navodno cak i brze ako se suse same bez mazanja.

  12. #1562
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Ok. thx.
    Nama rekli samo tuširanje a hipermangan samo ako se inficiraju.

  13. #1563
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Mojca, misljenja se razlikuju
    moja kaze puno tusirati, hipermangan ne i da ona to ne preporuca (mi jesmo, prije nego nam je rekla), mazanje pox clinom ili pruricedom moze i ne mora
    ja mislim da im je mazanje ipak olaksalo
    meni je ostalo pruriceda, pa ak hoces, posaljem ti ga, tek vam je pocelo

  14. #1564
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    angel_1 ja sam ti vec rekla, ja bih na tvom mjestu malu cijepila jucer
    zbog dijagnoze
    bez obzira na visoku procjepljenost u njemackoj

  15. #1565
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    e da, Mojca, NE hipermangan ako se inficiraju
    u tom slucaju trebas antibiotsku mast
    bar je tako bilo kod nas

  16. #1566
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Ginger, koja oprečna mišljenja.
    Bas ludo.

    Sad ih ima oko 30, nema temperaturu i želi van.
    Može ići kad nema sunca?

  17. #1567
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    A da
    Hipermangan je navodno zastarjela metoda, tusiranje je puno bolje
    To su nam rekli i u bolnici
    Mi smo ih kupali u hipermanganu i maloj se unatoc tome inficiralo i na kraju rezultiralo bakterijemijom
    Pedica nas je naspotala sto smo je kupali u tome
    Najbolje je kao nista, a za olaksavanje, ako bas treba, poxclin ili taj pruriced
    Ja mislim da im je to mazanje ipak pomoglo, pogotovo najvecoj, jer ona ih je imala milijun valjda

    Za van ti nisam pametna, moje su imale temperaturu u tom pocetnom stadiju pa nisu isle
    Navodno ne dok izbijaju (iako ne znam zasto), a i zarazna je za druge
    Kad se posuse, onda sigurno moze van
    Posljednje uređivanje od Ginger : 15.06.2016. at 12:43

  18. #1568
    angel 1 avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    899

    Početno

    Ginger... Ma nisam još pametna jer jedni dr sugerijraju ovak , drugi onak.. Njena neuropedijatrica koja ju je vodila od 1,5-5g mi je rekla da ne smije primiti cjepivo protiv gripe, a za sad ovo zadnje redovito cjepljenje koje je imala sa 5.g da obavezno bude acelularno ( od mrtvih stanica virusa) jer je ovo drugo puno više reaktivno.. A sad ovo cjepivo za kozice je isto od živih stanica virusa pa me i tog strah..a i strah me ak ih dobije kasnije kad bude veća zbog veće mogućnosti tih težih komplikacija... I nitko mi nije spomenuo mogućnost da se može ponovo cijepiti za tipa 10.g pa onda opet ili? Jer to jednokratno cjepljenje ne drži doživotno..

  19. #1569
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Kaže mi sestra od pedice iz druge smjene da se ničim ne mažu...?
    Mi smo prosli kozice prije par mjeseci ali kako je bio u doticaju sa zarazenima tokom godina 4 ili 5 puta, svaki puta sam ocekivala da ce doci, pa sam se razpitivala sta i kako i napisala sam si salabahter, da znam kad dođu. Kad su dosle, imao je temperaturicu 3 dana, izbile su po cijelom tijelu, uključujuci i glavu. Svrbilo ga je malo, češkao se još manje i nema niti ejdan oziljak.

    Ovo je moj salabahter:

    Mnogi pedijatri već dugo ne preporučuju kupanje u hipermanganu, zato što on jako isušuje kožu i neka djeca ga ne podnose.

    Zato nam priroda daje najbolje rješenje. Djeci treba osigurati primjerenu higijenu svakodnevnim kupanjem u kupki od zobi (koja se pokazala odličnom u ublažavanju svrbeža ), obogaćenom maceratom nevena, rimske kamilice, čajevca i drugih antiseptičnih i antivirusnih ulja.

    Kupka od zobi

    1 šalicu zobenih pahulica (najbolje je ako su iz bio-uzgoja) staviti u blender sa 1 L vode. Samljeti, procijediti kroz gazu te promiješati sa vodom, u kojoj ćete kupati dijete.
    ---
    Dijete možete okupati i 2 puta dnevno. Nakon toga našpricati kombinacijom hidrolata (na primjer, hidrolata matičnjaka, hamamelisa, lavande), koji će ostaviti na koži lagan osjećaj hlađenja i smiriti crvenilo, te špricati svaki put kada vidite da se dijete počinje svrbjeti.

    Homeopatski pripravak Rhus Tox se također pokazao vrlo djelotvoran u sprečavanju svrbeži, te Mercurius, ako su natečeni limfni čvorovi. Kada sve krastice otpadnu, ožiljke, koji ostanu, možete tretirati mješavinom ulja pšeničnih klica, ploda divlje ruže i eteričnih ulja, koje djeluju na ožiljke(eterično ulje smilja, sjemena mrkve, neroli, niauli itd).

  20. #1570
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Jos samo opaska, nakon sto sam procijedila kroz gazu, shvatila sam da u toj zobi ima jos puno bijelog pa sam skupa sa gazom namakala u kadu, cijedila po njemu, tapkala po najgorim mjestima. Tekicina je bijela i onako njezno sluzasta da imas osjecas da hidrira kožu.

  21. #1571
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    ja sam već nekom nudila,pa ću opet,i ja vam imam tubu (ni do pola potrošenog) Pruriced gela pa ako kome treba javite! odi više ne haraju koze...

  22. #1572
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Ako ti se da poslati u zg, ja sam zainteresirana.

  23. #1573
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Ako ti se da poslati u zg, ja sam zainteresirana.
    A moje neces

  24. #1574
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Oprosti, nisam vidjela da i ti nudis.
    <3

    Užasno sam rastresena u zadnje vrijeme.

  25. #1575
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku
    Mojca, misljenja se razlikuju
    moja kaze puno tusirati, hipermangan ne i da ona to ne preporuca (mi jesmo, prije nego nam je rekla), mazanje pox clinom ili pruricedom moze i ne mora
    ja mislim da im je mazanje ipak olaksalo
    meni je ostalo pruriceda, pa ak hoces, posaljem ti ga, tek vam je pocelo

    Stvarno sam koza...

  26. #1576
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj Mrs Happy prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo prosli kozice prije par mjeseci ali kako je bio u doticaju sa zarazenima tokom godina 4 ili 5 puta, svaki puta sam ocekivala da ce doci, pa sam se razpitivala sta i kako i napisala sam si salabahter, da znam kad dođu. Kad su dosle, imao je temperaturicu 3 dana, izbile su po cijelom tijelu, uključujuci i glavu. Svrbilo ga je malo, češkao se još manje i nema niti ejdan oziljak.

    Ovo je moj salabahter:

    Mnogi pedijatri već dugo ne preporučuju kupanje u hipermanganu, zato što on jako isušuje kožu i neka djeca ga ne podnose.

    Zato nam priroda daje najbolje rješenje. Djeci treba osigurati primjerenu higijenu svakodnevnim kupanjem u kupki od zobi (koja se pokazala odličnom u ublažavanju svrbeža ), obogaćenom maceratom nevena, rimske kamilice, čajevca i drugih antiseptičnih i antivirusnih ulja.

    Kupka od zobi

    1 šalicu zobenih pahulica (najbolje je ako su iz bio-uzgoja) staviti u blender sa 1 L vode. Samljeti, procijediti kroz gazu te promiješati sa vodom, u kojoj ćete kupati dijete.
    ---
    Dijete možete okupati i 2 puta dnevno. Nakon toga našpricati kombinacijom hidrolata (na primjer, hidrolata matičnjaka, hamamelisa, lavande), koji će ostaviti na koži lagan osjećaj hlađenja i smiriti crvenilo, te špricati svaki put kada vidite da se dijete počinje svrbjeti.

    Homeopatski pripravak Rhus Tox se također pokazao vrlo djelotvoran u sprečavanju svrbeži, te Mercurius, ako su natečeni limfni čvorovi. Kada sve krastice otpadnu, ožiljke, koji ostanu, možete tretirati mješavinom ulja pšeničnih klica, ploda divlje ruže i eteričnih ulja, koje djeluju na ožiljke(eterično ulje smilja, sjemena mrkve, neroli, niauli itd).


    Kupku treba raditi svaki dan novu?

  27. #1577
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Ma zezam se Mojca, sutra ti saljem
    Zao mi da propadne, moje cure su gotove s tim

  28. #1578
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    Ajde dobro,G ti je prije ponudila pa nećemo preko reda....mada sad ako idemo cjepidlačit,koja ga je prije načela,kome dulje stoji?
    Javit će se već netko i za ovaj što ide poštom s juga...

  29. #1579
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno


    al moj ce joj garant stici prije
    ti pokloni nekom juznije

  30. #1580
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,511

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Kupku treba raditi svaki dan novu?
    da

  31. #1581
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku

    al moj ce joj garant stici prije
    ti pokloni nekom juznije
    Na to sam i računala.
    Hvala svejedno, draga skukirana.

    Napravila sam sinoć kupku od zobi, kaže da joj odgovara.
    Imamo samo hidrolat lavande, i to slučajno, ali joj ne paše, što mi je drago jer mi md ni ja ne podnosimo lavandu. Ja sam čak jednom imala alergijsku reakciju.
    Pokušati ću nabaviti neki drugi, a ako ne uspijem, pa valjda može i bez hidrolata.

  32. #1582
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Da, ne samo svaki dan, nego za svako kupanje.

    Biti će sretna, sad ćemo svaki dan raditi njen omiljeni posao: praviti zobene pahuljice.

  33. #1583
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,573

    Početno

    Citiraj sillyme prvotno napisa Vidi poruku
    2 tjedna titar + 3 mjeseca izmedju dvije doze (ako treba) + 1 mjesec rezerve. Ok, znaci trebam odluciti min 5 mjeseci prije puta cijepiti ili riskirati da ih dobiju pred/na putu. Osim ako i prva doza nije dovoljna za zastitu od bar par mjeseci, to bi mi dosta olaksalo racunicu

    Moji i dalje broje kumulativno 10 godina u "institucijama" bez zaraze
    Evo samo da javim da nama nije trajalo 5 mjeseci od odluke nego dva dana. Prvi dan dosla kod pedijatrice, dogovorila cijepljenje, narucila cjepivo. Treci dan doslo cjepivo, podigla ga, oodsetala do ordinacije, cijepila djecu. Cak nije bio red u cekaoni a inace uvijek imamo mega-guzvu. Doza je 350kn.

    Uglavnom, za nas su trenutno kozice zavrsena prica, za 10-ak godina, ako ce trebati, mozda ce se docijepiti, to cemo ionako znati tek tad jer cjepivo nije dovoljno dugo u upotrebi. Ja sam zadovoljna kako je sve to na kraju ispalo lako i jednostavno, mozda sam to trebala ipak i ranije napraviti

  34. #1584
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,511

    Početno

    nisam skužila oboje se cijepila?

  35. #1585
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,573

    Početno

    Oboje, of course

  36. #1586

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    U Mirogojskoj cijepe dvaput.
    Bez titra ne cijepe.
    Dođeš s uputnicom za titar antitijela i obaviš to bez naručivanja.
    Kad budde nalaz gotov, cca 10 dana, onda slijedi cijepljenje.
    Djeca do 12 godina dobiju jednu dozu, stariji od 12 godina dvije doze.

  37. #1587
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    Evo i nas sa vodenim kozicama.
    Nas pedijatar preporučuje kupanje u hipermanganu i da se ničim ne maze. Protiv svrbeža smo dobili claritine sirup.
    E sad, izbile su joj u guzi i piši, jel se to može s nečim mazati? Te ju bas svrbe i stalno me traži da joj s nečim namažem

  38. #1588
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Citiraj Gabi25 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo i nas sa vodenim kozicama.
    Nas pedijatar preporučuje kupanje u hipermanganu i da se ničim ne maze. Protiv svrbeža smo dobili claritine sirup.
    E sad, izbile su joj u guzi i piši, jel se to može s nečim mazati? Te ju bas svrbe i stalno me traži da joj s nečim namažem
    Većina pedijatara vise ne preporucuje Hipermangan. Mi smo spricali sa cvjetnom vodicom hamamelisa (kupili u BioBio) i kupali se u zobenom mlijeku (šaku zobi zamotali u pelenu i namocili u vrucu vodu i eto mlijeka za kupanje ). Evo, nasla sam ti jedan clanak
    http://www.roditelji.hr/vrtic/kako-t...rirodan-nacin/

  39. #1589
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,511

    Početno

    pa ni nema potrebe da se maže, eventualno malo s vodom

    gabi, pitanje tebi ti si imala kozice?
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 12.01.2017. at 19:40

  40. #1590
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    Je, ja sam imala. Ma kužim da su razne struje i da jedni preporučuju jedno a drugi drugo- i sama sam zbunjena između toga sto je rekao pedijatar i raznih savjeta po internetu.
    Ima li ovih hidrolata za kupiti u dm-u ili ljekarni?

  41. #1591
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Citiraj Gabi25 prvotno napisa Vidi poruku
    Je, ja sam imala. Ma kužim da su razne struje i da jedni preporučuju jedno a drugi drugo- i sama sam zbunjena između toga sto je rekao pedijatar i raznih savjeta po internetu.
    Ima li ovih hidrolata za kupiti u dm-u ili ljekarni?
    Hidrolata sigurno ima u biljnim ljekarnama, ali meni je najblizi bio Bio Bio. Potrosili smo manje od pola flasice, a ja sam ostatak potrosila ovo ljeto kad je bilo vruce. "Otkrila" sam da je to prekrasna mirisna vodica za osvjezenje lica.

    Ima raznih struja, kao i u svakom ljecenju, neki vise vole ono sto su proizvele farmaceutske kompanije a neki preferiraju prirodno. Svaki roditelj odlucuje ono sto misli da mu je za djete najbolje. Osobno kad sam povezala da je hipermangan tekucina koju koristim u keramici i pri tome stavljam rukavice da mi ne bi koža danima bila žute boje, nisam dugo morala razmisljati hocu li to staviit u kadu i u tome okupati dijete.

    Šaljem zagrljaje i neka se kozice sto prije osuše i prođu.

  42. #1592
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,511

    Početno

    Nije koža žuta ako napraviš blago rozu otopinu, vrh čačkalice u pol kadi, ja sam svo troje prala u hipermanganu ne često, bez antihistaminika

  43. #1593
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    Mali dobio kozice..ima ih i u kosi...da li da mu perem kosu i sa cim?

    Sent from my LG-K350 using Tapatalk

  44. #1594
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    Mi nismo prali kosu uopće dok je imala kozice i sve dok nije ispala i zadnja krasta

  45. #1595
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    Ok...a tuširanje može svaki dan..kaj ne

    Sent from my LG-K350 using Tapatalk

  46. #1596
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    Ja sam je kupala dva puta dnevno u hipermanganu, po Preporuci pedijatra

  47. #1597
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    Ja sam mislila tuširati samo vodom i imam cytelium za špricanje

    Sent from my LG-K350 using Tapatalk

  48. #1598
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    E taj cytelium smo i mi imali i super nam je bio!

  49. #1599
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Ja sam ga cijelog namakala (ukljucujuci i kosu i vlasiste) u zobenom mlijeku. (doslovce zobene pahuljice namocene u vodi) Naravno bez trljanja. Samo njezno tapkanje.

  50. #1600
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    A bas ih je krcat...samo po licu sam ih nabrojala 40.

    Sent from my LG-K350 using Tapatalk

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •