Stranica 35 od 35 PrviPrvi ... 25333435
Pokazuje rezultate 1,701 do 1,708 od 1708

Tema: Vodene kozice

  1. #1701
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Ostavi je sutra doma, a onda se dogovori s pedijatrom kaj dalje

  2. #1702
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    I moja mladja je dobila kozice taman tri tjedna nakon starije. Starijoj je vecina kozica izbila 4. dan dok su mladjoj izbile sve odjednom. Najgore je u pelenskom dijelu . Mi nismo isli doktoru jer osim milijuna tockica nema komplikacija i ne treba joj ispricnica. Moze natrag u vrtic kad se sve kozice pretvore u kraste.
    Posljednje uređivanje od Munkica : 12.12.2022. at 04:40

  3. #1703
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Ostavi je sutra doma, a onda se dogovori s pedijatrom kaj dalje
    Ne znam, ako nema kozice, kog će je vraga držati doma. Ne mora biti da će ih i dobiti. Vjerojatno hoće i onda neće ići u školu.

  4. #1704
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Danas sam je ostavila jer je preko noći ružno kašljala, i opet joj curi nos unedogled, ali je rekla dr da ako nema kozice može u školu pa ću je poslati sutra. Msm, jer kad bih čekala da šmrkavost prođe čitavu bi školsku godinu ostala doma.

  5. #1705
    maeve avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    33

    Početno

    Danas je četvrtak, od ponedjeljka mi je malecna čudnjikava. U utorak je dobila temperaturu 38,2, popila sirup, od onda je temperatura ok. Jučer je bila normalna, ali manje jela nego inače. Danas se probudila uplakana, žalila se na glavobolju i odmah zaspala. Cijeli je dan čudna, smije se i igra, jede i pije, ali se žali na umor i svako malo traži kauč, jastuk i ležanje. Prije 19 sati se opet rasplakala i požalila na glavu, tražila krevet i zaspala ko' klada. U vrtiću haraju kozice, njen najbolji prijatelj je dobio prekjučer. Jako mi je neobičan ovaj timeline simptoma, inače se relativno brzo razboli ako ju nešto hvata, pa se pitam je li moguće da je ovo uvertira u kozice? Ima li netko slično iskustvo? Povraćaju li djeca od kozica? Za svaki sam slučaju uzela i sprej u ljekarni, nek se nađe. :D

  6. #1706
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Nije neka pomoć, mojima oboje su kozice došle iznenada. Prvo navečer prvi mjehurić, do jutra još nekoliko, i onda temperatura

  7. #1707
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Citiraj maeve prvotno napisa Vidi poruku
    Danas je četvrtak, od ponedjeljka mi je malecna čudnjikava. U utorak je dobila temperaturu 38,2, popila sirup, od onda je temperatura ok. Jučer je bila normalna, ali manje jela nego inače. Danas se probudila uplakana, žalila se na glavobolju i odmah zaspala. Cijeli je dan čudna, smije se i igra, jede i pije, ali se žali na umor i svako malo traži kauč, jastuk i ležanje. Prije 19 sati se opet rasplakala i požalila na glavu, tražila krevet i zaspala ko' klada. U vrtiću haraju kozice, njen najbolji prijatelj je dobio prekjučer. Jako mi je neobičan ovaj timeline simptoma, inače se relativno brzo razboli ako ju nešto hvata, pa se pitam je li moguće da je ovo uvertira u kozice? Ima li netko slično iskustvo? Povraćaju li djeca od kozica? Za svaki sam slučaju uzela i sprej u ljekarni, nek se nađe. :D
    Moji su nedavno imali. Najstariji je bio nikakav tri dana (prvo gubitak apetita, pa trbuhobolja i slabost, glavobolja, mala temperatura) prije nego su mu izbile. Srednji je povracao dva tri dana prije. Skupio ih je srednji u vrticu - tamo su djeca imala svakakve simptome.

  8. #1708
    maeve avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    33

    Početno

    Citiraj Jadranka prvotno napisa Vidi poruku
    Moji su nedavno imali. Najstariji je bio nikakav tri dana (prvo gubitak apetita, pa trbuhobolja i slabost, glavobolja, mala temperatura) prije nego su mu izbile. Srednji je povracao dva tri dana prije. Skupio ih je srednji u vrticu - tamo su djeca imala svakakve simptome.
    Danas je već vedrija i življa, ali i dalje brljavi s hranom. Kozica još nema. Vadili smo KKS, sve je uredno osim blago povišenog CRPa; gledala sam starije nalaze, takav je bio dok je imala neke prehladice i konjuktivitis. (6,2)

Stranica 35 od 35 PrviPrvi ... 25333435

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •