Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 57 od 57

Tema: Terme Čatež

  1. #51
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Ali zatvoreni bazeni ( Zimska rivijera) nisu isto što i vanjski (Ljetna rivijera). Niti su povezani niti vrijedi ista ulaznica, niti imaju iste sadržaje. Tako da uopće nisi odgovorila na ono što je jelena pitala.
    Pretpostavljam da ni u Olimiji nisi bila na zatvirenim bazenima koji su par kilometara udaljeni od otvorenih ( Aqualuna)

  2. #52
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Pretpostavka je majka svih zaxeba.
    Ovo su ljeto zimska i ljetna rivijera u Čatežu bile spojene, most je bio otvoren i mi smo, kao gosti hotela, mogli prelaziti iz jedne u drugu rivijeru koliko god smo htjeli puta.
    A u Olimiji sam, kao gost Sotelije, itekako dobro upoznala nutarnju rivijeru.
    Hoćeš i dojmove iz Termalie, Laško i ostalih toplica koje već godinama posjećujemo
    Posljednje uređivanje od Beti3 : 02.10.2018. at 22:20

  3. #53
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Pretpostavka je majka svih zaxeba.
    Ovo su ljeto zimska i ljetna rivijera u Čatežu bile spojene, most je bio otvoren i mi smo, kao gosti hotela, mogli prelaziti iz jedne u drugu rivijeru koliko god smo htjeli puta.
    A u Olimiji sam, kao gost Sotelije, itekako dobro upoznala nutarnju rivijeru.
    Hoćeš i dojmove iz Termalie, Laško i ostalih toplica koje već godinama posjećujemo
    Ma ne uzrujavaj se Beti, to ti ovi jednodnevni kupaći sa sendvičima ne znaju.
    Oni samo znaju ono kaj plate sa obiteljskom jednodnevnom ili poludnevnom ulaznicom.

  4. #54
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Joj Beti, drago mi je da uživaš u toplicama i da od tebe mogu dobiti savjet
    A ja ću i dalje pretpostavljat da se jelena ne namjerava kupat u sporoj rijeci na temperaturi zraka od 15 C a i da vjerojatno ne misli plaćat hotel jer do Čateža ima 30 km. Pa tako pretpostavljam da ju zanima jednodnevni izlet.
    No da ja dalje ne pretpostavljam, prepuštam te jeleni

  5. #55
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    Idemo na jedan dan ili pola ovisi o vanjskom vremenu.

  6. #56
    ani4 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,633

    Početno

    Mi cesto zimi idemo u Catez, klinci ga bas vole.
    Mada ja mislim da je bezveze ici cijeli dan u unutarnju rivijeru, nema toliko sadrzaja i mislim da ce im nakon nekog vremena biti dosadno.
    Imas jednu cijenu za cijeli dan, jednu od 15 sati i jednu od 18 sati. Mi najcesce odemo na kupanje od 18-21, to im je taman. Ako smo duze onda se stalno motaju po rucnicima,zedni su, gladni su. Ovako se ta tri sata samo kupaju.
    Mi nikad ne idemo vikendom jer je guzva.

  7. #57
    Ana i mamino zlato avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    937

    Početno

    Drage moje,
    u želji da probamo nešto novo, odlučili smo se ove školske praznike odmaknuti od omiljenih Tuheljskih toplica i uputiti u Čatež.
    1. skupo, odnosno previše novaca za ono što dobiješ za njega: polupansion, a ne puni što mi za djecu više odgovara plus moraš doplaćivati piće za večerom što i nije jeftino
    2. doplaćuje se i dodatni ogrtač za 12godišnje dijete, jer smo bili 2+1/2, a četverogodišnjak se ne naplaćuje, dakle za dijete od 12 ne dobiva se ogrtač već se plaća
    3. nije ni to problem, da je na recepciji ljubaznije osoblje, pa da te uputi da i nije potrebno ići u ogrtaču na bazen već da imaju sasvim lijepe kabine za presvlačenje i ormariće za robu i da ti ne trebaju ogrtači za prošetati od sobe do bazena
    4. uzeli smo apartman koji stvarno ima mjesta za familiju, veći je tri puta valjda od sobe klasične, ali osim bračnog kreveta koji je bio udoban, kauč za razvlačenje je bio koma, nizak i tvrd
    5. apartman nema kuhalo vode, pa ako hoćeš čaj za skuhati djetetu, moraš platiti gotov u baru
    5. nema niti kukice za objesiti odjeću u kupaoni ili WCu, a niti predviđeno mjesto za sušenje kupaćih, pa se snalažiš na ogradi od balkona
    6. balkoni su zadovoljavajuće visine ograde pa djeca neće preletiti preko balkona, ali kupaći koje ste objesile da se osuše će vam možda pasti kat niže
    7. bazeni su prekrasni, veliki, zanimljivi s puno tobogana, može se prelaziti sa Zimske van u Ljetnu rivijeru, povezane su, djeca su uživala ono vrijeme što su bila u njima
    8. međutim najgore od svega je da smo se svi potrovali s pilećim medaljonima u restoranu na večeri tako da smo povraćali od najmanjeg do najvećeg, plus ono drugo plus temperatura do 38, sveukupno smo iskoristili možda pola vremena za kupanje, a ostalo smo se liječili u sobi, vidi gore napomenu o čaju
    Uglavnom godišnji za poželjeti, vraćamo se u Tuheljske ili ćemo ne ići u hotel već privatni smještaj, kuhati sami (fuck takav odmor) i ne kakati, a ići na bazene

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •