Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 57

Tema: Terme Čatež

  1. #1
    Andora avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    1,077

    Početno Terme Čatež

    zanimaju me iskustva mama i bebica u tim toplicama. spremamo se otići tamo uskoro i.... kakva je ponuda za 13 mjesečno dijete?


    (nadam se da mi neće zatvorit temu, bar mi dopustite par odgovora članica jer sam jako nesiguna otisnuti se na toliki put, a da na kraju nemam što radit tamo s malim)

  2. #2

    Početno

    Ja sam bila jedno 5-6 puta s mojom djecom u raznim dobninm fazama. Moj savjet: otići za vrijeme radnog dana, ako možeš jer je vikendom strašna gužva. Jednom smo, vrlo vjerojatno, pokupili neku ogavnu crijevno- tempertaurnu virozu, ali nas to nikad nije spriječilo u invaziji na Čatež

    Djeca bilo koje dobi uživaju, kako moja tako i ostala, ne daju se iz vode po 3-4 sata. Moraš jedino imati pelene za kupanje da se maleni ne pokaki u vodi.

    Imaju samoposlužni restorančić (po meni prilično skupocjenog asortimana)..ali sve u svemu...uvijek se vraćamo.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    1,241

    Početno

    mi smo se upravo vratili iz Čateža! bili smo 4 dana - od utorka do subote, ali ni u subotu nije bila neka strašna gužva. imali smo polupansion: sobe su dobre, klopa je švedski stol tako da itekako imaš što izabrati - i za dijete, konobari su uslužni i mogu ti ugrijati mlijeko ili što već trebaš, bazeni su o d l i č n i - mali je do koljena djeci i tu se brčkaju - veliki su s raznim mjehurićima, toboganima, slapovima, valovima...
    za mamu ima aquaaerobic, za klince razne igraonice...
    baš nam je bilo lijepo!

  4. #4
    a zakaj avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,149

    Početno

    Citiraj Virgo30 prvotno napisa
    Imaju samoposlužni restorančić (po meni prilično skupocjenog asortimana)
    koji je uz bazen, pa je u njemu ocajno, ocajno vruce. Jedes i znojis se.

    ali bazeni su odlicni.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    1,241

    Početno

    je, taj je restoran skup i ružan, ali onaj gdje u sklopu aranžmana imaš obroke je jako dobar.

  6. #6

    Početno

    aleta, koliko vas je koštalo 4-dnevno boravak? Polupansion? Jel to u hotelu spojenom koridorom s bazenima?

  7. #7

    Početno

    Citiraj a zakaj prvotno napisa
    koji je uz bazen, pa je u njemu ocajno, ocajno vruce. Jedes i znojis se.

    ali bazeni su odlicni.
    ali zato moja Leonarda tvrdi da "bolje paštice" od onog konfekcijskog bolonjeza ne postoji nigdje

  8. #8

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    1,241

    Početno

    Citiraj Virgo30 prvotno napisa
    aleta, koliko vas je koštalo 4-dnevno boravak? Polupansion? Jel to u hotelu spojenom koridorom s bazenima?
    za nas četvero (za Evu Mariju plaćali smo pola cijene, a za Vida ništa) - oko 100 eurića dnevno, polupansion. s tim da smo uletili u valjda najskuplju zonu jer odmah iza školskih praznika u Hrv., cijene tamo padaju, pa obitelji koje nemaju školsku djecu mogu proći i za 20-30% jeftiije. ima sve na netu pa provjerite.
    da, bili smo u hotelu Toplice, u njemu su bazeni pa možeš u kupaćem kostimu i ogrtaču iz sobe u bazen. tako je najspretnije, nema izlaska van.

    mi smo poslije zaključili da bi nam bilo bolje i jefitnije da smo uzeli puni pansion jer smo za taj ručak kojeg nismo imali izmišljali neke kolače u restoranu i sendviče u dućanu, i opet dahćući od gladi jedva čekali 6 sati kad počinje večera.

  9. #9

    Početno

    hvala aleta
    katkad lakše pitati nego surfati po netu

  10. #10

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    1,241

    Početno

    eh, da, evo jedne napomene koju sigurno nećeš naći na njihovim web stranicama 8) :
    piće uz večeru plaćaj odmah, a ne da ti stave na račun na sobu. ima jedan konobar koji bi malo omastio brke na naivnim gostima...

  11. #11

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    slavonija
    Postovi
    489

    Početno toplice


    mi smo s Dominikom početkom siječnja bili i Termama Zreče, jako je lijepo, čisto i uredno, bilo nam je prvi put u termama pa smo se bojali osipa i sl, sve je prošlo superiška a iz bazena nismo izlazili... ima i igraonica za djecu!
    preporučujem jer je manja gužva nego u Čatežu!

  12. #12
    kasiopeja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    861

    Početno

    podižem malo , molim one koji su nedavno bili..

    Gdje ići-zimska ili ljetna riviera?. ako platiš zimsku, tj. unutarnje bazene da li možeš prelaziti u vanjske i obrnuto?
    Na što bi trebali paziti?
    Gdje jesti?
    Što posebno ponijeti sa sobom?
    Jel ulaz u bazene u sklopu hotela toplice?

    Hvala

    Koliko se vozimo od Zg- do tamo?

  13. #13
    kasiopeja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    861

    Početno

    podižem malo , molim one koji su nedavno bili..

    Gdje ići-zimska ili ljetna riviera?. ako platiš zimsku, tj. unutarnje bazene da li možeš prelaziti u vanjske i obrnuto?
    Na što bi trebali paziti?
    Gdje jesti?
    Što posebno ponijeti sa sobom?
    Jel ulaz u bazene u sklopu hotela toplice?

    Hvala

    Koliko se vozimo od Zg- do tamo?

  14. #14
    Freja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Sydney / Zagreb
    Postovi
    2,042

    Početno

    Mi smo bili na Zimskoj rivijeri prije mjesec dana. Ljetna je odvojena, dakle, ne možes s jednom ulaznicom na obje. Ali i zimska ima otvoreni dio, doduše jako malen, ali dovoljno za malo sunčanja. Zgodno je što se unutrašnji bazen proteže i van pa i po zimi možeš izaći, a da ti ne bude hladno (osim ako ti je mokra kosa).
    Nama se jako sviđa zimska rivijera (ulaz tamo gdje piše Termalna rivijera ili ako nešto) i mislimo ići opet uskoro, čak i ako vrijeme bude i za van. Sviđa mi se što bezbrižno, bez da brineš tko će čuvati stvari, možeš na bazene jer nosiš ključić od ormarića kao narukvicu.
    Mi nismo ništa nosili osim ručnika i nešto igračaka za Davida. Ručali smo na samom bazenu. Ništa posebno, ali je jednostavno.
    Jedina su mana Čateža cijene. Nas troje (zapravo dvoje, jer D ne plaća ulaznicu, a porcije za ručak bile su obilne pa je on dijelio s nama) - ulaznice, ručak, sladoled i kava - 51 EUR. K tome 10-ak kuna za autocestu. Mi smo u zapadnom dijelu Zagreba i mislim da nam je trebalo manje od pola sata.
    Mi smo bili jednu nedjelju, puno ljudi, ali nije bila gužva, a činilo mi se vrlo uredno i čisto.
    Javi trebaš li još informacija.

  15. #15
    NatasaM... avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Postovi
    2,656

    Početno

    Mi obicno idemo u veljaci, znaci Zimska rivijera. Ledi je tako dobro tamo da cijelu godinu ne ceka Bozic i rodjendan, nego Catez! Pita za Catez barem jedanput tjedno. Lana je ove godine bila malecka, ali vjerujem da ce vec sljedece godine puno vise uzivati.

  16. #16
    kasiopeja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    861

    Početno

    hvala..

  17. #17

    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    Trnje
    Postovi
    285

    Početno

    Namjeravam s kćeri ići (3. g.) u Čatež u 7. mj. na vikend (pet. - ned.) pa me zanima koliko prije se treba rezervirati i da li je velika gužva. Naime, nemam iskustva s termama pa vas eto molim par savjeta. Može i preporuka za hotel. Hvala

  18. #18
    Točkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    978

    Početno

    Rezerviraj odmah ako znaš termin, preporučam hotel Toplice 4*, povezan za Termalnom rivijerom, vikendom je gužva, preko tjedna podnošljivo.
    Ako te zanimaju agencijske cijene javi pa šaljem pp

  19. #19
    Točkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    978

    Početno

    uzmi superior sobu jer su klimatizirane

  20. #20

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    :D :D hop, hop podižem malo

    ima li možda netko tko je bio nedavno u Čatežu u hotelu Toplice, ako je molim malo više informacija!!!


    hvala

  21. #21

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    baš nitko :? :?

  22. #22
    kloklo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Jarun
    Postovi
    2,995

    Početno

    Mi smo u subotu bili s Leonom u Čatežu i bilo nam je ge-ni-jal-no!

    Zimska rivijera ima 4 velika tobogana. Jedan od njih je strm ko sam vrag, mene je bilo strah svaki put na njemu, ali Leonu nije
    Drugi, ogromni, počinje u unutrašnjosti, a završava u vanjskom super toplom bazenčiću, pa joj je bila totalna fora probijati se kroz one plastične trake natrag unutra. I još su unutra dva tobogana blagog nagiba, a dugački. U jednom velikom bazenu povremeno puštaju valove, a u drugom ima fora staza u kojoj je jaka struja koja te nosi ukrug dok ti se ne zavrti u glavi

    Imaju i gusarski brod s niskim tobogančićima i vodenim topovima, raj za klinčadiju od recimo 3-5. Leona je prezirno frknula da je ona prestara za te djetinjarije i odjurila ponovo na najstrmiji tobogan. Ima još jedan veći tobogan, ali taj nije bio u funkciji, ne znam zašto.

    Jedino za skroz malene nisam baš vidla nešto. Ima jedan skroz plitki bazenčić s malom kućicom, ali to je to. Barem koliko sam ja skužila.

    A da je skupo, je. Vikendom je za odrasle cjelodnevna ulaznica 16 eura, za djecu (4-14 godina) 13 eura. Ako ostanete 3 sata i manje, onda vam vratedio love i za odrasle ispadne 13 eura, a za djecu 10 eura. Obiteljske ulaznice nema.

    Mi smo došli odmah ujutro čim otvaraju, u 9,00 i to je bio pu pogodak jer smo prvih sat i pol uživali bez ikakvog čekanja u redovima na toboganima.
    Oko pola dvanaest smo se krenuli spremati, sušiti i izašli malo prije podneva, pa su nam uredno vratili lovu.

    Čovjek bi mislio da je to malo vremena, ali Leona se stigla toliko nadivljati da je od umora zaspala prije granice koja je fakat blizu. Do doma nam treba svega pola sata, tako da nama ova trosatna varijanta skroz paše. I ručak smo stigli napraviti na vrijeme

    Kasnije je drugoj baki rekla: Znaš, mislila sam si da je super, ali da je taaaaaako dooooooobro nisam mogla ni sanjati. Dedaaaaaaaaaaaa, kad opet idemo?

  23. #23

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    55

    Početno

    Podižem temu.
    Da li je netko bio u Čatežu u skorije vrijeme i to vikendom? Ustvari bi išli na jedan dan samo na kupanje. Obično smo uvijek išli kada nije baš u jeku turistička sezona, a ovako me frka zbog klinaca da ne zaglavimo na granici.

  24. #24

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    podižem
    zanima me radi li zimska rivijera u ovo doba godine? (naime, planiramo do Čateža u nedjelju, a najavili su kišu)
    Posljednje uređivanje od buba klara : 31.08.2015. at 17:29

  25. #25

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    712

    Početno

    radi

  26. #26

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    hvala!

  27. #27
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Razmišljamo sutra otići na jedan dan na kupanje u Čatež. Jel netko bio u skorije vrijeme? Kako je? Kakve su cijene? Kakva je ugostiteljska ponuda, ručak i to? Cijene?

  28. #28
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

  29. #29
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Da, vidjela sam kasnije cijene. Zanimaju me cijene ugostiteljske ponude tj ručka

  30. #30
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    mislim da ti nije preskupo, ali niti prefino - obično nude neki fast food - iako, mi tam ne jedemo, ali smo klopali u Olimiji, pa nekak pretpostavljam da je slično

  31. #31

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Da, vidjela sam kasnije cijene. Zanimaju me cijene ugostiteljske ponude tj ručka
    Mi smo spavali u Čatežu i mogu ti reći da je klopa totalno razočaravajuća. Onak, žestoko bezveze.

  32. #32
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Da, vidjela sam kasnije cijene. Zanimaju me cijene ugostiteljske ponude tj ručka

    Skupo i bezukusno. Imaš u okviru bazena restoran - onak, traka, uzmeš tacnu, pa biraš, nešto imaju gotovo, nešto naprave kad naručiš...ima obično neka dnevna ponuda ili neki već složeni meni, pa je to jeftinije, ali po meni se ne isplati jer nije baš ukusno. Najbolje ti je ponijeti sendviče od doma, a tamo eventualno uzeti pomfrit...

    Ako dobro pamtim, cijena ručka, tipa glavno jelo (meso + prilog) + salata je bila od 8-12 EUR, ovisno o vrsti jela. Znam da me je šokirala cijena malog kečapa, duplo manji nego u McDonaldsu, a cijena 1 EUR.

  33. #33
    Idnom avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    756

    Početno

    Gledam cjenik i nesto mi nije jasno. Cijene za ljetni i zimsku termalnu rivijeru se razlikuju, znaci li to da mozes koristiti ili jednu ili drugu? Ili se to odnosi na period godine, po zimi su jedne cijene, a po ljeti druge?

  34. #34

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb pri jezeru
    Postovi
    1,075

    Početno

    Zimi je niza cijeba jer se koriste samo unutarnji bazeni, ljeti je visa jer se koriste i unutarnji i vanjski.

  35. #35
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Nije tocno. Moras odabrati zelis li kartu za unutarnje bazene (zimska) ili vanjske (ljetna). Ne mozes s istom kartom i nutra i van.
    Za ljetnu malo padne cijena iza 3 popodne i onda jos iza 6. Imas sve na njihovoj stranici

  36. #36
    Idnom avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    756

    Početno

    Hvala na odgovoru!
    Kloklo u gornjem postu (iz 2011.) pise da tobogan krece na unutarnjem bazenu, a zavrsava na vanjskom, kako je to onda rijeseno?
    Sto bi mi savjetovali za 4-godisnje dijete koje jako voli tobogane i puno je adrenalina koja je rivijera bolji izbor? Obzirom da nema kombiniranja moramo se odluciti za jednu.

  37. #37
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Meni je vanjska, znaci ljetna, neusporedivo bolja. Ima puno vise sadrzaja

  38. #38
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    I meni je unutra jako zagušljivo, zrak zasićen vlagom pa se gušim.
    Bolje je vani, na zraku.

  39. #39
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Citiraj Idnom prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala na odgovoru!
    Kloklo u gornjem postu (iz 2011.) pise da tobogan krece na unutarnjem bazenu, a zavrsava na vanjskom, kako je to onda rijeseno?
    Sto bi mi savjetovali za 4-godisnje dijete koje jako voli tobogane i puno je adrenalina koja je rivijera bolji izbor? Obzirom da nema kombiniranja moramo se odluciti za jednu.
    Nisu spojene ta zimska i ljetna rivijera. U zimskoj ima jedan mali, vanjski bazen u kojem zavrsava taj tobogan.
    Ljetna je na ulazu, kraj parkiralista i vrtnog centra. Tamo je uzasno vruce, bucno, no to govorim iz perspektive onoga koji voli plivati na miru i djeteta koje ne voli adrenalinske stvari.

    Meni je zimska super. Volim tobogane i nikad mi ne dosadi penjati se, da bih se spustila Volim da mi sunce ne udara u glavu, volim bazen s valovima u kojem se ne moram bojati podvodnih stijena kao na morskim valovima, volim "brzu" rijeku.

    Ja sam fan toplica, tako da moje misljenje uzmite sa rezervom . Termalna voda jedan vikend, 6 mjeseci snage. Meni je hrana u hotelu Toplice sasvim u redu, moze se birati po zelji sa svedskog stola. Ustvari, cim ne moram kuhati, meni je dobro (jasno je da mi svakodnevno kuhanje izlazi na usi, iako znam kuhati, ali odmor od svakodnevne aktivnosti je super)

  40. #40
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Zaboravila sam dodati da sanjam o odlasku u toplice, bilo koje, sama, posve sama. Koji bi to odmor bio! Bar 3 dana.

  41. #41

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb pri jezeru
    Postovi
    1,075

    Početno

    Dobro da ste me prosvjetlile za ulaznice. Bila sam uvjerena da se ljeti s jednom moze na obje rivijere. Valjda.zato sto smo zadnje.bili u tuheljskima gdje je takav princip. Mi idemo cesce zimi, ali meni je unutra jako sparno i imam niski tlak pa mu je ljepse na ljetnoj.

  42. #42
    Idnom avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    756

    Početno

    Sad sam sve povezala

  43. #43
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Meni je isto unutra prezagusljivo i prebucno.
    Zadnji odlazak u Catez je bio odlican. Naoblacilo se i puno je ljudi otislo boljeci se kise. Nikada se nisam bolje provela vikendom tamo. Za sat vremena je nestalo oblaka, a guzve i prije. Onak savrseno. Ne cekas na tibogane, u olumpijskom bazenu staza samo za tebe, ma divota.

  44. #44
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Čatež u ovo doba da ili ne? A podčetrtek?
    Smije li se unositi hrana u te toplice

  45. #45
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Čatež uvijek DA.
    Olimija isto super.
    Možeš nositi hranu. Nikad mi nitko nije gledao u torbu. Iako mi ne jedemo na bazenima, nego prije i poslije.

  46. #46
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    To pitam u slučaju da budemo cijeli dan
    Kaj je bolje sad u zimi,idu i klinci
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 02.10.2018. at 18:59

  47. #47
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    To pitam u slučaju da budemo cijeli dan
    Kaj je bolje sad u zimi,idu i klinci
    Na FB-u jako pljuju Čatež u zadnje vrijeme, od čistoće, hrane, održavanja bazena...
    Ova grupa: https://www.facebook.com/groups/6533...C4%8Date%C5%BE
    Posljednje uređivanje od Cathy : 02.10.2018. at 19:21

  48. #48
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Bila sam vikend prije škole, znači prije mjesec dana. Meni je bilo sve odlično. Osim zločeste djece u sporoj rijeci koja nam nisu dala ploviti na miru. Špricali su i zsustavljali kolute.

  49. #49
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Ti koluti su nešto novo na zimskoj rivijeri? Ili si ti Beti bila na vanjskim bazenima?

  50. #50
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Još je bilo otvoreno i vani. Bili smo tri dana. Odmor za dušu i tijelo

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •