Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Bole me koljena - jako

  1. #1

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    12

    Početno Bole me koljena - jako

    Hi, evo mene po prvi puta. U 23. sam tjednu, bebica i ja smo super-napravili smo sve moguće pretrage. Imala sam užasne grčeve u nogama, probleme s cirkulacijom i venama, ali su mi Vaši postovi pomogli. Magnezij je ublažio sve te probleme. Sad imam novi - kvrckaju mi koljena, kad se hoću dići, sjesti, nakon spavanja.... Nisam dobila puno kila pa da mi to opterećuje zglobove (+6). Bila kod doktora jučer i zaboravila pitati, a kontrola ponovo tek za 4 tjedna. Ima neko slične probleme i rješenje? :? [/b]

  2. #2
    Diami avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    486

    Početno

    Kako se puno toga u tijelu zbog trudničkih hormona (a i magnezija) opušta (mišići, tetive i sl.) možda je od toga. Ako te jako smeta, možda nazovi ginekologa i pitaj.

    Mene osobno su znali kukovi jako zezati, a trenutno uglavnom prepone i niži bočni trbušni mišići. Nekad kad se okrećem ili podignem iz sjedećeg položaja osjećam se kao "kit na suhom", em zateže, em bolucka. Ali neka, samo neka bebač raste i radi si mjesta...

  3. #3

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    12

    Početno

    :D Pa da, nek si beba radi mjesta ) U gornjem dijelu mi to ne smeta, znam da je normalno. Al u koljenima mi baš škripi - ko stari bicikl koji su zaboravili podmazati. Možda da počnem uzimati neka maziva

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •