Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Čvorići u grudima

  1. #1

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    3,187

    Početno Čvorići u grudima

    Točnije, u desnoj dojci. S donje strane.
    Danas popodne sam to primijetila. tj. primijetila sam već prije, ali uvijek mi se činilo da je to od dojenja. Mislim, valjda je i sada, ali cure doje, dojka se isprazni, a čvorići ostaju. A sada mi se čini jače nego prije kad sam primijetila. i sad navečer uopće nisam mogla Lanu nositi prislonjenu na tu stranu jer me boli, onako kao kad su prepune mlijeka.
    Jel moguće da se neki kanalić začepio?
    Jel moguće da je neka žlijezda?
    jer nikad nsiam imala sličnih problema s dojenjem, začepljenim kanalićima i sl pa ne znam kako to izgleda.
    Meni paničarki, naravno, odmah svašta pada napamet, ali vjerojatno je od dojenja.
    Samo mi recite konkretno što bi sve moglo biti ovako prema mom šturom opisu.

  2. #2
    anuska

    Početno

    ja imam takvu "cvorinu" n alijevoj dojci koja se povecava i smanjuje s obzirom na ciklus,a na uzv pregledu mi je receno da se radi o potpuno bezopasnom fibroadenomu.

    dokica je objasnila da su mi se na tom mjestu zlijezde slijepile uslijed nekih valjda hormonskih oscilacija.

    kaze da se moze desiti nakon trudnoce i prestanka uzimanja hormonskih tableta.

    sve mi se iz opisa nekak cini da bi to moglo biti isto to...

    branka1,da li su onako pomicni na dodir ili cvrsto fiksirani?

    pitam jer dokica veli da se te slijepljene zlijezde "micu" na dodir.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    3,187

    Početno

    pa mislim da su slijepljene

  4. #4
    Tessa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    394

    Početno

    Ako ti se ne gadi, upravo čitam knjigu "Urinoterapija", pa između ostalog piše primjer pecijentice:

    "Već sam se liječila mokraćom. Imala sam malu bebu i česte infekcije mliječnih kanala. Mlijeko mi se zadržavalo i stavljala sam na grudi trouglaste pelene, natopljene dječjom mokraćom - upala je nestajala za tren oka. Preporučujem svim poznanicima ovu jednostavnu metodu.
    Ako vam se na grudima napravi jako kapilarno krvarenje - ekstrakt mokraće zaustavlja krv i trenutno steže razgoličenu gnojnu ranu fiziološki, bez ožiljaka".

    Razmišljam da otvorim novi topic na temu urinoterapije....

  5. #5
    anuska

    Početno

    onda se nis ne brini,ja sam bezgranicno paranoicna,pa je i meni prva pomisao bila tumor (i razmisljanja o kemoterapiji i svasta uz to) ali dok veli jos da mnoge zene jednostavno imaju takvu zrnatu strukturu dojki,te da su tumori obicno,sad prevodim,"tvrdi ko beton" i sasvim drukciji na dodir..
    ne brini,evo ti jedan

  6. #6
    anabela avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    314

    Početno

    Ja sam imala jednu manju, nestala je sama. Ako te ne boli na dodir onda nije ništa

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •